Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Cekja dhe Rozana Radi


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo7 ditë më parë

  Oooiii i shkreti zoti misri sa gjynah po ka te till burra

 • Majlinda Hazati
  Majlinda Hazati25 ditë më parë

  Jeni artiste te dy .Zoti ju dhente shendet

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIAMuaj më parë

  YP XHIXHI YP XHIXHI YP XHIXHI JEPI XHIXHI ME FASULE...YPPPPP XHIXHI 😂😂😂😂😂😂

 • Denisa Agalliu
  Denisa AgalliuMuaj më parë

  O berxolla ime

 • Denisa Agalliu

  Denisa Agalliu

  Muaj më parë

  O berxolla ime😂😂😂😂😂

 • Gerti Gerti
  Gerti GertiMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  😅😅❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  Imadhi Cekja😅😅❤️👏👏👏👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  👙👙😅😅😅😅😅😅❤️👏👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  👏🤩🤩🤩❤️❤️😅😅

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  😅😅✌️✌️✊✊✊

 • Esma Jaubelli
  Esma Jaubelli2 muaj më parë

  Ja di apo jo kuptimin se ca kuptimi dhe ku perdoret fjala zgerdhi?

 • Lerdian Troka
  Lerdian Troka2 muaj më parë

  HAHAHA 🤣 ME LOT, CEKJA UN NE KTE ORE HA BUKE E FLE GJUME, CNE UN KTU 🤣🥲🤣🤣🥲🤣🤣

 • Lerdian Troka
  Lerdian Troka2 muaj më parë

  HAHAHA 🤣 RA AUDIENCA HAHAHA 😂😂😂

 • Lerdian Troka
  Lerdian Troka2 muaj më parë

  HAHAHA 🤣 O BERXOLLA IME 😂😂😂

 • Frances Xh
  Frances Xh2 muaj më parë

  O sa i madh Cekja

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  beharin madha artiste aktore njishe ne humorin ti

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  olsi bylyku madhe eshte njishe humorin artiste aktore madhe

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  dua te beje gropen beni gropen emisionit tuaje

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  albano njishte te humorit madhe

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  kalifornia shume emisioni bukure dua te beje gropen

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vlora3 muaj më parë

  cekja beratin madhe je njishe gjikande madhe humorit te kalifornia marina vjollaca artiste aktore te shkelqyer humorit me te mire

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa3 muaj më parë

  Ahahahah o zot jan te fort

 • Vasili Metaj
  Vasili Metaj3 muaj më parë

  Ooo sa e bukur Ceke te duam shume Te fala Beratit tim te shtrenjte 💥💥❤❤🙏🙏🙏🙏

 • erdis quku
  erdis quku3 muaj më parë

  hhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 • Μαρινέλα Αλουσάϊ
  Μαρινέλα Αλουσάϊ3 muaj më parë

  No not make LL Lçëplë

 • Kledis1. Lushnjari
  Kledis1. Lushnjari3 muaj më parë

  Cekja osht aktor ma i mir ne shipri

 • Lulzim Thaci
  Lulzim Thaci3 muaj më parë

  Sa e mire qe je moj goc gjithmone me e mire

 • Qemal Kuci
  Qemal Kuci3 muaj më parë

  Po kjo me qe ecen shtremt sikur po i shtoja surratin!

 • Alma Iliazi
  Alma Iliazi3 muaj më parë

  Zoti ju bekofte o artistat e Kalifornis jeni te mrekullueshem jeni nr one

 • Gzim Kovaci
  Gzim Kovaci3 muaj më parë

  Cekja shpirti i homorit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA3 muaj më parë

  Ca llafos ti me ca llafos un jam elektricist ta ndez llamben moj Rozana ta coj temperaturen 400 grad 🤣🤣🤣

 • florena Azizi
  florena Azizi3 muaj më parë

  moj ek par surrati moj prazent qe i miton Arban

 • Mimoza Baxhija
  Mimoza Baxhija3 muaj më parë

  Na kenaqet me keto humore Ceke dhe Elektricist nuk na kishe qene tu shtofte jeta po lidhi mire fijet se digjen ato😄😄😄😄

 • rexhi loli
  rexhi loli3 muaj më parë

  " :-! U

 • Fatbardha Bezati
  Fatbardha Bezati3 muaj më parë

  🤣🤣🤣Cekja i madh👏👏👏

 • ALKUKES
  ALKUKES3 muaj më parë

  Se te dhjasur jeni sidomos kjo shushka

 • V G
  V G3 muaj më parë

  oo Rozana je yll. Ai eshte dy metra burr bën nje kile shurr 😂😂😂😂.

