Edi Rama çmend 4300 kadetët e West Pointit, komandantët mezi i mbajnë: E keni...

MIRËMËNGJES 😊 dhe me një moment të veçantë të mikpritjes speciale në West Point, ju uroj një ditë të mbarë🙏
Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: www.youtube.com/c/News24Albania
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

Komente

 • Dardan Al
  Dardan Al20 ditë më parë

  Keshtu ka qene edhe shkolla ushtarake “Skenderbej” qe nxorri ushtarake e patriote. Mos na bejne pershtypje te tjeret. Ka qene gjithe ai territori qe perfundonte ne akademine ushrtarake. Hiqni politikat e sistemit Por shkolla ka qene shkolle.

 • Arben Desikou
  Arben Desikou26 ditë më parë

  Ndërsa ushtria jo në sot I mer të keqen dhe çetës së Haxhi Qamilit

 • Tatjana Hysenaj
  Tatjana Hysenaj28 ditë më parë

  Nuk e pash si harritje 'po si tallje e nje ushtri e corganizuar para nje lideri te cekulibruar e karagjoz qe drejton nje shtet pa rregulla 'dhe qe ne vendin e tij buka eshte me shtrejt se ne gjithe rajonin😓😓😓

 • fani mersini
  fani mersini28 ditë më parë

  Te vini ne Shqiperi per pushime dhe shpenzimet jane te presidenti po deshet merni dhe familjet...

 • Gjyste Dodaj
  Gjyste Dodaj28 ditë më parë

  Rama me gënjeshtrat e tij nuk qudit askënd. Se kuptohet idiotsia e tij dhe të gjith tallen me këtë psikopat

 • flamurtari1990
  flamurtari199028 ditë më parë

  Xhongler i madh je qerrata, për fasad je i pari. Shiko ta rregullosh sa më mirë halen (shqipëri) se ashtu është bërë, pastaj dil si kaposh lartë e poshtë.

 • Milano Tirane Amsterdam
  Milano Tirane Amsterdam29 ditë më parë

  Jo te gjith dime amerikançe o portal kok loqe.

 • Mbreti i Shqiptarve Matjan
  Mbreti i Shqiptarve Matjan29 ditë më parë

  Amerika duhet te forcoje ushtrite e shqiperise e kosoves.

 • Pal Marinaj
  Pal MarinajMuaj më parë

  Te garantoj se po ju the harten nuk e din se ku ashte shypnia

 • Shpresa Lushi
  Shpresa LushiMuaj më parë

  Po nuk e njohin mire ata kadetat .

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglioneMuaj më parë

  Je Vip në mëndje e në veprim molto pratica shëndet Kryem ynë! Qytetarja

 • Νικος Ζελας
  Νικος ΖελαςMuaj më parë

  Lum shqiperia qe te ka o srateg

 • you tube
  you tubeMuaj më parë

  MIR BEN ...IK GENJE ADOLESHENTAT AMERIKANE SE KETU STA VAR ME NJERI ..TE DOLI BOJA .JE NDRYSHKUR PO SE KE KUPTUAR AKOMA

 • Enis Golis
  Enis GolisMuaj më parë

  Po ku ka fe dhe imam ky injoranti Shqiperis sa miliona US Dollar ka paguar per kete ky Koka Mafies Shqiperis ne Europe

 • Gen Mur
  Gen MurMuaj më parë

  Ky moter qime pse nuk shkon te kadetet e Vuqiqit ne Serbi kur dihet haptas se si e perkrahe Serbine, bire kudre ! ! !

 • Adem Kreshta
  Adem KreshtaMuaj më parë

  ME VJEN KEQ PER AMERIKANET QE IBEJN PROPAGAND NJE NJERIUT QE E KA KATANDISUR KETE POPULL NE MJERIM DHE DIKTATUR

 • Flutura Doci
  Flutura DociMuaj më parë

  O i mallkuar njeri

 • Mentor Begaj
  Mentor BegajMuaj më parë

  Jane te gezuar studentet, spse Rama i ka ftuar me pushime ne Shqiperi, , me shpenzimet e popullit Shqiptar. Dhe sidomos ndonje doze me kualitet te larte..

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  @Mentor Begaj zagare,jo zonje

 • Mentor Begaj

  Mentor Begaj

  Muaj më parë

  @fatbardha triglione Shprehje te rejdheshme. Por pa vend. Nenen dhe motren i kam respektuar dhe i respektoj. Dhe jo vetem ato, por gjithe njerezit ne pergjithesi zonjushe.

 • fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  Si idhnak që qënke dhe vlerësimi që i bëhet ty pëlcet dhe më shumë nga inati si rezultati i bindjes shyqyr që nuk jeni të shumtë ju idhnakët që ju përgati kjo kohë e çmendur se u pëlqen të jeni të çoroditur jo vetëm bindja po se po,por dhe efekti i përdorimit të substancave të kaloni në ekstazë rrifni prindërit,motrat nënat e fëmive tuaj ja ku ju ka katandisur kjo kohë e çmendurisë së mbralshtisë të pakontrolluar që kaloni një pjesë e mirë e brezit më dembeli në botë. Keni gjetur prindërit pa veproni vazhdoni se kështu do ua marrin hakun fëmijët tuaj qytetarja

 • Mentor Begaj
  Mentor BegajMuaj më parë

  Bertitje fallco.

 • mimoza llabani gurra
  mimoza llabani gurraMuaj më parë

  Gomari i Babatasit - Gjergj Fishta

 • eliseo shpata
  eliseo shpataMuaj më parë

  Gjigand

 • Menderes Lumani
  Menderes LumaniMuaj më parë

  SA EMOCIONUESE!!!

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  💕💖💖💖💖💖💖🎉🎉🎉🎉🎉🎉💖💖💖💖💖💖💖💖💖🇦🇱🇱🇷💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Adriatik Ishmaku
  Adriatik IshmakuMuaj më parë

  Ta din ato jankit se clloj monstre osht edvini dhe ca lloj zbori po i bo popllit shqiptar? I kishin gjujt nkarrike.

 • Adriatik Ishmaku

  Adriatik Ishmaku

  Muaj më parë

  @Ganimete Siqeca te kuptoj, qe ai lloj njeriu ka kapur kultin e individit nga servilet dhe vartesit e tij, plus dhe nga burokratet euroamerikan!

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  Epo kot s'ka hipur aq lart ai,se e dinte ç'farë e gjente .

 • Best Things
  Best ThingsMuaj më parë

  I iku truri berishianeve me kete 😄 He mo Po tani ?? Berisha ne burg per vrasje , e tradhti kombetare kete qe e lavderon krejt bota ky squhet se i ka blere rama rrezik 😂😂 Rrespekte per Edi ramen dhe ekipin e tij, dhe nje burg sa me te shpejt per sali berishen dhe ilir meten !!!

 • Adem Kreshta
  Adem KreshtaMuaj më parë

  ORE PO KY PO JA KALON ENVERIT

 • pueblo
  puebloMuaj më parë

  Ju po flisni kot neper komente nuk po i kuptoni keto qe brohorasin jan marksista dh homosexual

 • Fatmir Lamaj
  Fatmir LamajMuaj më parë

  Hahah. Harroi te thote rrofte partia me enverin ne krye.

 • Fatmir Lamaj

  Fatmir Lamaj

  29 ditë më parë

  A ka qene enveri babai yt biologjik se ndoshta nene jote ks qene anetare e partise ?

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  @UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱 na çudite uçk-ja si se paskemi ditur në!!!!!!!

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  Muaj më parë

  Enveri ishte baba .sa kishe envrin tu dridhke i gjith ballkani

 • Dona Donika
  Dona DonikaMuaj më parë

  Ρer cdo sukses salimedhenjt vjellin vrer dhe ne fund veten e tyre do helmojn 🇦🇱🇦🇱

 • Ergest Fezaj
  Ergest FezajMuaj më parë

  Po qa tha ja qifsha ropt lajme vari karin ky kryekari jon thjesht ju dha nje dit pushim per Colombos day e bertasin rrulat te gezum.

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  Nuk ja u dha,ja u tha . Ata e dine që columbos day është pushim,po ja u tha ky se duke dinte ç'farë të thoshte tjeter .

 • Merita Cela
  Merita CelaMuaj më parë

  Edhe Gedafin kshu e prisnin kan interesa Amerikant do ti kthehet bumerang

 • fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  Gjithçka pritet ta shtrojnë me lule pastaj ku e ke adresën?qytetarja

 • Ta qifsha nanen Nanen
  Ta qifsha nanen NanenMuaj më parë

  Tipik tradhtare dhe bythe lepirse kush e ofron i shkon si qente endacake po ktyre fundi si dihet rrofte shqiperia dhe amerika

 • Arian Zürich
  Arian ZürichMuaj më parë

  As Prezidenti SHBA- ve nuk merr më shumë duarëtrokiteje i madhërishmi Edi Rama me të mirat dhe të këqijat e veta i pakrahasueshëm dhe pa konkurencë politike në skenën politike Shqipëtare na rrofshë sa malet .

