Artjola Toska - Shif e shkruj (Officia Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗔𝗿𝘁𝗷𝗼𝗹𝗮 𝗧𝗼𝘀𝗸𝗮 - 𝗦𝗵𝗶𝗳 𝗲 𝘀𝗵𝗸𝗿𝘂𝗷 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeArtjola
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ArtjolaToskaS...

____________________________

🎵 Music : 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔
🎵 Arrangement : 𝗠𝗔𝗥𝗦𝗘𝗟 𝗚𝗨𝗡𝗚𝗔
🎵 Lyrics : 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔
🎵 Production by : 𝗚𝗥𝗔𝗩𝗜𝗧𝗬 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖
🎵 Mixed & Mastered : 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗙𝗨𝗥𝗧𝗨𝗡𝗔
🎥 Video by : 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗔𝗥𝗧𝗝𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗢𝗦𝗞𝗔 :
Instagram ► artjolatosk...

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗦𝗘𝗟 𝗚𝗨𝗡𝗚𝗔 :
Instagram ► marselgunga

🎥 Connect with 𝗖𝗛𝗜𝗟𝗟 𝗣𝗥𝗢 :
Instagram ► chillpro_er...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2zs1Zsx
► spoti.fi/2KuNxC2

____________________________


℗ & © ARTJOLA TOSKA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • e verteta historike
  e verteta historike2 ditë më parë

  Tirona veni i robve t'Zotit !

 • Evjana Tatraku
  Evjana Tatraku2 ditë më parë

  Je super

 • Lorenzo M
  Lorenzo M3 ditë më parë

  Goc Tirone mo. Tirona ti je zemra jon

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon3 ditë më parë

  Beautiful as always 💎

 • Flora Marku
  Flora Marku5 ditë më parë

  Bravo🥰

 • Iljaz Hyka
  Iljaz Hyka5 ditë më parë

  💯💥💥💥💥🔥🔥🔥

 • tsitsilino Skin
  tsitsilino Skin6 ditë më parë

  Yll je me knaqe

 • Ariola Shkoder
  Ariola Shkoder6 ditë më parë

  Artjola je e mrekullueshme! ❤️❤️

 • Linda Buondi
  Linda Buondi7 ditë më parë

  Te kendoft ajo zemer e bukur ❤️

 • Armando Fier
  Armando Fier7 ditë më parë

  je 🌟 bote

 • Denis Xhabafti
  Denis Xhabafti8 ditë më parë

  Na kenoqe te kendoft zemera👏👏

 • K-POP FOREVER💕
  K-POP FOREVER💕8 ditë më parë

  Te lumt goja artiola toska

 • Natasha Merja
  Natasha Merja9 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon ❤

 • Mimoza Papadopoulou
  Mimoza Papadopoulou10 ditë më parë

  Un maroj per ty ktu ne gjermani 31 vite por ty gjithmon te degjoj u knoqa prap Pak pushim tani se punojm shum ne knej por kur te degjoj shplodhem dhe kom modh per venin tim jam kavajse pure 24 Karat haha me knoqe o artiola ❤✌

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  9 ditë më parë

  Aewwewdlpdsayspdypwwswwwswwllwelflwlwdeewelrweejelwlkllwrw

 • Ilir Laci Official
  Ilir Laci Official10 ditë më parë

  Dhe une uroj qe te mos ndryshosh asgje , te kemi shembull te miresise e persosmeri te artit, une te konsideroj pasuri kanore …

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani10 ditë më parë

  Sukses Artiola

 • n avdyli
  n avdyli11 ditë më parë

  Zemra t'knofte

 • Tirane Tr
  Tirane Tr11 ditë më parë

  je sishpirt

 • Andi Tako
  Andi Tako11 ditë më parë

  Suksese Artiola Toska këngëtarja më e mirë e Shqipërisë së mesme 😊

 • petro petro
  petro petro11 ditë më parë

  Po po e mirë jenipo në dasëm të krypni kokën ju bone njëher falas se bo thevape

 • Eduart Shkalla
  Eduart Shkalla11 ditë më parë

  Suksese Artiola

 • Orges Troplini
  Orges Troplini11 ditë më parë

  Xhevahiri i Shqipnis se mesme

 • arben nikolla
  arben nikolla12 ditë më parë

  si artiola sban ma nana .veq lulet jan te shkodres.

