LEDRI VULA - DON MO

Komente

 • A B
  A B7 orë më parë

  Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu8 orë më parë

  Don mo

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu8 orë më parë

  Un jo

 • silver xx
  silver xx11 orë më parë

  ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞13 orë më parë

  💓💓💓💓

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh13 orë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  Isuföolkg9 g gngnfg ShalaDitë më parë

  Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤

 • Sofo Meta
  Sofo MetaDitë më parë

  Bravo

 • Raju arora
  Raju aroraDitë më parë

  Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳

 • Ptao Tom
  Ptao TomDitë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 orë më parë

  🤫 👌

 • Aid Redzepi
  Aid Redzepi2 ditë më parë

  althe.info/number/2HXNemeto6t9jJU/video 🖍️🎼😉

 • Xhenifer Deda
  Xhenifer Deda2 ditë më parë

  w.ww. w

 • HypeHaistos
  HypeHaistos2 ditë më parë

  Who is this girl?

 • Geg Toska

  Geg Toska

  22 orë më parë

  Morena Taraku

 • aledja koci
  aledja koci2 ditë më parë

  Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • EnsaR EnsaR
  EnsaR EnsaR3 ditë më parë

  far piqke koka

 • Lori Kamo
  Lori Kamo3 ditë më parë

  👏

 • Rajna Rajna
  Rajna Rajna3 ditë më parë

  Edge mua

 • Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini4 ditë më parë

  Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike

 • Qazim Berisha
  Qazim Berisha4 ditë më parë

  Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌

 • Geekeric
  Geekeric4 ditë më parë

  That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.

 • IBA Rey
  IBA Rey4 ditë më parë

  Morena 😍😍😍😍 o zot

 • Katerina Kamberi
  Katerina Kamberi4 ditë më parë

  Bravo ledri une te pershendes ne kosov

 • Julliet AJ
  Julliet AJ5 ditë më parë

  Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.

 • Geg Toska

  Geg Toska

  22 orë më parë

  Morena Taraku

 • Behar Berisha
  Behar Berisha5 ditë më parë

  🤫 👌

 • lorushja M❤L
  lorushja M❤L5 ditë më parë

  Kenga me e shpifur

 • FLORDI
  FLORDI5 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi5 ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • Click drauf
  Click drauf6 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Val Mel
  Val Mel6 ditë më parë

  Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏

 • Tirane Tr
  Tirane Tr6 ditë më parë

  Edhe un pz

 • mohammad rezai
  mohammad rezai6 ditë më parë

  Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  3 ditë më parë

  Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen

 • Besnik Hoxha
  Besnik Hoxha6 ditë më parë

  Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je

 • Mike Saraft
  Mike Saraft7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Cassie
  Cassie7 ditë më parë

  Super hit do te jet besoni!

 • FLORDI
  FLORDI7 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech8 ditë më parë

  althe.info/number/rmrWdq5uZneEfMw/video

 • Klodi Shkoder
  Klodi Shkoder8 ditë më parë

  P

 • Cassie

  Cassie

  7 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • E 3
  E 38 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ❤️ 2
  ❤️ 28 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Enxhi Muho
  Enxhi Muho9 ditë më parë

  a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip

 • Ledjana Tabaku
  Ledjana Tabaku9 ditë më parë

  Super hittt😍

 • Icey 2k
  Icey 2k9 ditë më parë

  Ropt ai qe e lex edhe sbon like

 • Anxhela Sinani
  Anxhela Sinani9 ditë më parë

  Super kenge ua 🎶🎶

 • Kejvi Bahja
  Kejvi Bahja9 ditë më parë

  Per Dafinen ishte kjo kengaa??

 • Arjon Gjeleshi
  Arjon Gjeleshi9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Leutrim Kushaj
  Leutrim Kushaj9 ditë më parë

  BIG LIKE❤👍❤👍

 • Zukamika8546
  Zukamika854610 ditë më parë

  i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  6 ditë më parë

  This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu10 ditë më parë

  Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja

 • Jona Shala
  Jona Shala10 ditë më parë

  Fav song ❤😍🌷

 • Easy Beauty Tips
  Easy Beauty Tips10 ditë më parë

  Njesoj si dafina kjo!

