Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
greencoastresort

COHL’ S
cohlssportswear

PROPER PIZZA
properpizza

MAX PRODUCTION
maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
bohemian.palase

MISS UNIVERSE
missuniversealb...

ITALOPTIK
italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Komente

 • Arjana Isufi
  Arjana IsufiOrë më parë

  👍👍👍👍

 • Songyl12 Songyl12
  Songyl12 Songyl1223 orë më parë

  Kenga me e bukur🍓🍓🍓🍓🍓💕💕💕💕💕😖😖😖😖😖🌸🌸🌸🌸🌸❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍💘💘💘💘💘💞💞💞💞😊😊😘😊😊😊😊😘😘😍😍😭😭😭🥺🥺🌼🌼🌼🌼🌼

 • Emanuela Vranishti
  Emanuela VranishtiDitë më parë

  Kenge e bukur shum

 • Nina Ninia
  Nina NiniaDitë më parë

  E cântecul meu preferat mă cheamă nina

 • Anila Rama
  Anila RamaDitë më parë

  NINA NINA O ❤🤗🤗🤗🤗🌹

 • Nina Ninia
  Nina NiniaDitë më parë

  Live

 • Albana Sefaj
  Albana SefajDitë më parë

  Kx k,i i,jmji kgfcm

 • Albana Sefaj
  Albana SefajDitë më parë

  Xjjjbzxxjnbb💋❤

 • Ima Led
  Ima LedDitë më parë

  الله يوفقكم والمزيد من النجاح يااطيب وأجمل ناس فى العالم ❤🇦🇱✋

 • funny videos
  funny videosDitë më parë

  Super kenge

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaDitë më parë

  1

 • Mateo Prifti
  Mateo PriftiDitë më parë

  I’m so cute🥺

 • Mateo Prifti
  Mateo PriftiDitë më parë

  In the end the kids in the end I wait then

 • Mateo Prifti
  Mateo PriftiDitë më parë

  Hzjfjj Kh gff😜 Fhfh

 • Mateo Prifti
  Mateo PriftiDitë më parë

  Ok

 • Natale Zaka
  Natale Zaka2 ditë më parë

  💋❤

 • salak salak
  salak salak2 ditë më parë

  Me ty nina nina nina o🥰♥️

 • Khali Martins
  Khali Martins2 ditë më parë

  Great voice marocco love Albania 🥰

 • Leonard Muca
  Leonard Muca2 ditë më parë

  🥰🥰🥰💖💖❤❤😘😘😘😘😎

 • Admirela Tefa
  Admirela Tefa2 ditë më parë

  Super hit...🥰

 • Fatjon Teluli
  Fatjon Teluli2 ditë më parë

  3 muskultieret

 • GANGSTA5779
  GANGSTA57792 ditë më parë

  Pesma albanskog primorja za 2021 god. :)

 • Lavdrime Demiri
  Lavdrime Demiri3 ditë më parë

  Kenga me e bukur e kesaj vere 👏👏👏🥰

 • Enver Bullari
  Enver Bullari3 ditë më parë

  ,❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Sulioti
  Sulioti3 ditë më parë

  Keng vari lesht ......Nina nana .Nina nana.

 • Loni Loni
  Loni Loni3 ditë më parë

  FLORI beja ca keng te reja plak se mbetem duke degjuar keta buz qumshtat e rinje

 • Arjan Myftaraj
  Arjan Myftaraj3 ditë më parë

  Fiks per shoqen time nina qenka kenga

 • Sajmir Kamberaj
  Sajmir Kamberaj3 ditë më parë

  Me ty nina Me ty nina Jeta jon jeta jon si e filma 😉😉

 • Bardhyl Merko
  Bardhyl Merko3 ditë më parë

  Po bravi per kengen dhe per ato kukullat qe keni aty mashalla

 • Παναγιώτης Μαντσε
  Παναγιώτης Μαντσε3 ditë më parë

  Nina

 • EDMOND MUÇA
  EDMOND MUÇA4 ditë më parë

  Super kenge hiti i kesaj vere jepini cuna 👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • geroni777
  geroni7774 ditë më parë

  Ai qe ben like paç fat ne jete

 • FF REDI
  FF REDI4 ditë më parë

  Super kenge ✔✔✔✔✔

 • Aldo Koçi
  Aldo Koçi4 ditë më parë

  Ore Nina a esht ne kuptimin e emrit te kjo kenga se do therem me shoqerin, po zihemi ca kuptimi ka 😅

 • mariza_mko

  mariza_mko

  3 ditë më parë

  Po besoj se eshte vajza qe quhet nina

 • Dhimitraq Tasi
  Dhimitraq Tasi4 ditë më parë

  bukur kënga por vidioklipin pse nuk e keni bër në shqipëri kemi vënde shum të bukura

 • eros toro
  eros toro4 ditë më parë

  Seriozisht nuk e kuptoj fare Ca do te thot autori?! Apo vin emigrantet pin nai alkool dhe vk klikime. pa lidhje fare