 • Gjylije Shehu
  Gjylije Shehu12 ditë më parë

  Kenga shum e mir e pershendes nga KOSOVA

 • Vullnet ALLUSHI
  Vullnet ALLUSHI13 ditë më parë

  Je magjike

 • Nicky Tirana
  Nicky Tirana13 ditë më parë

  Me te kenaq shpirtin...💝

 • Marilda Agolli
  Marilda Agolli13 ditë më parë

  Jam korcare por kenget è tua me pelqejne shume je brava

 • Elton Taku
  Elton Taku13 ditë më parë

  Amon se na e ke zbukuru jeten ne emigrim te knoft zemra gjithmon

 • Anna Cela
  Anna Cela13 ditë më parë

  Si shpirt duk Tironcia e vertet 🥰🌟🌟

 • Ismet Halili
  Ismet Halili13 ditë më parë

  Tinguj sllave🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️😡

 • Aurora Begu
  Aurora Begu13 ditë më parë

  Te knoft zemra se na knoqe❤

 • Vera Muho
  Vera Muho13 ditë më parë

  Na kenaqe me konget Tironse Te lumte goja ke zevendesu. Fitnete Rexhen

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku14 ditë më parë

  Mashalla je shume e mire si njeri dhe si kengetare

 • Heseneli Mehdiyev
  Heseneli Mehdiyev15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇿🙏🕊️💋

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu15 ditë më parë

  ikona e muzikes popullore cna knaqe shpirtin artiola, nuk e harroj live ne Bologna, rrespekte

 • Bujar Kodra
  Bujar Kodra15 ditë më parë

  Super Artjola! Na kenaqe!

 • Zamo 14
  Zamo 1415 ditë më parë

  Ylli i shqiperise se mesme ❤❤

 • Jaguar Jaguar
  Jaguar Jaguar15 ditë më parë

  Ze te bukur vete e bukur, jete te gjate ju deshiroi

 • Artur Toska
  Artur Toska15 ditë më parë

  Athu ka naj kang te keqe qe kendon Artjola Toska Un Them Jo Moj ARTJOLA TOSKA YLLI I MUZIKES POPULLORE TINUMRI NJE EDO MBETESH NJE SUPER KANGETA ME E MIR E GJITHA KOHRAVE TE PERSHENDES PERZEMERSISHT O YLLI I MUZIKES ⭐🌹❤👋

 • Anila Peposhi
  Anila Peposhi15 ditë më parë

  👏👏👏👏👏❤💎

 • yasio bolo
  yasio bolo16 ditë më parë

  Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

 • Enver Sulejmani
  Enver Sulejmani16 ditë më parë

  👑⭐💖

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi16 ditë më parë

  Ooo Tironcia ime ze bilbil 🌟🌏❤❤❤❤❤❤🦋🦋🦋🦋😘😘🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi16 ditë më parë

  Ooo 🌟🌏 Artiola gjith lezet ❤❤❤❤❤❤❤

 • Zyh Raja
  Zyh Raja16 ditë më parë

  Kenge shum e bukur te lumt goja artjola

 • yasio bolo

  yasio bolo

  16 ditë më parë

  O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

 • Halit Bali
  Halit Bali16 ditë më parë

  Ka lezet me e nigju,jo si disa qe te vje turp me i nigju. Respect pa fund Artiste

 • KLEVIS BOSSI
  KLEVIS BOSSI16 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrr

 • Shoku Shoku
  Shoku Shoku16 ditë më parë

  Si këngëtare nuk ke shoqe por tekstet mendoj duhet të ti shkruajë një profesionist!

 • Difa Azemi
  Difa Azemi16 ditë më parë

  Je epapar

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos16 ditë më parë

  O artjola te arikan komet ke pedalet qeke zgjat demede ..sa per muziken po njisoj me ate kongen nuk vij me larg se ne vore .njisoj . .

