Melisa - Leje ( Official Video )

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente

 • shqiprim Bytyqi
  shqiprim Bytyqi44 minuta më parë

  Qofshi te lumtur per gjith jeten

 • Miri Licollari
  Miri LicollariOrë më parë

  Kenga esht shum e bukur😘🥰

 • Goca Shqipetare
  Goca ShqipetareOrë më parë

  Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 • Dianaelisa Marku
  Dianaelisa MarkuOrë më parë

  Kjo eshte me mire se veni veni leni

 • Dallandyshe Dyshe
  Dallandyshe DysheOrë më parë

  Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓

 • Viva Girl
  Viva Girl3 orë më parë

  Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.

 • griseldaademi ademi
  griseldaademi ademi3 orë më parë

  Bravo melisaaa ❤❤❤🧊

 • marsidajukni
  marsidajukni3 orë më parë

  Super kg , komplimente 😍

 • E di Eddi
  E di Eddi3 orë më parë

  Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 • Dorian Buçiza
  Dorian Buçiza4 orë më parë

  Shqipja Left The Chat

 • aleks qyra
  aleks qyra4 orë më parë

  Doli fjala e fatjonit😂

 • Izmira bocaj
  Izmira bocaj4 orë më parë

  na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.

 • Izmira bocaj
  Izmira bocaj4 orë më parë

  keng shum e bukur

 • Bleona Shhl
  Bleona Shhl5 orë më parë

  althe.info/number/mny7caigpGavdp0/video e kopjuar!

 • Bleona Shhl

  Bleona Shhl

  5 orë më parë

  @Elisander Mhilli a Po bre

 • Elisander Mhilli

  Elisander Mhilli

  5 orë më parë

  Yes you have so Damn right .. e ka kopju kengen..

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα5 orë më parë

  Shum i dham tre muj. Haaaa. Se kto lloj vajzash nuk krijon familje bre. Veq. Marrzina bajn

 • Dona Sejdiu
  Dona Sejdiu5 orë më parë

  Yll je super këng🔥🔥🔥👌💪

 • BoSs london
  BoSs london5 orë më parë

  Ajde per ne pithtsm do behemi te gjithe kengetare e gengetare pithsm

 • lm9kle lm9kle
  lm9kle lm9kle5 orë më parë

  🤩🤩

 • Saimir Ahmetaj
  Saimir Ahmetaj5 orë më parë

  Caa eshte kjo more 🤦‍♂️ ,

 • D,B
  D,B5 orë më parë

  Javen tjeter"lajmi tjeter eshte se cifti andi dhe melisa u ndane😂😥

 • Argjend Delijaj
  Argjend Delijaj6 orë më parë

  Shum bukur

 • Paola Matia
  Paola Matia6 orë më parë

  Super kenge🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Azet Gashi
  Azet Gashi6 orë më parë

  Moj sorr keq Kishe Un Po Di Me Knu Bothe jote e vogel Me Knuu ifff gjynahi Zoti 🤣🤣🤣#Kokekuqe 🤣🤣🤣

 • Kejsi Xhika
  Kejsi Xhika6 orë më parë

  Me ate puthjen ne fund mos ja tregoni pleqve 😂

 • Moto Albania
  Moto Albania6 orë më parë

  ma shpif tu kercy o melis leshi 🦦

 • bardh maliqi
  bardh maliqi6 orë më parë

  jasha jasha

 • Adrian Josani
  Adrian Josani7 orë më parë

  🤢🤢🤢🤢🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dy vajza e bukura familja zyfo
  Dy vajza e bukura familja zyfo7 orë më parë

  Ndjenja e fatjonit normal ❤

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili7 orë më parë

  Kjo inteligjentja..qe ka studiuar ne itali,infermiere,mjekesi etj...kjo esht 0 ,asgje ska ber e sdi te bej ne jete.harixheshke.

 • adrese pune
  adrese pune7 orë më parë

  Bravo melisa

 • marsila cano
  marsila cano8 orë më parë

  Malisa bej me shume kenge

 • ROELA METUSHI
  ROELA METUSHI8 orë më parë

  Ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje meje meje meje un e du me te pas ty un e du me te pas ty😘😘😘

 • Forentina
  Forentina8 orë më parë

  👍👍👍lej lej super kenk

 • Cadomerjall
  Cadomerjall9 orë më parë

  Trending in Greece

 • Aida Hida
  Aida Hida10 orë më parë

  Melisa je nje yll i vertet.Mu be qefi qe je me Andin edhe per kengen qe ke bere

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini10 orë më parë

  😘😍😍💜💜💖💖💖💖♥️♥️😂😘

 • OK
  OK10 orë më parë

  Sa lekë i ke blerë shikimet?

