BLERINA BALILI & AMELIA ❤️❤️

Argëtim

Komente: 323

 • Francesko Vila
  Francesko VilaDitë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰

 • Doretta
  Doretta3 ditë më parë

  I have no idea what the song says, but I like her voice and that kind of music 🥰 Glad to find you on TikTok. Greetings from Greece :)

 • Behar Shahu
  Behar Shahu4 ditë më parë

  Bravo super....Blerina🎤🙏🙏Jet te bukur AMELIAS❤🙏

 • Gramoz Karafili
  Gramoz Karafili5 ditë më parë

  Shume e bukur sa bukur kendon moj blerina me jet te gjate 😘😘😘😘😘

 • Lina Nana
  Lina Nana6 ditë më parë

  Te lumte goja Blerina per Amelien time qe e kam si drit eshte mbesa ime dhe e kendojm cdo dit bashke ❤🌹❣

 • Visi Veliu
  Visi Veliu7 ditë më parë

  Ta kesh me jete engjellin e vogel ❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏

 • Pellumb Kasaj
  Pellumb Kasaj7 ditë më parë

  Me pelqen shum

 • Orgito Brami
  Orgito Brami7 ditë më parë

  Edhe motra ime Amelia e ka

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono7 ditë më parë

  Amelia zemra jeme e jeta jeme❣️❣️❣️

 • Safete Samung
  Safete Samung7 ditë më parë

  jete te gjete Amelia e ke emrin si kushurira ime

 • Marta Toska
  Marta Toska8 ditë më parë

  Past jeten sa me te gjat qofte femija me i lumtur ne bot

 • Jazmina Fasho
  Jazmina Fasho8 ditë më parë

  Shumm e bukur dhe pak prekese😿😿❤

 • Bilbil Marra
  Bilbil Marra8 ditë më parë

  Te kendoft zemra dhe atij ciftit jete te gjate princesha

 • Suilda Vlore
  Suilda Vlore8 ditë më parë

  MARSHALLAH SHPIRT I VOGEL JET DHE SHENDET TÊ KESH DRIT DIELLI🥰❤❤❤❤❤❤❤🌄🌄🌄🌄🌄🌄🌄❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono9 ditë më parë

  Amelia asht zemra e mamit e babit e vet ja lumshin goja moj Amelia mams tane zemra e vogel ❣️❤️💋💕

 • Mari Selimi
  Mari Selimi9 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gang Shit
  Gang Shit10 ditë më parë

  Zeri i mrekullushem qe e degjoj sum her te lumt goja blerina je njesh

 • Kejdisi 007
  Kejdisi 00710 ditë më parë

  Te përshéndes nga zemra kur te martohem un do vi te marr me avion qe te kendosh ne diten e dasmes time

 • Albana Demaj
  Albana Demaj10 ditë më parë

  Blerina ylli e ke qar zemer

 • ALBERT XHUVELLI
  ALBERT XHUVELLI11 ditë më parë

  Bravo e ke qar

 • Irisa Amelia
  Irisa Amelia12 ditë më parë

  😘❤❤❤❤

 • Indrit Muraci
  Indrit Muraci12 ditë më parë

  Te kendofte zemra bravo superrrrr

 • Elton Saliaj
  Elton Saliaj12 ditë më parë

  💯💋❤🎂🎁💋💯💋❤🎂💞

 • Elton Saliaj
  Elton Saliaj12 ditë më parë

  💯❤💋💯

 • Alfred Nika
  Alfred Nika12 ditë më parë

  o Blerina ky zeri tend eshte ilac, per depresion, ilac per njerzit qe i dhemb shpirti. ilac per te semure. je numri nje qe nga ARTA e deri ne BERAT

 • Teri Tafa
  Teri Tafa13 ditë më parë

  Te lumte goja super

 • Vitori Carciu
  Vitori Carciu13 ditë më parë

  💐💐💐💐💐👏👏👏👏👏👍

 • Nestor Hoxhaj
  Nestor Hoxhaj15 ditë më parë

  Te falt Zoti Blerina Balili, 👏👏👏👏👏

 • Kristina Nurcelli
  Kristina Nurcelli15 ditë më parë

  Shumm e bukur zemera te kendofte..

 • Jurida Kuqi
  Jurida Kuqi16 ditë më parë

  Sa keng e bukur 🤗 ...Amelia si emri vajzes time 🥰 Te ishte dhe emri Aida 🥰 .

