Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

Bëj Subsribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT
EPISODI 1 Përmbledhje:
Dani, nje regjisor i ri plot endrra, gjendet i mbytur në vetvete duke punuar në reklama mediokre në agjensinë e babait të Amandës, të fejuarës së tij. Teksa Dani përndiqet seksualisht nga Xheni, aktorja e reklamës, Amanda punëson në agjensi miken e saj për të spiunuar Danin.
-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini
Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)
WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: ermalmamaqi...
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
Ermal.Mamaqi...
ermalmamaqi...
www.linkedin.com/in/ermal-mam...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof...
Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ALthe! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Komente: 392

 • E.
  E.

  I kendshem shumë, Ermali ka intuitë në përzgjedhje karakteresh dhe skenari. 😁

 • LB B
  LB B

  Fantastik! Ermali i "qan" rolet dhe zgjedhjet e artisteve. Me lot!!! Jetoj prej vitesh jashte vendit, dhe me mungon humori i perditshem ne shqip. <3 Ky serial me nxjerr mallin.

 • Series Mania
  Series Mania

  Duhej të kishit marrë Olsën për skenare më të fuqishme.

 • L G
  L G

  Faleminderit Ermal qe na jep mundsin te shohim edhe ne qe jemi jashte shqiperis kete serial.Shume serial i bukur me aktor super pergezime dhe suksese

 • Aurea Krasniqi
  Aurea Krasniqi

  Ua Ermali paska nxjerr episodin pa pages 😍pas gjitha kritikave qe kam shkruar dhe pas komenteve te fshira ndihem e lumtur qe Ermali po vlereson dashurine e publikut dhe jo parat.Te pershendes nga Zvicra dhe Faleminderit qe me artin tuaj na nxirrni mallin per Memedheun dhe gjuhen shqipe ♥️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🇽🇰🇦🇱

 • Jorinda Marku
  Jorinda Marku

  Pavarsisht se si eshte kualiteti e serialeve , dua te pergezoj Ermalin dhe te tjeret per mundimin dhe per perkushtimin qe kane dhene per te bere dica te bukur dhe te re ! Urime !!

 • Izuku Midoriya
  Izuku Midoriya

  Episodi i parë ishte shumë mirë.

 • Luxury L
  Luxury L

  Aktorja me e mir Lopa 🤓

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore

  Shum i bukur filmi , element komik dhe aktor profesionist !!!!! Spektakolar dhe sukses i madh !!!

 • Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha

  Bravo per iniciativen qe mund ta shohim edhe ne youtube 👏

 • Laura D
  Laura D

  Urime Eltoni ! Duket talenti jot! Suksese te metejshme!!

 • Muhamer Isufi
  Muhamer Isufi

  Ju lumtë, te gjithë Aktorëve, na ka mungur nje serial i tillë

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado

  Shum super aktrim t gjithe ... ne Vecanti Jonida me nje aktrim shum shum natyral prej nje profesionisteje! Bravo Jonida

 • RM AL
  RM AL

  Bravo Ermal 👏🏻👏🏻 Super serial

 • King Edb Al Real G Official
  King Edb Al Real G Official

  Rsp ermal trujt zoti legjenda skenes shqiptare🙏🍾🥂

 • DSSx Hailey
  DSSx Hailey

  Ermal , don‘t change your Hair Style . The best !

 • Argjenda Xhika
  Argjenda Xhika

  Shum i bukur duket 🥰 presim episodin e dyt

 • ThatBoyAL
  ThatBoyAL

  Ermal Mamaqi e quan veten aktor kur në ç'do film është i njëjti personazh... Ishe mirë si interpretues ne 2XL, mos e tejkalo veten se stomak është ai i shkreti... Mos të flas për reklamat që i ke ç'do 10 sekonda... Thjesht... Dislike! 👎

 • Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj

  Ermal je krenaria e artit shqiptar❤❤❤

 • Mario Dyrma
  Mario Dyrma

  Bravo, Shume i bkr ,me ne fund nje film serial ne Shqiperi, si te gjithe shtetet e tjera