BLERINA BALILI & AMELIA ❤️❤️

Argëtim

Komente: 488

 • alketa gjata
  alketa gjata6 muaj më parë

  Te kendofte zemra o bilbil i shqiperise Blerina Balili, çifti e pastë me jete princeshen e tyre Amelia 💥 une kam mbesen me emrin Amelia ❤ e allocit ❤

 • Eleni Sejdi
  Eleni Sejdi2 muaj më parë

  Dy princesha ta keni me jet mbreteresh qofshi nje familje e lumtur te kendofte shpirti gjith te mirat me ate zerin e embel dhe brilant respekte 😍😍😍😍🏡🎆🎆🎆🎆💕♥️🎄🎄🎄🎄🇦🇱

 • A & D ❤️🙏
  A & D ❤️🙏6 muaj më parë

  Tju roje goca, nje yll I vertet, princesh. Ta keni me jet e shendet. BLERINA nje urim dhe per ty per kete keng kaq te spikatur. 🙏🙏🙏🥰🥰🥰

 • Ada Serani
  Ada Serani6 muaj më parë

  Tju rroje princesha Amelia,,,dhe vajza ime e ka vajzen Amelia dhe me lumturon pa mas kjo kenge ,dhe ,me emocionon shume zeri yt Blerina.🥰🥰🥰🥰

 • Lina Nana
  Lina Nana5 muaj më parë

  Te lumte goja Blerina per Amelien time qe e kam si drit eshte mbesa ime dhe e kendojm cdo dit bashke ❤🌹❣

 • Shaban Troshku
  Shaban Troshku6 muaj më parë

  Me jet te gjate princesha Blerina te këndofte shpirti dhe zemra gjithmon ke nje ze te mrekullushem 🙏🙏🙏

 • A. Η.
  A. Η.6 muaj më parë

  Kam dhe une nje mrekulli si e ka emrin Amelia ❤️ Edhe eshte drita jone❤️❤️❤️ 🎉🎉🧿🧿🙏🏻

 • xhoana xhaxhaj
  xhoana xhaxhaj6 muaj më parë

  Shum keng e bukur dhe emocionuese🙏

 • Oliana Cunaj Elmazi
  Oliana Cunaj Elmazi6 muaj më parë

  Super kenge! Ta keni me jete e me fat princeshe Amelian!❤️❤️❤️❤️Respekte!🌺🌺

 • Tosi Kuka

  Tosi Kuka

  6 muaj më parë

  😍😍

 • Zana Zana
  Zana Zana6 muaj më parë

  Ooooo Zote kjo vogelushe edhe 💯❤️,kjo kenge i perket edhe vajzes time Amelja,❤️🎉🎉🎉🎉🎉

 • Tana Tana
  Tana Tana6 muaj më parë

  Nëna Blerina jetë të gjatë Amelias dhe së shpejti në derën time o Zot!

 • Andi Boshkaj
  Andi Boshkaj6 muaj më parë

  Te lumt goja bilbil i Jugut..... të rritesh me nën e me bab zemra e vogël.... plot jet edhe shëndet ❤❤❤❤

 • Blerina Dura
  Blerina Dura6 muaj më parë

  Me jet te gjat AMELIA 💫❤🌹☀️ te lumt goja Blerina qofsh nje gjyshe e lumtur❤

 • Viola Elmazaj

  Viola Elmazaj

  6 muaj më parë

  Pse mbesa e blerines eshte? Amelia si princesh ❤️

 • skender cufo
  skender cufo6 muaj më parë

  Woo wow Mashalla goja te lumte kenge e mbrekullushme 🥰🙏

 • Seldi Seldi
  Seldi Seldi6 muaj më parë

  Super kenge nuk ngopem me ta degjuar sepse me quajne vajzen Amelia bravo Blerina ❤❤❤

 • Lukas Isufaj
  Lukas Isufaj6 muaj më parë

  Te ruajt i madhi zot o drite sa e bukur je,te behesh edhe 100drite ta kesh jeten o princesh ,te lumte goja e madhja Blerina Balili

 • Jimmy Autoexporti
  Jimmy Autoexporti6 muaj më parë

  Mashallah e paçi me jetë o rob Zoti. Respekte zemra të këndoftë ‼️

 • esmeralda trushaj
  esmeralda trushaj6 muaj më parë

  Amelja shpirti ime bota ime ♥️♥️ sa her e degjon kedone edhe drita ime ♥️♥️♥️ bashke me blerine tu lumet goja blerina ⭐⭐