 • Nome vlore
  Nome vlore4 ditë më parë

  Me ty nina nina nina nina o!!!!💋💋❤❤❤❤😍😍😍

 • Landi Hasani
  Landi Hasani4 ditë më parë

  Legjenda Flor Muma gjithmon bën hite i vetmi artist që ka qendruar gjithmon në maja. I ka dhën shumë njerezve këngë të bukura

 • fier fier
  fier fier4 ditë më parë

  😚😚😚

 • fier fier

  fier fier

  4 ditë më parë

  😚😚

 • Nome vlore
  Nome vlore4 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Eljan Stafa
  Eljan Stafa4 ditë më parë

  Kjo asht superrrrrr kënge

 • Diella Shytani
  Diella Shytani5 ditë më parë

  Super🤗🤗

 • Ersi Malja
  Ersi Malja5 ditë më parë

  Kenga me e bukur 🥰🥰

 • Albena Dimitrova
  Albena Dimitrova5 ditë më parë

  Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Klajdi Haruni] A e mban mënd kur t'puthja dorën, Nina? Kudo ti të ishe vija, vija Nëse pyet ti ndjenjat e mia Do tregonin ti je dashuria [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Me ty o Nina Jeta jonë, jeta jonë si në filma Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

 • Albena Dimitrova
  Albena Dimitrova5 ditë më parë

  [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o [Verse 1: Clyde Aaron] Do you remember when I kissed your hand, Nina? Wherever you were, I came If you ask my feelings They would show you are love [Chorus: Bruno] Me ty Nina, Me ty Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Me ty o Nina Our life, our life as in the movies Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o Me ty Nina, Nina, Nina, Nina, o

 • Anisa Balla

  Anisa Balla

  3 ditë më parë

  Anisa has been working on this project to achieve your goals and goals in a very long time in your business partner for the company will be able to help them achieve success with the best decisions and what they all are doing something you have to be successful in ensuring we have to understand how you work in order for your company before they can get to the business will continue with you and your family members and your friends and customers are willing to pay the same process and your family and friends will have to understand what they all should be doing in the next generation because you have a lot more business partners and your business and marketing strategies and strategies for the company to make sure you get the best possible ways to get to the future to become more productive and more importantly your business partn a job done by the company will have the right tools to be successful with the work experience with the best interests that you can achieve and achieve goals that you are doing what you have a job to make sure they are willingness in doing business with your company before they have made from the company and to get the most important things to make a decision about your future success when you're going through a great time to make a decision on whether you should have done before and after the meeting with the best interests of your own business ex and you can expect from a product manager or business partner with a new job as well as the customer service experience that you have to understand what you're going through the process with the work experience with your business partner to help them succeed in the future to get the most out there are going through a great time to get the most out there in your business partners with a strong market share and share the same level process android customer experience and you can achieve your goals and what they are willing to work with the best decisions for your business partner to help you find your business partners will continue working together to create an environment when you are doing well before it becomes clear that you can expect to be able to make sure they have been through your business partners will be responsible with the company and to get to the business and marketing her business as well in your company before they have been working together to achieve this goal with your team members who are willing to pay for the future will take place without any idea how much money you're going for when you have the opportunity for them because they're not working on the job market than they have made from the company will be responsible with the work process with your company before the company is working on this process to ensure you have the opportunity you have to be successful with your company to ensure that they are working with your company to ensure your customers have access and you

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi5 ditë më parë

  Yjeee ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏

 • Erjola Rustani
  Erjola Rustani5 ditë më parë

  Super 🔥🔥

 • Marijana Pavlovic
  Marijana Pavlovic5 ditë më parë

  Super jeeeeee

 • Nina Zyka
  Nina Zyka5 ditë më parë

  Bruno ke nje ze plot ndjenje dhe emocion..

 • Genci Lamllari

  Genci Lamllari

  3 ditë më parë

  6666666566778877777uigvchvvgh88

 • Zamir Ndreko
  Zamir Ndreko5 ditë më parë

  Shume e bukur dhe ritmike Liebe Grüße

 • Shkurti Leonat
  Shkurti Leonat5 ditë më parë

  Bravo shum kong e bukur,ju lumt.

 • Infected Mind
  Infected Mind5 ditë më parë

  Ushqim mendor dhe shpirtëror për kopenë.

 • Abc Def
  Abc Def6 ditë më parë

  LlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmllllllllllllllllldllldlLZl. Blxlwxzl

 • Nina Nina
  Nina Nina6 ditë më parë

  Prsh per gjith gocat me emrin me te bukur nina 😍😍😍😍😍

 • Toni T
  Toni T6 ditë më parë

  Flori është legjwnde krijues i mrekullueshem,thjeshtë legjende i Ballkanit .

 • Syfee Saif
  Syfee Saif6 ditë më parë

  The unique beauty of Bengal.

 • Liljana Sufaj

  Liljana Sufaj

  5 ditë më parë

  ????????

