Elvira Fjerza & Bledar Kaca - Sot marton motra nje vlla (Official Video 4K)

Teksti: Gjovalin Dushaj
Muzika & orkestrimi: Burim Krasniqi
Çifteli : Gent Hoxha
Video: Power Media

Shesh-xhirimet: Royal Palace Besjon

Komente

 • Lek Toma
  Lek Toma7 ditë më parë

  Fjalet me te bukura se I ka kjo kangatere as kush nuk I ka 💞❤️🇦🇱🦅

 • bali morina
  bali morina8 ditë më parë

  Artista te sukseshem ! Kendofshi gjithemon !

 • Mirush Baraj
  Mirush Baraj8 ditë më parë

  Qe therllanzat te fluturojn duhet Bilbilat te kendojn dueti me i bukur me nje ze ne sinfoni te plote qe plotsojn njeri tjetrin pra therllanza nga Malsia e madhe e Shkoders me Bledin nga malet e Dibres bravo e madhe presim bashkpunime te tjera

 • Shcemsi Dzel
  Shcemsi Dzel9 ditë më parë

  Të Lumtë goja Elvira

 • jana
  jana10 ditë më parë

  Bukur me ket ze na knaqet .... resp per te 2 t ...por ni fespekt i veqante per ty Bled

 • artenis oka
  artenis oka14 ditë më parë

  ❤❤❤❣❣❣❣❣❤

 • Denis Berisha
  Denis Berisha15 ditë më parë

  Kenga e dyt me e mir qe kam dexhuar

 • jana
  jana16 ditë më parë

  Bravo te qoft jemi krenar qe te kemi

 • Arber Byberi
  Arber Byberi21 ditë më parë

  Shum bukur

 • Ricardo Sane
  Ricardo Sane22 ditë më parë

  Kenga me te bukura skam degjuar

 • Mirko Therqaj
  Mirko Therqaj23 ditë më parë

  Keng epukur

 • Drita Kazazi
  Drita Kazazi24 ditë më parë

  Te lumt goja e ke qa kte keng

 • Lek Toma
  Lek Toma24 ditë më parë

  Tera kenget me te bukura I nxierin kjo kangetare Elvira Fierza.💞♥️🦅👑🇦🇱

 • Ken Nechee
  Ken Nechee26 ditë më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Marsel Doga
  Marsel Doga27 ditë më parë

  Ju lumt mu a me pelqen

 • Marsel Doga
  Marsel Doga28 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Sandri Bushpepa
  Sandri Bushpepa28 ditë më parë

  Sukse elvira

 • Lula Popaj
  Lula PopajMuaj më parë

  Nje pa pashikin qe vjen kjo kange e bukur popullore dasem paci gjithmon perparime jeta juaj o duet i mire

 • Fatima Ismaili
  Fatima IsmailiMuaj më parë

  👏🌸🌸

 • Lama Erion
  Lama ErionMuaj më parë

  Sukse bravo yje jeni te dy 🙏🙏🥰🥰❤❤

 • AMD
  AMDMuaj më parë

  Ku eshte ky vend i bukur kshu ??

 • Jakup Sejfuli
  Jakup SejfuliMuaj më parë

  Shum bukur po ky ambient shum i bukur Ku gjindet

 • asllan elezi

  asllan elezi

  Muaj më parë

  Ne shkoder

 • A. Flugaj
  A. FlugajMuaj më parë

  Ju këndoftë zemra të dyve. Një kombinim i hatashëm i dy zërave mjalt të ëmbël. Më kënaqësi ju dëgjoj, e më me kënaqësi pres projekte të përbashkëta nga ju të dy, Elvirë dhe Bledi. Jeni të pakrahasueshëm! Me respekt, A. Flugaj

