Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

Argëtim

Bëj Subsribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

EPISODI 1 Përmbledhje:
Dani, nje regjisor i ri plot endrra, gjendet i mbytur në vetvete duke punuar në reklama mediokre në agjensinë e babait të Amandës, të fejuarës së tij. Teksa Dani përndiqet seksualisht nga Xheni, aktorja e reklamës, Amanda punëson në agjensi miken e saj për të spiunuar Danin.

-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: ermalmamaqi...
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
Ermal.Mamaqi...
ermalmamaqi...
www.linkedin.com/in/ermal-mam...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof...Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ALthe! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Komente: 350

 • erisjan Bullari
  erisjan Bullari2 ditë më parë

  hahahah super

 • Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj3 ditë më parë

  Ermal je krenaria e artit shqiptar❤❤❤

 • vionela dulaj
  vionela dulaj3 ditë më parë

  Xhirimet shume amatore, e ke ulur kualitetin ne nivel teknik!

 • Jonas Liciadhi
  Jonas Liciadhi3 ditë më parë

  SUPER FARE

 • Refe Rizvani
  Refe Rizvani3 ditë më parë

  Si quhet muzika ne intro?

 • No Reason
  No Reason3 ditë më parë

  42:05 hahahahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Luis Bani
  Luis Bani4 ditë më parë

  Ooo lottt 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

 • Luis Bani
  Luis Bani4 ditë më parë

  Ska me shitje lufra i bëni reklam 🤣🤣🤣

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Drita Halilli
  Drita Halilli6 ditë më parë

  Bravo Ermal po te isha ne shqipri no vija te shihja ne kinema jeni yje te gjith

 • Frensis Basha
  Frensis Basha6 ditë më parë

  Tfala maxit 🤣🤣🤣

 • Saliu Fation
  Saliu Fation8 ditë më parë

  Ore po sikur nuk kemi pare kete tek Klani ne ,🤔🤔🤔

 • Ina Manellari
  Ina Manellari8 ditë më parë

  Ermali ceshte bere keshtu si grua?

 • enb080
  enb0808 ditë më parë

  E kuptoj qe duhet te kete edhe "product placement" si burim te ardhurash por kjo eshte tjeter nivel. Ketu ka "actor placement" sepse cdo skene eshte reklame.

 • Ervin AG
  Ervin AG9 ditë më parë

  po kjo inisi e thith ma drogen ke k*ri apo e thith ke pjata tani... serial pacavuresh

 • Julio Julio
  Julio Julio9 ditë më parë

  Me mir mos ta kishe nxjerr na hape barkun 🤮🤮

 • ThatBoyAL
  ThatBoyAL10 ditë më parë

  Ermal Mamaqi e quan veten aktor kur në ç'do film është i njëjti personazh... Ishe mirë si interpretues ne 2XL, mos e tejkalo veten se stomak është ai i shkreti... Mos të flas për reklamat që i ke ç'do 10 sekonda... Thjesht... Dislike! 👎

 • Sidrit Kashari
  Sidrit Kashari10 ditë më parë

  Nje varg reklamash te merzitshme,jo ndonje gje se ca...po si e vetmja alternativ ktu te ne ,bereqaves po themi

 • Albert S
  Albert S11 ditë më parë

  Serial pa asnje lloje emocioni

 • Gabriel Batistuta
  Gabriel Batistuta11 ditë më parë

  Zorraxhinj! Ketu behet thjesht reklame, ska as aktrim, as komedi. Zoraxhiu qe i jep vetes emrin producent.

 • Jona Jona
  Jona Jona11 ditë më parë

  Ne cdo copez filmi, cdo fjal, nga nje reklam🤮🤮🤮🤮 shum joskenik

 • Aleksander Thanasi
  Aleksander Thanasi11 ditë më parë

  Thjesht nje reklam 45 minuta

 • emiljan nikolli
  emiljan nikolli12 ditë më parë

  Kush ma trg emrin e ksaj plastiks ne min 19:40 ?!

 • Nine One
  Nine One12 ditë më parë

  Ky zeri shum problem

 • Flori Mumajezi
  Flori Mumajezi12 ditë më parë

  serial i lodhur si nuk bete nje produksion te hajrit

 • xhoni omg
  xhoni omg12 ditë më parë

  30:36

 • xhoni omg
  xhoni omg12 ditë më parë

  29:20

 • Luii Dog
  Luii Dog12 ditë më parë

  Film verkush

 • Ylli Alili
  Ylli Alili12 ditë më parë

  Megi pojani waauuu 🥰❣️

 • Fito Fito
  Fito Fito13 ditë më parë

  Bravos

 • Emilian Duraku
  Emilian Duraku13 ditë më parë

  Lezetshem

 • Menny Dibrani
  Menny Dibrani14 ditë më parë

  Vetem plastikë shoh! Njerezit me te shumtuar shqiptar!

 • emiljan rubla
  emiljan rubla14 ditë më parë

  Shum reklama 🥵

 • Maria 1996
  Maria 199614 ditë më parë

  🤮🤮

 • LESJA Ff
  LESJA Ff14 ditë më parë

  FILMI SUPER SEXY

 • Altin Mclri
  Altin Mclri14 ditë më parë

  Xhirimet amatore..

