Ylli Baka & Agron Llakaj - Miniera e floririt (Official Video HD)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Teksti: Arben Duka \u0026 Agron Llakaj
Muzika: Klodian Qafoku
Fotografia: Arber Shehu
Klarinet: Renato Liçi
Kitare: Elton Muçi

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2NmHst...
iTunes: music.apple.com/us/album/mini...

Komente

 • DADO DADO
  DADO DADO4 orë më parë

  Shqiperi o vend I mjer 30 vjet qe te kam dhjer te kam dhjer e te kam permjer me kta idiotet e mjer

 • Lindita Rira
  Lindita Rira6 orë më parë

  Super...

 • Enena Senka
  Enena Senka8 orë më parë

  Bravo ju lumt 👏👏

 • Ana Anushka
  Ana Anushka9 orë më parë

  AAAAAAAAA sa bukur ! Agroni i paska shtuar lezetin.

 • Daniel Muskal
  Daniel Muskal12 orë më parë

  bravo ylli baka agron llakaj respekte

 • Emiljan Hokja
  Emiljan Hokja15 orë më parë

  💪👍

 • InstegramSHQIP
  InstegramSHQIPDitë më parë

  Qenga qytet I bukur mes lumit si eka emryn qyteti??

 • Sander Kaci
  Sander KaciDitë më parë

  Respekte per ju mjeshtra

 • Benz Boy
  Benz BoyDitë më parë

  Respekte Ylli baka dhe agron llakaj nga saranda

 • Tone Seio
  Tone SeioDitë më parë

  KISHA 20 E CA VITE QE SE KISHA PARE ME KETE VEND NE 1998 ATY ME GRABITEN MI MOTEN TE GJITHA LEKT DHE MAKININ ME KANE GJELLUAR ME KALLASH PASKAN DALE MALLKIMET E MIA E SHUM TE TJERVE ......

 • Frroku alban Frroku
  Frroku alban Frroku2 ditë më parë

  Gjithmon esht bukur ti kendosh vendlindjes tende, super.

 • eniola
  eniola2 ditë më parë

  💃💃💃💃💃ju kendofte shpirti per gjithe jeten👏👏👏

 • Olger rama
  Olger rama2 ditë më parë

  Arben Duka legjenda❤️

 • Sokrat Xhemali
  Sokrat Xhemali2 ditë më parë

  Vendlindja dhe vuajtjet nuk harroen kurre,bravo bravo jeni patriote me vlera.

 • Flora flora
  Flora flora2 ditë më parë

  Ska gje me t'bukur se kur i kendon vendlindjes balten qe ti ke shkelur balta ne vendin tend sikur mjalta ket ja din vleren vetem ata qe jan ne gurbet 😥

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch2 ditë më parë

  Respekte pa funteeeeee

 • CARPEDIA UK
  CARPEDIA UK2 ditë më parë

  A more Agron leshi. Bone dhe ti kenge.

 • Στεφανος Λακας

  Στεφανος Λακας

  2 ditë më parë

  Duket qe te pelqen preshi

 • Roza Roza
  Roza Roza2 ditë më parë

  Po Memaliaj ka ngel Shkretetire 😒😒😒🙋‍♀️

 • Toni Sei
  Toni Sei2 ditë më parë

  UJI XHAM ORE

 • Erinda Luga
  Erinda Luga3 ditë më parë

  Kur lexova titullin mendova se ishte nje kenge tjeter per Metën.

 • Ilia bekogianni
  Ilia bekogianni3 ditë më parë

  Ju lumt goja👏 Vjosa vazdon dhe post ne Mallakaster. Beni nje kenge edhe per Mallakastren ❤️

 • Valbona Sulejmani
  Valbona Sulejmani3 ditë më parë

  Vend i bukur te pakten 1 her ne jet duhet vizituar

 • jimmys SHKELQIM mantse MANCE
  jimmys SHKELQIM mantse MANCE3 ditë më parë

  HALLALL 📌

 • Elsa Rista
  Elsa Rista3 ditë më parë

  Ju lumte goja .shum kenge prekese .

