Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

Argëtim

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Komente

 • jeta ballaj
  jeta ballaj22 orë më parë

  Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...

 • Vjollca Bushati
  Vjollca Bushati2 ditë më parë

  :okej

 • Ana Hila
  Ana Hila4 ditë më parë

  Super keng

 • Kostandin Stefani
  Kostandin Stefani5 ditë më parë

  Muzik me te lodhur skm egnuar vk

 • Джавид Хузахмедов
  Джавид Хузахмедов6 ditë më parë

  Like

 • Raju arora
  Raju arora6 ditë më parë

  Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Marinela nela
  Marinela nela9 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 • E. D.
  E. D.9 ditë më parë

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 • Barbie Melina
  Barbie Melina11 ditë më parë

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 • balo loko
  balo loko11 ditë më parë

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 • Marghe
  Marghe12 ditë më parë

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONI12 ditë më parë

  🔝

 • Di Ko
  Di Ko13 ditë më parë

  Nice

 • S M
  S M13 ditë më parë

  Këngë e vjedhur

 • Bukra Agolli
  Bukra Agolli13 ditë më parë

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 • Bukra Agolli
  Bukra Agolli13 ditë më parë

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 • Teresa Pjetri
  Teresa Pjetri13 ditë më parë

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni15 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Alda Xhika
  Alda Xhika15 ditë më parë

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 • Ludovik Kociaj
  Ludovik Kociaj16 ditë më parë

  Me te mirët !

 • Alda Xhika
  Alda Xhika16 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  15 ditë më parë

  1:14

 • Nora Vesele
  Nora Vesele16 ditë më parë

  Suksese👌🙌👏👏

 • visi pashkaj
  visi pashkaj16 ditë më parë

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 • Marinela kumria
  Marinela kumria16 ditë më parë

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 • Ilirjeta ilirjeta
  Ilirjeta ilirjeta16 ditë më parë

  Sa bukur 😍

 • Artemis Marku
  Artemis Marku16 ditë më parë

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 • Silvana Canaku
  Silvana Canaku16 ditë më parë

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 • Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 202117 ditë më parë

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 • Βαλεντίνα Tv
  Βαλεντίνα Tv17 ditë më parë

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 • seeni gzty
  seeni gzty17 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Gerta B.N
  Gerta B.N17 ditë më parë

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Amra Dashballa
  Amra Dashballa17 ditë më parë

  Suksese 🥰

 • Perla Περλα
  Perla Περλα17 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Sigh Hrio
  Sigh Hrio17 ditë më parë

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

 • seeni gzty

  seeni gzty

  17 ditë më parë

  Super keng krenar dibra me ju

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui17 ditë më parë

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 • Ledi Luli
  Ledi Luli17 ditë më parë

  1:14

 • ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  ANIL XHANGOLI OFFICIAL18 ditë më parë

  Super 👌

 • Boni Durres
  Boni Durres18 ditë më parë

  Shum Bukur

 • Jo Na
  Jo Na18 ditë më parë

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  17 ditë më parë

  😍💘

 • Memet Rukaj
  Memet Rukaj18 ditë më parë

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 • Erjola Llangozi
  Erjola Llangozi18 ditë më parë

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Dimri oh
  Dimri oh18 ditë më parë

  👍🏼

 • Dimri oh
  Dimri oh18 ditë më parë

  Nice Altin and Stine

 • Alban Bitri
  Alban Bitri18 ditë më parë

  Super kong bravo dibraaa

 • Lalala Lalala
  Lalala Lalala18 ditë më parë

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 • Albanian boay
  Albanian boay18 ditë më parë

  🥇🥇🥇

 • Olti Sdn
  Olti Sdn19 ditë më parë

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 • unlock phones
  unlock phones19 ditë më parë

  Super keng krenar dibra me ju

 • Giwrgos Tsobanis
  Giwrgos Tsobanis19 ditë më parë

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 • Erikson Tola
  Erikson Tola19 ditë më parë

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 • Fjoralda Leka
  Fjoralda Leka19 ditë më parë

  Superrr👏👏

 • Zhani Bejto
  Zhani Bejto19 ditë më parë

  😍😍😍

 • E Rexhina
  E Rexhina19 ditë më parë

  😍💘

 • Maria
  Maria20 ditë më parë

  Nostalgji Bravo Bisha

 • Arbjol Rabija
  Arbjol Rabija20 ditë më parë

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 • Diana Kulli
  Diana Kulli20 ditë më parë

  Stine ⭐

 • Ina Inva
  Ina Inva20 ditë më parë

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Rono Vata
  Rono Vata20 ditë më parë