 • Eva Lushka
  Eva Lushka15 ditë më parë

  Soundtrack?

 • Diktatura
  Diktatura15 ditë më parë

  Titel palidhje koh humbjee ky film mfal nashta se po foli drejt

 • Albanian Lyrics
  Albanian Lyrics15 ditë më parë

  32:25 telefoni mbrapsht 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • JOQ JULI
  JOQ JULI15 ditë më parë

  A ka gisht Olsa dhe ktu ?? 😝😂🤣

 • Perputhen Official
  Perputhen Official15 ditë më parë

  ILIRIAN firma e noyzit Xd

 • Telo Alushaj
  Telo Alushaj15 ditë më parë

  Nuk e di pse e quajnë film mua më duket një prezantim komik i reklamave nga fillimi deri në fund flitet për reklama

 • Altin Jahdauti
  Altin Jahdauti16 ditë më parë

  32:26 telefoni mbrapesht 😂😂😂

 • Max 💪
  Max 💪16 ditë më parë

  Me ca pash un nja 5 min ,mire jo keq..... Po te jesh ne burg e shikon pa frik deri ne fund. Ore seriozisht e keni ju !!!!!!!!!

 • Besim Kryeziu
  Besim Kryeziu16 ditë më parë

  😂😂😂😂🥰

 • ᴮᴸGAMER✿
  ᴮᴸGAMER✿16 ditë më parë

  t mishte afru mu kjo ashu o mrsh

 • mikeljo hoxha
  mikeljo hoxha16 ditë më parë

  megi ta bon drras fare😂😂

 • LB B
  LB B17 ditë më parë

  Fantastik! Ermali i "qan" rolet dhe zgjedhjet e artisteve. Me lot!!! Jetoj prej vitesh jashte vendit, dhe me mungon humori i perditshem ne shqip.

 • GHOSTLY
  GHOSTLY17 ditë më parë

  Zerat vijn sikur po e degjon me tek kufje 😂😂😂😂😂 Rregulloje o Gezim

 • Tuk Tuk
  Tuk Tuk17 ditë më parë

  42:03 🤣🤣🤣🤣

 • Klodian Spahia
  Klodian Spahia17 ditë më parë

  Like nese njeri prej jush hyri vetem per me pa megin me armalin 🤣🤣

 • Endrit Ameti
  Endrit Ameti17 ditë më parë

  Suksese Serial nr1 🤩😍

 • Miraa

  Miraa

  15 ditë më parë

  Super serial

 • Ardiana Kontic
  Ardiana Kontic17 ditë më parë

  Po filmin Dy gisht mjalt pse nuk e nxjerrni ne jutup aman

 • The last Knight
  The last Knight18 ditë më parë

  Keni per te fitu te gjith nga nje osKar

 • kin seb
  kin seb18 ditë më parë

  Se di pse te gjitha prodhimet e Ermalit me duken te njejta... 🤔🤔🤔

 • Mso Dicka
  Mso Dicka18 ditë më parë

  Tmerr. Nuk e di pse e komplimentoni. Me vjen keq per Amin i eshte ndjere 😔😥

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj18 ditë më parë

  U shkriva 🤣😂😂 me lot

 • Roshi Roshi
  Roshi Roshi18 ditë më parë

  Kur do ta kuptojn regjizoret shqiptar qe ne film nuk folet gjuh letrare se dukesh fallco fare. Ai burri huj me lop folte duke thon me thuaj me thuaj ku esht lopa 🤦‍♂️. Normal kur regjizori nuk di shqip dhe flet si gru ca pret nga aktoret. Super fallco dialogjet me ta shpif.

 • Flavio Bani
  Flavio Bani18 ditë më parë

  Super 👏

 • DC WORLD
  DC WORLD18 ditë më parë

  Ide e bukur plak po d mo ja vlente po tmerje aktor real nga akademia e arteve e jo baxhellat e ekranit! Suskese

 • Xhoi
  Xhoi18 ditë më parë

  Lottttt

 • Xhon Gropaj
  Xhon Gropaj18 ditë më parë

  Nuk ka za ?

 • Zamira Mirash
  Zamira Mirash18 ditë më parë

  Cili Canal e jep

 • Seta Kocali
  Seta Kocali18 ditë më parë

  Sa i bukur epusidi i dyt 👏👏👏

 • M L
  M L18 ditë më parë

  Inis Gjoni aktorja me e mire ne kete serial.

 • M L
  M L18 ditë më parë

  Not HOT ENOUGH !!!!