 • Bekim Keshi
  Bekim Keshi10 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • Karla Lucuţă Focus
  Karla Lucuţă Focus11 ditë më parë

  althe.info/number/rZy5kXicnH9mgcg/video

 • platon raxha
  platon raxha11 ditë më parë

  Me pak Lafe Super hit🤯 🔥

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss11 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Daniela Nure
  Daniela Nure11 ditë më parë

  👏💫🔥🎶🎼👏

 • Ai Cuni
  Ai Cuni11 ditë më parë

  "Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj

 • Orges Mazreku
  Orges Mazreku12 ditë më parë

  Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  11 ditë më parë

  Mia khalifa

 • bofooit gojo
  bofooit gojo12 ditë më parë

  ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂

 • Sofia Fine
  Sofia Fine12 ditë më parë

  Kong koti pff deshtim 👎🏻

 • Behar Berisha
  Behar Berisha13 ditë më parë

  🥱

 • Orgesa Lita
  Orgesa Lita13 ditë më parë

  Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  12 ditë më parë

  him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak

 • Noel Leon
  Noel Leon13 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Joze Joze
  Joze Joze13 ditë më parë

  👎👎👎

 • Lubjana Zani
  Lubjana Zani13 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj14 ditë më parë

  Ne fillim me per ngja me dafinen

 • aronito corri
  aronito corri14 ditë më parë

  Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵

 • Krejt dhe drejt
  Krejt dhe drejt14 ditë më parë

  Palidhje

 • Made in Laçi
  Made in Laçi14 ditë më parë

  Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂

 • Made in Laçi

  Made in Laçi

  14 ditë më parë

  Se yaaaaa in another song

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mevlut Nurcelli
  Mevlut Nurcelli15 ditë më parë

  Mia khalifa

 • lina lina
  lina lina15 ditë më parë

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj15 ditë më parë

  Morena Frisur isch kacke

 • minij hooi
  minij hooi15 ditë më parë

  1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji15 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji15 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • minij hooi

  minij hooi

  15 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 • albania
  albania16 ditë më parë

  althe.info/number/nnqshZOGo5N_jK4/video

 • Shkodra Gaming
  Shkodra Gaming16 ditë më parë

  Super bravo🤩

 • Shkodra Gaming

  Shkodra Gaming

  16 ditë më parë

  Like ju lutem🙏

 • Pranvera Kumrija
  Pranvera Kumrija16 ditë më parë

  😍😍

 • Nisa Ademi
  Nisa Ademi16 ditë më parë

  N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip

 • Nafije Dushku
  Nafije Dushku16 ditë më parë

  Une mendova MOS o morena.ahahahaha

 • Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo16 ditë më parë

  I love song

 • George Rivera
  George Rivera16 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 • Erta Hoxha
  Erta Hoxha16 ditë më parë

  😍😍😍

 • Onur Tuna
  Onur Tuna16 ditë më parë

  mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂

 • stamatis nasis
  stamatis nasis16 ditë më parë

  Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje

 • Ilirjan Reci
  Ilirjan Reci16 ditë më parë

  Love for italy🇦🇱🇮🇹❤

 • Life By me
  Life By me16 ditë më parë

  I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾

 • Kroni Smajli
  Kroni Smajli17 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 • Funny Comments
  Funny Comments17 ditë më parë

  Pse jo bashkpunim ?

 • Rubin

  Rubin

  15 orë më parë

  Ku kendon dot morena m

 • Albin Etemi
  Albin Etemi17 ditë më parë

  Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂

 • DA CUTIE
  DA CUTIE17 ditë më parë

  uaa po ne paskemi qen te vdekur per pak muzike te mire,se na mbyten ato te perputhen...4.4M

 • A R
  A R17 ditë më parë

  0:33 😂😂😂😂😂😂😂

 • Cani Krasniqi
  Cani Krasniqi17 ditë më parë

  Sa pa lidhje ska text sod që tregon diqka veq blla blla blla

 • Joerd Hysa
  Joerd Hysa17 ditë më parë

  Ik se i ke qr autotunit

 • Rabije Krasniqi
  Rabije Krasniqi18 ditë më parë

  🇦🇱❤👍

 • Fatmire Aliu
  Fatmire Aliu18 ditë më parë

  Me Morena Taraku jea aa?

 • Klarisa Gjura
  Klarisa Gjura18 ditë më parë

  first

 • tekste këngësh shqip
  tekste këngësh shqip18 ditë më parë

  Lyrics🥰 Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi Hey qika mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po qon ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupi n’kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Veq pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E veq te ti po m'rri menja [Chorus] Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi Je ka dukesh bukur, je ka dukesh kukull Je ka dukesh thu ti meniher po don me m'puth mu Kur po shihem? Je m’ka dukesh ti mu pak e humbur Amo ma e lumtur, une e ti ku-ku Une e ti ah-ah, une e ti uh-uh Une e ti bam-bam, une e ti bum-bum Une t'boj magji e ti m'bon voodoo Hajde pak t'qafi se m'ki mungu Pa ty nuk pi jo Veq pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E veq te ti po m'rri menja [REF.:] Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Veq se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Kur po shihemi vajzo? Ehi 🔥💞

 • Qendrim Gashi
  Qendrim Gashi18 ditë më parë

  Pernime kom mendu se e ka dhi amo mas se ska kendu Morena, mir o puna 😂

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  18 ditë më parë

  althe.info/number/tX_WhaWQnHWGl7I/video .........

 • Onur Tuna
  Onur Tuna18 ditë më parë

  Nga 4M do shkoj 6M vetem nga mua😂😂

Faqja Tjeter