A ndikon vaksina në sterilitet? Flet mjeku i njohur Ilir Alimehmeti: Këshillë për shtatzënat

Mjeku Ilir Alimehmeti i ftuar në emisionin “Kjo Javë’’ në News24 thotë se të vetmit që duhet të bëjnë vaksinën edhe pse kanë kaluar COVID-19 janë të moshuarit dhe të sëmurët rëndë.
Sipas tij, këto kategori nuk arrijnë dot të kenë përgjigje imunitare, ndërkohë për të rinjtë thotë ai s’ka arsye.
Po ashtu Alimehmeti shpjegon se si një person që ka kaluar COVID_19, ka antitrupa të cilët riaktivizohen dhe përgjigjen në momentin kur virusi hyn sërish në organizëm dhe përgjigjia imunitare është e menjëherëshmme.

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: www.youtube.com/c/News24Albania
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

Komente

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi3 ditë më parë

  O z doktorr na thoni te verteten do VDESIM NA VAKSINA NE QE E KEMI BERE ATE SE NUK NA ZE GJUMI O BURR I DHEUT PASH 🙏

 • Demi Taurus
  Demi Taurus5 ditë më parë

  Ne pergjithesi doctori flet mire por ne rastin e aprovimit te vaksines mendoj e theksoj mendoj se nuk aprovim nga FDA .

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY6 ditë më parë

  Meqe e kam te fresket po them qe sallamrat nuk duhen konsumiar gjate shtatzanise si dhe mishi i peshkut i tymosur apo sushi. As mishi i pabere mire. Duhet te kene kaluar nje grade te caktuar nxehtesie qe te vriten bakteret e demshme per fetusin. Frutat e zarzavatet duhen lare shume mire.

 • indrit dogjeni
  indrit dogjeni6 ditë më parë

  Po ku e di mjeku? Nk eshte kerkues shkencor..

 • Mujadin Sejdiu
  Mujadin Sejdiu7 ditë më parë

  Gabim i madh eshte mjeku renacak e para mjeku nuk e din cka permbajn vaksinat per fat te keq e para pik vaksina nuk prodhohet ne shqiperi.pastaji tregoj zotriut se vaksina prodhohet te k ata te zhvilluarit te cilet kete lenge e kan bere per zhdukje o mjek amater te shqiperis se ngrate KUJDES MJEK IDASHUR MOS I HUDHNI POPULLIN NE DEPRESION SE ESHTE TURP CKA FLITNI TREGO TE VERTETEN mos i rejni popullin nuk ke qen as ty e as une ne laboratorin mafioze SOROSE.

 • s h
  s h7 ditë më parë

  Shikoni rezultatet afat gjat e vaksines, shikoni per 5-10 vjet cfare do ju ndolli.

 • Halil Celaj
  Halil Celaj7 ditë më parë

  Te pyesesh nji mjek dotethot nji cmdnduri.Sepse mjeku te hudhe poshte teorit mjeksore , jan ligje nderkombetare .Denohet me burg ose me ndeshkime te pa besa Si mund te mbjellesh virusin dhe ta fillosh ta mjekosh.Don 4 vjet te dale rezulltati.Keta e bene te pavlshme vet vaksinen , bej nji dy e te tre ..Dhe cdo vit duhet bere vaksina .Virusi vret vetum ata qe kan probleme shendetsore, dhe njerzit me duhan e alkol.Njerzit qe marrin droga.

 • Vera Kodra
  Vera Kodra8 ditë më parë

  Deri ne cfare moshe kane antitrupa mjaftueshem,jam nje 3 vjecare e kam kaluar deri ne fund te Janarit,nuk kam qene per vaksinimin,por u detyrova se nuk morem nje pergjigje te sakte per antitrupat,dhe me sa kuptoj dhe ju mjeket nuk flisni gjithmone njesoj,kjo kuptohet per ndikimin qe mund te keni per komentet qe beni,une se kam aq per vete se ne jemi ne moshen e trete,por me vjen keq per femijet tane e per niperit e mbesat,mbetemi me shprese se mund te na sqaroni sakte per keto probleme

 • Vera Kodra

  Vera Kodra

  8 ditë më parë

  Lapsus,se ka kap gishti,73 vjec(lapsus 3)

 • asamble hoti
  asamble hoti8 ditë më parë

  Zoti ju ruajt, keni dhe lutjet tona per ruajtjen tuaj nga qoftelargu

 • Majlinda Kulla
  Majlinda Kulla8 ditë më parë

  Mos do qe te vdesin pleqt . o djal

 • Margarita Shehu
  Margarita Shehu8 ditë më parë

  Respekt per Doktorin !

 • ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX10 ditë më parë

  Asnjehere mos u vaksinoni me asnje lloj vaksine!! 💉💉💉☠ Ashtu sic e tha edhe ky zotria, imuniteti natyror eshte me i fuqishmi. Shume njerez po vdesin ose semuren nga keto vaksina. Qe ne fakt nuk jane vaksina, por "serume adn-je eksperimentale" Serumet eksperimentale perdoren ne minjete ne laborator qe te vezhgohen pasojat ne keta minj. Sot njerezt po perdoren si minj laboratori qe te vezhgohen nga shkencetare te cmendur se cfar pasoja do te kete mbi keta njerez budallenj qe vaksinohen.

 • Gashi Xhemile
  Gashi Xhemile10 ditë më parë

  Kujna mi beso bre qka pom thoni a me marr vakcinen aki ni marr ju trgonum dikush

 • Drift Simulator
  Drift Simulator10 ditë më parë

  cfar idioash jeni mo aman po si u ftoka ne emision mjek ose idiota tjer qe jan idiota me dokuenta te rregudhta qe e kan ne dor te te genjejne si pas qefit, me beso mua thot mjeku sepse un di dhe un bej cte dua me jeten tende :D jo se do doktori por nese do punen ke per te ber e per te then ashtu keshtu,,, budalleqe, duhen nerez qe nuk ka pik fitimi ne keto qe po behet, jo shkritar qe ditojme me libra jo mjek qe jan mashtruesa pa dashje ndoshta sepse duan ta mbajn punen, po ashtu edhe ju media jeni veglat e tyre, dmth fjala nuk ka vlere nga asneni nga ju

 • Mile_d 2020
  Mile_d 202011 ditë më parë

  Dr. Te kam degjuar te thuash qe keto vaksina i kane kaluar fazat eksperimentale. Mund te me thuash cfare fazash kane kaluar dhe ku i kane kaluar? Tek minjte apo tek njerezit?

 • Njac Shtjefni
  Njac Shtjefni11 ditë më parë

  Doktor shume i kjarte dhe i paanshem!Ska vend per perradha gazetaresh!

 • Njac Shtjefni

  Njac Shtjefni

  11 ditë më parë

  Aprovuar jo !Autorizuar kohezgjatje edhe nje vit (per saktesim)

 • Grac TeVEVO
  Grac TeVEVO11 ditë më parë

  Kishim nevoj nje sqarim nga nje doktor specialist, ju lumte shume mire na e sqaruat 👌

 • xxlakodjejxns kdkoskenekdanan
  xxlakodjejxns kdkoskenekdanan12 ditë më parë

  Nuk e di qfar pergjigje ipet per kete rast,babai i kunates time ka marr 2 dozat e vaksinave edhe ka qene i shendetshem,i ka ra virusi ka ethe temperatur koll aspak leht!!! Ateher si te bindemi qe vaksina po na mbrojka?!

 • Aferdita Bezhani salaj
  Aferdita Bezhani salaj12 ditë më parë

  Eshte shqetesim per interesin personal por ajo eshte per shendetesi popullarizuese ato te pervetshme kalojne ne menyre privatemost.ju merziten ata te vipave.

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri12 ditë më parë

  Po pse nuk Po Vdesin Politikan ose Bill gejci e ata Qe e kan nshu ket Virus Ishalla i kap qata qe e kan Nshu ket Virus

 • Moris Leka
  Moris Leka12 ditë më parë

  Zoti Ilir Aliamehti ju e replikoni llogjiken e Doktorit biologut Luk Montanje Flm

 • emanuel kacaj
  emanuel kacaj12 ditë më parë

  O "doktor" , nese vaksina qenka kaq e mir, pse Israeli qe ka numrin me te madh te te vaksinuarve, ka edhe numrin me te larte te infektimeve ?!

