CRICKET x MUMA - THEMA (Official Music Video)

Argëtim

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Thema
Official video for "THEMA" by CRICKET & MUMA.
Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master Lorenc Aliaj
Special thanks to YA NINA
Dancer Tajra Kuqani
Video Imagine Films
Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.mus ...
Follow MUMA on:
Instagram : mumaofficial
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Cricket Music. All Rights Reserved.

Komente: 241

 • Jas Gucci
  Jas Gucci6 muaj më parë

  Cricket is so talented ... clearly music for Europe and beyond 🔥

 • ubah mohyadin
  ubah mohyadin3 muaj më parë

  Love Albania music , from Norway

 • sole luna
  sole luna6 muaj më parë

  E ke thyer fare me ket keng👊 E ke thyer fare me ritem 👊 E ke thyer fare eshe me👊 videoklipin,thjesht dhe i kendshem. Perher fantastik.BRAVO👏

 • laskin riubn

  laskin riubn

  6 muaj më parë

  Se ku i gjejn di qesi vende t’mira ❤️🥰 bravo Cricet s’deshton asniher

 • Bazi Kadiu
  Bazi Kadiu6 muaj më parë

  Jan disa ( artista mund ti quajm ) 🙈 te cilet nga publiku bejn si buj 🤦 vetem se thojn nja 2 fjal edhe njerzve ju pelqe . Por ky esht nje artist i vertet kenget e kti mund ti degjosh ne cfare do lloj ambjenti super artist 🤝👏👏

 • The Chamerian
  The Chamerian6 muaj më parë

  Të lumtë Endrit! Jam shumë e lumtur për arritjet e tua!

 • Ani
  Ani6 muaj më parë

  Keshtu vazhdo sepse cdo veper e juaj eshte kryeveper ne cdo kendveshtrim 🙏🏻😍

 • serdy ximi

  serdy ximi

  6 muaj më parë

  Shumë këngë e bukur dhe videoklipi super si gjithmonë

 • Dafina Fans
  Dafina Fans6 muaj më parë

  Kush mendon qe Dafina & Muma & Cricket duhet te bejne nje Ep sbashku .. 🔥🙏❤️

 • mouchard

  mouchard

  5 muaj më parë

  Ep ça i takon me ken,se nase e ke fjalen treshe me drita fik as mas tshkojn menja se pa drita nuk rrihet.

 • doire aintu

  doire aintu

  6 muaj më parë

  Super kenge suksese😍😍😍

 • Oljon Kapaji
  Oljon Kapaji6 muaj më parë

  Muzika kenga . E mir si te gjitha kenget qe keni ber .po' desha nje shpjegim te vogel pse gjithmon ne fillim te kengeve degjohet kenga u bulkthit osé karkalecit te nates si u thon ne gjuhen popullore, sidoqoft me pelqen

 • doire aintu
  doire aintu6 muaj më parë

  Të lumtë Endrit! Jam shumë e lumtur për arritjet e tua!

 • c x
  c x6 muaj më parë

  Artisti me i mire ne shqiperi bravo 👏

 • Eliyah
  Eliyah6 muaj më parë

  Serving fire hits as always

 • gilda mici
  gilda mici6 muaj më parë

  Shumë këngë e bukur dhe videoklipi super 🤗 si gjithmonë 👏👏

 • Qendrim Krasniqi
  Qendrim Krasniqi6 muaj më parë

  This is spiritual song deep deep into that. God dammit your smart. God bles you bro. For sharing your sculpture with the planet!