 • Gigi Gigi
  Gigi GigiMuaj më parë

  Bravo rama.,

 • Njezet Krasniqi
  Njezet KrasniqiMuaj më parë

  Ky esht shqiptar i deshtuar me mir ishte me qen aty basha apo majko

 • Kristian Bacaj
  Kristian BacajMuaj më parë

  ❤️🇺🇲🇦🇱😍👌

 • Edi Lame
  Edi LameMuaj më parë

  Lulkuqet mbi mure🤣🤣🤣

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim HoxhaMuaj më parë

  Populli rropatet neper europe ky shpenzon miliona me nje dore

 • Enis Golis

  Enis Golis

  Muaj më parë

  Fiks daku milionat e vjedhura pasurit e Shqiperis

 • Aryan King
  Aryan KingMuaj më parë

  Brohorasin budallain...

 • Celiks Zijaj
  Celiks ZijajMuaj më parë

  A e priste njera berisheshe apo bashen keshtu?🤣🤣🤣

 • Spiro Methoxha
  Spiro MethoxhaMuaj më parë

  Përshëndetje Edi je kryeministeri që duhet të kishte SHQIPERIA do të ishim shumë përpara nga çjemi sot sdo ishte shkatrruar shteti dhe pasuritë paratë e qytetarëve nga klika e sali sllobodan ilir medieli paloka pollo tritan rrulo berisha përshëndetje

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim ArkaxhiuMuaj më parë

  RESPEKTE kryeminister

 • King Lion
  King LionMuaj më parë

  Ky kodosh ka le me kmish ka gjet nji popull t lodhun nga trut dhe do t shker....deri n frymen e fundit🥶🥶🥶

 • Ervis Ndoj
  Ervis NdojMuaj më parë

  U tha se kane fundjaven e lire brandaj brohorasin, as qe un rruhet se kush asht ky

 • King Lion
  King LionMuaj më parë

  Natyrisht i qmenduri te qmend🙄🙄🙄

 • Hazir Gjana
  Hazir GjanaMuaj më parë

  Cili je ti që trasmeton këtë vidjo të rreme dhe nuk pasqyron një të vërtet që ka ndodhur po në atë vendë ju jeni tëgjithë kundra SHQIPTARVE NDRYSHE TREGOHET NË SHQIPËRI NDRYSHE ATJE NË NJË VEND TË LARGËT HARAM E PAÇI ÇDO GJË QË KA TË BËJË DHE KA BËRË NË PABESIN TUAJ DUKE SHKEL BESËN E SHQIPTARIT ZOTI JU VRAFTË.

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus KorreshiMuaj më parë

  Po pati respekte populli shqiptare eka respektin nga smerika dhe dhe bota demokratikeshqiptaret nga socjalizem u kthyen ne kapitalizem asnji shqiptare nuk e ndjen veten demokrat atje ku jeton me familje po nuke qe nena shqiperi demokrate jemi pa gjene me elementare per buken e gojes politika jetonfle mbi parat e popullit kur do vije ajo dite te clirohim nga kryebanditet politikane krimba

 • Agron Sheshi
  Agron SheshiMuaj më parë

  ilini leksionet meru me popullin ipni pronat se na vrat or kriminela

 • Haxhi Plasja
  Haxhi PlasjaMuaj më parë

  E dine ata se shqiptaret rojne te lumtur ha ha hu!!!!😆😆😆😆

 • Kudret Hasalliu
  Kudret HasalliuMuaj më parë

  E meriton respektin je njeshi RAMA

 • Forza Juve
  Forza JuveMuaj më parë

  Shqiptaret qe e votojn kete duan spektaklin e tij dhe xhepin bosh dhe jan te lumtur duke u eksituar ndonjeher duke then sa I madh qe esht

 • fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  @DLS F4BI po e shkatroni vet merruni me intriga e po bënii gjithçka për kaosi si ushqim që e keni ju antishqiptarë kudo jeni brënda apo jashtë q ytetarja

 • DLS F4BI

  DLS F4BI

  Muaj më parë

  @Forza Juve s ka faj se është gjynah t na e shkatrroj Shqiprin ky legen

 • Real M

  Real M

  Muaj më parë

  Boll te mendosh qe eshte tifoz i Juves...