 • Anila Çela
  Anila Çela13 ditë më parë

  Ky doktor meriton respekt maksimal flet qarte, flet paster ne gjuhen letrare nuk flet si disa gazetarë apo edhe koleget e tij me fjale te huaja, por kete doktor e kupton çdo moshe kur flet. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Neta Preka
  Neta Preka13 ditë më parë

  Brravo

 • Saturn Mobile
  Saturn Mobile13 ditë më parë

  Esht eksperiment asnji nuk din se cfare do te ndodhi me mijt njerez qe po eksperimentojn..

 • Meti Meti
  Meti Meti13 ditë më parë

  Teper profesional doktori!

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi14 ditë më parë

  Vakcina esht mjë helm qe te mbyt ngadal ngadal

 • Αγκρον Ντεντε
  Αγκρον Ντεντε14 ditë më parë

  JAM DAKOT ME DOKTORIN

 • George Gourdoukis
  George Gourdoukis14 ditë më parë

  Po bie ne kundershtim me fjalet e veta . Me duket se shef Shume CNN . Nuk te besoj faare.

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff14 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • BM Prod officielle

  BM Prod officielle

  14 ditë më parë

  Qa je ka fol o tipo Cili te te ringjall juzusi apo zoti ????

 • Ena Sena
  Ena Sena15 ditë më parë

  Burr i mir je o doktorr ti je i mir e do bahesh ma i mir

 • fation sejdaras
  fation sejdaras15 ditë më parë

  Te semureve rende u jep goditjen finale kjo dreq vaksine. Per te mos thene per pleqte neper shtepia pleqsh qe i kositen me kovid e vaksinat me pas.

 • Orjana Jazaj
  Orjana Jazaj15 ditë më parë

  Sono rimasta sbalordita della sua MERAVIGLIOSA spiegazione PROF/DOTT.... complimenti per il suo approccio con utente..💐

 • Eva Roskovec
  Eva Roskovec15 ditë më parë

  Mjeku me i mire ne Shqiperi

 • Emiljo King
  Emiljo King15 ditë më parë

  O DOKTOR VAKSINA NUK KA LIDHJE ME VIRUSET VAKSINA KA PLAN TJETER TE ERRET

 • Emiljo King
  Emiljo King15 ditë më parë

  O FOKTOR PSE BEHET VAKSINA KUR AJO NUK TE MBRO TE TJERET I INFEKTO PSE DUHET BERE CFARE FSHIHET TE VAKSINA DOKTOR PSE ESHTE E NDALUAR TE HAPET NJE FLAKON VAKSINE QE TE DIHET CFARE KA BREND

 • Emiljo King
  Emiljo King15 ditë më parë

  ILI ALI MEHMETI JU KERKOJ NDJESE JAM KEQ KUPTUAR

 • S C
  S C16 ditë më parë

  Toxoplasmosi qe shkaktohet nga macet nuk eshte bestytni, shkakton cregullime te fetusi nese e merr brenda 3 muajve te pare dhe con ne abort, prandaj gruaja shtatzen duhet te rrij larg maceve, me sakt nuk duhet te jete ajo qe te merret me pastrimin e maceve!

 • Havaianas -
  Havaianas -16 ditë më parë

  N.Q.S vaksinat antikovid do ishin te sigurta atehere bota do ti bente .....ME DETYRIM... . Si per antitetanozin. Duke mos ndodhur e para te le te dyshoshe per shume gjera negative. !!!

 • Dylber Diku
  Dylber Diku17 ditë më parë

  Mos te ndegjoj ed rama se te hoqi nga puna

 • Servis Tosku
  Servis Tosku17 ditë më parë

  Te degjova je yll fare .jam infermiere e vjeter..bravo.qe qeteson ti popullin hallall betimi jot hallall..tu shtofte jeta..