 • alida flus

  alida flus

  6 muaj më parë

  🤤🤤❣

 • Maria D ILS
  Maria D ILS6 muaj më parë

  Love it! 👏🏻🔥🔥🔥 Greetings from Romania 🇷🇴

 • Teresa Berisha
  Teresa Berisha6 muaj më parë

  This muna dude has a fantastic voice

 • Imelda Sylaj
  Imelda Sylaj6 muaj më parë

  Meqe jam e treta qe po e degjoj kte kng te uroj shum suksesee

 • Iyad Kotarja

  Iyad Kotarja

  6 muaj më parë

  Sjam i pari as i dyti as i treti por jam i verteti 😜

 • Albooozi zürich

  Albooozi zürich

  6 muaj më parë

  Ku je o zemer..a dalim nji nate bashk ma Then per zotin skam pas femer ka kohe😛

 • marlina

  marlina

  6 muaj më parë

  *_VIEW_*------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------CLICK HERE-------------------------------------------------------------------------------------------------- lynk.id/olivia 💜 Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Pamela Halili

  Pamela Halili

  6 muaj më parë

  @Kaneki⚜ hahahahhahaa lot

 • Kaneki⚜

  Kaneki⚜

  6 muaj më parë

  Meqe un jom i fundit hajde fejohemi bashke.

 • N TESLA
  N TESLA6 muaj më parë

  Ju lumte super kenge , super melodi

 • John Cena
  John Cena6 muaj më parë

  Se ku i gjejn do qesi vende t’mira ❤️🥰 bravo Cricket s’deshton asniher

 • serdy ximi

  serdy ximi

  6 muaj më parë

  Omg please do a rmix with dafina on this too.

 • geri gerii
  geri gerii6 muaj më parë

  cricket ka sjelle nje super stil ne muziken shqiptare :)

 • AFRIM ##
  AFRIM ##6 muaj më parë

  Nuk osht Normale qe gjdo kong qe e qet meniher Hit Respekt nga Gjakova dhe Lihtenshtajni

 • gena vllacaj
  gena vllacaj6 muaj më parë

  pse je kaq perfekt ne muzik dhe ne tekst valle?🤔😍😍

 • serdy ximi

  serdy ximi

  6 muaj më parë

  Të lumtë Endrit! Jam shumë e lumtur për arritjet e tua!

 • Xheni Kambo
  Xheni Kambo6 muaj më parë

  Bravo Muma 👏🏻👏🏻😘

 • Dimitris zelo
  Dimitris zelo6 muaj më parë

  So good 😍🇦🇱❤️

 • C'T MUSIC mp3
  C'T MUSIC mp36 muaj më parë

  Je i Papar "Valla"99% Emotional💓

 • Kemo Eri
  Kemo Eri6 muaj më parë

  Kenga shum e mir edhe spoti i buker i ber ne VERMICE

 • Amine Kerroum
  Amine Kerroum6 muaj më parë

  Love this song

 • Redi Dee ♪
  Redi Dee ♪3 muaj më parë

  I paarritshem Cricket me kte deep 😍

 • Mthïŕrın Ølí
  Mthïŕrın Ølí6 muaj më parë

  vetem per zeri se ki te jap noten 10 sa per keng 10 😂👁 te uroj suksese ne keta rrugetim 🙆‍♂️

 • 乃
  6 muaj më parë

  Relaxin’😌🎼

 • mergim qovanaj
  mergim qovanaj6 muaj më parë

  waiting for remix with dafina!! 😆

 • Merita Brati

  Merita Brati

  Muaj më parë

  J999

 • Zelter __

  Zelter __

  4 muaj më parë

  No

 • Etleva Shtufi

  Etleva Shtufi

  6 muaj më parë

  @Jasin Saliji 0q

 • Dániel Tóth

  Dániel Tóth

  6 muaj më parë

  Same

 • _.16baby
  _.16babyDitë më parë

  Thema Thema Ani krejt ti thema thema Se me ty ëm ka shku menja Se me ty ëm ka shku menja Ani krejt ti Thema Thema Ani krejt ti Thema Thema Ishit mo s’i kthehna kthehna Ishit mo s‘i kthehna kthehna E kalumja nuk Ma nin Me kon ti e ke bo Si un edhe ti N‘sy kur jena pa E di ke ra me mu Ke ra ke ra ke ra ke hup E s‘munesh mo Lej menimet aman E di ke ra me mu Ke ra ke ra ke ra, heke Prej zemre ato Vec dy nuk ka mo (mhhm) Thema Thema Ani krejt ti Thema thema Se me ty ëm ka shku menja Se me ty ëm ka shku menja Ani krejt ti Thema Thema Ani krejt ti Thema Thema Ishit mo s‘i kthehna kthehna Ishit mo s‘i kthehna kthehna Love love love Are you still my love my love Love love love Are you still my love Wiz kid & Burna boy p‘e ngo Soco N‘kerr me shoqe me dore tu ma bo Soco Tu chill-it neper qytet Soco Ka po dalim sonte ti ka Don Soco Wiz kid & Burna boy p‘e ngo Soco Ka po dalim sonte ka Don Soco Un me ty jo baby nuk e lo Soco Jo Se lo Se lo Thema thema Ani krejt ti Thema Thema Se me ty ëm ka shku menja Se me ty ëm ka shku menja Ani krejt ti thema thema Ani krejt ti thema thema Ishit mo s’i kthehna kthehna Ishit mo s’ i kthehna kthehna