 • Elidon Gerbi
  Elidon Gerbi6 muaj më parë

  Te kendoft zemra sa t kesh jeten blerina hallall ta beft zoti dhe qumshtin qe tka dhen mbreteresha e muzikes vitori balili bravo te qoft je e mrekullushme respekte nga tepelena te pershendes 👋👏👏👏👏👏👏👏

 • Lonna
  Lonna6 muaj më parë

  Jet te gjat Amelia Meridjan & Ellen i lumte goja Bleros👏👏👏

 • Nana Spirou
  Nana Spirou6 muaj më parë

  Bravo dajes Time per kte tekst te bukur 👏 Blerina te lumte goja ❤

 • Eva Hasani
  Eva Hasani6 muaj më parë

  Sa kenge e bukur per te gjithe ata jane bere prinder 🥺🥰

 • Doretta
  Doretta5 muaj më parë

  I have no idea what the song says, but I like her voice and that kind of music 🥰 Glad to find you on TikTok. Greetings from Greece :)

 • Elona Dervishi
  Elona Dervishi6 muaj më parë

  Bravo Blerina ke nje super ze... je kengetarja qe adhuroj 🥰😘😘

 • denis hysen

  denis hysen

  6 muaj më parë

  je is has to come

 • ilva hazizi
  ilva hazizi6 muaj më parë

  Oh sa ze te embel qe ke o e madhja Blerina Balili! Je dashuriii❤️❤️❤️ te kendoft zemra gjith jetes dhe te bekoft zotiii🙏❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Teuta Mezinaj
  Teuta Mezinaj6 muaj më parë

  Jetë të gjatë Amelia💯❤🧿🔥🔥🔥shumë e bukur ❤Blerina më kënaqe me këtë zë kaq të bukur moj zemër👏👏🥰❤🙏💥

 • Rigels Kaloshi

  Rigels Kaloshi

  5 muaj më parë

  Blerina ke nji ze briland hallall ta beft zoti 👏👏👏👏👍👍👍

 • jona jona
  jona jona6 muaj më parë

  aman sa dashuri qenke paste jeten e gjat bukuroshja🙏🧿🧿bravo zè embel kenga super👏👌

 • ELSA Ymeri
  ELSA Ymeri6 muaj më parë

  Te kendofte zemra Blerina❤❤❤❤❤❤❤

 • Stoli Ahmetaj
  Stoli Ahmetaj6 muaj më parë

  Me jet te gjate Zemra e vogel🧿🧿🧿🥰🥰🙏🙏🙏❤️❤️

 • Nardi Hoxhalli
  Nardi Hoxhalli4 muaj më parë

  Te kendofte zemra paste jeten e gjatë Amelia 💗

 • adriana backa
  adriana backa6 muaj më parë

  urime zemra e vogel ta gezoj emrin.dhe ti blerina perla jon qe jemi krenare me ty te lumt ajo goja embel qe na kenaq shpirtin sa her te degjojm

 • Erisa Tragaj
  Erisa Tragaj6 muaj më parë

  Ohhh çfarë këngë, Faleminderit nga zmr Blerina Balili kjo këngë është edhe per bukuroshen time Amelia. Qofshin të bekuara të gjitha Amelia-të. 👏👏👏👏🌹

 • Vace Amelia

  Vace Amelia

  3 muaj më parë

  O

 • Arbri Lulaj
  Arbri Lulaj6 muaj më parë

  Shum kenge e bukur 30 her e kam digjuar sote ❤🙉

 • Albana Canaj
  Albana Canaj6 muaj më parë

  per princeshen me te bukur ne bote ta gezoj Amelia jet e shendet

 • ELENA
  ELENA2 muaj më parë

  Ta keni me jet Ameljan Princeshen e vogel 🌼🌼 dhe maman Princesh e ka Amelja oo sa u Gezova kur ju pash o shpirt Ju kendofte zemera urime suksese 🌄 famililje Artistash ♥️🌹🥰🥰🌼🌼🌄🪴🪴🌹🌼🌼

 • ELENA

  ELENA

  25 ditë më parë

  🥰🌄🌄🌄🌼🌼🌼🌼♥️🌹

 • Andrea Polisi
  Andrea Polisi6 muaj më parë

  Te kendofte zemra Blerina ❤ E kemi dhe ne nje vajz me emrin Amelja. Marshalla Zoti e ruajt princeshen e vogel 👸

 • Xhuli Myrto
  Xhuli Myrto2 muaj më parë

  Respecte blèrina per kete super keng se na perlote se kam dhr vet nje nip we esht e gjith Jeta ime jet te gjat princesesh se vogel zoti e ruajt 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