 • Fetie Duro
  Fetie Duro3 muaj më parë

  J3 e madhe

 • Marjana Didi
  Marjana Didi3 muaj më parë

  Hahaha Haha Haha

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja3 muaj më parë

  👍🏾🙌👍🏾

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja3 muaj më parë

  Jeni te mrekullushem

 • Elidona Murataj
  Elidona Murataj3 muaj më parë

  Me pelqen shum ti si aktore por jo në kte rast te emitosh Arbanen .

 • Amstel Ber
  Amstel Ber3 muaj më parë

  Kercitja njeher o ceke bejs kembet gersher

 • Bali Ajet
  Bali Ajet3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • hektor hoxha
  hektor hoxha3 muaj më parë

  Hahahaha na kenaqet

 • Ari Metaj
  Ari Metaj3 muaj më parë

  😅

 • Jtree Sams
  Jtree Sams3 muaj më parë

  roza yll na shkrive

 • Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Αλμπι κοτσι FILE TEMA3 muaj më parë

  O ceke si ti dhe gzim kruja nuk do ket me shiperija je imadh dhe gzimit zoti ipast hap dyert e xhenetit,ti jetofsh akoma edhe 100 vite te tjera

 • Marije Bisha
  Marije Bisha3 muaj më parë

  Kot

 • Nia Cuni
  Nia Cuni3 muaj më parë

  😅😂😅😂👐🙊🙈

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj3 muaj më parë

  Cekja njesh: jam elektricist ca llafos ti moj hahhahahahshshs

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  @franc jo e ke teper gabim eshte nje provokim nga ju.Une shkruaj qdo profileve pa marr para sysh q pozite a kush jane.Kam deshire te bashkpunoj me njereze jo hije qe provokojne e ofendojne me gjuhe barbare si n.p respekt per te gjithe.poeti.

 • franc

  franc

  Muaj më parë

  @Rrahim Drenasi ti i shkrun tana femrave o poet 🤣🤣🤣🤣

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  3 muaj më parë

  Arlida nese merresh me shkrome kerkon bashkpunim zemra ime na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti

 • Motronikasport Official
  Motronikasport Official3 muaj më parë

  Cekja jone shpirti jone i humorit. Je thjesht i pa arritshem

 • Eli Laç
  Eli Laç3 muaj më parë

  Cekja Legjenda Humorit shqiptar 🇦🇱🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj3 muaj më parë

  Esh me vertet se ka kacurela o i madhi ceke????

 • Leonard Hysenlekaj
  Leonard Hysenlekaj3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👏

 • ina inaa
  ina inaa3 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • GMC SkraparI
  GMC SkraparI3 muaj më parë

  I madhi Ceke 😂😅😎

 • Irena Tabaku
  Irena Tabaku3 muaj më parë

  Rozi shkelqen 💫💫💫💫💫

 • Sali Rerza
  Sali Rerza3 muaj më parë

  Sa bukur qe interperton moj e mbrekullushmja. Rozana. Radi na kenaqet

 • Sali Rerza
  Sali Rerza3 muaj më parë

  Jete te gjate. Sejfulla dhe ti e mira. Rozana na kenaqet

 • Bek Jony
  Bek Jony3 muaj më parë

  Asht humor I mir, por kjo Moderatoren ec e krusur si me u kan në hall ti shpëtoj e se mban dot

 • Leonard Tita

  Leonard Tita

  11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • chelsea14274
  chelsea142743 muaj më parë

  CEKJA

 • xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli3 muaj më parë

  O sa kam qesh lot bravo i madhe ceke prandaj paska pjerdhur kjo ti je burri kesaj 😂😂😂😂😂

 • Mimoza xhepa
  Mimoza xhepa3 muaj më parë

  O zot sa kam qesh na kishte mare malli per Ceken na kenaqet

 • Mimoza xhepa

  Mimoza xhepa

  3 muaj më parë

  @Rrahim Drenasi Te kerkova ne instagram po nuk je

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  3 muaj më parë

  Mimoza mua me ka marr malli te shkembej mendime e deshira me ndonje mike nese merret me art.nese ti e ke opsion artin poezin a ndonje tjeter na shkruani mikut tuaj poet.ne vibrr 38344275672 ju mirepresim per bashkpunim.

