Merita Burrniku - Moj e mira teze

Argëtim

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Produksioni Ximi on…
FB: smarturl.it/XimiFB
IG: smarturl.it/XimiIG
Subscribe: smarturl.it/XimiSub

Text & Melodi: Kreshnik Avdiu
Ork: Artan Mezini
Video: Time Picturs

Executive Producer: Prod. XIMI
Contact: +38344324236

© & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved

Komente: 223

 • AvA Pod
  AvA PodMuaj më parë

  Nja 20 her prej djehit e kam ndegju 😢🤲🥰shume kenge e ndjeshme 😢

 • Elita Balaj

  Elita Balaj

  11 ditë më parë

  @Rukie Krasniqill0l0llllll0l0l0l0l0l0l000000000000000l0l0l0l0l0l0llll0l0l0llllllllll0llllllll0llllllllllllllllll0llllll000000l0000000000l0l0l00ĺĺlllll

 • Qamil Kryeziu

  Qamil Kryeziu

  Muaj më parë

  Nja 20 her😭😭😭

 • Rukie Krasniqi

  Rukie Krasniqi

  Muaj më parë

  Rheuxgghaf drewjd ur

 • Vjollca Haxhiu
  Vjollca Haxhiu6 ditë më parë

  Oj.merit boll.e mir boll.zoj.je boll mir kendon allahu te rujt ishalla te gezon allahu me ni evlad

 • Alyin's Luxury Accessories
  Alyin's Luxury Accessories6 ditë më parë

  Ze i embel melodioz dhe fjale te ndjera , rralle here i gjen keto gershetime ne kenget e sotme , bravo 👏

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani8 ditë më parë

  Prsh ...ju lutem na ndihmo me shperndarjen e nje kenge Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Prizren Ks
  Prizren Ks13 ditë më parë

  Shun ilahi e mir… tezet e mia kan vdek inshallah Allahu i ka meshiru edhe ja fal krejt mekatet dhe me meshiren vet ja fal xhenitn firdaus.

 • Arta Prendi
  Arta Prendi17 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹

 • Ismail Hasani
  Ismail Hasani18 ditë më parë

  tlumt goja

 • Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-Cocaj20 ditë më parë

  Allahu te rujt e te shperbleft geng me ven

 • Ylfete Hoti
  Ylfete Hoti20 ditë më parë

  @Merita Burrniku🌷 kjo kenge teper e ndjeshme te lumte🌷Teper e bukur kjo kenge vetem vazhdo yll🌷💙💙💎💎💎💎Mashallah ty💎Zotii ynë shyqyr qe kemi kesi ylla qe shpirtin ta kenaqin me ilahitë e tyre 💎

 • Am Shope
  Am Shope24 ditë më parë

  o zot kam nipa e mbesa shum krejt idojn a une me xhith shpirt e zemer idua o zet lemi me jet te xhat pa as ni penges ne jeten e tyre

 • Izmir Paja
  Izmir Paja29 ditë më parë

  Ju ruajt zoti lumi aj qe ka teze

 • Adrian Fikaj
  Adrian FikajMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓😓 Ah moj Teze 5dit si ike nat dynja ni mor tre lule e xhehnetit qofsh ishalla🤲🤲🤲🤲 💔💔💔💔😭😭😭😭😓😓

 • Baki Selimi
  Baki SelimiMuaj më parë

  Tlumt shum e vèrtet

 • Anxhela Bafti
  Anxhela BaftiMuaj më parë

  Sk.yer

 • Burim Gashi
  Burim GashiMuaj më parë

  Allahu të shperbleft oj moter për ket ilahi shum te buker e zoti e shperbleft me gjenet tezen ton shum te dashur ,se kandrru jet para 3 ditve 😭😭

 • Arif Hoxhaj
  Arif HoxhajMuaj më parë

  🤲🤲🤲❤❤❤🙏🙏

 • Shefik Shantiri
  Shefik ShantiriMuaj më parë

  🥰🥰🥰🥰😍😍🥰🥰😍😍😍🥰🥰😍😍🥰

 • Basically Gaming
  Basically GamingMuaj më parë

  Shum këngë e bukur ❤️💋🙏

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  E kam gjet tu nigju kongen , Gandi - Ajo Po Don