 • Ardian Dervishaj
  Ardian Dervishaj16 ditë më parë

  Me. plqen

 • Migena Xhaji
  Migena Xhaji16 ditë më parë

  A i behet dislike kesaj kenge, ajo eshte engjell, edhe vajza ime keshtu ka qene e vogel kur kaloja rruges, skishte njeri mos ta perkedhelte, sa shpejt ikin vitet, gjithe te mirat bukuroshja Zoti te ruajt ng

 • Jonel Vlora
  Jonel Vlora17 ditë më parë

  😍

 • Jimmy Autoexporti
  Jimmy Autoexporti18 ditë më parë

  Mashallah e paçi me jetë o rob Zoti. Respekte zemra të këndoftë ‼️

 • istref ahmeti
  istref ahmeti18 ditë më parë

  te lumte

 • Fadil Metaj
  Fadil Metaj18 ditë më parë

  Shum po'.shum.e.bukur.kenga.qe.kendon. Blerina

 • Don Pablo
  Don Pablo19 ditë më parë

  Kesnga shum e bukur ,,,por?? Dicka tek teksi i refrenit amelja oo zemer amelja oo shpirt ( per ty ersiren nuk do ta bej drit) cfar kuptimi ka nese errsiren nuk e bejm drit ??

 • Ylli Bilanaj
  Ylli Bilanaj19 ditë më parë

  Brava Amelia te rritet plote dashuri po i ngjane nones shume zoti e bekofte 🍒🐞

 • Kleva Driza
  Kleva Driza19 ditë më parë

  👏👏

 • Fabjan Durres
  Fabjan Durres19 ditë më parë

  Zemra ime amelja

 • Marius Zeqo
  Marius Zeqo19 ditë më parë

  Bravo meridjan te kesh me jet princeshen

 • Najada Oxhallari
  Najada Oxhallari20 ditë më parë

  Amelia o e bukur ⭐⭐

 • mirjan mecaj
  mirjan mecaj21 ditë më parë

  Ok

 • Marius Begaj
  Marius Begaj21 ditë më parë

  Qoft e lumtur kjo bukuroshja vogel 🤗

 • Ardit Merdanaj
  Ardit Merdanaj21 ditë më parë

  Te lumt goja shum keng e bukur kam dhe un nji mbes qe e quain Amelia 💖💖💖💖

 • Anila Dailani
  Anila Dailani21 ditë më parë

  Edhe 💯🌟

 • Frojeda Lazaj
  Frojeda Lazaj21 ditë më parë

  Edhe 100 Amelia !!😍😍 Kam dhe une nje Amelia si ty

 • Fadil Metaj
  Fadil Metaj21 ditë më parë

  Kenga..qe.kendon. Blerina..eshte..shum..e.bukur

 • Memet Jaupaj
  Memet Jaupaj21 ditë më parë

  Ë

 • Marsela Kurti
  Marsela Kurti22 ditë më parë

  ❤❤ edhe 100 ylli I bukur ❤❤

 • marius papa
  marius papa22 ditë më parë

  Shum kenge e bukur fiks per cupen time.. Amelia engjell ❤

 • Pellumb Kasaj
  Pellumb Kasaj22 ditë më parë

  Me pelqe shum kega

 • Unejsa Mustafaraj
  Unejsa Mustafaraj22 ditë më parë

  Allahu te bekofte Amelia se edhe une e kam nje goce daje qe e ka emrin Amelia dhe e kam zeme te lumte goja Blerina

 • Brikena Pirra
  Brikena Pirra22 ditë më parë

  Te lumte goja blerina e ke qar 🥰

 • Silvana Malaj
  Silvana Malaj23 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Olsi Hamzallari
  Olsi Hamzallari23 ditë më parë

  Shume bukur kenga blerina kenget tuaja te qetsojne shpirtin.

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo23 ditë më parë

  U bëftë nje princesh kukulla

 • Seljo Seljo
  Seljo Seljo23 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🥰🥰😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰😇😇😇😇😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍

 • Seljo Seljo

  Seljo Seljo

  23 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😍😍😍😍😇😇😇😇😇😇🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😙🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💗💗❤

 • Silvana Bali
  Silvana Bali23 ditë më parë

  Ta kini me jete te gjate Amelien dhe te kendofte zemra gjithmon Blerina

 • Florela Kuqo
  Florela Kuqo23 ditë më parë

  Shumë kenge e bukur te kendoft zemra Blerina nje shum e mir 💗💗🌟🌟

 • Bruna
  Bruna24 ditë më parë

  Jete te lumtur te rritet me prinder , e qofshe shyshe e lumtur Blerina .Ashtu si jame un e lumtur qe kam nje nip si drite ...

 • Seljo Seljo
  Seljo Seljo24 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 • Yllka Azizi
  Yllka Azizi24 ditë më parë

  Shum e bukur me jet te gjat Amelia kam dhe un vajzen time Amelia 🌹♥️ zoti te bekoftë Bravo blero per krngen 👏👏👏🥰🥰

 • Sonila
  Sonila24 ditë më parë

  Amelia Me jet e shendet 😘 Qofsh super. Kenge

 • Arjana Bodaj
  Arjana Bodaj24 ditë më parë

  Me jete te gjate Amelia se edhe un kam nje mbese te vogel qe quhet Amelia zoti ti bekoj 🙏🙏

 • Irisa Amelia
  Irisa Amelia24 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Tana Tana
  Tana Tana24 ditë më parë

  Nëna Blerina jetë të gjatë Amelias dhe së shpejti në derën time o Zot!

