Çifti i parë nga Për'puthen/ Dashuria jashtë kamerave, Alvisa: Është pak xheloz | Ditë e Re

Alvisa Qarri dhe Bashkim Seiti janë çifti i parë që dolën bashkë nga emisioni i dashurisë "Për’puthen".
Por si po shkon marrëdhënia e tyre jashtë kamerave dhe larg publikut.
Në një intervistë për "Ditë e Re" në ekranin e RTV Ora, çifti pohon se janë në një periudhë ku po njihen më mirë me njëri-tjetrin dhe se tani po shijojnë daljet e tyre larg kamerave dhe vëmendjes së publikut.
Çifti shprehet një zëri se janë shumë më rehat jashtë dhe se brenda emisionit kishin shumë presion.
Ndër të tjera nuk hezituan të flasin dhe për "zënkat" apo momentet e xhelozisë, që edhe ata kalojnë si çdo çift.
Alvisa thotë se Bashkimi është xheloz, ndërsa Bashkimi thotë për Alvisën se rri shumë në telefon.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/lifestyle/ifti...
----------------------------------------
Një emision i drejtuar nga Arjola Shehu dhe Arjon Muça. Çdo ditë nga e hëna në të premte ora 07:00 - 10:00 . Emisioni 180 minuta është konceptuara në tre shtylla. Temat e trajtuara në emision mbulojnë të gjithë spektrin e zhvillimeve ditore si: politikë, aktualitet, kulturë, show biz etj.
Në çdo puntatë, i ftuar është edhe një personazh, profil. Në fashën e parë të orarit, emisioni ka të gërshetuar informacionin utilitar, aktualitetin dhe muzikën në 60 minuta.
Herë pas here në këtë fashë ka ndërhyrje nga terreni me gazetarët për zhvillimet e mëngjesit apo edhe të ftuar protagonist të një ngjarjeje.
Nga e hëna në të premte ora 07:00 - 10:00 .
Follow RTV Ora
Website: www.oranews.tv
ALthe bit.ly/2sPcqj3
Facebook: RTVOra
Instagram: rtvora

Komente: 121

 • Inna Hoxha
  Inna Hoxha

  Sa te mire te dy.Alvisa dhe Bashkim qofshi bashk dhe te lumtur gjithmone.

 • a b
  a b21 ditë më parë

  Alvisa is THE BEST girl we have seen in Perputhen this year. I have noticed in many interviews or live events that all men who were part of the initial format, have the highest regards for Alvisa. However, she has a big weakness. Her weakness is Bashkimi. The break up with Bashkimin was very painful for Alvisa but at the same time it was an empowering event for her. She finally opened her heart to him, she was able to love him courageously in front of the cameras, they had months of beautiful experiences together and she is grateful for those experiences. Lessons from this event will create room for something great and even more amazing to happen in her life because the best is yet to come. Her cry, her tears, and sad songs about her love, her anger, sadness, her moments of scare, her forgiveness for what Bashkim did to her, and her grateful attitude towards him, means that she is in control of her emotions and that’s the only way for her to get a fresh start when she will be ready to move forward with her life. Whether with Bashkimin or someone else the love of her life will be waiting for her, for the new Alvisa, and she will be able to give him her best love which she learned from her experience.

 • Dhurata Smoqi
  Dhurata Smoqi

  Bashkim Alvisa jeni si dy yje ❤💖🧿Erjon je shum njeri i mir Zoti te ruajt e te bekoft amin 🙏

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  💞👏👏

 • Nexhadi Halili
  Nexhadi Halili

  kam qen fansi i juaj prej fillimi jeni ma te miret po shkelqejni te dyt ju uroj te keni fat ne jet

 • Renis Xhoka
  Renis Xhoka

  Ju uroj me trashigime e qofshi gjithmonë bashkë e te lumtur suksese kudo ne çdo hap të jetes suaj 🥰🥰🌟🌟🧿🧿

 • Malcolm X
  Malcolm X

  Alvisa si gjithmon perfekte n'syrin tim...ndersa meshkujt n'pergjithsi kur "marrin" ndjenjen e femres japin vlera tepruara ke vetja! Bashkimi per mendimin tim duhet sjellje e perkushtim me t'madh kundrejt Alvises ,sepse kto lloj e femrash meritojn me teper embelsi!!!

 • leja rudi
  leja rudi

  Flm qe Keni Ftua kta dy bukurosha jemi knaq ket program sod edhe me ju Moderatort 💜💜🥰🥰

 • MS
  MS

  Me pelqen qe kombinojeni ne veshje shume bukur

 • Halime Gashi
  Halime Gashi

  kalofshi sa me bukur gjith jeten qete dy jeni 2 ylla alvisa sheqer sheqer vetem veshjet pak mat mbulume dot behet sherbet

 • *ka shum tvdekur ktu o la😜*
  *ka shum tvdekur ktu o la😜*

  Na gezuat pa mase qe na nxoret keta dy yje se na kishte mar malli

 • Diana Zelia
  Diana Zelia

  Arjoli ka qen gjithmon mbeshtetja juaj dhe e meritoni se jeni cifti me i miri që egziston mua më keni pëlqyer shummm ju uroj të jeni bashkë deri në fund të jetës tuaj ju ecte mbar dhe Arjoli më pëlqen shumm është njëri i respektuar dhe i zgjuar bravoo Arjol lum familja që të ka Alvisa paterjote të uroj gjith të mirat e botes

 • leja rudi
  leja rudi

  Jeni Te mir 💜💜

 • fraantxeska☇
  fraantxeska☇

  O zotë sa i pëlqej kta 2 unë Alvisa 😍Bashkim ❤❤

 • Atifete Islami
  Atifete Islami

  Jeni shumë tmirë, ju shkoftë mbarë lidhja juaj

 • ShDKF
  ShDKF

  Alvisa & Bashkim jeni shuuume te mire 🌟🌟❤❤🔥🔥😍😍👍👍

 • Egzoni
  Egzoni

  Jeni perfekt❤❤

 • Violeta Zenelaj
  Violeta Zenelaj

  Shkelqen studjo ! Mos e zgjat shume kete pune . Shijoni jeten tuaj .Ju ka sjelle Zoti ne kete jete per te qene bashk .Eshte fantastike !

 • Mariglena Gripshi
  Mariglena Gripshi

  Sa bukur qe flasin te dy!🤩

 • Emi Italia
  Emi Italia

  Sa te mir jeni te 2⭐⭐

Faqja Tjeter