MELINDA FT. NORA & GJIKO - AY CARAMBA

Stream or Download now ''AY CARAMBA'' here 👉 avd.lnk.to/AyCarambaStores

Produced by: BigBang (REDBOXEntertainment)
Lyrics by: Melinda, Gjiko, Petrit Sefaj
Video Produced by: CINEGR8
Directed by: Valon Aziri
Mix/Master: Johan Bejerholm

Styling by: Walone Fashion Group
Make up by: Sellma Kasumoviq
Hair by: Kaci Lleshi

MELINDA on Instagram: melindaademi
NORA on Instagram: NoraIstrefi
GJIKO on Instagram: gjikotheflyboy
BIGBANG on Instagram: bigbangbeats

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Komente

 • Don Egzon
  Don EgzonOrë më parë

  2Pac style ?

 • Yaran Baker
  Yaran Baker4 orë më parë

  I mean I don’t like the song beacause I’m a Muslim

 • Yaran Baker
  Yaran Baker4 orë më parë

  I don’t like your son

 • C.Ronaldo-Legacy
  C.Ronaldo-Legacy13 orë më parë

  Gjikoo 😂😂🐬🐬

 • Rea Martinaj
  Rea Martinaj16 orë më parë

  NORA DHE MELINDA JAN ME TE MIRAT

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani21 orë më parë

  Kenge e fort melinda edhe bashkpunimi shum i mir respekt per 3

 • Kevin
  Kevin22 orë më parë

  >3>3>3🇺🇾

 • Anass Htitou ⚫
  Anass Htitou ⚫23 orë më parë

  Respect 🇲🇦🇦🇱

 • Xhemile Ismajli
  Xhemile Ismajli23 orë më parë

  0:17

 • Rafael Moshaev
  Rafael MoshaevDitë më parë

  Love from israel❤❤❤

 • sinem ünsal
  sinem ünsalDitë më parë

  Shum e bukur kjo kanga me mangupa Melinda ademi dhe nora dhe gjiko seksi

 • Emiljano Ismailaj
  Emiljano IsmailajDitë më parë

  Jena esht super e bukur por ambjenti dhe personazhet nuk me pelqejn

 • valbona fejzuli
  valbona fejzuliDitë më parë

  100000 her e ngjoj ne dit

 • Teuta Shala
  Teuta ShalaDitë më parë

  I like melinda

 • Username.
  Username.Ditë më parë

  The cultural appropriation is astronomical...😶

 • Jori .01
  Jori .01Ditë më parë

  I LIVE FOR HER CONFIDENCE

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  3 orë më parë

  Nora is damn on🔥

 • Bujar Ismani
  Bujar IsmaniDitë më parë

  Laviret 👎👎👎

 • Ganimete Avdiu
  Ganimete AvdiuDitë më parë

  Shum bukur loqk 🥰te kam❤

 • Hyra Rama
  Hyra Rama2 ditë më parë

 • Feedback 13
  Feedback 132 ditë më parë

  Nora hat mehr Klasse 🥰🥰

 • Ajshe Gashimaloku
  Ajshe Gashimaloku2 ditë më parë

  Melindaa🥰😻 Melindatorett😻🥰

 • Ornela Idrizaj
  Ornela Idrizaj2 ditë më parë

  Mama budall

 • Klodjana Nexhipi
  Klodjana Nexhipi2 ditë më parë

  Sa qejf e kam kete kengen❤️❤️

 • Liridona mahmuti
  Liridona mahmuti2 ditë më parë

  Se e Mir osht melinda te dua melinda je shum e bukur❤❤

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani2 ditë më parë

  Melina .ka kendu para yjeve Botrore ..shifni pak ma shum biografin e saj ..e bindeni vet me mir .kush eshte kjo respekt linda❤

 • Raif M
  Raif M2 ditë më parë

  Fyyjaaah🔥🔥🔥

 • Mia Terziu
  Mia Terziu2 ditë më parë

  Hit🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • Ervis Gabriel
  Ervis Gabriel2 ditë më parë

  Kjo Melinda sikur me ha buken

 • Maldin Marashi
  Maldin Marashi3 ditë më parë

  Kush i ka thene kesaj Nores qe di te kendoje 👀

 • Merita Duriqi
  Merita Duriqi3 ditë më parë

  Jam fanc e jotja zemer

 • ildi Boza
  ildi Boza3 ditë më parë

  Medelina te lutem be nje kenge me kiden

 • Ramadan Arifi
  Ramadan Arifi3 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤

 • Gazmir Ziberi
  Gazmir Ziberi3 ditë më parë

  hahah burningman style

 • Fahim Amani
  Fahim Amani3 ditë më parë

  Which language is that?