 • Suadaaa
  Suadaaa6 muaj më parë

  Super, as always 🙈❣

 • doire aintu

  doire aintu

  6 muaj më parë

  Dafina tja bo me sy remixit banu gati 😉

 • Fjolla
  Fjolla6 muaj më parë

  Oo Muma ku je kon maheret me keto muzika tbukura😍😍😍😍

 • Anisa Bajra
  Anisa Bajra6 muaj më parë

  Another masterpiece babe ❤️

 • alida flus

  alida flus

  6 muaj më parë

  🔥🔥🔥👍

 • ('') layla
  ('') layla6 muaj më parë

  E di që do jetë super ..pa e dëgju like..🇦🇱🇦🇱🇦🇱💕

 • SenjaO28
  SenjaO286 muaj më parë

  Bravo djema!✌

 • Beri Gjoka
  Beri Gjoka6 muaj më parë

  Muma eshte qetsim shpirti

 • Nisa
  Nisa6 muaj më parë

  Super kenge suksese😍😍😍

 • niddg viiut
  niddg viiut6 muaj më parë

  🇧🇷❤

 • Rahman Bekteshi
  Rahman Bekteshi6 muaj më parë

  Kenga teper e bukur,me nje klip ne Vërmicë-Prizren.

 • dolita windo
  dolita windo6 muaj më parë

  Super kenge suksese😍😍😍

 • vajza vajza
  vajza vajza6 muaj më parë

  cfare talenti bre ,,,,me kenaqi

 • liouy cnny
  liouy cnny6 muaj më parë

  Super talent ! Bravo ! Per cat t’keq vetem 1 like mundem me i bo haha perndryshe 1milion her e kisha pelqy videon !! 💪🏻🔥👌🏻

 • Marius Celikja
  Marius Celikja6 muaj më parë

  Super bravo 👏👏

 • rina Brahimi
  rina Brahimi6 muaj më parë

  Shumm kenga e bukur!!!

 • Hatixhe Salihu
  Hatixhe Salihu5 muaj më parë

  Po shun emir bre kjo kanga vrravo❤️

 • rebly mg
  rebly mg6 muaj më parë

  Super talent ! Bravo ! Per cat t’keq vetem 1 like mundem me i bo haha perndryshe 1milion her e kisha pelqy videon !! 💪🏻🔥👌🏻

 • Gerti albania
  Gerti albania6 muaj më parë

  Super këng si gjithmonë

 • Qëndrim Gashi
  Qëndrim Gashi6 muaj më parë

  Me ne fund ja nisen me pas vlere edhe Videoclipet shqiptare......Super filmim

 • Rama Bajram
  Rama Bajram6 muaj më parë

  Shume bukur vetem vazhdo keshtu respekt

 • Chappy Mustafa
  Chappy Mustafa6 muaj më parë

  Dajki je ma i forti, veq vazhdo edhe sukseset mos tu ndalshin kurre,pershendetje nga Mitrovica zemra jem :-)

 • P P
  P P6 muaj më parë

  Po presim dafinen mos te na zhgenjej tani😍

 • Violet 2020
  Violet 2020Muaj më parë

  2022🇷🇴♥️Sexy Flow good timing as well ! 🇦🇱 👌🏻🔥

 • Exotic Limo
  Exotic Limo6 muaj më parë

  Dafina will make it hot!!!