 • Lili Adamo
  Lili Adamo17 ditë më parë

  Keta mjeke nuk Kane bere shkollen e mjekesise sepse virus erdhi nga jashte dhe kush e studjoj qe pipero hengri mut deri Pak kohe dhe mbeti ne heshtje tani po' hajne mut Ca' mjeke qe Kane bere shkollen e gomerve dhe flasin e flasin por kujt ti besoj asnjiut nga keta palaci mjekesh te vlera dipllomat dhe Jo me studime te njejten gje ka bere Edhe dr....pipero nje gomar PA studjuar hengri mut sa u lodhe tani ka Lene keta qente

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin Nikolla17 ditë më parë

  Dr.meriton pergezime jeni shume i qarte dhe i kuptueshem lehtesisht. Meriton respekt. Nuk ju njohim personalisht por do te deshiroja te jeni dhe ne jeten e perditeshme me pacient ne nevoje ashtu siq jeni ne program, keshtu do te shtoni respekt per bluzat e bardha. Do te deshiroja te ju degjoj me shpesh. Faleminderit doktor.

 • 007 HACKER
  007 HACKER17 ditë më parë

  Zotèri..pèr sa I pèrket vaxinès si e tillè pèr covin por sa pèr ato nano grimcat qè janè futur nè vaxinàt...dhe specialistè nga shtetie tè ngritura thonè se ato proteins venè dhe vendosen be Paris dhe spermatozoare...dhe ndikojnè pèr negativitet.. a ke fèmijèt uroj tè kesh..Teuta e tjera

 • Teuta Cela
  Teuta Cela17 ditë më parë

  Faleminderit doktorit qe sqaron popullin I urroj suksese dhe shendete mbi te gjitha

 • Marjanthi Caushaj
  Marjanthi Caushaj17 ditë më parë

  Jo vaksine tek femijte . Te shtohen rregullat distancim dhe masa te tjera mbrojtese sic e tha dhe doktori, se spo na ze gjumi.nga ky shqetesim. Ju lutem jo vaksin tek femijte se mezi i kemi rritur 😭😭😭😭😭😭

 • Artjola dobra
  Artjola dobra17 ditë më parë

  Zoti ta baft drit jeten o Ilir se nji Alfred Cako po cnend njerezimin sidoemos rinin

 • O B

  O B

  10 ditë më parë

  O e mencur ky po ta thote me sponde, mos e beni, se humbet vendin e punes Kurse Fredi ta thote direkt se nuk ka cfare humbet

 • NDESHKUESI I POLITIKANEVE

  NDESHKUESI I POLITIKANEVE

  14 ditë më parë

  Alfred cako po ju hap syte o trushplare

 • Sidorela Kola
  Sidorela Kola17 ditë më parë

  O dr aty e ke gabim kur thua se mos haj sallatra e mos ha sallam kur je shtatzene, sthot njeri mos haj sallat por duhet lare me kujdes, per shkak te prekjes nga toxoplasmosa dhe sallami mbeturine eshte pse ta hash duhet te jam shendetshem sa te mundemi

 • HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  6 ditë më parë

  Sallatrat duhen lare shume mire, ndersa sallamrat nuk duhen konsumuar..

 • Sidorela Kola

  Sidorela Kola

  12 ditë më parë

  @Gani Sejdaras po vertet me ka thene beje por e pa se kundershtova dhe s'ma ka permendur me. Kurr sdo e beja dhe pse ktu eshte me detyrim

 • Gani Sejdaras

  Gani Sejdaras

  13 ditë më parë

  @Sidorela Kola e qendro larg vaksines, pavarsisht se gjinekologja mund ta rekomandoje kete pleher.

 • Sidorela Kola

  Sidorela Kola

  17 ditë më parë

  @ALthe I hahhhaha faleminderit 😜🤣🤣😉😉

 • Sidorela Kola

  Sidorela Kola

  17 ditë më parë

  @ALthe I une jam shtazene dhe ne fillim te shtazanise te meson mjekja si te lash ushqimet dhe si te hashe ne menyre te ekuilibruar, me merrte 1 here ne jave ne tel dr duke me porositir, behet fjale per ne france. Po me sode buke dhe me uthull lahen perime e frutat.tani po e kuptoj sa e rendesishme eshte dhe ne menyre kadegorike nuk duhet he hash jashte.