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi17 ditë më parë

  ARTIOLA BIO PA BISTURI E SILIKON PO.ESHTE PAK MENDJEMADHE ME E RHJESHT SE KE LEZET

 • Terramare
  Terramare17 ditë më parë

  omelcina tirones

 • Bleona Baci
  Bleona Baci17 ditë më parë

  Je shume e mire te perqafoj Artiola ❤️🥰

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore17 ditë më parë

  Bravo artjola urime per kengen

 • Dean Hasa
  Dean Hasa17 ditë më parë

  Ylli muzikes Shqiptare 🔝🇦🇱🔝

 • Adelina Cani
  Adelina Cani17 ditë më parë

  O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

 • Eli Al
  Eli Al17 ditë më parë

  Kenge ne dialekt vec per tironca mi goce

 • Sanije Haxhija
  Sanije Haxhija17 ditë më parë

  Artiola si gjithmon njish fare....brava...mos ndrysho kurr....❤❤❤na knaqe fare❤❤❤

 • wuoi zuiu

  wuoi zuiu

  17 ditë më parë

  Bravo!

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn17 ditë më parë

  Shume kenge e bukur, dhe veshja, Vjollca Te shkon shume, je me e mira kengetare👌🏻

 • paola varfi
  paola varfi17 ditë më parë

  Bravoo 🥰🥰🥰🥰ne biciklet me taka un do kisha thy qafen😅😅😅

 • Erion Xhameta

  Erion Xhameta

  12 ditë më parë

  💥💥💫💫👍👍

 • Luli Demnushaj
  Luli Demnushaj17 ditë më parë

  Shum bukur te lumt goja

 • Linda Kaci
  Linda Kaci17 ditë më parë

  Bravo BRAVO BRAVO VALLA TI JE NJESH .YLLI I TE GJITHA KOHEVE .SUPER .

 • Aida Kacorri
  Aida Kacorri17 ditë më parë

  Si shpirt je moj Tironce, sa te shkoka ngjyra lejla. 🌺🌼🌻🌷🌹

 • Eros Cara
  Eros Cara17 ditë më parë

  Tamom për mu, sidomos kur ke edhe ditlindjen, të ngjon veshi nji kongë të tillë 🥰🎵❤

 • qopoy dnon
  qopoy dnon18 ditë më parë

  Te kendofte zemra 💓na kenaqe si gjithmone!!!

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  16 ditë më parë

  Marshalla i paske dritat 24 karateshe

 • Ana Llapushi
  Ana Llapushi18 ditë më parë

  Luku i bukur po kënga 🤦‍♀️bajat 😒

 • or ro
  or ro18 ditë më parë

  Ku jon Tironsit....sssss....

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani18 ditë më parë

  E omla Goc Tirone te kendoft Shpirti 🌟❤🌟

 • Zyrafete Mingaj
  Zyrafete Mingaj18 ditë më parë

  Artjola e pa perseritshme nuk je vetem ylli i Tirones po i gjith Shqiperis ,edhe ti mos ndrysho kurr se ne keshtu te duam me shum.Suksese pa fund o artistja jon e madhe..

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  18 ditë më parë

  Yll atjola je

 • Donika Kodra
  Donika Kodra18 ditë më parë

  Sa e embel je moj Artiola

 • Valbona Mehilli
  Valbona Mehilli18 ditë më parë

  Bravo!

 • Flora Xhabrahimi
  Flora Xhabrahimi18 ditë më parë

  Kno mi Artiola noj kong te vjeter cjan kto klipe me adoloshenta tu u puth , mos u bo me keq se kengetaret e tjere se nuk te ka hije ty me ate klip

