Report TV -Këndohet himni kombëtar, elektrizohet stadiumi 'Air Albania'


I gjithë stadiumi në kor elektrizohet para ndeshjes me Poloninë në mbështetje të kombëtares.

Komente

 • Grzegorz Solpa
  Grzegorz Solpa11 ditë më parë

  Rregullat e sjelljes kur këndoni himnin Kur kryeni himnin kombëtar, duhet: jini serioz dhe i qetë, miratoni një qëndrim respekti burra me rroba civile - hiqni kapelet, njerëzit me uniforma përfshirë edhe mbulesën e kokës, të cilët nuk janë në një grup të organizuar - i bëjnë nderimet e tyre duke përshëndetur. posterat e banderolave ​​bëjnë respektin e tyre duke ulur flamurin kur interpretoni ose luani himnin. Himni i Republikës së Polonisë duhet të interpretohet ose luhet në një mënyrë që siguron nderin dhe respektin e duhur.

 • Grzegorz Solpa
  Grzegorz Solpa11 ditë më parë

  Kosowo należy do Polski🇵🇱

 • Grzegorz Solpa
  Grzegorz Solpa11 ditë më parë

  Zasady zachowania podczas śpiewania hymnu Podczas wykonywania hymnu państwowego należy: zachować powagę i spokój, przyjąć postawę wyrażającą szacunek, mężczyźni w ubraniach cywilnych - zdejmują nakrycia głowy, osoby w umundurowaniu obejmującym nakrycie głowy, niebędące w zorganizowanej grupie - oddają honory przez salutowanie. poczty sztandarowe podczas wykonywania lub odtwarzania hymnu oddają honory przez pochylenie sztandaru. Hymn Rzeczypospolitej Polskiej powinien być wykonywany lub odtwarzany w sposób zapewniający mu należną cześć i szacunek.

 • ARVANITAS ARVANITO
  ARVANITAS ARVANITO12 ditë më parë

  Jetojme me enderren me te bukur qe Shqiperia e Kosova te jene nje dhe ne mes nesh te mos kete kufij. Te fala nga Dardania Kosova eshte ❤ e Shqiperise

 • ismaile qemali
  ismaile qemali12 ditë më parë

  VITIN 2004 ALBANIA 2:1GREQIN NE TIRANE NE QEMALE STAFA

 • ismaile qemali
  ismaile qemali12 ditë më parë

  RROFTE ISMAILE QEMALIN ISA BOLETINI FLAMURIN SHQIPTARE TE GJERGJE KASTRIOTIN VITIN 1912 28 NENTORIN KRIJET FLAMURIN SHQIPTARE NE VITIN 1912 NE VLORE RROFTE SHQIPONJA KUQE E ZI RROFTE KOMBETAREN SHQIPTARE KENDIMIN I HIMIN FLAMURIN SHIPTARE KOBMBIN SHQIPTARE POPULLIN SHQIPERN RROFTE TIFOZAT NE STADIUME KUQE E ZI JEMI TE GJITHE KRENARE QE JEMI SHQIPTARE RROFTE DARDANIA SHQIPERIN KOSOVE JEMI 1🤗🤗😊👌👌👌👌👌

 • Ergest Kaja
  Ergest Kaja12 ditë më parë

  Ja qifsha racen kush na ja inat

 • Skenderbeg Rocky
  Skenderbeg Rocky12 ditë më parë

  Ju lumt

 • Skenderbeg Rocky

  Skenderbeg Rocky

  12 ditë më parë

  Mos me keqkuptoni, ne sport duhet te mesohemi edhe nese humbim te qendrojm e mos te sillemi keq. Ta japin nje imazh te mir per boten e mos te behemi sikur disa shtete tjera qe gjith bota i urren (serbia)

 • Nature
  Nature13 ditë më parë

  ❤️🖤

 • mike smith
  mike smith13 ditë më parë

  Sikur te ngriheshin ne protesta kunder politikaneve tane majtas dhe djathtas,shqiperia nuk do ishte kjo qe eshte sot Popull vari karin cope mishi me dy sy

 • bac Ala so kry
  bac Ala so kry13 ditë më parë

  Nje dit do te fitojm Dhe ta kendojm himnin e kombit ti edhe ma fuqishem neper shqipnin etnike ju pershendes

 • Arben Myrtaj
  Arben Myrtaj13 ditë më parë

  Krenaria jone Respekt

 • Kuku kuku
  Kuku kuku13 ditë më parë

  Nuk quhet air albania po Stadiumi Qemal Stafa ti ndrohet emri

 • Arben Panxhi
  Arben Panxhi14 ditë më parë

  Gjaku rrjedh ne vena dhe velon rrenqethie

 • athina karra
  athina karra14 ditë më parë

  E lum ne per trimat Shqiptar 😘😘😘😘

 • Uhmlel Lesn
  Uhmlel Lesn15 ditë më parë

  Bravo ju qoft djema jemi krenar për ju ju felenderojm dhe gjithmon suksese dhe fitore