 • Klodian Elezi
  Klodian Elezi3 ditë më parë

  Memaliaj Tepelena atje ku gjemon pushka edhe pena 🥺❤ nostalgji

 • Albert Gjerga
  Albert Gjerga4 ditë më parë

  Kur bej ruge te gjata me nxirni mallin me kete kenge me behet ruga avion sikur hidhem me Koke te shkembi balenes e dal te kasapana U kendoft zemra gjithmone prsh nga lafshoku

 • Danis Danis
  Danis Danis4 ditë më parë

  Shuume bukur ju lumt goja🥰🥰

 • DANJELA THIMO PENO
  DANJELA THIMO PENO4 ditë më parë

  Bravo Ylli & Goni ju kendofte zemra jini te preferuarit e mi vendlindja nuk harrohet kure jini të paarritshëm bravo 🌟🌟👏👏👏

 • Julia Dra
  Julia Dra4 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem

 • Tzena Isla
  Tzena Isla4 ditë më parë

  Mos vdekshin kurr keta zerat qe i kan dhen muzikes shqiptare kaq vler ..na kenaqni shpirtin ..kur na mer malli per token ton degjojm ty Yll

 • Diana Sevdari
  Diana Sevdari4 ditë më parë

  Bravo ju lumt goja dhe mendja per keto vargje per kete qytet te vogel po me vlera

 • Edmond Dosti
  Edmond Dosti4 ditë më parë

  Hallall ja u befte zoti capajevat e xhaxhajt

 • Andi And1
  Andi And14 ditë më parë

  Mire ylli..po dhe agroni u bo kongetar🤦🏻‍♂️

 • Andi And1

  Andi And1

  3 ditë më parë

  @kamela Shehaj spo ngel me njeri pa u bere 😂😂me shume ka kengetare sesa degjues😂😂

 • kamela Shehaj

  kamela Shehaj

  3 ditë më parë

  Prit kur t behesh dhe ti😂😂😂

 • Jimi J
  Jimi J4 ditë më parë

  Jam nga Veriu por tashi po e shof sa Mrekulli qenka Memaliaj.Gjynaf sa potencial paska per Turizem.E rrethume nga ai lum madheshtor duhet te ishte plot Restorante,Hotele me pamje.Duhet te terhiqej Turizmi me Programe Muzikore,Kulinarine e zones,Ato pallatet e vjetra te ktheheshin ne Hostele,Te krijohej muncia e Hiking neper male,Rafting me anije te vogla.Pse jo the nje teleferik i vogel.Gjynaf sh vend i bukur

 • Katerina Fabio
  Katerina Fabio4 ditë më parë

  Qyteti Memaliaj ❤️ Agron Llaka &Ylli Baka ...nje bashkpunim i bukur per 1 keng qe sdo ket kurr vdekje ...!!

 • Suzana Vangjeli
  Suzana Vangjeli4 ditë më parë

  Kenge E Mbrekullueshme!

 • Paro Vejzati
  Paro Vejzati4 ditë më parë

  🙂🙂🙂🙂

 • Maria Marulka
  Maria Marulka4 ditë më parë

  2 florinj jeni njeri me I mire se tjetri ❤ju dua shum te dyve. Respekte .shendet paçi❤

 • Fieri Fieri
  Fieri Fieri4 ditë më parë

  Bravo, super kenge. Vertete zera spektakolar, nuk perseritet me ky duet, kjo harmoni zerash e tingujsh. Jeni artist te kalibrit botror. Zdi me ke tju krahesoj, sme vjen ne mendje asnje artist qe tju perngjaj. Te dy jeni krye rropq..a e ato rropt megjithe kenget tuaja se na keni hapur k..in . Ky kokqoshja kendon me theks grek kurse ky fispredha do i fus turinjt gjithandej tpuuuu

 • Festim Festim
  Festim Festim4 ditë më parë

  Eh memaliaj , rrofshin kenget qe te kujton qe ekziston se te tjeret te kan harruarrr

 • Kur Legjenda
  Kur Legjenda4 ditë më parë

  Agron bythlepirsi i politikes Turp te kesh Mos genje vendin tend dhe popullin shqipetar se te njohin se kush je.

