Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

Argëtim

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente

 • Muhamed Gashi
  Muhamed Gashi8 orë më parë

  Flamuri ma i bukur ne bot eshte flamuri jon 🇦🇱 Like kush mendon kshtu Komento me flamur 🇦🇱

 • S Lo
  S Lo15 orë më parë

  Fire 🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bukurie Kaqamaki
  Bukurie Kaqamaki17 orë më parë

  Jem teuta

 • C O B R A
  C O B R ADitë më parë

  HALLALL JU QOFT

 • Abedin Arifi
  Abedin ArifiDitë më parë

  Kangë,për mi Lotu Sytë.Shumë, Respekt.

 • Anton Marashaj
  Anton MarashajDitë më parë

  Maj Miri Nikolle Noshi Per Gjithmone!

 • Ado Karabegovic
  Ado KarabegovicDitë më parë

  Përshëndetje nga Zagrebi për vëllezërit shqiptarë 🇽🇰👐🏼🇦🇱❤️

 • Elidon Jaku
  Elidon JakuDitë më parë

  Keng autentike Shqipe .

 • Kreno kren0
  Kreno kren0Ditë më parë

  🇦🇱✝️🤝☪️🇦🇱

 • Reigert Pone
  Reigert Pone2 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. Nje perpunim fantastik prej dy patriot Shqiptar. Urime Shqipe

 • Leonardo Meta
  Leonardo Meta4 ditë më parë

  Ju lumtë goja😍

 • Lodi Lodi
  Lodi Lodi5 ditë më parë

  Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

 • Nimet Ljimani
  Nimet Ljimani5 ditë më parë

  Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

 • Samuel Koro
  Samuel Koro5 ditë më parë

  Super

 • Fatmir K
  Fatmir K6 ditë më parë

  ❤❤❤💪💖

 • Bâ Grudë Suma
  Bâ Grudë Suma7 ditë më parë

  ❤️🖤

 • Sokol Kola
  Sokol Kola7 ditë më parë

  Te dy muta si njani dhe tjetri

 • altin tola
  altin tola7 ditë më parë

  Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

 • altin tola
  altin tola7 ditë më parë

  Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

 • J S
  J S8 ditë më parë

  Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

 • doire aintu
  doire aintu9 ditë më parë

  Lumt Goja Bilbili i Malsis!

 • Mina Abc
  Mina Abc9 ditë më parë

  Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

 • gesti hoxha
  gesti hoxha9 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • mikea hiooi
  mikea hiooi10 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

 • doire aintu

  doire aintu

  9 ditë më parë

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • Xhery Syla
  Xhery Syla12 ditë më parë

  Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

 • Komandant Bjeshka-1
  Komandant Bjeshka-112 ditë më parë

  .......Veq ni Nane!

 • Walid Chaathane
  Walid Chaathane12 ditë më parë

  Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube13 ditë më parë

  🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  10 ditë më parë

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhevdet Muliqaj
  Xhevdet Muliqaj13 ditë më parë

  BRAVO SHQIPE RESPEKT

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  11 ditë më parë

  🇦🇱👐🇦🇱

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 77713 ditë më parë

  Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bon Bon
  Bon Bon13 ditë më parë

  Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  12 ditë më parë

  This was fun!

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan13 ditë më parë

  Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  12 ditë më parë

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • Day Light
  Day Light13 ditë më parë

  Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

 • Arber Lecaj
  Arber Lecaj14 ditë më parë

  Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

 • samir zymeri
  samir zymeri14 ditë më parë

  Teper kang e mir ku asht ky vend

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  13 ditë më parë

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Nora Lumaj
  Nora Lumaj14 ditë më parë

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 • Mimoza Uka
  Mimoza Uka14 ditë më parë

  Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

 • Afrim Hasanmetaj
  Afrim Hasanmetaj14 ditë më parë

  Jeni 1shi

 • Altin Halili
  Altin Halili14 ditë më parë

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • yuoop noke
  yuoop noke14 ditë më parë

  Te lumt gold a dg

 • Meso Gjermanisht
  Meso Gjermanisht14 ditë më parë

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 • Muhamed Gashi

  Muhamed Gashi

  8 orë më parë

  Ich habe am bißchen deutsch gelernt, aber ich bin stolze Albaner 🇦🇱 ,und möge Gott Albanische Länder🇦🇱 werden stark werden 🤲

 • Bardhok Prenga
  Bardhok Prenga14 ditë më parë

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • O K
  O K14 ditë më parë

  Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

 • Cookie
  Cookie14 ditë më parë

  🇦🇱👐🇦🇱

 • yuoop noke

  yuoop noke

  14 ditë më parë

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Marsel Meta
  Marsel Meta15 ditë më parë

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • aola wili
  aola wili15 ditë më parë

  This was fun!