 • Lirim Leka
  Lirim LekaMuaj më parë

  Shum e bukur ju lumt goja

 • Vladimir Bunguri
  Vladimir BunguriMuaj më parë

  Ju kendodoft zemra

 • Vladimir Bunguri
  Vladimir BunguriMuaj më parë

  Ju kendodoft zemra

 • Ismet Bitri
  Ismet BitriMuaj më parë

  Shum bukur kenga yll ❤❤

 • MY LIFE
  MY LIFEMuaj më parë

  ju lumte te dyve

 • Marsel Doga
  Marsel DogaMuaj më parë

  Sa e bukur kenga ju lumt😊😊😊

 • Bujar Xaka
  Bujar XakaMuaj më parë

  Ju kendoft zemra gjith jeten keng shum e bukur

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Shum bukur

 • Muda Bekim
  Muda BekimMuaj më parë

  Si gjithmon jnisha jeni ju kendoft zemra gjithmon rofshi

 • Briselda Likaj
  Briselda LikajMuaj më parë

  Suksese Elvira shum bukur kenga kendoni bukur te dy 🌟🌟😘😘

 • Nife Cani

  Nife Cani

  28 ditë më parë

  333rdfd

 • Abdulla Tanushi
  Abdulla TanushiMuaj më parë

  Dy këngëtarët më te mire u lumtë goja n

 • Gezime Badallaj
  Gezime BadallajMuaj më parë

  Sa kenge e bukur zemra ju kondoft 💫💫❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Kadri Rekaj
  Kadri RekajMuaj më parë

  Ju kendoft zemra na keni kenaqet zemren

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Te gjitha kenget me te bukura I kendon kjo zoja e shkoders ♥️

 • xhane qehaja

  xhane qehaja

  13 ditë më parë

  shskemisejjsjqknn😶😶😶🤗🤗😘😆💏💏💏💏👭👭💏💏💏💏💏💏💏👭💏💏💏💏💏👆👆👉👉👉💎💍💄👡👔💍💍💍💍💍

 • Ayten Özkan
  Ayten ÖzkanMuaj më parë

  Çok çok güzel benden on p. Şarkılarınız bir harika sizde

 • Matosh Krasniqi
  Matosh KrasniqiMuaj më parë

  Suksese

 • Abdullaj Fam
  Abdullaj FamMuaj më parë

  Complimenti bellissimo

 • dh fhd
  dh fhdMuaj më parë

  Dy ⭐⭐🌷🌷👌🏻👏🏻👏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Ilir Qoshku
  Ilir QoshkuMuaj më parë

  Vidio kip shum I bukur

 • Ilir Qoshku

  Ilir Qoshku

  Muaj më parë

  Une ne kurbet ne Itali edegjoj per dit kete kenge ne jutub jeni fama

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepiMuaj më parë

  👍👌😘

 • Asllan Cupi
  Asllan CupiMuaj më parë

  Bravo miku te lumt goja te pershendes 👍👍👏👏

 • Heseneli Mehdiyev
  Heseneli MehdiyevMuaj më parë

  🇦🇿🇦🇱🙏

 • Adriana Lala
  Adriana LalaMuaj më parë

  Ju kendoft zemra gjithmon ♥️👑👑♥️

 • K Ndreu
  K NdreuMuaj më parë

  Super keng bravo

 • Heseneli Mehdiyev
  Heseneli MehdiyevMuaj më parë

  Gjithçka është shumë e bukur. Ju uroj gjithë të mirat!

 • Stabere Halili
  Stabere HaliliMuaj më parë

  Ju lumt goja shum e bukur 🙏🙏🙏

 • Vjollca Pali
  Vjollca PaliMuaj më parë

  Zemra ju knoft Zoti ju bekoft 🙏🙏

 • Gentian Velaj
  Gentian VelajMuaj më parë

  Shum bukur po ku vend kaq madheshtor ku gjendet

 • Kristian Prendi

  Kristian Prendi

  Muaj më parë

  Rruges per Koplik

 • Ermal Peça
  Ermal PeçaMuaj më parë

  Te pershendes super Kenge bravo respekt nga Hamburgu

 • Xhovalin Xhanmorku
  Xhovalin XhanmorkuMuaj më parë

  Zemra U knoft. Ore. Bilbilat. E Malisis U pershndes. Nga. Drnica. Perkosisht. Londra