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore5 ditë më parë

  Bravo 👏

 • Flora Gusha
  Flora Gusha5 ditë më parë

  DY YJET E JUGUT E TER SHQIPERISE. KRENARI KOMBETARE SI PERSONA DHE NE KARIEREN PROFESIONALE JENI TE MREKULLUESHEM .JU DUAM SHUME .MERITONI DASHURI DHE RESPEKT POPULLOR.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Louiza Hida
  Louiza Hida5 ditë më parë

  Bravo bravooo

 • Jeta Koka
  Jeta Koka5 ditë më parë

  Braviiiiiiiiiiiii 2 artista

 • Entela Seiti
  Entela Seiti5 ditë më parë

  Bravoo👏👏👏👏

 • Gezim Ajdini
  Gezim Ajdini5 ditë më parë

  Ju kendofte zemra te dyve shume bukur vendelindja mbetet vendelindje bravo per dedikimin

 • Albana Kociu
  Albana Kociu5 ditë më parë

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙏🙏🙏👏👏👏👏

 • Ernest Facja
  Ernest Facja5 ditë më parë

  Respekte Artista ❤

 • Fatbardha Behaj
  Fatbardha Behaj5 ditë më parë

  Braaaavoooooo nk ka si ju ,krenaria e shqiperis

 • SANDOKAN TIGRIS
  SANDOKAN TIGRIS5 ditë më parë

  Jam nga Burreli kjo kenge me pelqen jasht mase,,respekte per jugun

 • Selman Haxhiaj
  Selman Haxhiaj5 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adrian Illyrian
  Adrian Illyrian5 ditë më parë

  Te dy keta kan punuar ne minjerat e Memaliajt 🙂 bravo per kengen

 • manjola korriku
  manjola korriku5 ditë më parë

  O gone je me mire so aneja lerja kengen yllit se nuk I mban dot 6 kunguj nen nje sqetull.

 • manjola korriku

  manjola korriku

  5 ditë më parë

  @iksi dyfisht PO ti ia bere gjellen gruas . Kujdes mos.e djek se ha dajak pastaj mor daje

 • manjola korriku

  manjola korriku

  5 ditë më parë

  @iksi dyfisht jam pa pune

 • iksi dyfisht

  iksi dyfisht

  5 ditë më parë

  ik se tu dogj gjella ty . lerja komentet te papunve

 • Inter Mondiale
  Inter Mondiale5 ditë më parë

  Dy artista te medhenj jane bere bashke,ju lumte goja👏👏👏

 • Marjana Didi
  Marjana Didi5 ditë më parë

  Ju lumte goja 🙏❤💙💚

 • You don’t know me bitch
  You don’t know me bitch6 ditë më parë

  Kenge koti ,nuk me pelqeu fare, ky ylli kot fare

 • Bledar Nanaj
  Bledar Nanaj6 ditë më parë

  Suksese

 • Aurel Vrapi
  Aurel Vrapi6 ditë më parë

  Kjo Atedhedashuri duhet tna mekohet pasi po humbim ardhmerin e Kombit tone ...ju pergezoj perzemersisht nga Koreja e Jugut

 • Jimmy K
  Jimmy K6 ditë më parë

  Bravo cuna vendlindja eshte parajsa me e madhe qe kemi ne jete,komplimentet me te mira per yu zoterinj

 • Elona Dine
  Elona Dine6 ditë më parë

  👏👏👏👍👍👍

 • Belba Belba
  Belba Belba6 ditë më parë

  Suksese shume bukur bravo me zerin tuaj te bukur 👏👏👏👏👏👏

 • sandokan zyka
  sandokan zyka6 ditë më parë

  🦅🦅🔥🔥

 • Alim Gega
  Alim Gega6 ditë më parë

  E iku ajo koh qe kishte pun per te gjith po tani nuk ka pun dhe po vriten njerzit sikur te jen zoq lum per zerin ylli dhe imadhi agron 👍