 • doliio volay
  doliio volayMuaj më parë

  Bravo mre merita shumm e vertet tezja osht shpirti im e dua shummmmm suksese ☝️🤲

 • Gabieh Qallaku
  Gabieh QallakuMuaj më parë

  👍🏻😭😭😭😭💔

 • Qamil Kryeziu
  Qamil KryeziuMuaj më parë

  Nja 20 her😭😭😭😭😭

 • doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  te knoft zemra

 • niddg viiut
  niddg viiutMuaj më parë

  Te lumt goje 💖 si çdo her me surpriza te mrekullushme zoti te rujt 🤲💗💗

 • Arjola Arita vlog’s
  Arjola Arita vlog’sMuaj më parë

  bravo

 • fatmire torba
  fatmire torbaMuaj më parë

  Allau te ruajt te lumte goja tezja eshte si nena

 • niddg viiut

  niddg viiut

  Muaj më parë

  Te lumt goja zoti qoft i kenaqur me ty.

 • Mrjeme Gjika
  Mrjeme GjikaMuaj më parë

  Ta shperbleft allahu moter per kte ilahi allahu te rujt

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaMuaj më parë

  Te lumt goja ashtu osht ma shum ke me teze neje

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Respekt si gjith mon me këta këng të bukura suksese.

 • Hyre Rraci
  Hyre RraciMuaj më parë

  Brravo e vertet 😭🙏💯

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  Shume kenge prekse po ska nipa a mbesa jo me deshte tezen ..tezja i don po ato jo .

 • Shpresa Guza
  Shpresa GuzaMuaj më parë

  Un teze skam po nga niperit e mbesat jam e rrespektume si teze dhe si hall ja di zotit per flm te lumt na kenaqe

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  shum keng e qelluar per teze bravo gjdo keng e jotja e dedikuar jan shum perfekt

 • Amar Shashivari
  Amar ShashivariMuaj më parë

  Lum aj qe ika prind gjalla 😭😭

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  Urime për këtë këng të bukur motër zoti të rujt dhe sa më shum tjera

 • iphone Sony
  iphone SonyMuaj më parë

  Oh te lumt goja fjal me ven Allahu te bekoft 🙏🏻👸🏻❤😘

 • sokoli koli
  sokoli koliMuaj më parë

  Ju bekofte zoti i madh 🤲🤲

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Sikur edhe Halles te ish kushtu as shum vëmendje sikur Tezes😔😔

 • sokoli koli
  sokoli koliMuaj më parë

  Tani po e degjoj shume e ndjeshme kenga ju ruat zoti 😢🇦🇱😐

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Shummm këng e mir për teze zoti te ruajt ty dhe gjithe nenat dhe tezet tona❣️💕💕💕💕😘😭

 • miko foin
  miko foinMuaj më parë

  shum keng e qelluar per teze bravo gjdo keng e jotja e dedikuar jan shum perfekt

 • online
  onlineMuaj më parë

  te knoft zemra

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  MashaAllah veq vazhdoni keshtu, ju lumt goja ♡

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  Shum kang e qellume ama i ka perzi me ilahi mos e perzij muziken se tkan hije ilahit Ose kendo ilahi Ose.kang per Teze e bija e daj e agjallar

 • Valbona Fregjaj
  Valbona FregjajMuaj më parë

  Mram ma nisen mesat kyt kang 😭 se ska shum si kan humb mamen (motren) 😪😪

 • Albert Hyseni
  Albert HyseniMuaj më parë

  Te lumt goja zoti qoft i kenaqur me ty.

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Muaj më parë

  Je e mrekullueshme

 • Gentjan Ahmetaj
  Gentjan AhmetajMuaj më parë

  Super kenge fjale me plot kuptim dashuri e dyfishte teze e nip e mbesa bekim i zotit gezimi ne shpirt allahu i rujt e ju falt vetem gezim bashk ne jete kudo qe te jene 🤲

 • bilishu aliss
  bilishu alissMuaj më parë

  Respekt si gjith mon me këta këng të bukura suksese.

 • arber arben
  arber arbenMuaj më parë

  Shume kenge e bukur por dhe shume prekese sa here e degjoj eshte e pamundur te mos qaj cte bej ja keshtu me vjen si per inat

 • Dashurie Gjana
  Dashurie GjanaMuaj më parë

  Shume kenge prekse po ska nipa a mbesa jo me deshte tezen ..tezja i don po ato jo .

 • shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Muaj më parë

  @bilishu aliss ka shum kjo asht shum gjynah moter e vlla nuk te bahet kush amo bota rrutullohet ka me ardh ni dit se kan mu pendu shum ata njerz

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Muaj më parë

  Shum bukur kjo keng, po ka teze shtriga qe nuk duan motren Jo mbesen.