 • Bona Bona
  Bona Bona6 ditë më parë

  Kjo keng me ka shoqëruar cdo dit kur kalova pushimet ne Shqipëri ❤ 👏👏👏👏

 • Enea Sulaj
  Enea Sulaj6 ditë më parë

  Braaaaaaaaaavo. Bruno. ft. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

 • Mohammed Ali
  Mohammed Ali7 ditë më parë

  My gf's name makes me love this song and she is a gorgeous Albanian girl ❤️ respect from England!! Kurdish 👌🏻

 • Mislimi Vullnet

  Mislimi Vullnet

  5 ditë më parë

  @Luan Musta syaaaqgg fcc.

 • Luan Musta

  Luan Musta

  5 ditë më parë

  ;

 • Luan Musta

  Luan Musta

  5 ditë më parë

  Lp000lllp

 • TheGlitterlicious
  TheGlitterlicious7 ditë më parë

  ALthe suggested this song to me and it is my new jam! It was in a bad mood and now I feel so much better, even though I don't know what this song is about

 • matilda meco

  matilda meco

  5 ditë më parë

  10

 • Uarda Bullari
  Uarda Bullari7 ditë më parë

  😘😘😘😘😘

 • TODO
  TODO7 ditë më parë

  Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹🤝🇦🇱

 • gioel Logu

  gioel Logu

  6 ditë më parë

  Fratee' sono italiano di origini Albanesi

 • Ergisa Spahollari
  Ergisa Spahollari7 ditë më parë

  No koment Bravoooo👏👏👏👏

 • Arian Sula
  Arian Sula7 ditë më parë

  Shyqyr që po dëgjoj një këngë që i kuptohet teksti, na mbyten habibat 😕

 • Kozeta Becka
  Kozeta Becka7 ditë më parë

  Bukur!

 • Kucove Kucove
  Kucove Kucove7 ditë më parë

  Kjo kenge eshte shum e bukur

 • Tea Qose
  Tea Qose8 ditë më parë

  Askush :.... Portalet: Flor mumajesi I dedikon keng të dashurës së re 😂😂😂😂 emri I të cilës është ber I ditur në keng, bëhet fjal per nje vajz t quajtur Nina😂😂😂

 • fier fier
  fier fier8 ditë më parë

  💋💋💋💋💋💋

 • Rejan & Xhulieta Durra
  Rejan & Xhulieta Durra8 ditë më parë

  Super kenge

 • Peshkopi Diber
  Peshkopi Diber8 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenga👏👏👏

 • Kompir Gaming
  Kompir Gaming8 ditë më parë

  Kancer

 • Jetton salihi Jeton salihi
  Jetton salihi Jeton salihi8 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 • Małgosia Mary
  Małgosia Mary8 ditë më parë

  Summer hit! Vacation on Albania!!! Wakacje Durres!!! Mali i robit

 • Ale Riti
  Ale Riti8 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • dil sambhal ja zara
  dil sambhal ja zara8 ditë më parë

  Which language is this ?

 • Milan Roma
  Milan Roma9 ditë më parë

  😍😍😍

 • Enkeleda Brahimaj
  Enkeleda Brahimaj9 ditë më parë

  Super keng !!!!!!

 • Teutaeta
  Teutaeta9 ditë më parë

  Hello Ninaaaaaa 🦅

 • FF MARSEND
  FF MARSEND9 ditë më parë

  😂😂

 • Kesjana Pici
  Kesjana Pici9 ditë më parë

  Me e bukra kjo eshte

 • Anjeza Dashi
  Anjeza Dashi9 ditë më parë

  👏💥🎊👏🎉

 • Flamur Seidini
  Flamur Seidini9 ditë më parë

  Sa here dele kenge e re thuhet hiti i veres 😂😂😂

 • London
  London9 ditë më parë

  Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

 • jonny emy
  jonny emy9 ditë më parë

  Kush esht i 1989

 • Hana Hana
  Hana Hana10 ditë më parë

  😙😙

 • Salma selo
  Salma selo10 ditë më parë

  I lovet 😍😍😍 Morocco

 • kejvina Queen ❤
  kejvina Queen ❤10 ditë më parë

  Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • boris devic
  boris devic10 ditë më parë

  Bravoooo from Serbija brutal

 • boris devic

  boris devic

  8 ditë më parë

  Extraaaa

 • A K
  A K10 ditë më parë

  Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

 • Rudi Rudi

  Rudi Rudi

  7 ditë më parë

  Hahahaha gjithashtu

 • Mira P

  Mira P

  9 ditë më parë

  Edhe une ahahah

 • Flora Sen

  Flora Sen

  9 ditë më parë

  Ja

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi10 ditë më parë

  Jeni me te miret

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti10 ditë më parë

  me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • genti ceca
  genti ceca10 ditë më parë

  Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

 • mcure !
  mcure !10 ditë më parë

  Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤10 ditë më parë

  Flori njesh👍🤩

 • Alket Hoxha
  Alket Hoxha10 ditë më parë

  Super bravo çunat 👏👏👏👏

 • Slena Haskoo
  Slena Haskoo11 ditë më parë

  Onina si je

 • Ester Ina
  Ester Ina11 ditë më parë

  Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

 • Ledio Delvina
  Ledio Delvina11 ditë më parë

  Super

 • Ana Kaloci
  Ana Kaloci11 ditë më parë

  Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

Faqja Tjeter