 • Ledi Kanani
  Ledi Kanani6 ditë më parë

  Faleminderit Ylli dhe Agron per kete kenge shume te bukur per qytetin tone , qe e dua dhe e mbaj gjithmone ne zemer.❤❤❤

 • Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo6 ditë më parë

  Jeni me te miret po presim per nje bashkounim tjeter per tepelenen kesaj radh😂😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🏅

 • Besnik Fejzo

  Besnik Fejzo

  6 ditë më parë

  Sa me pelqen kjo kenge

 • Anxhela Anxhelaziraj03
  Anxhela Anxhelaziraj036 ditë më parë

  Shume ebukur kenga😙😙😙😙

 • cuni prej kuksi
  cuni prej kuksi7 ditë më parë

  Ju kendoft zemra djema rrespekt nka KUKSI

 • Daniel Aris
  Daniel Aris7 ditë më parë

  2:05 🔥

 • djalingatropoja
  djalingatropoja7 ditë më parë

  Shume kenge me vend e me domethanje! 100 % SHQIP 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Rrespekte .

 • Bobi Hysaj
  Bobi Hysaj7 ditë më parë

  Cfar pasurish te braktisura njerz pa pun dhe me shum halle gjynah ti lesh keto vende ne harres ju lumt goja Artista se vetem ju mendoni për vendin ton 👌👌👌

 • Marjanthi Caushaj
  Marjanthi Caushaj7 ditë më parë

  Ju lumte goja . Na kenaqet. Te preperuarit e mi si aktor dhe si kengetar . Te rroni 1000 vjet.

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • veiz caka
  veiz caka7 ditë më parë

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Μαρία Βεΐζης
  Μαρία Βεΐζης7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥bravo

 • Elisabeta Dionisi
  Elisabeta Dionisi7 ditë më parë

  Jam mbese nga libohova por e KAM vizituar disa here kur isha e Vogel zoti ju dhente shendet dhe jete

 • ALKANO ELezI
  ALKANO ELezI7 ditë më parë

  Mo's u plakshit Kurr ishalla ❤️👑👑

 • Julio Espana
  Julio Espana7 ditë më parë

  Agron llakaj ikon gjithmon ne zemrat e shqiptaris legjenda humorit shqiptar ♥️🔥

 • Bobi Boss
  Bobi Boss7 ditë më parë

  ku jane memaliotet like kush esht memaliot.

 • artur asameni
  artur asameni7 ditë më parë

  Nje shprehje popullore thote kur behen bashke 2 leber ja nisin kenges por kur behen bashke 3 leber une them gjini vend ku te futeni

 • Sia Ira
  Sia Ira7 ditë më parë

  1 Ylli kemi me kete ze Bilbili

 • Nia Cuni
  Nia Cuni7 ditë më parë

  Ju këndoftë zemra në emigrantëve na mungon shumë toka jonë ❤

 • Diana Meleq
  Diana Meleq7 ditë më parë

  Bravo e qate

 • Diana Meleq
  Diana Meleq7 ditë më parë

  Shume bukur nje dyshe e shkelqyer nostalgji ju kendofte zemra

 • Fabian Muco
  Fabian Muco7 ditë më parë

  Te lumte bytha o gone

 • Violleta-Elpida Mpallatzia
  Violleta-Elpida Mpallatzia7 ditë më parë

  ❤❤

 • Silvana Malaj
  Silvana Malaj7 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  🔥

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Kenge e kenduar me shpirt.

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Keto kenge meritojen 1 milion klikime per 1 dite.

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Hittt

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Bravooo ❤🔥

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  2:09 🔥

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Bravooo Arben Duka per tekstin

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  💯💯💯

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🎶🎶🎶

 • PROVA TEKNIKE YOUTUBE
  PROVA TEKNIKE YOUTUBE8 ditë më parë

  Miniera e floririt. 🔥🔥

 • Hope Wolf
  Hope Wolf8 ditë më parë

  Ju lumt goja 🇽🇰 🇦🇱

 • xhensila mamaj
  xhensila mamaj8 ditë më parë

  Qyteti I shpirtit❤🥰Memaliaj🥰 oh cfare malli😔😍🙏

Faqja Tjeter