 • Haxhi Kasapi
  Haxhi Kasapi24 ditë më parë

  Kete kenge e kam shume qejf . Te lumt goja qe kendove

 • Haxhi Kasapi
  Haxhi Kasapi24 ditë më parë

  Kenge super . Dhe une vajzen me emrin Amelja e kam te rroj me jete te gjate

 • Lavdosh Hilaj
  Lavdosh Hilaj24 ditë më parë

  Me jet te gjat Amelia 😍te kendoft zemra Blerina je nje kengetare shum e mire 😍🙏👏👏

 • flori dyli
  flori dyli25 ditë më parë

  E ke qar ket keng 🔥🔥

 • Kelo Shkembi
  Kelo Shkembi25 ditë më parë

  Superrr keng 🔥🔥bravo @blerina Balili Ta keni me jete princess Amelian ❤❤❤🥰

 • Xheku Dashi
  Xheku Dashi25 ditë më parë

  Kam dhe une nje amelia te vogel tama princesha jane

 • Arjana Sina
  Arjana Sina25 ditë më parë

  Ta keni me jete te gjate .🥰🥰🙏

 • Fation Canaj
  Fation Canaj26 ditë më parë

  Super kenge bravo BLERINA BALILI

 • ELSA Ymeri
  ELSA Ymeri26 ditë më parë

  Te kendofte zemra Blerina❤❤❤❤❤❤❤

 • Enkela Ciko
  Enkela Ciko26 ditë më parë

  Me emir

 • Enkela Ciko
  Enkela Ciko26 ditë më parë

  Te kendoft zemra je kengetare

 • Μαρια Σεργιαναι
  Μαρια Σεργιαναι26 ditë më parë

  Tu roj me jete te gjate

 • Andernalda Cili
  Andernalda Cili27 ditë më parë

  😍🧿

 • Bruno Bru
  Bruno Bru27 ditë më parë

  Bukur po' pse me melodi greke kur kemi muziken me te bukur ne shqiptaret

 • Adnand Duzha
  Adnand Duzha27 ditë më parë

  Ta gezoj emrin dhe te rritet e lumtur 🥰❤

 • skender cufo
  skender cufo27 ditë më parë

  Woo wow Mashalla goja te lumte kenge e mbrekullushme 🥰🙏

 • Fieri Nikos
  Fieri Nikos27 ditë më parë

  Bravo blerina edhe 100 vj goca e meridjanit

 • Toni Rr
  Toni Rr27 ditë më parë

  Amelia mbesa ime ♥️

 • Kleo Bani
  Kleo Bani27 ditë më parë

  Super keng ~

 • Ada Demce
  Ada Demce27 ditë më parë

  Super kenge Bravooo. Ta keni me jete Amelia!

 • DraGonaKYS
  DraGonaKYS27 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💯💯💯💯💯💯💯💯💯🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💤💤💤❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • danjel mucaj
  danjel mucaj27 ditë më parë

  super keng pz te kendoft zemra

 • saimir Sulaj
  saimir Sulaj27 ditë më parë

  Të këndoftë zemra Belo, pastë jetën e gjatë Amelia 🎉

 • Olsi Zhupani
  Olsi Zhupani28 ditë më parë

  MASHAALLAH SHUM BUKUR BLERINA BALILI TE KENDOFT SHPIRTI E ZEMRA GJITHMONE.AMELIA ME JETE TE GJATE.

 • Malvin Bida
  Malvin Bida28 ditë më parë

  Shume bukur 🥰😍

 • Entela Puka
  Entela Puka28 ditë më parë

  Amelia shpirti i vogel edhe 100 si mbesa ime Amelia ato kacurela zoti ju dhente jete ❤❤❤⭐⭐⭐🙏🙏🙏🙏

 • esmeralda trushaj
  esmeralda trushaj28 ditë më parë

  Amelja shpirti ime bota ime ♥️♥️ sa her e degjon kedone edhe drita ime ♥️♥️♥️ bashke me blerine tu lumet goja blerina ⭐⭐

 • Armida Rrapaj
  Armida Rrapaj28 ditë më parë

  Superrr kenge ta keni me jet princeshen

 • bellacomeilsole
  bellacomeilsole28 ditë më parë

  🤩

 • ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦
  ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦28 ditë më parë

  Sa e her e degjoj qaj / sa shpjet ikin vitet 🥺 Amelia sa sy t bukur ke 🥺😍

 • aldo xhaferaj
  aldo xhaferaj28 ditë më parë

  Amelia ime ❤ te kendofte zemra blerina 👏👏

 • Xhoelsi Rusi
  Xhoelsi Rusi29 ditë më parë

  Bravo blerina ke ze brilant dhe amelja te ket jeten e gjat me pelqen shum kjo kenga se dhe ka vajza ime emrin amelja😍👏👏

Faqja Tjeter