 • Achilles the Greek power
  Achilles the Greek power15 ditë më parë

  Congratulations Poland hi from Greek North Epirus we are with you

 • ismaile qemali

  ismaile qemali

  12 ditë më parë

  Vitin 2004 shqiperia 2:1 greqin ne tirane

 • ismaile qemali

  ismaile qemali

  12 ditë më parë

  SHKERDHEFSHA VORIO EPIRIN JENI RRACE MUTIN GREKE ACHILLES RRACE MUTIN GREKE JANE NE SARANDE IK KRISE BYTHEN TE GREKU JOTE EDHE ME SHKRUANI EDHE SHQIPE MOSE HANI MUTIN TI ME KOMBETAREN TONE KUQE E ZI

 • fred durst

  fred durst

  13 ditë më parë

  Greeks look like Arabs.

 • Havaianas -

  Havaianas -

  14 ditë më parë

  Epiri Jugor u a ......SHKERDHEFTE MOTRAT.......!!!

 • Lutfi Isufi
  Lutfi Isufi15 ditë më parë

  Madhështore himni sinkronizohet me shpalosjen e flamurit por të shoqërohej me një rezultat pozitiv

 • mustafa leka
  mustafa leka15 ditë më parë

  Stadiumi i bukur por na mungon nje skuader e vlefteshme per tu futur ne kupen e botes.

 • Vini
  Vini15 ditë më parë

  Himni i barbarve . Turp për ata moterqirat që hodhën sende në fushë

 • Simple HD
  Simple HD15 ditë më parë

  Te pakten te kishit luftuar per barazim

 • Simple HD
  Simple HD15 ditë më parë

  Si eshte be ymin Shqiptar krndohen fjalet, ka lindur tradhetor. Lind tradhtor apo behesh tradhtor

 • NA
  NA15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✅

 • Gardze Wszystkim
  Gardze Wszystkim15 ditë më parë

  Pięknie się popisaliście gamonie.Zachować się nie potraficie.Dzicz

 • Gardze Wszystkim

  Gardze Wszystkim

  15 ditë më parë

  @Mike Nikaj You can't behave

 • Pellazg

  Pellazg

  15 ditë më parë

  @Mike Nikaj Po thot qe e kemi tregu veten si njerezet te mire (sarkastike)

 • Mike Nikaj

  Mike Nikaj

  15 ditë më parë

  I translated your comment in English and doesn’t make any sense what you’re saying

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•15 ditë më parë

  🦅🇦🇱SHQIPRIAAA🇦🇱🦅

 • Laziale Anti Interista
  Laziale Anti Interista15 ditë më parë

  Me e bukur qe degjova ishte.. uçk Uçk Uçk... bravo Rroft Dardania.. rroft kombi yn Rrofshin vellezerit tan Dardan 🇦🇱

 • albanian girl🍯
  albanian girl🍯15 ditë më parë

  💔

 • Letna Berat

  Letna Berat

  15 ditë më parë

  Nuk fituam unë e dija që nuk do fitonim që të Shtunën e dija

 • xardim
  xardim15 ditë më parë

  Easy win for Poland clowns! PL ♡

 • Samuel Maes

  Samuel Maes

  13 ditë më parë

  @Letna Berat bruuuuuh youre countrys leader stole 100 Million USD in Goldcoins frome youre nation

 • Letna Berat

  Letna Berat

  15 ditë më parë

  @xardim Animal to who ? 😡 You mean that we are animal We Albanian? You are offense Us

 • Andon Markaj

  Andon Markaj

  15 ditë më parë

  @xardim Better be an wild animal than a clown that is afraid of his shadow

 • xardim

  xardim

  15 ditë më parë

  @Mike Nikaj Because we don't like to bully animals :)

 • Mike Nikaj

  Mike Nikaj

  15 ditë më parë

  If it was that easy how come they Could not score more than one goal in the last minute

 • DON BON
  DON BON15 ditë më parë

  Forca shqiptar jemi nji 🦅🇦🇱🇽🇰 komb

 • Grzegorz Solpa

  Grzegorz Solpa

  9 ditë më parë

  fshati im ka po aq njerëz sa e gjithë Shqipëria🙃

 • Saul Hudson

  Saul Hudson

  15 ditë më parë

  Taka siła, że przegraliście XDD

 • Agim Lleshi
  Agim Lleshi15 ditë më parë

  Bravo!! Respekt!!!

 • Rovena Rroci
  Rovena Rroci15 ditë më parë

  💩💩💩💩💩💩🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mike Nikaj

  Mike Nikaj

  15 ditë më parë

  Eat all that shit yourself I am a proud Albanian❤️🩸🇦🇱

 • Hartel Visha
  Hartel Visha15 ditë më parë

  Lutem zotit na nderon te fitojme bindshem.

