CRICKET x MUMA - THEMA (Official Music Video)

Argëtim

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Thema
Official video for "THEMA" by CRICKET & MUMA.

Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master Lorenc Aliaj
Special thanks to YA NINA
Dancer Tajra Kuqani
Video Imagine Films

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.mus ...

Follow MUMA on:
Instagram : mumaofficial

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.

Komente: 217

 • Lisi Elbasan
  Lisi ElbasanDitë më parë

  Uau likeeeeee

 • Eli Beqiraj
  Eli Beqiraj5 ditë më parë

  Ore ky njeri eshte fantastik

 • Aldo Dada
  Aldo Dada7 ditë më parë

  Where is dafina? kida?

 • Hatixhe Salihu
  Hatixhe Salihu7 ditë më parë

  Po shun emir bre kjo kanga vrravo❤️

 • Lori Serxho
  Lori Serxho11 ditë më parë

  E adhurojjjjjjjj 💔

 • geri gerii
  geri gerii15 ditë më parë

  cricket ka sjelle nje super stil ne muziken shqiptare :)

 • KOSOVO is doing the best music in Europe

  KOSOVO is doing the best music in Europe

  6 ditë më parë

  E vertete, ne ne Kosove pas luftes kishim dj e stilin e muzikes shum tmire shume evropian prandaj kam vene kete emer, por kohve te fundit le themi qe 2 vjet shume stil palidhje ne Kosove ani pse pelqehet nga shumica por po bojn stil arab turkish rak tak tak muzika me vjen turp ta vej me ze te larte ne makine.. Perderisa ksan volumin 100 dhe shume krenari let degjohet tek kojshit anglez

 • KING Off
  KING Off16 ditë më parë

  Artist lindesh me zor sun Bahet njeri e Ky Lindur osht e jo si do qe kan lekun e mundohen me zor mu ba

 • KOSOVO is doing the best music in Europe
  KOSOVO is doing the best music in Europe17 ditë më parë

  Ohh e degjoje cdo minute. Zeri dhe melodia perfekt.....

 • Chappy Mustafa
  Chappy Mustafa20 ditë më parë

  Dajki je ma i forti, veq vazhdo edhe sukseset mos tu ndalshin kurre,pershendetje nga Mitrovica zemra jem :-)

 • MrBeast Jimmy
  MrBeast Jimmy23 ditë më parë

  Dafi plz come again

 • c x
  c x24 ditë më parë

  Artisti me i mire ne shqiperi bravo 👏

 • Juckt dich nicht 03
  Juckt dich nicht 0324 ditë më parë

  REMIX WITH DAFINAAAAA PLS

 • FLORI
  FLORI25 ditë më parë

  dafina we need u there too

 • Manjola Lola
  Manjola Lola25 ditë më parë

  Teksi

 • ilir gjata
  ilir gjata26 ditë më parë

  Nuk kuptoje nje kng kaq e bkr nuk ka klikime

 • skender limani
  skender limani27 ditë më parë

  No dafina is poop

 • dolita windo
  dolita windo27 ditë më parë

  Super kenge suksese😍😍😍

 • Black&White Music
  Black&White Music28 ditë më parë

  Dear everyone who reads this, we don't know each other but I wish you all the best in life and happiness

 • 乃
  28 ditë më parë

  Relaxin’😌🎼

 • Betty McCormick
  Betty McCormick28 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • dolita windo

  dolita windo

  27 ditë më parë

  Perfect 🖤 Love from Kurdistan.

 • miko foin
  miko foin29 ditë më parë

  Dafina tja bo me sy remixit banu gati 😉

 • arlinda lalinovci
  arlinda lalinovci29 ditë më parë

  Urr geiles Musik 🎶 ich höre jeden Tag 100mal

 • Amine Kerroum
  Amine Kerroum29 ditë më parë

  Love this song

 • Wala Mohmmed
  Wala MohmmedMuaj më parë

  November 3, 2021.

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLEMuaj më parë

  Muma 👌🏻👑

 • Arbër Ahmeti
  Arbër AhmetiMuaj më parë

  Gorgeous

 • rina Brahimi
  rina BrahimiMuaj më parë

  Shumm kenga e bukur!!!

 • niddg viiut
  niddg viiutMuaj më parë

  🇧🇷❤

 • gresy sh
  gresy shMuaj më parë

  Cfar esht thema?

 • CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  CallmemilionereALB CallmemilionareALB

  Muaj më parë

  Thema eshte me ta thyer psh theje goten( thema goten) ne ne ks e perdorim psh na thej kjo kenge dmth na pelqej na shijoj.Ky i thot thema gjasme kënaqëm!

