Djali i verber nderoi jete, nena e tij shperthen ne lot:Çohu se te erdhen shoket! Emocionohet Elvisi

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/

© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 • Elisabetta Alibeaj
  Elisabetta Alibeaj5 ditë më parë

  🙏🙏😭😭

 • leta doci
  leta doci7 ditë më parë

  Ah moj nen zoti te dhent forc me perballu ket dhimbje kaq te madhe shpirti i tij ne xhenet 😭😭😭

 • Limis Lalas
  Limis Lalas8 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Paro Hodri
  Paro Hodri10 ditë më parë

  Me kepute shpirtin moj Nene loke..mos qafte syri as nje Nene ne bote..u prehte ne paqe shpirti I tije... ngushellime nga thellesia e zemres.. RESPEKT..

 • Serjani Stoli
  Serjani Stoli10 ditë më parë

  Ngushellime moj nene héroïne..qofte I pa harruar.

 • Andrea Troka
  Andrea Troka10 ditë më parë

  I pa harruar admir

 • Mimoza Xhaferi
  Mimoza Xhaferi12 ditë më parë

  SELAM.NGA KOSOVA NGUSHLLIME PER KET GJYSHE ALLAHU KERKEND MOS PROVOFT ME EVLAD SE SHUM KEQ😢😭😢😭😢😭

 • Hamide Govori
  Hamide Govori14 ditë më parë

  Ngushëllime Një Zot i madhëruar ju dhashë forcën dhe gajretë Zojes i ndjeri në xhenet Amin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Λαβντιε Υζειραι
  Λαβντιε Υζειραι15 ditë më parë

  Lotet e tua nene jane grusht ne stomaku tone per te gjithe me qe te shofim Per ty s ka hilac per zemren tende deri sa ti besh prane

 • Λαβντιε Υζειραι
  Λαβντιε Υζειραι15 ditë më parë

  Ax nena e shkret Dhimbje madhe NGUSHELLIMET e mia nene

 • Azem Koka
  Azem Koka15 ditë më parë

  Ngushlime moj nan zoti te dhasht forc

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda15 ditë më parë

  ZOT DOREN TENDE JEMI😢

 • Katerina Papadima
  Katerina Papadima15 ditë më parë

  Ahk moj nen zoti te dhent forc ta perballosh kete dhimbje kaq te madhe me vjen shum keq qe nuk e gezoi kete shtepi dhe falenderoi zotin Elvis Nacin per barmirsin 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Nuri Hoxhaj
  Nuri Hoxhaj15 ditë më parë

  E sa gjynah i shkreti edhe kur i vdiq i ati tha per vllan se nuk erdhi dot per varrimin et e jatit ngushellime

 • Emma Barnes
  Emma Barnes16 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i got Free Gift Cards from 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Αλμα Φσατη
  Αλμα Φσατη16 ditë më parë

  😭😭🙏🙏

 • Fred Pjetri
  Fred Pjetri16 ditë më parë

  Ngushllime moi loke zoti te dhafte force

 • Era Era
  Era Era17 ditë më parë

  Allau te meshirofte oh vellai jon admir 💔💔😭😭

 • monda lowka
  monda lowka17 ditë më parë

  ngushellime familjes shume keq ZOTI ne parajs ndersa Elvis ZOTI te shperbleft per miresit

 • Lavdie Duka
  Lavdie Duka17 ditë më parë

  Ngushllime moj Nene Loke sa keq po me vje ,qofte i xhenetit 😪😪

 • Tina Tinatina
  Tina Tinatina17 ditë më parë

  Mashtrusa

 • Nora L
  Nora L18 ditë më parë

  Embaj mend kur te vija te shtepia me zemer te madhe zoti te dhent force dhe gariet per kete dhimbje kaq te madhe qofte I xhenetit past dheun e leht 😭😭😭🙏