 • eltondd4
  eltondd418 ditë më parë

  tek pjesa ne fillim, 3:04, xhirohet gjithe skena ne nje plan, ka nevoje per me shume plane, edhe si cdo prodhim tjeter shqiptar mungojne audio efektet gjate dialogjeve, cka do ti jepte me shume jete, sepse ka shume qetesi cka te krijon idene e nje drame, gjithsesi ajo qe me pelqen, eshte deshira edhe serioziteti i aktoreve te japin maksimumin e tyre per serialin

 • Sandri Hodaj
  Sandri Hodaj18 ditë më parë

  Ca bishe kjo megi bohhh 10 kg e ka pjeshken vlla

 • Wonderful World
  Wonderful World18 ditë më parë

  Seriali humb lopa, gojore ,reklama 😂😂😂😂ca skandali

 • Harbin Bardhi
  Harbin Bardhi18 ditë më parë

  Ah qa do i besha megit un nese kisha qen ne vend te ermalit 24 or pa ndal

 • Atiila 🦋🦋
  Atiila 🦋🦋18 ditë më parë

  Megi♥️

 • Ornela
  Ornela18 ditë më parë

  Kenga në fund?

 • Tik_Tok.Albania
  Tik_Tok.Albania18 ditë më parë

  Bravo ermal , edhe pse kinematografia shqipare ka vdekur 🇦🇱😪

 • Albania Show Biz
  Albania Show Biz18 ditë më parë

  Filem kari vec reklama cdo minit

 • viiont eooiy
  viiont eooiy18 ditë më parë

  Shum dobet i filmu edhe aktrimi teper i dobet nga protagonisti. Lesh bolje serial.

 • Oligerti Pjetri
  Oligerti Pjetri18 ditë më parë

  ME NE FUND erdhi kinematografio shqiptare

 • Ermal P
  Ermal P18 ditë më parë

  Ca filmi... pa pike shije! Vetem artistke ska asnje gje.

 • Arvin Jaku
  Arvin Jaku19 ditë më parë

  Per kuriozitet e pash se ca ke ba , por me vjen keq se nuk pash asgja interesante. Reklamat e Kosit e Lokaleve e dyqanit te teshave ishin maa mire. Merr Olsen ndac me pas sukses, edhe ndrro cel ne serialin tjeter se kualiteti edhe levishmeria e kamerave ishte dobet,

 • Majlinda Fannin
  Majlinda Fannin19 ditë më parë

  filmi do kishte sukses neper bote sikur te futnit pornografi brenda dhe ta luante kryeputana Inis Gjoni ... ah ju shplafte mortja me keto idjotizma !!!!

 • ledi bregu
  ledi bregu19 ditë më parë

  Humba 2 min duke pa kte karllek të kti guruse 😂.... I ke me ate kurset nga 40k euro Ermal si tbehesh njeri apo jan full 😂😂😂😂.....plere komplet

 • bla blaa
  bla blaa19 ditë më parë

  O megi sa e ke naten moj se na myte😍🤣

 • Erald Bali Gjoja guzhinjer
  Erald Bali Gjoja guzhinjer19 ditë më parë

  I cik banale me ate marken e noizoz

 • AlwaysTheTruth
  AlwaysTheTruth19 ditë më parë

  Mamaqiri porno serial...

 • sub for sub

  sub for sub

  17 ditë më parë

  A te lumt 🤣

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu19 ditë më parë

  Cfar të ngrëni i bëke kosit me zemra nga "demi" ditekt te goja jote 🤣

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu19 ditë më parë

  Proletar është emri im

 • Klea Kavaja
  Klea Kavaja19 ditë më parë

  Ah sikur Florjan Binaj te ishte pjes E ktij serjalit tErmalit. Te Bente disa skena me Irgenin . Ah Sa do doja....😔

 • rexhino hysa
  rexhino hysa19 ditë më parë

  Kjo bjondja me syze kush esht?

 • shqiptar
  shqiptar19 ditë më parë

  N'a cau trapin me kto reklamat gjith nderprerje kot me e pa 🖕🏻

 • Harry Jonson
  Harry Jonson19 ditë më parë

  Humor Liqeni

 • Kleon Ono
  Kleon Ono19 ditë më parë

  Film I degjeneruar

 • Steven Lucas
  Steven Lucas19 ditë më parë

  Tregohuni pak me profesioniste please

 • Steven Lucas
  Steven Lucas19 ditë më parë

  Nuk eshte cudi qe ishte edhe lopa aty..per te fejuares se Danielit te gjitha te tjerat si surrat lope Jane bere..➕ nga 45min film 43min e gjysem ishin rreklama 1 minute e gjysem filmi real

 • Dafina Muca
  Dafina Muca19 ditë më parë

  Nuk e prisja por me pelqeu shume 😂😂

 • nikos hyko
  nikos hyko19 ditë më parë

  Shumë super me zi presim episoden e 2

 • dcoog anml
  dcoog anml19 ditë më parë

  Urime goxha serial 🔥👏👏

 • Salomonus
  Salomonus19 ditë më parë

  Shum dobet i filmu edhe aktrimi teper i dobet nga protagonisti. Lesh bolje serial.

 • Babloka Babloka
  Babloka Babloka19 ditë më parë

  26:11 min STOP 🤣

 • Fan Vidios
  Fan Vidios19 ditë më parë

  Bravo serial super po te vaxhdoje

 • Only Me
  Only Me19 ditë më parë

  Si serisht aq shum e shijova sa mbaroj shum shpejt ,me ne fund Po shof serial shqip 😎

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja19 ditë më parë

  Jonida super loved

Faqja Tjeter