 • Forza Juve

  Forza Juve

  Muaj më parë

  @King Lion mos qaj,thjesht po analizojm nje fenomen

 • King Lion

  King Lion

  Muaj më parë

  Ky njeri ka le me kmish...ka gjet nji popull budall...do t sh... ket kope deri diten kur t largihet nga kjo jete😭😭😭

 • MegaAltony
  MegaAltonyMuaj më parë

  Thjesht u dha leje per Diten E Kolombit qe eshte Feste Zyrtare ne Amerike

 • Monda Tafa
  Monda TafaMuaj më parë

  BRAVO EDVIN BASHK ME VELLEZERIT TAN AMERIKAN SUKSESE NE.DETYREN QE KE RESPEKTE.

 • gaming_ overload

  gaming_ overload

  Muaj më parë

  Te shkerdhefsha Ramutin 💩💩💩💩

 • The Boss
  The BossMuaj më parë

  Mbajeni ne Amerike ta shifni sa i mire eshte, mos u kthe me se e more ne qafe Shqiprine. Keta dmth, departamenti i shtetit para pak diteve tha qe" Shqiperia eshte vendi i korrupsionit dhe i krimit te organizuar" dhe Edvin Droga e ka qeverisur per 9 vjet. Tani pak koerence me ato qe thoni duhet ta kete 🇺🇸 ndryshe perfundoni si ne Afghanistan pastaj

 • Mirash Kolaj

  Mirash Kolaj

  Muaj më parë

  Ehhhhhhh,jon politika KURVASH me sorosin nte qe ka hile te thella kto pun qe veq mjert ne populli qa po heqim me burgje, grazie,mjerime,kamen nfyt prej ktyne kryebythqim,shtyps,mjerus,gjakpirsash tpopullit vet

 • Valbona Frost
  Valbona FrostMuaj më parë

  Djelmoshet gezohen qe jane te lire per fundjaven e Columbus-it! Parate e Sorosit bejne mrekullira!

 • Ard Barci
  Ard BarciMuaj më parë

  Viva Sufllaqaxhinjte ne coment tani Vk Ftm dmth 🤮

 • Agur Lime
  Agur LimeMuaj më parë

  Bravo me ty do shkojm ne europ

 • Enis Golis

  Enis Golis

  Muaj më parë

  Ne grop ju ka dergu tani do mbuloheni nga rama bythshpumi koka Mafies Shtetit Shqiptar ka paguar miliona Euro per kete takim, per te mbuluar mutin me shosh

 • Hasta La Vista Baby

  Hasta La Vista Baby

  Muaj më parë

  Per ne Europe nuk e dime, po per ne gremine as qe nuk diskutohet

 • Ilirjan

  Ilirjan

  Muaj më parë

  Po nga mandati i 4 se te ky i 3 to "mbaj" premtimet e te 2 se kshu ishte nj mhb 🤣

 • Onufri onufri
  Onufri onufriMuaj më parë

  kshu e keni ushtrine dhe ju z kryeminister

 • besnike subashi
  besnike subashiMuaj më parë

  E duan e rrespektojne shumica e perendimit e meriton

 • Sulimani Sulejman
  Sulimani SulejmanMuaj më parë

  Gjigant i madhë sa një hale

 • Sulimani Sulejman
  Sulimani SulejmanMuaj më parë

  Ky qenefi ka çmënd 20 milion shqiptar tu i zhvlersu e injoru e tu ja mbajtë koçët në dorë vuçiçit e putinit

 • Namik Tabaku
  Namik TabakuMuaj më parë

  U cmenden rrulat

 • Kapaj Sanije
  Kapaj SanijeMuaj më parë

  .......sembrano tutti zombi.....🙏🙏🙏

 • Dorjan Gubere
  Dorjan GubereMuaj më parë

  Duartrikisni kriminelin hajdutin komunistin qe dhe vet ju amerikanet jeni si ai te pa ftyre paskam meritakundra demokracis Zoti u ndeshshkoft shum shpejt ju amerikanet

 • Suzana Kola
  Suzana KolaMuaj më parë

  EDVIN RAMAQIR BYTHSHPUMI : "MEQE JU (AMERIKANET) TE PERDHUNONI PA TE PYETUR, UNE PO UA JAP BYTHEN FREE PA ASNJI LEK. JU MA SHPONI MUA.... UNE UA SHPOJ SHQIPTARVE..."