 • mort-icia____Songxxx
  mort-icia____Songxxx10 orë më parë

  Oj sbon oer muzik leje fare se na ke flliq

 • Meta Ervis
  Meta Ervis10 orë më parë

  Grande Meli

 • Gabriel Komedi Jaupi
  Gabriel Komedi Jaupi11 orë më parë

  shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 • Adivije Barmeta
  Adivije Barmeta11 orë më parë

  Melisa lleshi

 • Elii Eli
  Elii Eli12 orë më parë

  U bon 2 gabelt bashk 🤣🤣

 • e. guberja
  e. guberja12 orë më parë

  Nderkoh andi ashtu e ndjeva ashtu e bera😉😂💥

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMI13 orë më parë

  nice ❤

 • Ani Xhafa
  Ani Xhafa13 orë më parë

  Çift i shkelqyeshem ❤👄👌👌

 • Gezim Alliu
  Gezim Alliu14 orë më parë

  Melisa yllle superrr keng

 • Cassie
  Cassie17 orë më parë

  Love from România!!! 🇹🇩🇹🇩

 • Hello 7777
  Hello 777719 orë më parë

  3milion veç pe puthjes i ka marr

 • Bardha Allushi
  Bardha Allushi20 orë më parë

  Bravo melisa

 • Klodi Ana
  Klodi Ana20 orë më parë

  Shum nice kenga urime

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMI20 orë më parë

  Sa bukur 💋💋💋💋

 • Cassie

  Cassie

  17 orë më parë

  Shum kjrq isht kaga

 • Lijana Iseni
  Lijana Iseni22 orë më parë

  Kalle Love youu

 • Fiona Imeri
  Fiona Imeri22 orë më parë

  Melisa ti dhe Andi shum po shkoni shun je e bukur ❤️❤️❤️❤️

 • Edison Jashari
  Edison Jashari22 orë më parë

  Bravo melis ♥♥♥♥♥

 • Lejla Tara
  Lejla Tara23 orë më parë

  Keng leshi

 • Visit Albania
  Visit Albania23 orë më parë

  👈👍🙏

 • LEKSI YT
  LEKSI YT23 orë më parë

  MOS BLEJ SHIKIME OJ KARE

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv23 orë më parë

  Meje meje leje leje keng e quan 🤮

 • Niman Salihi
  Niman Salihi23 orë më parë

  Ne spot te melises eshte edhe andi🙉🙊

 • HB 4life
  HB 4lifeDitë më parë

  SHQIPTARET:Ne jemi popull me tradita Prap SHQIPTARET:Cojn kengen e Melises 3milion

 • Barca Bcn
  Barca BcnDitë më parë

  Muzik perfekt bravo melisa sukses shum ze te bukur paske

 • Migel Dermyshi
  Migel DermyshiDitë më parë

  E bukur

 • Frenkli Belba
  Frenkli BelbaDitë më parë

  99.9.0.9% jane meme te llikeve te 0.0.1 %-shi eshte i atyre qe kan fiksim melsin ndersa disliket jane te atyre qe nuk i kan i dene ironis .kush eshte me mua?🖕😂😂

 • Ramela xh
  Ramela xhDitë më parë

  Smorra vesh nje gje te vetme nga kjo kenga

 • Elife Imer
  Elife ImerDitë më parë

  Shum kjrq isht kaga

 • Ilda Beauty&Healthy
  Ilda Beauty&HealthyDitë më parë

  Hajde mesazh hajde, e cfar presim pastaj nga kjo rini, njera thot ma jep sma jep tjetra thot leje ate qe ke .. bravo bravo

 • Jshrjrk4 Hsjrificie
  Jshrjrk4 HsjrificieDitë më parë

  Noizy 20 vjet karrier si kengtar 4 M viws per 1 muj melisa lleshi qe ska bo asigjo njet pervec me nxjerr bytht kenga 2 as kong squhet po vk per 1 jav 3 M kush ma sqaro pak ket se sjam tu e kuptu