 • VLZ
  VLZ15 ditë më parë

  🫀🇦🇱🫀…

 • Arber Shqipri
  Arber Shqipri15 ditë më parë

  Himni ma I bukur nbote 🇦🇱

 • KING GAMERS
  KING GAMERS15 ditë më parë

  Fitore shqipri 🇦🇱

 • Adi Adi
  Adi Adi15 ditë më parë

  Urime skuadra jone Po spaska korona aty Vec neper shkolla e neper zyra ka Shtet legen

 • Italia Albania
  Italia Albania15 ditë më parë

  Fitore 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Agim Peqini
  Agim Peqini15 ditë më parë

  Fitore albania ⚽️

 • Mrike Prenga
  Mrike Prenga15 ditë më parë

  Fitore per shqiprin

 • Nymeuz Nymo
  Nymeuz Nymo15 ditë më parë

  Ju uroj fitore Tfala nga Kosova

 • Arace

  Arace

  14 ditë më parë

  1-0 Poland

 • egal egal
  egal egal15 ditë më parë

  Ju lumt .me shpirt jemi me ju

 • Jon Kazani
  Jon Kazani15 ditë më parë

  2 me 0 per Polonine

 • Miranda Lipe

  Miranda Lipe

  15 ditë më parë

  forca kombetarja para me te miret 1_0per ShQIPERINE

 • Bujar kosova shqiptare
  Bujar kosova shqiptare15 ditë më parë

  Renqethet trupi edhe po Mo's deshte ,zoti na ndimovt 1:0 prap gol ne 10 minutat e mramt,prap broja , Ka Lind ne angli per Tu Be hero gjak shqiptari prej mat pastertve qe egziston,djal NGA malsia , ndimona o zot SE shum kem vujt e Pak Jemi gzu

 • you to
  you to15 ditë më parë

  1 me 0

 • Hafis Hamza
  Hafis Hamza15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • KOSOVO IS ALBANIA

  KOSOVO IS ALBANIA

  15 ditë më parë

  @Boleslavs Avdax 🇷🇸🏳️‍🌈🇵🇱🏳️‍🌈

 • Boleslavs Avdax

  Boleslavs Avdax

  15 ditë më parë

  🇷🇸🇵🇱🇷🇸🇵🇱

 • Santi Santino
  Santi Santino15 ditë më parë

  Himni mè i bukur nè botè !!!!!! Forca çuna bejani fora me fitore edhe sonte.....

 • F F

  F F

  15 ditë më parë

  Who gives a shit if you don't like our anthem. Dickhead 🤮

 • Areck Veracruz

  Areck Veracruz

  15 ditë më parë

  Shit anthem

 • Zeni Myftari
  Zeni Myftari15 ditë më parë

  Ka lezet, te behet mishi kokrra kokrra

 • Denis Asllani
  Denis Asllani15 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰❤❤

 • GIOULI RAMALIOU
  GIOULI RAMALIOU15 ditë më parë

  Fitore per Shqiperine

 • Grzegorz Solpa

  Grzegorz Solpa

  9 ditë më parë

  Na zwycięstwo trzeba zasłużyć. Butelki wan nie pomogą

 • Saul Hudson

  Saul Hudson

  15 ditë më parë

  Jedynie w twoich snach. Poland is better and stronger and Polish husaria destroy Albania! 💪❤🇵🇱

 • Areck Veracruz
  Areck Veracruz15 ditë më parë

  Albania =shit

 • STARS ON OUR EYES
  STARS ON OUR EYES15 ditë më parë

  Me ne fund po dogjojme dicka qe kemi 30 vjet qe e presim. Te kendoj I gjith stadiumi

 • Maria Papa
  Maria Papa15 ditë më parë

  2me1per Shqipet e malit AMEN

 • Pablo Popova

  Pablo Popova

  15 ditë më parë

  Amen

 • I Love 🌍
  I Love 🌍15 ditë më parë

  ❤️🇦🇱🇽🇰❤️

 • Baby Blue
  Baby Blue15 ditë më parë

  Albania 2 o

 • Elvis Tufa
  Elvis Tufa15 ditë më parë

  FITORE SHQIPERI.......!!

 • Mando 9999
  Mando 999915 ditë më parë

  Albania 3-0

 • Samuel Maes

  Samuel Maes

  13 ditë më parë

  Hahahah Poland won

 • Sample Text

  Sample Text

  15 ditë më parë

  alabama

 • Samuel Maes

  Samuel Maes

  15 ditë më parë

  4:1

 • Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe15 ditë më parë

  Come on Albania 2-0

 • Kddkdkk Kddkdieke
  Kddkdkk Kddkdieke15 ditë më parë

  Sa keq se sjemi pjes e europes jemi rrac ariane rrac e paster gjak i paster europian..farca dardani

 • Elton Hysa
  Elton Hysa15 ditë më parë

  Eeeeee

Faqja Tjeter