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  29 ditë më parë

  @Suzana Kola 🤣🤣🤣🤣🤝🤝🤝

 • Suzana Kola

  Suzana Kola

  Muaj më parë

  @Artin Arti KU KE KOMB TI MOR HORR BIRI PASHAKO KURVES MALIT TI JE NIPI GJYSH MILADINIT SERBIA ASHT KOMBI YT DHE TE BURGAXHIUT FRANCES 2 HERE EDVIN RAMAVIC BYTHSHPUMIT MOS E ZGJAT MA TRAFIKANT I NDYRE

 • Artin Arti

  Artin Arti

  Muaj më parë

  @Suzana Kolaooo sa gjynaf...keqeardhje per bashkekombesen time...te kaluara zonje..Zotti boft mir..

 • Suzana Kola

  Suzana Kola

  Muaj më parë

  @Artin Arti HW MOR TRAFIKANT KRIMINEL UNE E DHJES GREQINE. UNE JAM NACIONALISTE. GJUHA I PERSHTATET FUNDRRINAVE SI JU BIJ KURVASH. PO QE SE NUK E DI EDHE POLITIKANET KUR INDINJOHEN PERDORIN FJALORIN ZHARGON KESHTU QE FUCK YOURSELF THONE DHE AMERIKANET...

 • Artin Arti

  Artin Arti

  Muaj më parë

  @Suzana Kola THJESHT DESHA ME TE NGACMU PAK...CA PUNE BO NGREQI PER ZOTIN...I KE THY NDYSH GREKET...PO AI BURRI QE MAN NKREVAT CA THOT PER TY PASH NERIN...UN JAM MASHKULL DHE SE KOM GOJEN AQ TE NDYRE SI TY...GJYNOF ME TE THON FEMER PER ZOTIN...

 • Giorgio Nurce
  Giorgio NurceMuaj më parë

  Rengjethese

 • Giorgio Nurce
  Giorgio NurceMuaj më parë

  Rengjethese

 • Real M
  Real MMuaj më parë

  Nuk eshte e lehte te jesh Gjigant... I tille lind.Nuk behesh.

 • Mentor Begaj

  Mentor Begaj

  Muaj më parë

  Lesht e currit. Gjigand prej leshit.

 • Real M

  Real M

  Muaj më parë

  @Zekirija Mustafa po ju keni serbin tuj Albin,ai qe ju jep buke e miell te bardhe serb. Ai qe ju le te vdisni pasi refuzon vaksinat shqiptare. Kush eshte me shume Open ballkan ,mielli serb,pasaportat serbe,apo vaksinat shqiptare falas ?

 • Zekirija Mustafa

  Zekirija Mustafa

  Muaj më parë

  @Real M open Balkan me slavet pa evropen brenda dhe pa kosoven

 • fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  @Real M për King patjetër si cmirlzi shfaq urrejtjen patetike ne këtë pyetje sugjestive se nga llumi i shoqërisë se nuk dallon e nuk do të dallosh të bardhën nga e zeza pseudonim fenomenal k a s i a s shëndet qytetarja

 • redi boy

  redi boy

  Muaj më parë

  Po i miri botës i ligu shpis ku e ke ushtrin ti pse nuk i premton ushtris tij ai

 • elona elbasan
  elona elbasanMuaj më parë

  I paska pagu. SORROSI. SHUME. SHKRETET

 • Sjnddn Nxbxb
  Sjnddn NxbxbMuaj më parë

  Je super ropqir o rama te qifsha gruan mu ne pith ..

 • inax cr
  inax crMuaj më parë

  Rama ik po ja boj ato spo miret vesh🤣🤣🤣🤣

 • Kit Design
  Kit DesignMuaj më parë

  Keto studenta e kane jeten e zgjidhur… po eja ketu ne shqiperi e na gezo me ndonje premtim po kaq efikas sic ja bere ketyre.

 • Gerti Pepa
  Gerti PepaMuaj më parë

  Keto i paskan bere te tre dozat me duket...