 • Nora L
  Nora L18 ditë më parë

  Ngushullime moj nene sadushe te rrosh dhe ta kujtosh djalin zoti te dhene pleqeri te mbare te kesh jete te gjate dhe te rrosh me kujtimet e tij

 • Edison Hasanaj
  Edison Hasanaj18 ditë më parë

  Sa kam qar😭😭😭zoti ne gjenet ishalla 🤲

 • Marjanthi Caushaj
  Marjanthi Caushaj18 ditë më parë

  Bravo Elvis dhe Sidrit per keto mbrekulli qe beni . Ngushullime pa fund per nenen zoti i dhente durim se do me jeten po i iku femia 😭😭😭😭😭 por per keto vaksina qe po marrin jete njerezish kush do pergjigjet dhe nuk ndalen po vazhdojne si te verber te mbarojne misionin e tyre pa pergjegjshmeri njerezore jo penale we jo e jo 😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola Hoxhaj18 ditë më parë

  Zot sa prekse kjo dhimbje,fjalet e nenes

 • Vjollca Kulli
  Vjollca Kulli18 ditë më parë

  Zoti ju shperbleft Elvis dhe Sidritin me keto miresi sa sevape keni prej njrzve dhe urime 🤲🤲🇦🇱🇺🇸

 • ERDI Freestyle lol
  ERDI Freestyle lol18 ditë më parë

  Ngushllime o zot nana e shkret per gjyna 😭😭😭😭

 • Vjollca Kulli
  Vjollca Kulli18 ditë më parë

  Nane Sadush Zoti te dhasht Saber shum e ren Banor Xhenetit 🤲🇺🇸🇦🇱

 • elez elezi
  elez elezi18 ditë më parë

  😭😔

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili18 ditë më parë

  Ngushllime oj nene inshalla shpirti i ati eshte ne xhenet

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸18 ditë më parë

  Ngushellime nane ZOTI tè lehtesoft dhimbjen.

 • Ada Sharka
  Ada Sharka19 ditë më parë

  Sa keq me vika per nenen 😞😞😞

 • Besi Dida
  Besi Dida19 ditë më parë

  A moj Nene sa plage. Te rende paske .marr rrofsh e kujtofsh engjlin tent amin

 • Eleni Cobo
  Eleni Cobo19 ditë më parë

  Qoft i xhenetit 🥲

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha19 ditë më parë

  Ngushellime familjes ,zoti e past Bo banor te xhenetit 🙏🙏👐👐

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha19 ditë më parë

  Allahu i madheruar e meshiroft me xhenet insha Allah nenes zoti i Madh ja dhasht sabrin edhe ty Elvis e sindrit Allahu i madheruar ju shperbleft

 • ISA SHEHU
  ISA SHEHU19 ditë më parë

  Ngushllime nane per djali zoti i dhashte force 🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Fatime Xhelili
  Fatime Xhelili19 ditë më parë

  Ngushllime Loke zoty xhenetin ja falt🤲🤲🤲

 • Daveti.Islam
  Daveti.Islam19 ditë më parë

  Allahu te shperblefte inshaAllah per te gjitha keto te mira

 • Spetin Roma
  Spetin Roma19 ditë më parë

  O zot i math na jep shendet jemi ne doren tende te pasur e te varfer zot i math te qofshim fal

 • File Lalinovici
  File Lalinovici19 ditë më parë

  Ngushullime familjarve

 • drita mema
  drita mema19 ditë më parë

  Ngushellime moj nene, zoti e ndihmofte e te dhente forze,

 • Gusto Italiano
  Gusto Italiano19 ditë më parë

  Qoft i xhehnetit inshAllah

 • Etleva Petrai
  Etleva Petrai20 ditë më parë

  A moj nene e mire, tipike e nenave tona shqiptare, zoti te dhente force ta perballosh kete dhimbje te madhe.