 • Still Alive

  Still Alive

  2 ditë më parë

  Albanian!

 • Zhani Braha
  Zhani Braha4 ditë më parë

  Kenga e pare me kuptim e melindes😫😂✌️

 • bisa bisa
  bisa bisa4 ditë më parë

  3000 Like per melinden me te bukren vajzen shqiptare ❤🧡💛💚💙💜

 • Aulona Shaqiri
  Aulona Shaqiri4 ditë më parë

  Melinda jam fansja jote me e madhe

 • beratinhofreestyle
  beratinhofreestyle4 ditë më parë

  Verzioni kinez i filmit Mad Max Fury Road 😱👌

 • Amar Pllana
  Amar Pllana4 ditë më parë

  very good

 • Mr Mister
  Mr Mister4 ditë më parë

  Melinda. 💙

 • Besim Dibrani
  Besim Dibrani4 ditë më parë

  Kosovo albana muzik de best in Europa

 • Arnuela Vrapi
  Arnuela Vrapi4 ditë më parë

  Super One

 • ILLYRIAN SON
  ILLYRIAN SON5 ditë më parë

  Qfar flokesh gjiki😂😂😂😂

 • Jasmina Dragovic
  Jasmina Dragovic5 ditë më parë

  💥💥💥

 • kristi kristjani
  kristi kristjani5 ditë më parë

  shum s bukur kenga brvv melinda❤❤❤❤

 • Marciela Toledo
  Marciela Toledo5 ditë më parë

  Adrenalinë kjo këngë☺ Melinda 1⭐me zë të bukur 3 këngëtarët super kombinim☺👏

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  2 ditë më parë

  Albanian language is 🔥 wowww ❤️ love from Germany🇩🇪

 • Albo 010
  Albo 0105 ditë më parë

  They sell there soul for a simple video 🤣😉

 • Stefano 05
  Stefano 056 ditë më parë

  Burning Man?

 • mube ferdi
  mube ferdi6 ditë më parë

  We want song with talent not just only body dance tweark Why you are spoiling to the new girl generation by naked clothe you showing weird shameless person you are not singing just you showing your naked body

 • El gringo Dupi
  El gringo Dupi6 ditë më parë

  Kur po tshof me bikini😂😂😂po me kercet Delfini😂😂😂i mir shum ky Gjiko😂😂😂i shko dhe kur kerce dreqit😂😂😂😂Delfini termostat😂😂😂😂

 • Driper Biper
  Driper Biper6 ditë më parë

  Ca muti 🤢🤢🤢🤮🤮🤮

 • KOSOVO is doing the best music in Europe
  KOSOVO is doing the best music in Europe7 ditë më parë

  GIRLS fromnDARDANIA are so stylish and beautiful 🇽🇰🦅🇦🇱💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍 KOSOVA

 • Valdrin Gashi
  Valdrin Gashi8 ditë më parë

  Une dyshoj se Melinda si KA krejt orgjinal, aban me ja ba Deutsche TÜV?

 • Aasif Khan
  Aasif Khan8 ditë më parë

  Super hit songs

 • Armelo Doka
  Armelo Doka8 ditë më parë

  Like kush ka hy vetm me ngju Melinden qe thot kush osht tu rrejt qe I ka silikon 😂😂

 • fier fier
  fier fier8 ditë më parë

  ❤❤

 • fier fier
  fier fier8 ditë më parë

  Melinda je yll

 • Ariana BERISHA
  Ariana BERISHA8 ditë më parë

  Flen flen

 • なたまかなや
  なたまかなや8 ditë më parë

  Love this song from🇯🇵

 • Zehra kerimlizehra
  Zehra kerimlizehra8 ditë më parë

  Big up from USA 🇺🇸

 • aswer huio

  aswer huio

  3 ditë më parë

  I love it !!! Everything is so amazing!!! 𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓𝒑𝒊𝒆𝒄𝒆 !!! 👏🎧🍀👍