 • doku doku
  doku dokuMuaj më parë

  Si gjithmon dhija me presh ne....suksese

 • Alma Hajderaj
  Alma HajderajMuaj më parë

  👏👏👏🇦🇱🇦🇱

 • VL-TR
  VL-TRMuaj më parë

  Sa lezet qe ka. Ramaaaaaa 👍👍👍👍🙋‍♀️

 • vini spahiu
  vini spahiuMuaj më parë

  Gjigand

 • Hagim Halim
  Hagim HalimMuaj më parë

  Ju djegshin motoret avjonit qe do udhetosh ti o malarje o bajge deri

 • Aida Mati
  Aida MatiMuaj më parë

  Wow🌹🌹🌹

 • Lefter Laci
  Lefter LaciMuaj më parë

  Sa pa lidhje mo pz

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha KovaciMuaj më parë

  Te provojne te jetojne ne Shqiperi!

 • fatbardha triglione

  fatbardha triglione

  Muaj më parë

  Kudo moj Fatbardha pukjane ka nivel shtresash nëpër botë me statustin 12milion janë në nivelin e varfërisë por tani ne refugjatë nga tërë kontinentet sidomos marokenlt,shqiptarët ciganët romenë dhurojnë dhe pa siguri u harrua mafiet e tyre në të rrezikshëm shqiptarët pa din e pa iman.Të di të kompletuar Bardha me sa më kujtohet ke qenë në shtëpinë time dhe ke studjuar për gazetari që nuk të jepni vlerësimin e merituar vetëm pse ishe veriore dhe pse e meritojepor po më zhgënjejnë komentet tuaj i komenton me etikë jo si një pjesë që flasin fjalë të ndyta e pa lidhje mendimesh,megjithatë ti e di vet si veprosh se ke formim intelektual por për mua të jetë nga pozitivja intelekti që keni shëndet qytetarja ish qytetarja e Pukës

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha KovaciMuaj më parë

  Mbreti lakuriq!

 • klaudjo kalaj
  klaudjo kalajMuaj më parë

  ky asht P9 i linun 😅

 • Mirash Kolaj
  Mirash KolajMuaj më parë

  Kush ma perkthen ket fjalim trames se po mqudit reagimi i turmes

 • Andrea cobo

  Andrea cobo

  Muaj më parë

  I njoftoj studentet per festen e fund javes zakonisht e bejne komandatet e shkolles

 • T M
  T MMuaj më parë

  Ka marre fund Amerika. Nje hale komuniste nudisti.

 • Viktor Vathi
  Viktor VathiMuaj më parë

  Nje lider qe respektohet nga ato qe te dekorohen me grada ,Duket dallimi tek nje lider non grada

 • Vrana Konti

  Vrana Konti

  Muaj më parë

  @Mirash Kolaj po saliovic karaxhixhovic Berishovicin si e klasifikoni????

 • Elo Smart

  Elo Smart

  Muaj më parë

  @bukaniku ab hahhhaha

 • Mirash Kolaj

  Mirash Kolaj

  Muaj më parë

  Futja pordhes o Vitor, dhe mduket se tkam dhe patriot!!!! Kupto qa u thot dhe pse pra ne qdit te ktyre nxensve atehere e kupton se qfar loje bythqimsh sorosjane me na hedh hi syve ne Shqiptarve bon nje kryebyth peterasti qe veq kamen nfyt ja ka vue popllit vet ne qdo gjo e drejtim

 • bukaniku ab

  bukaniku ab

  Muaj më parë

  @Eli Al kush nuk di TABELEN esht TALEBAN

 • T M

  T M

  Muaj më parë

  Hajde injorante

 • Klaidi Ballas
  Klaidi BallasMuaj më parë

  Ekonomin e rit inteligjenca e popullit Nese ne shqiperi kan mendjen por juridikun jo por te ven drejtesi por leket ose por ata qe bejn doktoraturen e njeta gje dhe keshtu me radh nuk vasdojn por inginjeri kompiuterike ose inginjeri mekanike ose elektrike ose inginjeri aerore ose navale qe keto profesiona krejoin pun dhe ekonomi

 • Klaidi Ballas

  Klaidi Ballas

  Muaj më parë

  @Ganimete Siqeca nuk e di si ka qen vlla se nuk i kam jetu ato vitet

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  @Klaidi Ballas burdel ka qën edhe atëhere po nuk shikonit gjë, këto 30 janë pasimi i atyre 50 vjeteve të tjera .