 • f.h h
  f.h h20 ditë më parë

  allau ta lehtesofte dhimbjen qoft i xhenetit

 • Mec Mirdite
  Mec Mirdite20 ditë më parë

  Nga se ka vdek ky i shkreti

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla Kucuku20 ditë më parë

  Ngushëllime dhe të jetosh sa më gjatë në shtëpinë e Re

 • Nurten Se
  Nurten Se20 ditë më parë

  Zoti te bashkofte ne Xhenet me te birin InnshaAllah🤲moj Nene e dashur Zoti te shtofte sabrin 🤲😔😥😥😥😥

 • Ernesto Nikolla
  Ernesto Nikolla20 ditë më parë

  Bravo elvis naci te rujt zoti

 • Buli Ceka
  Buli Ceka20 ditë më parë

  Ahhhhh moj nene zemra jote gjithe jeten e prere ne mes dhimje e pa sheruar kurr .djali qofte i xhehnetit dhe ty zoti te dhente force dhe kurajo ta perballojshe😭😭😭😭💔💔💔

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi20 ditë më parë

  O Loke gajret inshalla ke ti Shendet e te uroj gjith te mirat

 • Suzana Farizi
  Suzana Farizi20 ditë më parë

  Amin

 • Suzana Farizi
  Suzana Farizi20 ditë më parë

  Zoti e shperblefte me xhehnnet lumi ai per veti jeten e ka atje te bukur kjo esht ty nene mos u merzit

 • Aferdita Thaci Nika
  Aferdita Thaci Nika20 ditë më parë

  Ngushllime moj nan zoti te dhasht force 😢😢😢😢😢

 • Nicky Tirana
  Nicky Tirana20 ditë më parë

  Ngudhellime moj nene... I qofte shpirti i xhenetit,te dhent zoti force 🙏

 • Fabiola Mezini
  Fabiola Mezini20 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • Antonelo Lamaj
  Antonelo Lamaj20 ditë më parë

  😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 • FNF_547
  FNF_54720 ditë më parë

  Ah moj nane e shkreta zoti te forcoft

 • Pjeter Gjoni
  Pjeter Gjoni20 ditë më parë

  Mos provo Zot kërkond, Respekt për Ju Zonjë, Allahu sabrin ju qoft 😢🙏🙏🙏🙏

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla20 ditë më parë

  Zoti te dhefte durim moj nene teperballosh kete tragjedi tetmershme qofte ixhenetit ipaharuar te jete

 • Zamira Dejoni
  Zamira Dejoni20 ditë më parë

  Zoti e cofte ne Xhenet Amin

 • Merjeme Daiu
  Merjeme Daiu20 ditë më parë

  🤲🤲🤲😭

 • Fasho Rei
  Fasho Rei20 ditë më parë

  😢😢

 • Ismet Berisha
  Ismet Berisha20 ditë më parë

  Allahu per gjenet ishalla e ka qu

 • Alessia Kotobelli
  Alessia Kotobelli20 ditë më parë

  Ngushellime! Qofte i xhenetit! 😢😢😢

 • Liri Caushi
  Liri Caushi20 ditë më parë

  😢😢😢😢

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi20 ditë më parë

  Nuk di si mund te mbahen lotet. Zoti te dhent force. Dhe inshaAllah shpirti ne xhenet.

 • Besim Brahimaj
  Besim Brahimaj20 ditë më parë

  Zoti I madh e shperbleft me gjehnet

 • Straficka Beta
  Straficka Beta20 ditë më parë

  😥😥😥😥😥oh nena mjer,ngushellime zoti ne xhenet

 • Methie Xhemalie
  Methie Xhemalie20 ditë më parë

  Allahu Saber Loke 😥😥😥😥🌹🌹🌹🌹

 • sweet girl
  sweet girl20 ditë më parë

  Ngushellime moj nena Sadushe Allahu te dhasht forc e durim 😔

 • yubifer
  yubifer20 ditë më parë

  Ah moj nene kto lotet e tua🙏🙏🙏😭😭😭

 • Urgen Agastra
  Urgen Agastra20 ditë më parë

  Ngushellime!🤲🤲🤲🤲

 • Xhuljeta Xhuli
  Xhuljeta Xhuli20 ditë më parë

  Ngushellime nene. Sadushja. Zoti ia ndriqofte shpirtin ne xhenet e. Elvisin. Sidritin e shqiptaret i bekofte zoti qe ndihmojne njerzit ne nevoje