 • Albanian History
  Albanian HistoryDitë më parë

  Can we make 1 million dislikes Maybe she will reconsider being a nurse instead of a musician

 • vajza K.P.T
  vajza K.P.TDitë më parë

  Keng e bkr

 • Jasima Sulejmani
  Jasima SulejmaniDitë më parë

  2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon 2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty

 • Nikollaj Krist
  Nikollaj KristDitë më parë

  Melisa te lumt goja bravo 💃🕺Opa jasha 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤟🤟🤟🤟👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Ergesa Koci
  Ergesa KociDitë më parë

  Kokrra idjotes!

 • Essen auf Ihre wahl أكلك حسب اختيارك
  Essen auf Ihre wahl أكلك حسب اختياركDitë më parë

  althe.info/home/JGqPWdCpv2J91mOjhvnSgA.html

 • Matilda Like
  Matilda LikeDitë më parë

  Ylll deti se qielli ka shumë♥️♥️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️

 • Isuf Preci
  Isuf PreciDitë më parë

  Kut ba andi si ps 🤣 po vje fundi botes

 • Kujtim Nazo
  Kujtim NazoDitë më parë

  yll je melisa jet te lumtur

 • Badescu Alex
  Badescu AlexDitë më parë

  althe.info/number/yIWWmaOiZKB_ZK4/video🤣

 • Badescu Alex
  Badescu AlexDitë më parë

  Costi Ioniță Jale😀

 • Erzan Qejvani
  Erzan QejvaniDitë më parë

  E bukur

 • Sokol Markopo
  Sokol MarkopoDitë më parë

  Melisa pse nuk ben nje kenge me titull: Andi vin Fationi iken😅

 • Justina Hysa
  Justina HysaDitë më parë

  Ofendoni per mire ose keq ne benefitin e Melises eshte anyway sa here klikoni 🤣🤣🤣

 • Geus Ndoj
  Geus NdojDitë më parë

  Kopjim melisa yll limani sa ke Ra melis

 • in
  inDitë më parë

  Ku jane komentet ju rujt zoti familjen, se na ke rrujt bolet 🤣🤣

 • {I'm_bear _cute}
  {I'm_bear _cute}Ditë më parë

  Je shum e bukur o melisa♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺💖💖💖💖💖💝💝💝

 • Hshs Hshs
  Hshs HshsDitë më parë

  Yll ke kndu 💛

 • Klesjana Elezi
  Klesjana EleziDitë më parë

  Je yll melisa 🌟🌟🌟♥️♥️

 • danjel Mesiti
  danjel MesitiDitë më parë

  E NALI KENGEN JA FUTEN ME TE PUTHME

 • Moe-Lester69
  Moe-Lester69Ditë më parë

  Τιναφτορε τράβα στην κουζίνα σου μπας και κάνεις τίποτα καλό

 • Eralda Aqifi
  Eralda AqifiDitë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Красивый Цветок
  Красивый ЦветокDitë më parë

  Eshte kenge shume e bukur🔥

 • ouesli Hila
  ouesli HilaDitë më parë

  E dua ketë muzikë

 • anonymous_ 77
  anonymous_ 77Ditë më parë

  Mo mir dgjoj ate ma jep sta jap sesa dgjoj kte me rsh😂

 • P K
  P KDitë më parë

  She has learned the business! She repeat one word because the word sticks in your head and makes the song good when it’s not. It’s only the leje that is good in the song.

 • Lindita Micani
  Lindita MicaniDitë më parë

  Skandal

 • xhesika
  xhesikaDitë më parë

  Super kenge☺☺☺

 • xhesika
  xhesikaDitë më parë

  Super yje melisa me andin 🤩🤩cifti me i bukur 🥰🥰jete te lumtur bashke☺☺☺☺☺☺🥰🥰😍😍🤩

 • Eljona Kastrati
  Eljona KastratiDitë më parë

  Sa e bukur je 🥰❤💋

 • Era Era
  Era EraDitë më parë

  O diamant👸👸

 • muhamet krasniqi
  muhamet krasniqiDitë më parë

  🥰🥰🥰❤❤❤

 • muhamet krasniqi
  muhamet krasniqiDitë më parë

  Je ma e mira te du shum melisa

Faqja Tjeter