 • laskin riubn
  laskin riubnMuaj më parë

  shum keng e qelluar per teze bravo gjdo keng e jotja e dedikuar jan shum perfekt

 • Nuri mustafa
  Nuri mustafaMuaj më parë

  Mashallah shum e mir Konga per teze dhe qeskam teze pompilqen gonga

 • Hasan Dani
  Hasan DaniMuaj më parë

  Ahhhh sikur ta kisha sdo doja gjo nga zoti😪💔💔💔💔QOFT E XHENETIT TEZIA IME DO ME MUNGOJ GJITH JETEN GJYSMA E ZEMRES TIME😭😭😭😭😭😭😭😭

 • laskin riubn

  laskin riubn

  Muaj më parë

  Mashalla zoti te rujt gjithmon vetem vazhdo keshtu shum ilahi e mir si gjithmon je shum❤️❤️❤️👏🙏🔥👐

 • Januz Reka
  Januz RekaMuaj më parë

  Une spe dij a kan kto njerz qe bajn dislike po mir e ka per tezen o njerz pa ndenja

 • hey hi
  hey hiMuaj më parë

  Sikur edhe Halles te ish kushtu as shum vëmendje sikur Tezes😔😔

 • Donjeta Nevzadi
  Donjeta NevzadiMuaj më parë

  althe.info/home/6nGlW1QnFDyOX-D-Ed-PhA.html

 • Ardita Mehmetaj
  Ardita MehmetajMuaj më parë

  ilahi shume e bukur Allahu te shperbleft❤️une e kom ni teze en londer qeshtu um thot qysh po thot kjo bash era non i vjen lum kusha ka teze shume e i rujt zot ka jon teze te dua shume edhe pse je larg ne zemer te kom mbesa jote❤️❤️❤️❤️

 • Beni mustafa Beni mustafa
  Beni mustafa Beni mustafaMuaj më parë

  T lumte goja

 • Valdete Mehmeti
  Valdete MehmetiMuaj më parë

  Shum kang e qellume ama i ka perzi me ilahi mos e perzij muziken se tkan hije ilahit Ose kendo ilahi Ose.kang per Teze e bija e daj e agjallar

 • liouy cnny
  liouy cnnyMuaj më parë

  shum keng e qelluar per teze bravo gjdo keng e jotja e dedikuar jan shum perfekt

 • zeqiri ervin
  zeqiri ervinMuaj më parë

  Je e mrekullueshme

 • DJ Maggikal
  DJ MaggikalMuaj më parë

  E kam gjet tu nigju kongen , Gandi - Ajo Po Don

 • dolimi jotoo
  dolimi jotooMuaj më parë

  Te lumte eshte vertet tezja ze vendin enenes zoti i bekoft kush ika

 • liouy cnny

  liouy cnny

  Muaj më parë

  Te lumt goja ❤ se qashtu esht. I rujt imadhi zot tezet tona dhe nenat tona dhe ty Merita qe na knaqe. Bravoooo. Te pershendes nga Sllovenija.

 • Fisi Kadriu
  Fisi KadriuMuaj më parë

  Allahu te shperbleft me graden me te larte te xhehnetit te lumte goja moter se me te vertet tezja osht si ne vend te nanes

 • Behije Deliu
  Behije DeliuMuaj më parë

  Shum bukur kjo keng, po ka teze shtriga qe nuk duan motren Jo mbesen.

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Muaj më parë

  Lum Nana qe te ka qiell

 • Muharem Jezerci
  Muharem JezerciMuaj më parë

  Respekt si gjith mon me këta këng të bukura suksese.

 • Rudina Ndrecka
  Rudina NdreckaMuaj më parë

  Sa emocione lum kush i ka tezet 🤲🙏💝💕

 • yuitr loing
  yuitr loingMuaj më parë

  Mashalla zoti te rujt gjithmon vetem vazhdo keshtu shum ilahi e mir si gjithmon je shum❤️❤️❤️👏🙏🔥👐

 • misuyy fong
  misuyy fongMuaj më parë

  Te lumt goje 💖 si çdo her me surpriza te mrekullushme zoti te rujt 🤲💗💗

 • Zija Fetiu
  Zija FetiuMuaj më parë

  ❤️❤️💋

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Muaj më parë

  Nuk ka dashni me te embel se te tezes

 • Feride Cukovci
  Feride CukovciMuaj më parë

  Zoti të shpërbleft e ta ruajtë zanin e inshaallah i vesh teshat e xhenetit allahi ma munsoftë edhe mue me këndue ilahije po fukaran kërkush se ban mall sa do me pas talent