  HIT🙏🎶

 • Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 77720 ditë më parë

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Albertina Qorrajjj
  Albertina Qorrajjj20 ditë më parë

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Drini Trupja
  Drini Trupja20 ditë më parë

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 • Arjana Jakimi
  Arjana Jakimi20 ditë më parë

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G20 ditë më parë

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • blerim sadikllari
  blerim sadikllari20 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Agron Vija
  Agron Vija20 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Klajdi claydee
  Klajdi claydee20 ditë më parë

  Super 👑👑

 • Anja Jolla
  Anja Jolla20 ditë më parë

  Super 🔥❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Tia Sina
  Tia Sina20 ditë më parë

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Muhametaj 07
  Muhametaj 0720 ditë më parë

  Erdha per te pare xhenin ❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Ervis Official
  Ervis Official20 ditë më parë

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Edvini Tirane
  Edvini Tirane21 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Jonida Katzner
  Jonida Katzner21 ditë më parë

  Suksese!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Andreas Mengri
  Andreas Mengri21 ditë më parë

  Stine different level 🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Blledi
  Blledi21 ditë më parë

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • tiku milan
  tiku milan21 ditë më parë

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Silva Lusi
  Silva Lusi21 ditë më parë

  Super keng

 • Genti Gentian
  Genti Gentian21 ditë më parë

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 • Unnamed@KT
  Unnamed@KT21 ditë më parë

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 • 003 Bx
  003 Bx21 ditë më parë

  O xheni shaska o yll

 • Mariglena Rama
  Mariglena Rama21 ditë më parë

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 • Gazmir Mema
  Gazmir Mema21 ditë më parë

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 • Valentin Ago
  Valentin Ago21 ditë më parë

  bravo super 🙏🙏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Andy_ 25_al
  Andy_ 25_al21 ditë më parë

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Roli Landi
  Roli Landi21 ditë më parë

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Eva Alldervishi
  Eva Alldervishi21 ditë më parë

  Erdhe si era e ike shpejt .

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Kela Hajdari
  Kela Hajdari21 ditë më parë

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 • AN Prod
  AN Prod21 ditë më parë

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 • VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE AL21 ditë më parë

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Giulia giuliana
  Giulia giuliana21 ditë më parë

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

 • Giulia giuliana

  Giulia giuliana

  21 ditë më parë

  @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

 • Adelaida Ada

  Adelaida Ada

  21 ditë më parë

  Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 • Andrej Stojanovski
  Andrej Stojanovski21 ditë më parë

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Besnik Hasko
  Besnik Hasko21 ditë më parë

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Daniel Aris
  Daniel Aris21 ditë më parë

  Suksese! 👑👑

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Tila Tila
  Tila Tila21 ditë më parë

  Kjo keng Ka vite qe eshte kenduar Por ka ndryshim me kengetarin Stine qe e shoqeron

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Toni Araniti
  Toni Araniti21 ditë më parë

  Hiqni DORE NGA këngët te modifikuara më kompjuter 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Anila Baco
  Anila Baco21 ditë më parë

  Siete bellissimi una canzone splendida e bellissima..non ciò parole...Altin..Dibra ca nxiher gjithmon kengetar..shuuuume..te medhenje..por nje kombinim shume i bukur me Stin..suksese...siete meravigliosi e bellissimi..con rispetto Gessi Nila itali Firenze 🌟⭐ ❤️ sono di Valona però il mio sangue...di mio..babo..Dibra...

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Jani Torra
  Jani Torra21 ditë më parë

  Edhe ne 2021 vazhdojme te kopjojme

 • VIDEO INTERESANTE AL

  VIDEO INTERESANTE AL

  21 ditë më parë

  Gjeja me e bukur kjo esht remake nqf se kupton 2 gjera nga muzika

 • Roovi
  Roovi21 ditë më parë

  Like it ❤

 • Antonis Taushani
  Antonis Taushani21 ditë më parë

  Super 👌 ❤️ 😍 😍 o Stine ka qen gjithmon I Mir dhe I pelqyer 😍😍😍🤗🤗🤗na I prek pak telat tani😢😢

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • ornela bela
  ornela bela21 ditë më parë

  Bravo Altin, dhe Stine dy 💞💞💞💞

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • xhuliano mucollari
  xhuliano mucollari21 ditë më parë

  🔥🔥🔥 na keni fut ne mendime me ket muzik .👏👏👏👏👏 ..bravo jeni t pa pare

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  20 ditë më parë

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

Faqja Tjeter