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide8 ditë më parë

  Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

 • Vlera Merkez
  Vlera Merkez8 ditë më parë

  Ti krejt i ke silikan

 • Mimoza qenaj
  Mimoza qenaj9 ditë më parë

  Ju lumt melind gjiko nora istrefi👏👏👏👏👏💚💛😍😍

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss9 ditë më parë

  애니 보고있었는디 여길로 와졌노 아 ㅋㅋ

 • NightY
  NightY9 ditë më parë

  ay caramba

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  8 ditë më parë

  kurv

 • Blerton 02
  Blerton 029 ditë më parë

  Ruju se tayna ta kafshon😂😂

 • Ena Fejzullahu
  Ena Fejzullahu9 ditë më parë

  Brovo melinda zemër shumë e fort je për rep

 • Eris Azemi
  Eris Azemi10 ditë më parë

  Pershendetje! Un po xhelozoj per te pasmet e Melindes, deshta mi testu edhe mi kafshu!

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  9 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Ela Jahaj 🤍
  Ela Jahaj 🤍10 ditë më parë

  Kur të rritem dua të bëhem si melinda

 • Bogdan Olteanu
  Bogdan Olteanu10 ditë më parë

  Mada max reloaded.....big up from Romania!

 • Bishat
  Bishat11 ditë më parë

  E adhuroj kete kenge

 • Izwan Wan
  Izwan Wan11 ditë më parë

  😂 patak...

 • •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}
  •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}11 ditë më parë

  YAY MELINDAAAAAA💖

 • •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}

  •Alinea'H•インデント{Jum's de Leslie}

  10 ditë më parë

  @serry ciok YEAAAAA💖

 • serry ciok

  serry ciok

  10 ditë më parë

  🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • Alisa Lezi
  Alisa Lezi11 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖

 • bigboss bigboss
  bigboss bigboss11 ditë më parë

  Pordhe akell e ftoft SA te dushe emitime ,pordhe t,kalpta dyjat .

 • Alban Ukshini
  Alban Ukshini11 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ervin Meta
  Ervin Meta11 ditë më parë

  Gjiko AY Caramba

 • Anisa Sheshi
  Anisa Sheshi11 ditë më parë

  kurv

 • Anisa Sheshi
  Anisa Sheshi11 ditë më parë

  kurv

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy11 ditë më parë

  Amei essa música kakaakkakaakkakaka

 • Sen çal kapimi
  Sen çal kapimi11 ditë më parë

  2:02

 • Moha Med
  Moha Med11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Bajram Plaku
  Bajram Plaku11 ditë më parë

  🤩🤩🤩😻😻❤

 • Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari12 ditë më parë

  😚😚😚

 • aswer huio
  aswer huio12 ditë më parë

  🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  2 ditë më parë

  Love this song from🇯🇵

 • tina la beste 😎😘
  tina la beste 😎😘12 ditë më parë

  I love son is so cool 😍🤩😘😉😂😚😁😄😊🤗🤩😍😍

 • Gledia Gurra
  Gledia Gurra12 ditë më parë

  😘😘😘😘😘

 • Mohamedsalah Kadri
  Mohamedsalah Kadri12 ditë më parë

  Yjtu9

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  und jam mamba

 • FF MB SHTETI
  FF MB SHTETI12 ditë më parë

  2 Vajzat me te bukura

 • Nexhat Iseni
  Nexhat Iseni12 ditë më parë

  Melinda ma e, I R A🥇🏆

 • Fatjola Pero
  Fatjola Pero12 ditë më parë

  ❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜Melinda dhe nora jeni shume te bukura

 • Vanesa Delaj
  Vanesa Delaj12 ditë më parë

  Bravoo,best hit if 2021

 • marinela vasa
  marinela vasa12 ditë më parë

  Gjiko me 2 grat e tij 🤣🤣🤣

 • ardit cjapi
  ardit cjapi12 ditë më parë

  Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

 • Alberto -
  Alberto -12 ditë më parë

  Mad Max auf wish bestellt 🤣🤣🤣

 • Regina Dedej Rexhina
  Regina Dedej Rexhina13 ditë më parë

  Lola lola

 • Elprado Aabiel
  Elprado Aabiel13 ditë më parë

  :-() :-0

 • Ajsi Xhemali
  Ajsi Xhemali13 ditë më parë

  ngjani shume

 • Feim Kabashi
  Feim Kabashi13 ditë më parë

  und jam mamba

 • Noa Deda
  Noa Deda13 ditë më parë

  Noraaaa loveee❤❤❤

Faqja Tjeter