 • misuyy fong

  misuyy fong

  Muaj më parë

  premtimi i vërtetë i Allahut. E kush është më i vërtetë se Allahu në fjalë?! [ Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik : Suretu En Nisa: 122 ] Kurse ata që besojnë dhe kryejnë vep

 • Abdulla Ramadani
  Abdulla RamadaniMuaj më parë

  😍🤲

 • Arjela Koka
  Arjela KokaMuaj më parë

  Barove te lumtu allahu ta shperblef ishaĺla 👏👏👏

 • Jehona Selmani
  Jehona SelmaniMuaj më parë

  Mka ba me qajt me lot 😔😔 bravo Merita

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodraMuaj më parë

  Te rujt zoti e te falt shendet se shum bukur eki kendu o zot mi ruaj 3 egjullt e mi🙏 😭😭😭😭😭

 • shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Muaj më parë

  @Zane Zane 🙏

 • Zane Zane

  Zane Zane

  Muaj më parë

  Zoti te boft te lumtur me Familje te lumt 💫

 • Hamide Govori
  Hamide GovoriMuaj më parë

  Shumë bukur respekt për tyyyyyyyyyyy 🌟🌹🌟🌹

 • Haxhere Podvorica
  Haxhere PodvoricaMuaj më parë

  Te lumt goja ❤ se qashtu esht. I rujt imadhi zot tezet tona dhe nenat tona dhe ty Merita qe na knaqe. Bravoooo. Te pershendes nga Sllovenija.

 • Its fatte Hamburgare
  Its fatte HamburgareMuaj më parë

  🥰👏🏻👏🏻👏🏻

 • Trendelina Topalli
  Trendelina TopalliMuaj më parë

  Lum ajo nane qe te ka o dielli teta lines ma mbushe zemren plot gezim

 • Trendelina Topalli
  Trendelina TopalliMuaj më parë

  Lum Nana qe te ka qiell

 • Jehona Mustafa
  Jehona MustafaMuaj më parë

  Mashalla zoti te rujtë merita burrniku sukse shum bukur ❤❤❤

 • Valentina Ramadani
  Valentina RamadaniMuaj më parë

  Te lumtë Merita shumm bukur hallal tkoft zoti trujt inshallah ❤❤❤❤

 • Suzana Ordolli
  Suzana OrdolliMuaj më parë

  Shume kenge e bukur, teksti shume i nderthurur me fjalet per tezem e cila eshte si nje nene e dyte per ne👌👌nje bravooooo te madhe per authoring e tekstit.. bravo dhe vajza qe e kendon kaq bukur me zerin e saj brilant. 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙋‍♀️

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Muaj më parë

  Menxi që po e presimmmMashaAllahbesoj që do të jet përfekte dhe do të jetë...

 • Dashmir Haruni
  Dashmir HaruniMuaj më parë

  Sjan krejt teze nona moti mka dek po te,ja aspak nuk me shikon as nuk mperqafon tregoni cfar dashni ka ...

 • Ibrida Tollaku
  Ibrida TollakuMuaj më parë

  Nuk ka dashni me te embel se te tezes

 • Its_adaa💕
  Its_adaa💕Muaj më parë

  Shume kenge emocionuese🥺 Ia dergova tezez time dhe filloi duke qare🥺❤_Tezja me e mir ne bote_ 🥺❤❤Rrespekte per ty❤🙌

 • Mrs Yuriko Ms Marie

  Mrs Yuriko Ms Marie

  Muaj më parë

  @dolimi jotoo 0ü

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Muaj më parë

  Kush ka teze boten ka nese nuk do te kishte lind nena t kish lind tezja pershendes shum tezet e mia me kete keng

 • Una Invitación para Vivir Mejor
  Una Invitación para Vivir Mejor Muaj më parë

  Ata që besojnë dhe bëjnë vepra të mira, Ne do t’i shpiem në kopshte të Xhenetit, nëpër të cilat rrjedhin lumenj. Aty do të qëndrojnë vazhdimisht e përgjithmonë. Ky është premtimi i vërtetë i Allahut. E kush është më i vërtetë se Allahu në fjalë?! [ Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik : Suretu En Nisa: 122 ] Kurse ata që besojnë dhe kryejnë vepra të mira - Ne nuk ngarkojmë askënd më tepër nga sa ka mundësi - ata janë banorë të Xhenetit, në të cilin do të qëndrojnë përgjithmonë. [ Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik : Suretu El A’raf: 42 ]