 • Anisa Bajra
  Anisa BajraMuaj më parë

  Another masterpiece babe ❤️

 • alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  🔥🔥🔥👍

 • alida flus
  alida flusMuaj më parë

  😍😍😍

 • ina inna
  ina innaMuaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • niddg viiut

  niddg viiut

  Muaj më parë

  y this sounds like Dafina’s music

 • Maria D ILS
  Maria D ILSMuaj më parë

  Love it! 👏🏻🔥🔥🔥 Greetings from Romania 🇷🇴

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMuaj më parë

  🤤🤤❣

 • kingdom Of Karduk
  kingdom Of KardukMuaj më parë

  Perfect 🖤 Love from Kurdistan.

 • alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua

 • doire aintu
  doire aintuMuaj më parë

  Të lumtë Endrit! Jam shumë e lumtur për arritjet e tua!

 • Nerxhivane Krasniqi
  Nerxhivane KrasniqiMuaj më parë

  Me pelqen shume

 • Dion Lounge Bar
  Dion Lounge BarMuaj më parë

  Vetem REPLAY!!!

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融

 • Edi Lyte
  Edi LyteMuaj më parë

  Mer dafinen se ke me shum sukses me te si kenga e pare

 • bilinas mini
  bilinas miniMuaj më parë

  pse je kaq perfekt ne muzik dhe ne tekst valle?

 • Marius Celikja
  Marius CelikjaMuaj më parë

  Super bravo 👏👏

 • C Evans
  C EvansMuaj më parë

  #tlutemmixmedafinen

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Muaj më parë

  Coming son with Dafina

 • C Evans
  C EvansMuaj më parë

  #tlutemmixmeDafinen

 • C Evans
  C EvansMuaj më parë

  #tlutemmixmeDafinen

 • doire aintu

  doire aintu

  Muaj më parë

  👍💣👍💣👍

 • Un Eti
  Un EtiMuaj më parë

  y this sounds like Dafina’s music

 • Teresa Berisha
  Teresa BerishaMuaj më parë

  This muna dude has a fantastic voice

 • Fitore A.
  Fitore A.Muaj më parë

  Remix with dafina? 🤩

 • miri miri
  miri miriMuaj më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua

 • Cen Sura
  Cen SuraMuaj më parë

  ik mër bole kari, e morëm vesh ket kong tani, gjej naj melodi ndryshe

 • Exclusive Videos
  Exclusive VideosMuaj më parë

  Found this while listening to “Gandi - Ajo Po Don “ 🔥🔥🔥

 • laskin riubn
  laskin riubnMuaj më parë

  Thema thema se me ty mka shku mendja… Daffy : ERDHA💃🏻

 • Sophia Sofia
  Sophia SofiaMuaj më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • HAR GRIG
  HAR GRIGMuaj më parë

  👍💣👍💣👍

 • sole luna
  sole lunaMuaj më parë

  E ke thyer fare me ket keng👊 E ke thyer fare me ritem 👊 E ke thyer fare eshe me👊 videoklipin,thjesht dhe i kendshem. Perher fantastik.BRAVO👏

 • laskin riubn

  laskin riubn

  Muaj më parë

  Se ku i gjejn di qesi vende t’mira ❤️🥰 bravo Cricet s’deshton asniher

 • Lifestyle Gipsy
  Lifestyle GipsyMuaj më parë

  Remix dafina zeqiri 🙈🥰😂💪

 • Meriton Shabani
  Meriton ShabaniMuaj më parë

  Coming son with Dafina

 • Monika Sedlmeir
  Monika SedlmeirMuaj më parë

  ♥️🇩🇪🤟🏼

 • liouy cnny
  liouy cnnyMuaj më parë

  Super talent ! Bravo ! Per cat t’keq vetem 1 like mundem me i bo haha perndryshe 1milion her e kisha pelqy videon !! 💪🏻🔥👌🏻

 • OBIE BANK
  OBIE BANKMuaj më parë

  Sick one but where is daffy 🤪🤪🤪🤪

 • nijuo joing
  nijuo joingMuaj më parë

  Dafina tja bo me sy remixit banu gati 😉

 • Daniela Kolli
  Daniela KolliMuaj më parë

  Super😍😍

 • Edjon Hysejnaj
  Edjon HysejnajMuaj më parë

  Ku esht ky vendi me kollona di gje njeri?

 • liouy cnny

  liouy cnny

  Muaj më parë

  😌

 • serdy ximi
  serdy ximiMuaj më parë

  Super kenge suksese

 • M P
  M PMuaj më parë

  Ah zani 🔥🔥🔥🔥🤤

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Muaj më parë

  Thema thema se me ty mka shku mendja… Daffy : ERDHA💃🏻

 • Marinela Ndoci
  Marinela NdociMuaj më parë

  Duket muzika si kenga e bardhit

 • Anonym 2
  Anonym 2Muaj më parë

  bone me dafinen!!!!!!!