 • Miranda Hoxhaj
  Miranda Hoxhaj5 muaj më parë

  Nuk ka dite qe se degjoj kete perle!Je yll Blerina!!Jete te gjate Amelia❤️❤️

 • Flutura Lelaj
  Flutura Lelaj4 muaj më parë

  Jam perlotur nga kjo kenge sepse kam kam dhe une Amelian time qe ben 8 vjece,te lumte Blerina Balili i ke kenaqur jo vetem Amelian te ciles i kendohet kenga por te gjitha Amelusheve ne te gjith shqiperin.❤❤❤❤

 • Lavdosh Hilaj
  Lavdosh Hilaj6 muaj më parë

  Me jet te gjat Amelia 😍te kendoft zemra Blerina je nje kengetare shum e mire 😍🙏👏👏

 • 👑Bora&Don👑
  👑Bora&Don👑6 muaj më parë

  Super song ,Super singer,Little Princess 😍🥰🤩

 • Yllka Azizi
  Yllka Azizi6 muaj më parë

  Shum e bukur me jet te gjat Amelia kam dhe un vajzen time Amelia 🌹♥️ zoti te bekoftë Bravo blero per krngen 👏👏👏🥰🥰

 • marius papa
  marius papa6 muaj më parë

  Shum kenge e bukur fiks per cupen time.. Amelia engjell ❤

 • Lumturi Bakillari
  Lumturi Bakillari6 muaj më parë

  Sh bukur na kenaqe me kete kenge Syte me mbushen me lot e zemra me gufon nga gezimi u mallengjeva dhe une per mbesen time Amelian qe e kam larg ne Gjermani

 • Olsi Hamzallari
  Olsi Hamzallari6 muaj më parë

  Shume bukur kenga blerina kenget tuaja te qetsojne shpirtin.

 • linda bejleri
  linda bejleri6 muaj më parë

  ohh sa kenge ebukur... Jeten e bardhe e te lumtur Amelush...

 • aldo xhaferaj
  aldo xhaferaj6 muaj më parë

  Amelia ime ❤ te kendofte zemra blerina 👏👏

 • Behar Shahu
  Behar Shahu5 muaj më parë

  Bravo super....Blerina🎤🙏🙏Jet te bukur AMELIAS❤🙏

 • Blerim Mehilli
  Blerim Mehilli6 muaj më parë

  Blerina Balili mbreteresha e kenges ... Je e pazevendesueshme... ❤❤❤

 • Sajmirmazelli Mazellisajmir

  Sajmirmazelli Mazellisajmir

  Muaj më parë

  Chen mo

 • Andi Hatia
  Andi Hatia3 muaj më parë

  Te kendoft zemra gjithmon o gjigande❤️🎶🥰🤗

 • Jurida Kuqi
  Jurida Kuqi6 muaj më parë

  Sa keng e bukur 🤗 ...Amelia si emri vajzes time 🥰 Te ishte dhe emri Aida 🥰 .

 • Florela Kuqo
  Florela Kuqo6 muaj më parë

  Shumë kenge e bukur te kendoft zemra Blerina nje shum e mir 💗💗🌟🌟

 • Mariola Pali
  Mariola Pali5 muaj më parë

  Amelia mbesa ime ..kenga me e bukur 💖💖

 • Eneo_Braho
  Eneo_BrahoMuaj më parë

  Blerina Balili suksese ne vazhdim je nje super kengetare zemra te kendofte

 • Kelo Shkembi
  Kelo Shkembi6 muaj më parë

  Superrr keng 🔥🔥bravo @blerina Balili Ta keni me jete princess Amelian ❤❤❤🥰

 • Amelia vrappi
  Amelia vrappi6 muaj më parë

  Ameliq e vogel zemer jet e shendet te uroj🙏🙏👸👸

 • Ada Ada
  Ada Ada6 muaj më parë

  Super keng dhe emocionuse per ne qe kemi vajzat me emrin Amelia shum flm🙏 Blerina Balili te kendoft zemra dhe shpirti sa na kenaqee me zerin tend te embel🥰 Amelia princesh u befsh edhe 💯🎂pranvera te tiera i pershndes te gjitha bukuroshet Amelia👑

 • Aurora Di Bono

  Aurora Di Bono

  5 muaj më parë

  💯💯💯💯🎂🥂🙏

 • Fieri Nikos

  Fieri Nikos

  6 muaj më parë

  Epo eshte baba mr fat meridjani😂😂😂

 • saimir Sulaj
  saimir Sulaj6 muaj më parë

  Të këndoftë zemra Belo, pastë jetën e gjatë Amelia 🎉

 • Ada Demce
  Ada Demce6 muaj më parë

  Super kenge Bravooo. Ta keni me jete Amelia!