 • Besi Xhepa
  Besi XhepaMuaj më parë

  Na ke bo krenar bledi me kto hite qe ke bo te kendoft zemra bledar kaca

 • BOBI Bob
  BOBI BobMuaj më parë

  👌💕💓👍👍🍹🍹

 • Erblin King11
  Erblin King11Muaj më parë

  Bukur shume ju uroje suksese te.2-ve.ju pershendese nga qyteti i/ Gjilanit🇦🇱

 • Liljana Cerpja
  Liljana CerpjaMuaj më parë

  Ju lumtë një zë shum i bukur suksese

 • Esi Bici
  Esi BiciMuaj më parë

  Bravo ju lumt

 • mirjeta erdhi
  mirjeta erdhiMuaj më parë

  Ju Lumt nje big bravo

 • Enida Bashaj
  Enida BashajMuaj më parë

  NJE BRAVO TE MADHE...RESPKTE PER JU

 • Aleksandra Adilaj
  Aleksandra AdilajMuaj më parë

  Na e dergoni pak tekstin☺️

 • Elvira Fjerza

  Elvira Fjerza

  Muaj më parë

  Elvira Kndon bilbili dege e n degë Here mbi molle e here mbi shegë Po ja thote kanges pa nda Sot marton motra nji vlla. O bilbil bukur kendon Here mbi dardhe here mbi limon Kndo bilbil si here te tjera Na ka ardhë nusja si vera. Bledari O bilbil qe m kndon n at koder Paska nisë vallja me loder Motra ime po i bjen defit Djegë shaminë nana prej qefit. Permbi degë te trendafilit Prap po kndon ai za bilbilit S pushon kanga dite e natë U ba motra me kunatë. Ref: Të dy Kndo bilbil mbi gjethe t lisit Na kanë ardhë ma t mirt e fisit Kane ardhë t ri e kanë ardhë t'reja Zot ma shume shtoj hera tjera Hajde pra ku asht rinia Ku janë nipa e ku janë bija Ku janë daja,halla e teze Çifti i ri si diell me rreze. Elvira Kndon bilbili n gem t qershise Per ma t bukrin e malsise Ka nise kange e ka nise valle U bafsh vlla ti hise e madhe. lumet na po na thot vjehrra po vjen nusja si pranvera Si drenushe e si sorkalle Bardh si bora permbi male. Bledari Si pulebardha n fluturime Po i prin valles motra ime Vallja bukur rrotullohet Krejt rinia n kame po çohet. Motra ime t kam si diellin Ti me shndrit si hana qiellin Edhe sot ne dasmen time Ti percjell qindra urime.

 • Gili Velia
  Gili VeliaMuaj më parë

  Urime për kengen e bukur suksese

 • Sabi Bodini
  Sabi BodiniMuaj më parë

  Ju kendoft zemra 😍😍😍

 • abc
  abcMuaj më parë

  Bravo bledar krenaria e dibres

 • Jeta Jeta
  Jeta JetaMuaj më parë

  Bukur shume kenga dhe interpretimi nga te dy super

 • Melodie
  MelodieMuaj më parë

  kendofshi gjithmon shumm bukur😍

 • Vali Ndresaj
  Vali NdresajMuaj më parë

  bukur

 • Fili Prifti
  Fili PriftiMuaj më parë

  Suksese me te miret 🤴👸

 • Agustin Vucinaj
  Agustin VucinajMuaj më parë

  Zemra ju kendofte,,shume bukur,,👍Bravo bravo Malsore Suksese,🌹🌹

 • Mustafa Lala
  Mustafa LalaMuaj më parë

  Shum bukur zemra ju kendoft suksese te metejshme ju uroi bledar kaca

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiMuaj më parë

  Super bledar. Suksese 👍🏻te pershendes shok zoti te rujt

 • Florent Berisha
  Florent BerishaMuaj më parë

  👍👍👌👌🥰🥰💖💖♥️♥️💥💥❤❤🍀☘🌿

 • Bujare Tangu
  Bujare TanguMuaj më parë

  Sukse të dy ju këndoftë zemra🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Zef Nika
  Zef NikaMuaj më parë

  ju knoft zemra

 • Valentin Gjoni
  Valentin GjoniMuaj më parë

  Suksese bledar kaca bravo

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Muaj më parë

  Na rujt zoti o Zot se ne MALSORET jemi mrekulli maj Elvira 🇦🇱🙏🇩🇪 Superrrrrrrrrrrrrrrrrr schön 💋

 • Mejreme
  MejremeMuaj më parë

  Suksese kenge e shkelqyr zemra u kendoft paqi faqen e bardhe

 • JG Creative Production
  JG Creative ProductionMuaj më parë

  Super tekst nga i madhi Gjovalin Dushaj👏👏 Gjithçka perfekt kjo këngë!