 • John Cena
  John CenaMuaj më parë

  Se ku i gjejn do qesi vende t’mira ❤️🥰 bravo Cricket s’deshton asniher

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Muaj më parë

  Omg please do a rmix with dafina on this too.

 • Julia Buchholz
  Julia BuchholzMuaj më parë

  😍👍

 • Yakoz ZT
  Yakoz ZTMuaj më parë

  suksese mn keur

 • gilda mici
  gilda miciMuaj më parë

  Ç'kuptim ka Thema ??

 • gilda mici
  gilda miciMuaj më parë

  Shumë këngë e bukur dhe videoklipi super 🤗 si gjithmonë 👏👏

 • The Only One 🇦🇱
  The Only One 🇦🇱Muaj më parë

  Tishte dhe Dafina do kishte dal super

 • ShqipesAlwaysLit
  ShqipesAlwaysLitMuaj më parë

  Found this while listening to “Gandi - Ajo Po Don @

 • Xhn Km
  Xhn KmMuaj më parë

  😌

 • Cassie Vey
  Cassie VeyMuaj më parë

  Waiting for Dafinas remix version 🔥❤

 • ♪ALBANIA VIDEOS♪
  ♪ALBANIA VIDEOS♪Muaj më parë

  Shum e bukur kush e kupton tekstin

 • Ani
  AniMuaj më parë

  Keshtu vazhdo sepse cdo veper e juaj eshte kryeveper ne cdo kendveshtrim 🙏🏻😍

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Muaj më parë

  Shumë këngë e bukur dhe videoklipi super si gjithmonë

 • Mr
  MrMuaj më parë

  Thema thema se me ty mka shku mendja… Daffy : ERDHA💃🏻

 • my lemon
  my lemonMuaj më parë

  🍅🍅🍅🍋🍋🍋

 • ThebestANJA
  ThebestANJAMuaj më parë

  Pres Dafinen qe ti bej remix ksaj

 • C Evans
  C EvansMuaj më parë

  Omg please do a rmix with dafina on this too.

 • Haaree Haree
  Haaree HareeMuaj më parë

  Ju Cricketat aa e dini, a se keni mendu qe ne qdo kang dhezni

 • Morena Curri
  Morena CurriMuaj më parë

  Kengetari im i prefum por me vjen me qesh per here sa qet kenge te re pres apo nigjoj at ks ks ks😅

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiMuaj më parë

  O bashkpunoni me dafinen

 • FERJOLA Caushllari
  FERJOLA CaushllariMuaj më parë

  Shum vent I bukur ku eshte? Edhe kenga e bukur.

 • vajza vajza
  vajza vajzaMuaj më parë

  cfare talenti bre ,,,,me kenaqi

 • Qëndrim Gashi
  Qëndrim GashiMuaj më parë

  Me ne fund ja nisen me pas vlere edhe Videoclipet shqiptare......Super filmim

 • Leah White
  Leah WhiteMuaj më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Robin John
  Robin JohnMuaj më parë

  Love from India @bangalore 😍😍😍🇮🇳🇮🇳🇮🇳🌹🌹🌹🤗🤗🤗😂😂🥰🥰🥰🥰

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciaoMuaj më parë

  Super⭐👍

 • Vesi Dedi
  Vesi DediMuaj më parë

  Cricket 🥇🔝🔱

 • Elizabeta Hasanaj
  Elizabeta HasanajMuaj më parë

  😍😍😍😍🧸🤎

 • Enkelida Enki
  Enkelida EnkiMuaj më parë

  😍❤❤

 • Florina Gjoka
  Florina GjokaMuaj më parë

  🥰🥰🥰love thisss

 • Oljon Kapaji
  Oljon KapajiMuaj më parë

  Muzika kenga . E mir si te gjitha kenget qe keni ber .po' desha nje shpjegim te vogel pse gjithmon ne fillim te kengeve degjohet kenga u bulkthit osé karkalecit te nates si u thon ne gjuhen popullore, sidoqoft me pelqen

 • Dafina Fans
  Dafina FansMuaj më parë

  Kush mendon qe Dafina & Muma & Cricket duhet te bejne nje Ep sbashku .. 🔥🙏❤️

 • Blind Blind

  Blind Blind

  8 ditë më parë

  Ep ça i takon me ken,se nase e ke fjalen treshe me drita fik as mas tshkojn menja se pa drita nuk rrihet.

 • doire aintu

  doire aintu

  26 ditë më parë

  Super kenge suksese😍😍😍

 • MaX PaynE
  MaX PaynEMuaj më parë

  🔥🔥🔥👍

 • Theflex Flex
  Theflex FlexMuaj më parë

  🔥

 • Niku Toma
  Niku TomaMuaj më parë

  Dafina pas 🚪 tu prit . super kenge

 • John Bob
  John BobMuaj më parë

  Muzika eshte shume lart .super

Faqja Tjeter