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc6 muaj më parë

  😴🙆🏼‍♂️Love song 🙏❤️‍🔥🥰🥰🥰

 • UpNext
  UpNext 6 muaj më parë

  Found this while listening to “Gandi - Ajo Po Don “ 🔥🔥🔥

 • kingdom Of Karduk
  kingdom Of Karduk6 muaj më parë

  Perfect 🖤 Love from Kurdistan.

 • alida flus

  alida flus

  6 muaj më parë

  Armida Vllaca ❤ te dua

 • edixalbo
  edixalbo6 muaj më parë

  Dafina tja bo me sy remixit banu gati 😉

 • Lisi Elbasan
  Lisi Elbasan5 muaj më parë

  Uau likeeeeee

 • Borislav Kovac
  Borislav Kovac2 muaj më parë

  Bravo MUMA

 • Sonila Konci
  Sonila Konci5 muaj më parë

  Shyqyr qe pame nje klip kaq te bukur, pa lakuriqesi vullgare. Vertet art.

 • serdy ximi
  serdy ximi6 muaj më parë

  Super kenge suksese

 • John Bob
  John Bob6 muaj më parë

  Muzika eshte shume lart .super

 • Dan nad
  Dan nad6 muaj më parë

  aman bani remix me dafinen🥺 ju jeni aq te mire bashkeeee

 • ana ana
  ana ana6 muaj më parë

  Duhet Dafina ketu qe ti ve zjarrin 😅😅

 • Edi Lyte
  Edi Lyte6 muaj më parë

  Mer dafinen se ke me shum sukses me te si kenga e pare

 • Mr
  Mr6 muaj më parë

  Thema thema se me ty mka shku mendja… Daffy : ERDHA💃🏻

 • eğlenci zamani😍
  eğlenci zamani😍5 muaj më parë

  Ore ky njeri eshte fantastik

 • Salku🌙
  Salku🌙6 muaj më parë

  Like without hearing it. I know its fire

 • Endless Love😍
  Endless Love😍6 muaj më parë

  Un 3min mbas se e ka hedh kengen e degjova👍🏻😍sh e bkr kenka kjo

 • Amante-nina

  Amante-nina

  6 muaj më parë

  Lindita ti gjithmon m ke shkru shoqe🤷‍♂️Sidoqoft Urime viti qe po vjen te deshiroj shendet dhe te gjitha te mirat ✌🌲💐☃️🎁

 • Amante-nina

  Amante-nina

  6 muaj më parë

  Mirmengjes shoqe .Te konga e Edones a i ke lexu komentet ? Te lutem nese ke mundesi me ma dergu ate kongen e din cun tirone✌Kalofsh sa ma bukur e flm 🙄🤷‍♂️Se di pse jeni idhnu me mu sa gjat njihemi bashk 🤷‍♂️!!!

 • OnlyListeningToBangerzZzzz
  OnlyListeningToBangerzZzzz6 muaj më parë

  🔥❤🔥 Bangerrrrr ❤🔥❤

 • Gezim Mehmeti
  Gezim Mehmeti2 muaj më parë

  Shum keng e mir

 • Natural Born
  Natural Born5 muaj më parë

  cricket music give inspiration

 • F LUZ
  F LUZ6 muaj më parë

  Omg please do a rmix with dafina on this too.

 • bilinas mini
  bilinas mini6 muaj më parë

  pse je kaq perfekt ne muzik dhe ne tekst valle?

 • Cassie Vey
  Cassie Vey6 muaj më parë

  Waiting for Dafinas remix version 🔥❤

 • laskin riubn
  laskin riubn6 muaj më parë

  Thema thema se me ty mka shku mendja… Daffy : ERDHA💃🏻

 • Daniela Kolli
  Daniela Kolli6 muaj më parë

  Super😍😍

 • Omega_ WGF
  Omega_ WGF6 muaj më parë

  Ohhh Zot ...love thisssss......😍

 • arlinda lalinovci
  arlinda lalinovci6 muaj më parë

  Urr geiles Musik 🎶 ich höre jeden Tag 100mal