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora17 ditë më parë

  Ne cdo dalje qe bene fjale te mira thua o doktor shpirt mire jete te gjate pace

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora17 ditë më parë

  Ta befte zoti jeten drite o Alimemeti vetem ti ua ngrohe zemren njerzeve

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri17 ditë më parë

  - Prodhuesi i vaksinës nuk është përgjegjës për efektet anësore. - Qeveria nuk është përgjegjëse. - Mjekët nuk janë përgjegjës. - E nëse ju refuzoni të vaksinoheni atëherë jeni të papërgjegjshëm.

 • Gani Sejdaras

  Gani Sejdaras

  13 ditë më parë

  Me pak fjale, sistemi e ka me te futme dhe me dhune vaksinimin e popullit. Prandaj nuk merr asgje persiper, pervec shpimin, pastaj koka te ziefte. Ke firmosur vete, marrjen e pergjegjesive mbi kurriz.

 • Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi17 ditë më parë

  FDA po thua, ata jane mashtruesit me te medhenje , familja Soros maaa e Gates…

 • Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  11 ditë më parë

  Po pra keta i referohen FDA dhe OBSH se..cfare ju sjellin ata keta i bejne tek shqiptaret. Dhe nuk bejne asnje analize vete por thone e ka miratuar FDA-ja

 • G-Armour 7
  G-Armour 717 ditë më parë

  Doktor Ke respektin e gjithe Shqiptareve kudo ata ndodhen je shume I nderuar ne pune qe ben

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj17 ditë më parë

  Mos u beni budallenj nuk ekziston vsksin e mir e mir esht imuniteti qe te ka dhen zoti

 • M Z

  M Z

  9 ditë më parë

  po per foshnjet a ka vakcina te mira !!! a keni pytur ndojneher

 • The Boss
  The Boss17 ditë më parë

  Eshte e vertet, vaksina me e mire ne qarkullim eshte Pfizer

 • Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  2 ditë më parë

  @The Boss ca thua mo zoteri pfizer po del me keq..ka mRNA(proteine spike) qe me ane te okdidit te grafenit shkon direkt tek berthama qelizes ku ndodhen genet e ADN-se.

 • s h

  s h

  7 ditë më parë

  @The Boss prit nja 10 vjet, pastaj mund ta thuash, ndryshe mos fol gjera te shkruar ne leter, qofse qenka kaq e Mir, pse shteti dhe prodhuesi nuk mbajne pergjesi, per efektet ansore ? Kur e bera une, firmosa nje flet, ku atije shkruahesh qe shteti dhe prodhuesi, nuk Jane pergjegjes per efektet ansore, e kam fotografuar ate qe firmosa.

 • The Boss

  The Boss

  11 ditë më parë

  @Mile_d 2020 Nuk ka rendesi kualifikimi im por nder vaksinat qe jane ne qarkullim sot Pfizer eshte me e mira. Kete e thone njerez te afert shume te pregatitur dhe pa asnje konflikt interesi ne te cilet kam besim 100%. Siç e degjuat ne video, askush nuk e ka sigurne çfare do te ndodhi pas 5 vitesh por mire eshte qe sidomos njerzit e moshuar dhe ata qe kane probleme me shendetin te vaksinohen me Pfizer dhe jo vaksina te tjera sepse virusi mund te jete fatal.

 • Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  11 ditë më parë

  Me fal cfare kualifikimi ke ne mjekesi? Nga cilet kritere e vlereson ti qe eshte me e mira? E ke testuar per 5 vjet min? Ska dhene efekte anesore per 10-15 vjet? Me kete nuk infektohesh me? Nqs i ka keto jam dak me ju.

 • Flora Nikolli

  Flora Nikolli

  15 ditë më parë

  Laerti sh e vertet.kena imun vet.