 • Klaidi Ballas

  Klaidi Ballas

  Muaj më parë

  @Ganimete Siqeca nuk ka qen keshtu ne kohen e enverit tani esht ber shqiperia bordelo nuk them qe me enverin ka qen mo mir

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  @Klaidi Ballas 80vjet.

 • Klaidi Ballas

  Klaidi Ballas

  Muaj më parë

  @Anila Çela ajo esht pun politike shqiptare tasme keshu esht katandis shqiperia qe 30 vite

 • Leonard Pejo
  Leonard PejoMuaj më parë

  Nuk me pelqen lufta, dua paqe..! Sa per te, vizitoheni..!

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Po te njihnin mire me gure do te perzinin po ku e dine ata qe ti si hyn ne.pune as drqit

 • Hell's kitchen Albania Flori
  Hell's kitchen Albania FloriMuaj më parë

  O mret🇦🇱♥️🇺🇸

 • Na To
  Na ToMuaj më parë

  E cmendi Salen ky lopa fare🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Medi Mema

  Medi Mema

  Muaj më parë

  Sala ka lind I cmendur Tani po perplas koken qe ti vij e mente Por ska Doktorr qe ta mari per siper si paciet As psikiatria nuk e pranon Eshte thjesht nje trung Qe mund ta Perdorin kasapet qe ka per rreth tij Dhe si trung mishi ka Mar fund

 • lal shpellari
  lal shpellariMuaj më parë

  bytha ne diell e qibri ne qiell shif e rregullo vendin se eke cop cop apo ekeni shitur si majtas dhe diathtas

 • Xhemile Tota
  Xhemile TotaMuaj më parë

  Ja pra sa i sukseshem esht kryeministri jon EDI RAMA . NE SHQIPTARET nuk e durojm suksesin E nji shoku miku vllai shkurt ne nuk krenohemi me nji njeri te devotshem per te gjith por nxjerim gjithfar fjalesh dhe shajm pa pushim i cmend suksesi i te tjerveeshte absurditet Te jesh gjithmon deshtak dhe i pa aft . Por jan disa njerez qe vetem ndricojn dhe u urojm suksese kudo kryeministri RAMA kor sukses eshte aftesi personale . Krenohen shqiptaret me njeriun e zgjuar .

 • Xhemile Tota

  Xhemile Tota

  Muaj më parë

  @Ganimete Siqeca Un po po ti e bere flin .💖

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  Xhemo i bere groshet.

 • cris Rea
  cris ReaMuaj më parë

  Shume emocuonuese.

 • Giancarlo Placidi
  Giancarlo PlacidiMuaj më parë

  You are a dictator @edirama...someone help the Albanian people....plz

 • Rex Satanas

  Rex Satanas

  Muaj më parë

  Italian loser get lost

 • eriklajd osma
  eriklajd osmaMuaj më parë

  Duke tall lesht me kte hahha . Jan msu nshqipri kto qerrijn gatitu kur brockullisin kto

 • Eddi Memishaj
  Eddi MemishajMuaj më parë

  JE I PAPAR GJIGAND,,JEP PERPARA,,,

 • ylberi seferi

  ylberi seferi

  28 ditë më parë

  Gjigand JEP PERPARA e MERE NGA pas ...

 • Suzana Kola

  Suzana Kola

  Muaj më parë

  PO PO GJIGANDE KA BYTHEN E SHPUME QE UA JEP FREE TE GJITHVE MJAFT QE TE RRIJ NE PUSHTET E TE VJEDHI..

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriMuaj më parë

  Se mos u a hodhi noj doz nga larte🤔😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eli Al

  Eli Al

  Muaj më parë

  Po e kane nga doza e kultures..idiot..jo nga parazitizmi dhe qylizmi..jane shume avangard. Jo te prapambetur

 • SKENDERBEU ATLETI i KRISHTIT
  SKENDERBEU ATLETI i KRISHTITMuaj më parë

  Mjaft se po e pa salih Ramadan berishladen i bie te fiket. Rroft AMERIKA

 • lal shpellari

  lal shpellari

  Muaj më parë

  po neve popullit ça dona bieri si parashikues qe qenke he dona ndihmosh pak se ditke shum apo ndoshta na duhet servilizmi akoma se mbase rregullohemi perfundimisht.

 • Arsen Jaho
  Arsen JahoMuaj më parë

  Trailer i police academy nr8 😁😂

Faqja Tjeter