 • A Better Life 4 You
  A Better Life 4 You Muaj më parë

  Thuaj: “O robër besimtarë (të Allahut), frikësojuni Zotit tuaj! Ata që bëjnë mirë në këtë jetë, do të kenë të mira. Toka e Allahut është e gjerë. Vetëm ata që janë të durueshëm do të shpërblehen pa masë”. [ Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik : Suretu Zumer : 10]

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  shum keng e qelluar per teze bravo gjdo keng e jotja e dedikuar jan shum perfekt

 • Eldisonata Stafa
  Eldisonata StafaMuaj më parë

  Te lumte goja bravo super ilahi sa e mira je Allahu te rujt

 • Doresa
  DoresaMuaj më parë

  Ju Lutem kush munet me shkru textin se shum e mir

 • Ellhame Greku
  Ellhame GrekuMuaj më parë

  Shume mire💯

 • stafa Aldi
  stafa AldiMuaj më parë

  ALLAHU ju shperbl,cdo fjale shume e vertete.

 • Rinesacurri Rinesacurri

  Rinesacurri Rinesacurri

  28 ditë më parë

  AESAGNRRi

 • Rinesacurri Rinesacurri

  Rinesacurri Rinesacurri

  28 ditë më parë

  😷😷😷💏💏👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄💔💔💔💔💋❤💖👆🎸🎼🎵🎶🎹🎧🎤🎺🎷💻💺🌞☔💧🌂🌂🌞🌝🌛🌜❄⛄⛄⛄🌎🌏💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💎🚶🚲🚴💍💍💍💍💍💍💎💫💨💡🔥💡✅✔↔↖↕⤴⤵⤵

 • Rinesacurri Rinesacurri

  Rinesacurri Rinesacurri

  28 ditë më parë

  Y I will not only do you think

 • aishe ibrahimi
  aishe ibrahimiMuaj më parë

  Shum e qeluar....ska si tezja...InshaaAllah Allahu te shperbljen

 • Besarta Kryeziu
  Besarta KryeziuMuaj më parë

  💗💗💗💗💗💗💗

 • Besarta Kryeziu
  Besarta KryeziuMuaj më parë

  Bravo mre merita shumm e vertet tezja osht shpirti im e dua shummmmm suksese ☝️🤲

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepiMuaj më parë

  😘😘😍

 • Marjeta Delijaj
  Marjeta DelijajMuaj më parë

  O t lumt goja shum rrespekte per ti kang shum super zoti i rujt tana nanat e tezet e t kndoft zemra💜🌹

 • Dija Deni
  Dija DeniMuaj më parë

  ❤️

 • Esjan Gjoni
  Esjan GjoniMuaj më parë

  Allahu ta shperbleft moter shum fjal me vend

 • Xhyla Jakupi
  Xhyla JakupiMuaj më parë

  Shummm këng e mir për teze zoti te ruajt ty dhe gjithe nenat dhe tezet tona❣️💕💕💕💕😘😭

 • Fitnete Jashari
  Fitnete JashariMuaj më parë

  T lumt Merit Zoti t rujt se ja ke qellu me ket kenge si me shume kenge qe ke

 • Arti Ferati
  Arti FeratiMuaj më parë

  😍😍😘♥️

 • Naile Bela
  Naile BelaMuaj më parë

  O shum ilahi e qelluar si ta kisha pas tezen mu kish jek malli i nanes zoti i meshiroft me gjehnet ,🙏🙏na bashkon ty zoti te shperbleft

 • Emira Ibraimi-Daki
  Emira Ibraimi-DakiMuaj më parë

  Skam pas teze por jam martu dhe i kom gjet tezet e burrit dhe jan shum te mira dhe i du shum kshtu qe shum kenge e bukur 👍🏻

 • Iladije Mackaj
  Iladije MackajMuaj më parë

  Keng e qellume tezja si vend te nene se ekam tezen vend te nenes me ka vdek qe 25 vjet e tezja ime ma qetson shpirti te dua teze te ruaj zoti tezja vale

 • mimoza ndoj
  mimoza ndojMuaj më parë

  Bravooo🙏

 • Shyhret Shefkija
  Shyhret ShefkijaMuaj më parë

  Kush ka teze boten ka nese nuk do te kishte lind nena t kish lind tezja pershendes shum tezet e mia me kete keng 😘

Faqja Tjeter