Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Vesa Morina
  Vesa Morina5 ditë më parë

  Vaser

 • Rama Bajram
  Rama Bajram6 ditë më parë

  Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola

 • N1
  N16 ditë më parë

  qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑

 • saliji merxhan
  saliji merxhan6 ditë më parë

  Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka

 • marieta marieta
  marieta marieta7 ditë më parë

  Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..

 • Shpeta Boja
  Shpeta Boja7 ditë më parë

  Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt

 • Fullbright
  Fullbright8 ditë më parë

  Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.

 • Bukuroshe Hoxha
  Bukuroshe Hoxha8 ditë më parë

  Te dy jan nje karakter Te dy jan baxhella

 • Alb Albania11
  Alb Albania118 ditë më parë

  Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp

 • Gent Gjeka
  Gent Gjeka8 ditë më parë

  Na plk

 • Mary Mar
  Mary Mar9 ditë më parë

  oct

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

 • Daniela Meta
  Daniela Meta9 ditë më parë

  Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

 • Teo
  Teo9 ditë më parë

  My song

 • Adele Adele
  Adele Adele10 ditë më parë

  Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

 • Longwide _Wow
  Longwide _Wow10 ditë më parë

  Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

 • Shqiponje Rama
  Shqiponje Rama10 ditë më parë

  Jeni shume te mir😍

 • Muja Curri
  Muja Curri10 ditë më parë

  Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

 • Muja Curri
  Muja Curri10 ditë më parë

  Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • NRG_Mario11 NRG_Mario11
  NRG_Mario11 NRG_Mario1112 ditë më parë

  erdh luani i sindit

 • My Girls My Life
  My Girls My Life12 ditë më parë

  Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

 • arber leka
  arber leka12 ditë më parë

  Urime nga Norvegjia

 • Rama Bajram
  Rama Bajram12 ditë më parë

  Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

 • Aleksander Drenova
  Aleksander Drenova12 ditë më parë

  Addhe je ma i miri

 • Lori Lorela
  Lori Lorela12 ditë më parë

  Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj12 ditë më parë

  Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

 • Kristina Sabriu
  Kristina Sabriu12 ditë më parë

  Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

 • Dark Fire
  Dark Fire12 ditë më parë

  Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

 • nora nora
  nora nora12 ditë më parë

  Falcifikim emisoni!

 • xhina 007
  xhina 00712 ditë më parë

  Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

 • Silvio Duro
  Silvio Duro12 ditë më parë

  Na e ka shpif kjo Antonela.....

 • Marshall
  Marshall13 ditë më parë

  Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

 • Marshall
  Marshall13 ditë më parë

  Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

 • Marshall
  Marshall13 ditë më parë

  Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

 • Rama Bajram
  Rama Bajram13 ditë më parë

  Si kthehet atdheu 2 Million klikime

 • Xona Xona
  Xona Xona13 ditë më parë

  Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

 • Seli Seli
  Seli Seli13 ditë më parë

  OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

 • Alba A
  Alba A13 ditë më parë

  O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

 • Alba A
  Alba A13 ditë më parë

  Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

 • Beta lena
  Beta lena13 ditë më parë

  Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

 • Arbenita Leka
  Arbenita Leka13 ditë më parë

  Shume i bajatshem bre

 • Glejdi Veseli
  Glejdi Veseli13 ditë më parë

  FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

 • Aaron Kastriot Iseni
  Aaron Kastriot Iseni13 ditë më parë

  🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • Valon Zymberi
  Valon Zymberi13 ditë më parë

  Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

 • Valon Zymberi
  Valon Zymberi13 ditë më parë

  O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

 • OSI Moeller
  OSI Moeller13 ditë më parë

  Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

 • Rand Sesi
  Rand Sesi13 ditë më parë

  zhdukeni antonelen nga programi

 • shy_wolf 01
  shy_wolf 0113 ditë më parë

  Rinian je shume i mire bravooo

 • Meri Meri
  Meri Meri13 ditë më parë

  Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

 • Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj13 ditë më parë

  Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

 • stefan gergi
  stefan gergi13 ditë më parë

  Po ke shikon me inaat ky t...pi

 • Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj13 ditë më parë

  Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

 • Boss Denaroo
  Boss Denaroo13 ditë më parë

  Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

 • flora g.
  flora g.13 ditë më parë

  Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj13 ditë më parë

  Sa

 • Florinda Toma
  Florinda Toma13 ditë më parë

  Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

 • Shpresa Onuzi
  Shpresa Onuzi13 ditë më parë

  Jemi shum mzor per ato

 • Me Hej
  Me Hej13 ditë më parë

  Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

 • Desaldo Kasa
  Desaldo Kasa13 ditë më parë

  Duhet beshty antonela

 • Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka13 ditë më parë

  Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

 • Jordana Gjoka
  Jordana Gjoka13 ditë më parë

  sa min zgjati ky takim tani?!

 • Selam Mualejkum
  Selam Mualejkum13 ditë më parë

  NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

 • Treshi Krasniqi
  Treshi Krasniqi13 ditë më parë

  opa

 • Sefer Serjanaj
  Sefer Serjanaj13 ditë më parë

  Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

 • Erisa Amla
  Erisa Amla13 ditë më parë

  Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

 • Drita Karruka
  Drita Karruka13 ditë më parë

  Ishalla perputhen ca t'them

 • Baad Girl
  Baad Girl13 ditë më parë

  murat e dheve qetash

 • Ana Cela
  Ana Cela13 ditë më parë

  keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

 • daniel shkoza
  daniel shkoza13 ditë më parë

  Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi13 ditë më parë

  ALLAHU AKBAR

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi13 ditë më parë

  Inshallah krejt du vdekin

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin Mehmedi13 ditë më parë

  Ishallah krejt du vdesni

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi13 ditë më parë

  A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

 • Meti Hasani
  Meti Hasani13 ditë më parë

  Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

 • Black Black
  Black Black13 ditë më parë

  Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

 • Elsa Marku
  Elsa Marku13 ditë më parë

  E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

 • diemme market
  diemme market13 ditë më parë

  Turli

 • leo on
  leo on13 ditë më parë

  Qa rq atdheu I paftyre

 • Halit Zhugolli
  Halit Zhugolli13 ditë më parë

  Mos e merr atedhe antonelen te lutem

 • Yuli Mandri
  Yuli Mandri14 ditë më parë

  Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

 • 19 98
  19 9814 ditë më parë

  Varikarset e perputhen

 • Erlind Mustafa
  Erlind Mustafa14 ditë më parë

  Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

 • Elona 02
  Elona 0214 ditë më parë

  jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

 • Elona 02
  Elona 0214 ditë më parë

  a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

 • Rama Bajram
  Rama Bajram14 ditë më parë

  Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

 • Asani Asan
  Asani Asan14 ditë më parë

  Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

 • Rama Bajram
  Rama Bajram14 ditë më parë

  Ku cfar cifti i mire

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv14 ditë më parë

  Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

 • Joker 29
  Joker 2914 ditë më parë

  Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

 • Piter Hasi
  Piter Hasi14 ditë më parë

  Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

 • Suada Lani
  Suada Lani14 ditë më parë

  Antonella e flliqte

 • Klevis sheha
  Klevis sheha14 ditë më parë

  Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

 • Elchapo. ff
  Elchapo. ff14 ditë më parë

  Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

 • Muhamet Lutolli
  Muhamet Lutolli14 ditë më parë

  Ajo osht një djall

 • Fatmir Paja
  Fatmir Paja14 ditë më parë

  Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

 • Dory Dory
  Dory Dory14 ditë më parë

  Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

 • BerinHQ
  BerinHQ14 ditë më parë

  Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️

Faqja Tjeter