 • Servete Haliti
  Servete Haliti17 ditë më parë

  Bravo doktor zoti te rujte

 • Zefi Lepuri
  Zefi Lepuri17 ditë më parë

  Doktor profesioni per ju, asht ishejte, apo jo, shtoje nje fjale

 • Selvi Celoaliaj
  Selvi Celoaliaj17 ditë më parë

  Po nj peron qe e ka kaluar n shtepi, a ka analiz qe e verteton kete, se un njoh nj person qe e ka kaluar n shtepi ne gjendje te rende qe n shkurt t 2020 pa mar mjekim nga nj mjek, si mund ta vertetoj

 • Vajze Mbreti

  Vajze Mbreti

  13 ditë më parë

  Eshte analiza e antitrupave. Aty te del nese e ke kaluar apo jo.

 • Fationa Hoxha
  Fationa Hoxha17 ditë më parë

  Rrespekt per Dr Alimehmetin i qarte ne kshillat qe jep

 • Edmond Cuko
  Edmond Cuko17 ditë më parë

  Ore me duket se AstraZeneca po del me e mira . Te vaksinuarit me Astra duket se kane imunitet. Fakti qe kjo vaksine te jep temperature tregon qe eshte efikase.

 • Sadette Sinanaj

  Sadette Sinanaj

  11 ditë më parë

  @G-Armour 7 po' kaloni nje jav me tem

 • geo kappa

  geo kappa

  14 ditë më parë

  Jo cdo rast ka temp une per vete nuk kisha asnje symptom

 • Edmond Cuko

  Edmond Cuko

  16 ditë më parë

  Nga e di apo e merr me mend😊

 • Edmond Cuko

  Edmond Cuko

  17 ditë më parë

  @ALthe I flm. Gjithashtu ju uroj edhe une. "Njerez pa integritet" se kisha fjalen per ju po per Cakon,Goxhaj,Gurin,etj qe i pelqejne konspiracionet.Juve ju kuptova qe ishit te fushes perkatese.Debati konstruktiv sjell zhvillim.Respekte

 • Edmond Cuko

  Edmond Cuko

  17 ditë më parë

  @ALthe I te gjitha keto qe thoni do ishin reflektuar ne ndjesine time fakti qe jam ne forme tregon te kunderten e pretendimeve tuaja. Ndoshta njerezit me semundje shoqeruese mund te kene pasoja. Ata qe e hodhen kete virus kane synim"krasitjen". Flas per njerez te shendetshem.kam mendimin tim nuk me pelqen ta zgjas

 • Ardi Krasniqi
  Ardi Krasniqi18 ditë më parë

  Rrespekt per doktor alimehmeti je me fam dhe gjentelmen dhe i sakt shum perh nga kosova ademi

 • Fredi Tona
  Fredi Tona18 ditë më parë

  ASKUSH NUK DUHET TË BËJË VAKSINË. ËSHTË DËMTUEDE....

 • Myslim Vila
  Myslim Vila18 ditë më parë

  Shume I ditur , I pergatitur I sakte dhe i drejte si gjithmone Profesor Dr Alimehmeti. Respekte

 • Castriot1
  Castriot118 ditë më parë

  Alimehmeti Je I Shkelqyer. Nisida je Diva.

 • gandia playa

  gandia playa

  12 ditë më parë

  Ngelet tu kopju boten me keto shpreje o milet care kjo diva ma rrufsh toten e majte.mos u boni kopjac

 • Castriot1
  Castriot118 ditë më parë

  Nisida Tufa&Doctor Alimehmeti ELITARE. Shqiptaret Ju duan shume

 • Ena Sena

  Ena Sena

  15 ditë më parë

  E vertet prandaj na duhet me i drejt

 • EFTI EFTI

  EFTI EFTI

  15 ditë më parë

  Doktori fantastik

 • Yllka Malo
  Yllka Malo18 ditë më parë

  Doktori me i mire

 • Skender Qelibari
  Skender Qelibari18 ditë më parë

  Dok i bere korones nje zberthim brilant faleminderit

 • Johnnie Walker
  Johnnie Walker18 ditë më parë

  Ajo per ate pune asht shpike.

Faqja Tjeter