 • Ibadete Islami
  Ibadete Islami20 ditë më parë

  😭😭

 • Santiago Ago
  Santiago Ago20 ditë më parë

  Na kepute zemren o nene behu e fort nene

 • xhezair hamidi
  xhezair hamidi20 ditë më parë

  O zot o zor sa dhimtë e madhe Allahu ja letsoft ket dhimtë dhe ja letsoftë vdekjen e leht në këmt e tua !

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj20 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Mira xhaferaj
  Mira xhaferaj20 ditë më parë

  o nën të dhën zoti forc ta bërballosh dhimjen e djalit

 • Pjulu
  Pjulu20 ditë më parë

  Zoti sabrin loke ta dhashte ne Xhennet qofshi bashke ooj none

 • LAORETA PICI
  LAORETA PICI20 ditë më parë

  😭😭😭🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋

 • LAORETA PICI
  LAORETA PICI20 ditë më parë

  😭😭😭

 • Bedri llumnica
  Bedri llumnica20 ditë më parë

  ALLAHU JU TAKOFT NE XHENET JU DHE NEVE TE ALLAHUT JEMI TE AJÈ DO TE KTHEHEMI INSHALLA ME IMAN

 • Gjakovarja
  Gjakovarja20 ditë më parë

  Offff bre mu kput shpirti😭😭😭

 • 05 09
  05 0920 ditë më parë

  Mama♡♡♡♡♡

 • Hane Jahaj
  Hane Jahaj21 ditë më parë

  🥲🥲🥲🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏O zote ca mbrekullije qe do mbahet mend per nenen ,,,,Ajo vidjo qe e ka kujtim te shikoje djalin e e saj.

 • Diana Meleq
  Diana Meleq21 ditë më parë

  Νgushullime familjes dhe ju jeni engjej Sidrit dhe Elvisi

 • Altin Kurti
  Altin Kurti21 ditë më parë

  ngushellime familjes zoti ju dhashte Force

 • Miranda Cerova
  Miranda Cerova21 ditë më parë

  😪😪😪😪😪

 • Anita
  Anita21 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😭😭

 • Mide Shira
  Mide Shira21 ditë më parë

  Zoti e meshirofte shpirtin e tij. Zoti ne xhenet. Zoti i dhente saber asaj nene😭😭😭☝️

 • Eklerina Lamcja
  Eklerina Lamcja21 ditë më parë

  Zot i math ai sapo u be me shtepi

 • Bena Resnja
  Bena Resnja21 ditë më parë

  Pushofsh ne paqe djal i asaj nëne.Ngushëllime nënës i dhëntë zoti forcë💞

 • Ve Ka
  Ve Ka21 ditë më parë

  Ah moj loke gushllime e ishalla zoti ju perpjekt ne gjenet 🤲🤲🤲

 • Endrit Tafani
  Endrit Tafani21 ditë më parë

  Qoft i xhenetit tju ket len shendetin 😭😭😭😭

 • Jet Meml
  Jet Meml21 ditë më parë

  Ngushellime moje NENE zoti you dhente letesi ne zemer. Me vjene keqe.

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube21 ditë më parë

  Allahu☝️🤲❤️❤️🤲Ju Shpërbleft me Xhenein metë Lart Firdeus🌹Elvis💎💎Sindrit🌹🤲 😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰

 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα21 ditë më parë

  Ngushellime

 • Ganimete Asanov
  Ganimete Asanov21 ditë më parë

  Ngushllime familjes.Inshalla eshte i xhenetit😢😭

Faqja Tjeter