 • Sweet Love
  Sweet Love15 ditë më parë

  Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

 • Albflix
  Albflix15 ditë më parë

  Suksese Dyve👏👏❤❤

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi15 ditë më parë

  Suksese

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-Ibrahimi15 ditë më parë

  Mir shum

 • aola wili

  aola wili

  15 ditë më parë

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • Ana Lleshi
  Ana Lleshi15 ditë më parë

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Steph Ivanaj
  Steph Ivanaj15 ditë më parë

  Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Drejtësi Barazi
  Drejtësi Barazi15 ditë më parë

  Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

 • miko foin
  miko foin15 ditë më parë

  Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

 • Flora Halimi
  Flora Halimi16 ditë më parë

  Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aurel Gjoni
  Aurel Gjoni16 ditë më parë

  Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

 • abbsnn cose
  abbsnn cose16 ditë më parë

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Alberita Selman
  Alberita Selman16 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ad Mirro05
  Ad Mirro0517 ditë më parë

  Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

 • Muhamed Gashi

  Muhamed Gashi

  8 orë më parë

  Nje Zot Nje Nan Nje Bab Nje Komb Nje Gjuh Nje Flamur Inshallah sa ma shpejt nje shtet 🤲

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 77717 ditë më parë

  Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 77717 ditë më parë

  Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 77717 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

 • Vera Lirsch
  Vera Lirsch17 ditë më parë

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • sandra m
  sandra m17 ditë më parë

  bravooo!!

 • Valmira Likaxhiu
  Valmira Likaxhiu17 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰

 • Nik Kodra
  Nik Kodra18 ditë më parë

  Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

 • Lumbardh Kryeziu
  Lumbardh Kryeziu18 ditë më parë

  Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

 • Shark Next Door
  Shark Next Door18 ditë më parë

  Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun

 • Luarezi H10 Hoti
  Luarezi H10 Hoti18 ditë më parë

  Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

 • misolou fout

  misolou fout

  18 ditë më parë

  ❤❤❤

 • The Albanian
  The Albanian18 ditë më parë

  Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

 • misolou fout

  misolou fout

  18 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • annag cocl
  annag cocl18 ditë më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 • alex koci
  alex koci18 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Teuta Ukshini
  Teuta Ukshini18 ditë më parë

  Hajde shqipe hajde 👌

 • Qazim Hajzeraj
  Qazim Hajzeraj18 ditë më parë

  Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

 • annag cocl

  annag cocl

  18 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 • butti fdft
  butti fdft19 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 77719 ditë më parë

  Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️

 • blueibabygirl07
  blueibabygirl0719 ditë më parë

  Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱

 • nijuo joing
  nijuo joing19 ditë më parë

  Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • butti fdft

  butti fdft

  19 ditë më parë

  Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 • WALLTER P38
  WALLTER P3819 ditë më parë

  Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.

 • Driton Rexhepi
  Driton Rexhepi19 ditë më parë

  ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩

 • nijuo joing

  nijuo joing

  19 ditë më parë

  njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 • Seladin Dalipi
  Seladin Dalipi19 ditë më parë

  👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍

 • laskin riubn
  laskin riubn19 ditë më parë

  Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏

 • Tina Gjoni
  Tina Gjoni19 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Liridona Sinishtaj
  Liridona Sinishtaj19 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Hajdin linda Muja
  Hajdin linda Muja20 ditë më parë

 • laskin riubn

  laskin riubn

  19 ditë më parë

  eiekck j5k

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo20 ditë më parë

  Bravo ju qoft

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo20 ditë më parë

  Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan

 • Geg.& Tosk
  Geg.& Tosk20 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

 • mitro Kosova
  mitro Kosova20 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  20 ditë më parë

  Bravo teper kang e mir hallall ju koft

 • Kristjan Peta
  Kristjan Peta20 ditë më parë

  🔥 🇦🇱

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  20 ditë më parë

  Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot

 • misolou fout
  misolou fout20 ditë më parë

  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur

 • Drilon Plava
  Drilon Plava21 ditë më parë

  Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit

 • Francesco Falco
  Francesco Falco21 ditë më parë

  Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹

 • Liridon Shatri
  Liridon Shatri21 ditë më parë

  👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤

 • misolou fout

  misolou fout

  20 ditë më parë

  Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Engji Ramaj
  Engji Ramaj21 ditë më parë

  Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !

 • NKN.VIRALS Video's
  NKN.VIRALS Video's21 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla

 • Elza Hadergjonaj
  Elza Hadergjonaj21 ditë më parë

  Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 • Teouta Misimi
  Teouta Misimi21 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐

 • Naser Guri
  Naser Guri21 ditë më parë

  Pp . P. Llpppplppp

 • lulzim morina
  lulzim morina21 ditë më parë

  eiekck j5k

Faqja Tjeter