 • Anxhela Kungulli

  Anxhela Kungulli

  2 muaj më parë

  5Ema

 • Adriana Mita
  Adriana Mita6 muaj më parë

  Shume kenge e bukur sa e Mira zmr e Vogel ta kene me jete dhe shendete ❤️❤️❤️😘

 • Aferdita Topaj
  Aferdita Topaj6 muaj më parë

  Te kendofte zemra Blerina keng shum e bukur mbesa ime ka kete emer na kenaqe❤❤❤

 • Melisjan Minaj
  Melisjan Minaj6 muaj më parë

  Shum keng e bukur ta kini me jet princeshen e vogel Meridjan jet e shendet i dhent zoti

 • Entela Puka
  Entela Puka6 muaj më parë

  Amelia shpirti i vogel edhe 100 si mbesa ime Amelia ato kacurela zoti ju dhente jete ❤❤❤⭐⭐⭐🙏🙏🙏🙏

 • Blerina Gjoshi
  Blerina GjoshiMuaj më parë

  Kenga me e bukur dhe Amelia ime e degjon cdo dit bravo blerina balili je e madhe👏👏👏❤❤❤😘😘😘

 • Sava Rapo
  Sava RapoMuaj më parë

  Amelja quhet dhe vajza ime ska emer me te bukur sa amelja 🌹🌹🌹te kendofte zemra blerina je nje kengetare shum e thjesht 💥💥💥

 • Lola Dashi
  Lola Dashi6 muaj më parë

  MashaAllah sa e bukur, Zoti e Bekofté plot jeté e shéndet

 • Sajmirmazelli Mazellisajmir

  Sajmirmazelli Mazellisajmir

  2 muaj më parë

  :-😘😘😍😍❤️❤️❤️💋💋

 • Erjola.23 samsung
  Erjola.23 samsung6 muaj më parë

  Ze i mrekullueshem Blerina, mos u plakesh kurr! Kenga super,sidomos per te gjith ata qe jan prind e kuptojne ne cdo fjale! 👏👏👏

 • Ana Golloshi
  Ana Golloshi6 muaj më parë

  Sa me prek kjo keng sa me kuptime eshte kush eshte prinder e kupton 👏

 • IS ❤ ΚΟ
  IS ❤ ΚΟ5 muaj më parë

  Gezim i Pa Fund Tju rroij dhe me jete te gjate Dhe me motra dhe Vellezer Amelija ❤ Zemra e Vogel ❤ Jete dhe lumturiii ❤ 16//12//2021 ⚘⚘⚘⚘⚘🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Unejsa Mustafaraj
  Unejsa Mustafaraj6 muaj më parë

  Allahu te bekofte Amelia se edhe une e kam nje goce daje qe e ka emrin Amelia dhe e kam zeme te lumte goja Blerina

 • Ana Vlores
  Ana Vlores6 muaj më parë

  Zeri embel te kendofte zemra sa kenge e bukur bravo 👏👏❤❤💋💋 Amelia edhe 100 pranvera te bukura ishalla zoti ju bekofte 🥰🥰

 • Neta Ziu
  Neta Ziu6 muaj më parë

  O sa kenge e bukur kjo te lumte goja sa bukur qe e kendon zemer.

 • Elison Mucobega
  Elison Mucobega5 muaj më parë

  Shum bukur të lumt goja Blerina super 🔥🔥🔥👏👏

 • Lisa Hoxhalli
  Lisa Hoxhalli6 muaj më parë

  Te kendoft zemra Blerina shum keng e bukur ❤💥

 • Silvana Bali
  Silvana Bali6 muaj më parë

  Ta kini me jete te gjate Amelien dhe te kendofte zemra gjithmon Blerina

 • Majlinda Gjini
  Majlinda Gjini6 muaj më parë

  Te kendofte zemra o motrushe dhe Amelia te rritet si princesh👑me mamin dhe babin💗💗👑👑👑🙏🙏🙏

 • คɭ๔’🍒
  คɭ๔’🍒6 muaj më parë

  Sa e her e degjoj qaj / sa shpjet ikin vitet 🥺 Amelia sa sy t bukur ke 🥺😍

 • Mina Mina
  Mina Mina6 muaj më parë

  super keng dhe zeri jot dhe 100 mbesa 😍

 • Arjana Sina
  Arjana Sina6 muaj më parë

  Ta keni me jete te gjate .🥰🥰🙏

 • DAFINA OFFICIAL
  DAFINA OFFICIAL6 muaj më parë

  Zë brilant, bravo Blerina 👏

Faqja Tjeter