 • Marco Mauro
  Marco Mauro3 muaj më parë

  O ceke o mbret

 • ela ela
  ela ela3 muaj më parë

  Delinda je SH E mire PO MOS U BOH SI pikpytje SE ARBANA NUK ECEN ASHTU PRANDAJ LUJE TAMAM DREJT

 • Fjj Jjjsi shtrig

  Fjj Jjjsi shtrig

  Muaj më parë

  Je shum e shpifur

 • Fjj Jjjsi shtrig

  Fjj Jjjsi shtrig

  Muaj më parë

  Na cave b......

 • Xriatoa Rota
  Xriatoa Rota3 muaj më parë

  Na shkrite se qeshuti

 • Ola Ola
  Ola Ola3 muaj më parë

  Rozana e ka ne gene aktrimin i shkon shume🥰

 • Albana Shehu
  Albana Shehu3 muaj më parë

  I madhi Sejfulla Myftari . Zoti te dhent shendet dhe jet . Sepse po shuhen ikonat e humorit dhe te skenes. Jet dhe shendet Ceke 😊😊

 • Gzimi Gzimi

  Gzimi Gzimi

  Muaj më parë

  Deri

 • Vefi Hazisllari

  Vefi Hazisllari

  2 muaj më parë

  NcywGw3k33k@ELeonora Xhebexhiuïisgrgbr bf gyfgekuiwjxiuuuf39gjxdi

 • Vefi Hazisllari

  Vefi Hazisllari

  2 muaj më parë

  @Vito Mehmetaj 33w33ukskdhf7jeurgwog

 • ELeonora Xhebexhiu

  ELeonora Xhebexhiu

  3 muaj më parë

  @Vito Mehmetaj ,

 • Arta Fier

  Arta Fier

  3 muaj më parë

  Ý

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj3 muaj më parë

  Je i mathe o Ceke 😀😀👨‍💼💥⭐⭐⭐⭐⭐ Legjenda e humorit Shqipetare persh itali 😀👏👏👏👏

 • Bledi Shaho
  Bledi Shaho3 muaj më parë

  O Ceke me ben per te qeshur😂😂😂

 • Bledi Shaho
  Bledi Shaho3 muaj më parë

  O ceke o legjend

 • Indrit Duli
  Indrit Duli3 muaj më parë

  I madhi sejfulla myftari .....🤣cekja🤣

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ3 muaj më parë

  o mami ca loti😂😂😂😂😂😅😅😅😅😂😂😂😂😂😅😅😅

 • Fato Veliu
  Fato Veliu3 muaj më parë

  Yll Rozana

 • bona k
  bona k3 muaj më parë

  Legjend cekja shendet pac 🙏

 • jessy reed
  jessy reed3 muaj më parë

  Se ku e imiton arbanen kjo nje zot e di apo aq keni nbagazh nk dini ca tboni

 • Bubble Day
  Bubble Day3 muaj më parë

  Edhe aktoret jan idiote thumbojn koleget me aktrim kan inat njera tjetren ky nuk eshte humor

 • Mariglena Gripshi
  Mariglena Gripshi3 muaj më parë

  Ku ka Rozanen ka Diell

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  3 muaj më parë

  Ku ka poet ka ze art e lumturi.nese shkruani mund te bsdhkpunojme permes viberit 38344275672

 • iluminati Iluminati
  iluminati Iluminati3 muaj më parë

  Bukur shum tema interesante...por,disa shprehje banale dhe jashtezakonisht bajate - na beni me "vjelle" ! - Ndoshta jane normale ne mesin tuaj,ne rethin shoqeror shqiptar,(por edhe kete nuk e besoj).qe ore e cast,vend e pavend dhe shpesh e ndegjojme ne TV.A i thuhet publikisht nje krijese me te bukur ne bote,nje krijese te bekuar; qe ne te njejten kohe - mban dy jetera!? - TI ke ...

 • Ana Ana
  Ana Ana3 muaj më parë

  😂😂😂😂

 • 19 98
  19 983 muaj më parë

  O Ceke o Legjend😂😂😂⭐🇦🇱

 • Private Zone
  Private Zone3 muaj më parë

  ROZANA RADI 💖💖💖💖💖

 • Tata Tata
  Tata Tata3 muaj më parë

  Rozana Radi fantastike ❤❤❤❤

 • Vito Mehmetaj

  Vito Mehmetaj

  3 muaj më parë

  bravo Rozana nje brava te madhe

Faqja Tjeter