 • dr New
  dr New18 ditë më parë

  Bicikletes i jepke tym i her ene me i dor biles 😂😂😂 yll bote t kena 🌟

 • Bastri Lala
  Bastri Lala18 ditë më parë

  O zot cfar zeri ti na fal jete me ate ze artiola 👌👌👌

 • The Best
  The Best18 ditë më parë

  Hallall na knoqe me kte kong 🥰

 • Marsida Mjeshtri

  Marsida Mjeshtri

  16 ditë më parë

  Super keng

 • Jmmy Hasibra
  Jmmy Hasibra18 ditë më parë

  O yll bote trujt imolli zot jarbi eke qenis si gjith mon 💙💙💙👌

 • Florent Berisha
  Florent Berisha18 ditë më parë

  👍👍👌👌😍😍♥️♥️💕💕💥💥🌟🌟🌼😘😍🕺🕺💃💃💋💋🔥🔥

 • Shaban Pojana
  Shaban Pojana18 ditë më parë

  Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

 • Andrea Hoxha
  Andrea Hoxha18 ditë më parë

  Me e mira 😍😍😍

 • Desi Daja
  Desi Daja18 ditë më parë

  Shume bukur ❤❤❤

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi18 ditë më parë

  Konga e bukur amo Muzika Bullgare e paska prish Edhe kongen 👎

 • ednajd xhepa
  ednajd xhepa18 ditë më parë

  Yll atjola je

 • FINEM SOLO VANESA ANISAMELI
  FINEM SOLO VANESA ANISAMELI19 ditë më parë

  CA KENGE KARI TE QIFSHA ROPT O ARTJOLA

 • Festim Aliraj
  Festim Aliraj19 ditë më parë

  Vari karet keng tirane ptuuuuuuu

 • Fate Curri
  Fate Curri19 ditë më parë

  Je e mrekullueshme

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui19 ditë më parë

  Suksese o bilbili Tirones ❤🌟💥

 • Mario Italia
  Mario Italia19 ditë më parë

  Shum bukur si gjithmone ,,,te rujte zoti

 • Dallendyshe Dagistani
  Dallendyshe Dagistani19 ditë më parë

  Je shum e mir Artiola ke zërin brilant të këndoftë zemra gjithmon ishalla të run zoti me tan që ke amin♥️❤️🌷❤️

 • Nagjie Kiqiki
  Nagjie Kiqiki19 ditë më parë

  Suksese Artiola 🔥🔥🔥🔥⭐

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  9 ditë më parë

  Alaqlwaaaaaaaaaa

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  9 ditë më parë

  Wwao

 • Lac Ser
  Lac Ser19 ditë më parë

  Me këngët eshqipris se mesme skeqfar tu thuash dhe me këngëtarët qe ikëndojn talent te lindur je një yll ne kryeqytet me Dhon kolegët rpunes hë mo si je shif e shkruaj

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  19 ditë më parë

  Belisimo tlumt goja

 • Ari London
  Ari London19 ditë më parë

  Kjo eshte njeriu me idiot ....Zonin e ka dhurat nga Zoti pordhat i ka dhurat nga kto qe ta rrisin menjen me komente pozitive.... se ti nje pordh ben kta vuuuu sa bukur hahaha konga pa pik lidhje nuk te hyn fare ne vesh ah medet

 • Vera Muho
  Vera Muho19 ditë më parë

  Sa bukur mashalla Tironsja

 • Hirije Arifi
  Hirije Arifi19 ditë më parë

  👏👏👏👏❤❤❤

 • Fatmira Kavo
  Fatmira Kavo19 ditë më parë

  The best song ever 🌟🌟🎆💯🌺💥😘

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni19 ditë më parë

  ️️Bravo, je kengetare e kompletuar dhe cdo kenge e jotja eshte hit!👑🔥❤️

 • Kot03 Fut
  Kot03 Fut19 ditë më parë

  Kong kryeveper 👏👏

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj19 ditë më parë

  Yllll i Tiranes

 • Mirushe Hoxha
  Mirushe Hoxha19 ditë më parë

  Je ma e mira bravo ❤❤

 • Ilir Hoti
  Ilir Hoti19 ditë më parë

  Ju lumt goja e ju kendoft zemra gjithmon Mbretresha e kënges shqipe Artiola Toska.. 👑🎼🎤👏👏

 • Albanian girl
  Albanian girl19 ditë më parë

  E madhe si gjthm!! 💃💃

Faqja Tjeter