| Seriali H.O.T | TRAILER EPISODI - 5

Argëtim

Subscribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT

WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: ermalmamaqi...

Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
Ermal.Mamaqi...
ermalmamaqi...
www.linkedin.com/in/ermal-mam...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof...

.O.T

Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ALthe! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Komente: 37

 • Sergjo Gjokrosa
  Sergjo Gjokrosa7 ditë më parë

  Kur del i 4

 • Artjola Artjola
  Artjola Artjola10 ditë më parë

  Hidhini episodin 4 dhe 5 dhe me radh kam par deri tek 3 fantastik prz ju pergezoj

 • lior yunfh
  lior yunfh11 ditë më parë

  Episodi 3

 • Bolia Fops
  Bolia Fops12 ditë më parë

  Episodi 3

 • Nerxhip Veliu
  Nerxhip Veliu12 ditë më parë

  si eka emrin kjo muzika??????

 • Ana Ann
  Ana Ann12 ditë më parë

  Please epis 3 te plote 🙏🏻 . Se jena mbrapa . Se kemi pa n tv

 • mijuo roui
  mijuo roui12 ditë më parë

  3 o bisha

 • Roberto Rescina
  Roberto Rescina14 ditë më parë

  3shi o dangall

 • Μπλακάουτ Ττ
  Μπλακάουτ Ττ14 ditë më parë

  O ermal mos na ca drasat futi aty te tera episodet me rradh se neve malistat sa te dali h 3.ep ekemi harruar te parin

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G14 ditë më parë

  ore episodi 3 i plot kur del

 • Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami14 ditë më parë

  I keni te klani im shkarkoni apikacionet dhe. Shikojeni.

 • Sunshine 🌞
  Sunshine 🌞14 ditë më parë

  A ka diku online ku mund ti shohim episodet?

 • Rabi Hysa
  Rabi Hysa14 ditë më parë

  Ne kerkojm te jepet episode 3 I plot jo vec pjes te shkurtra

 • Kled Dani
  Kled Dani14 ditë më parë

  Ne po e presim ti nuk i hedh hidhi o plak krejt per i her se njerzit do i shohin te gjitha pjeset pa marak rri

 • adiana anaadi
  adiana anaadi14 ditë më parë

  Mos tall taravilen o @ermal mamaqi

 • lajme- instagrami
  lajme- instagrami14 ditë më parë

  Traileri 3

 • leksdi
  leksdi14 ditë më parë

  O kara esht traileri i ep 5 hapni syt

 • a19_aa_
  a19_aa_14 ditë më parë

  o izeeeeeeeeeet po episodi 3 ka o apo ka hik me pushime

 • Rezart Met-hasa
  Rezart Met-hasa14 ditë më parë

  Te 3 dhe 4 e shesin ...

 • muamet serica
  muamet serica14 ditë më parë

  Do e ket van 5 gabimisht se 3shi osh

 • Aldo Nona
  Aldo Nona14 ditë më parë

  Jepi episodet ore ermal pse je kaq i keq..jepi ti shohi njerezit se vec vrasje po shikojm e degjojm

 • Plati Offical
  Plati Offical14 ditë më parë

  Episodi i 3 o bisha jo i 5 se te tretin dhe te katertin ku e le

 • Plati Offical

  Plati Offical

  12 ditë më parë

  @World 2020 o bisha jam dakort ama ne you tube e ka nxjerr ai dhe duhet te veri 3 pervec asaj 3 - shi eshte se e mban mend ku u shkeput pjesa e fundit ?

 • Plati Offical

  Plati Offical

  12 ditë më parë

  @Kaze TV o bisha ca thua e di qe po jep trailerin o vlla po jepet radhe pas radhes jo nga 2 - shi te episodi 5 . Dhe nje gje tjeter meso te shkruash o vlla

 • Frida Demiraj

  Frida Demiraj

  13 ditë më parë

  Ka harru 😂

 • ᴬ✿ᴸ ㅤHELLBOZ

  ᴬ✿ᴸ ㅤHELLBOZ

  14 ditë më parë

  Po pra ja qr🤣🤣

 • World 2020

  World 2020

  14 ditë më parë

  Eshte trailer per ato qe e shofin ne telvizor . Ne tv te dielen jepet episodi 5. Edhe pse ska dale ne youtube

 • xhoana kola
  xhoana kola14 ditë më parë

  Episodi 3

 • Ales
  Ales14 ditë më parë

  3 o bisha

 • Genti Gent
  Genti Gent14 ditë më parë

  Po i treti, apo direkt ke i teti

 • Asllan Korriku
  Asllan Korriku14 ditë më parë

  O BISHA EPISODI 3 JO I PESTI TI QENKE FTOF METH O SHOKU

 • mateo leo
  mateo leo14 ditë më parë

  po treshin epipsod apo varja

 • drhousejr
  drhousejr14 ditë më parë

  o shoku , episodi 3 jo 5!

 • studio planet

  studio planet

  2 orë më parë

  @Besa Korca ,dao

 • Besa Korca

  Besa Korca

  14 ditë më parë

  Eshte trailer i ep5 jo pjesa e trete

Faqja Tjeter