 • Semir Ademi
  Semir AdemiMuaj më parë

  Jashaaa Bledar i jep krenari dibres te pershendes se dhe un nga dibra jam suksese kudo ne jet elvira❤❤❤❤❤❤ bledar💙💙💙💙💙

 • Tani Laci
  Tani LaciMuaj më parë

  Bravoo pr kte muzik te kendoft ❤ gjithmon ✌✌

 • Ali Gashi
  Ali GashiMuaj më parë

  Supere.ju.lumte.👌❤🖤👌👈

 • Vjollca Baze
  Vjollca BazeMuaj më parë

  Shum bukur

 • Drane Preci
  Drane PreciMuaj më parë

  Super💥👏

 • seeni gzty
  seeni gztyMuaj më parë

  Super bledar. Suksese 👍🏻te pershendes shok zoti te rujt

 • Ace 33

  Ace 33

  Muaj më parë

  zoti te ruajt bukur kendoni

 • Ace 33

  Ace 33

  Muaj më parë

  zoti te ruajt bukur kendoni

 • Afrim Kaza
  Afrim KazaMuaj më parë

  Ah moj Elvir je hieshia gjithkund ku mer pjes ti suksese paci gjithmon ne jet respekte 🌟🌟🙏

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s KökMuaj më parë

  🔥🔥🔥❤️

 • Sabi Dine
  Sabi DineMuaj më parë

  Ju lumt goja❤❤

 • Anita Aliaj
  Anita AliajMuaj më parë

  O zot na emocionut shum ju lumt .lum ato qe ja din vleren motres vllait .....

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  Bravo o patrijot o beledar te kendofte zemra je kektari zemres time zoti te bekofte

 • Edi Kukeli
  Edi KukeliMuaj më parë

  👑👑👑✌️✌️✌️super kenge daj urime

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.TMuaj më parë

  Na rujt zoti o Zot se ne MALSORET jemi mrekulli maj Elvira 🇦🇱🙏🇩🇪 Superrrrrrrrrrrrrrrrrr schön 💋

 • Hava Kodra
  Hava KodraMuaj më parë

  shùm e dhimshme e prekse tu tlumt goja pershnetje nga italia

 • Vera Sokoli
  Vera SokoliMuaj më parë

  💣🌋🔥💣🌋🔥💣🔥🌋💣🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💚

 • DJ Hysa
  DJ HysaMuaj më parë

  Bravo Bledi & Elvira ky po që është projekt 🔥🔥👏👏 Se mete tu bo projekte veç me Burra Bled! 👑😂😉

 • xhane qehaja

  xhane qehaja

  Muaj më parë

  hekskmsmzemamwntmamwmsme.r.dd.dmdmddndnssm💏💏💏💏💏💏💏💏👆🖕🖕👇👇👄👄💋💋👄💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

 • alisja alisja
  alisja alisjaMuaj më parë

  Ju kendofte zemra suksese Wuww ku ndodhet ky vend mrekulli qenka aty

 • Ardian Kurti
  Ardian KurtiMuaj më parë

  Ju lumt goja te dyve beledi suksese paq gjithmon

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije JusufiMuaj më parë

  Very nice song respect for you zemra ju kendoft gjithmon 💃🕺🏻👏👏👏

 • Xheledin Coni
  Xheledin ConiMuaj më parë

  bravo suksese gjithmone e me lart👑👑

 • Kastriot Rexha
  Kastriot RexhaMuaj më parë

  Bravo bravo bravoooooooooooi suuuuuper keng ju pershendes te dyveeeeweeeee

 • F,L F,l
  F,L F,lMuaj më parë

  Hahahaha sa bukur 🦋💗💕💕💕💕

 • Artur Partalli
  Artur PartalliMuaj më parë

  Kegetari,i zemres time eshte bledar kaca zoti bekofte

 • Artur Partalli
  Artur PartalliMuaj më parë

  Bravo o patrijot o beledar te kendofte zemra je kektari zemres time zoti te bekofte

 • Artur Partalli

  Artur Partalli

  Muaj më parë

  Beldar je njesh

Faqja Tjeter