Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Komente

 • Bes Kallaku
  Bes KallakuMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina

 • Edi Eduard

  Edi Eduard

  Ditë më parë

  /4TH 4343

 • Edi Eduard

  Edi Eduard

  Ditë më parë

  A!f4 !

 • Eva Evaa

  Eva Evaa

  3 ditë më parë

  Besi nuk eshte kengetar por per ze ja kalon te gjitheve

 • Sonila Hysenaj

  Sonila Hysenaj

  5 ditë më parë

  Ladl

 • Andrea Elshani

  Andrea Elshani

  5 ditë më parë

  1

 • Anxhela Selimaj
  Anxhela Selimaj2 ditë më parë

  😍😍❤️😍❤️😍❤️😍😍😍❤️😍😍❤️😍🤔

 • Elvis meta
  Elvis meta5 ditë më parë

  Bes, je i papar

 • Ich Unddu
  Ich Unddu5 ditë më parë

  😂🙈

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku6 ditë më parë

  Oooooo se na ktheve adoleshencen pz super e paskeni qare Rrespekte Besi &Andi

 • xhiulia xhoxha
  xhiulia xhoxha6 ditë më parë

  ❤👏

 • Spiro .B
  Spiro .B7 ditë më parë

  Kot fare Besi e ka dhjere fare si kenge sbahet ma

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes7 ditë më parë

  Haahahahahaah

 • ildodeejay albania
  ildodeejay albania8 ditë më parë

  E keni myt me ket kenge..meriton 100 milion

 • Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant10 ditë më parë

  Perputhen Prapaskena, 30 Mars Ledjana Mevlani Juli Antonela Aristela Sindi Andi Jasmina Blerimi - ALthe

 • vasy bylli
  vasy bylli10 ditë më parë

  RUDINA:((((💗😘😘😘

 • Macoku Shqiptar
  Macoku Shqiptar10 ditë më parë

  O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma

 • Salihe Hysenbelliu
  Salihe Hysenbelliu11 ditë më parë

  Bukur Besi 👏👏👏

 • Rudina Molla
  Rudina Molla12 ditë më parë

  Hahhaha eshte e verte per rudinen

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu12 ditë më parë

  je yll bote rudina

 • erigent backa
  erigent backa12 ditë më parë

  Love u besss u are the best.

 • Arnold Hoxha
  Arnold Hoxha12 ditë më parë

  ❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃

 • Naxhie Kasmi
  Naxhie Kasmi13 ditë më parë

  Jeni i madh Andi

 • Ardian Shano
  Ardian Shano14 ditë më parë

  Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍

 • Flogerta Dalipaj Kushova
  Flogerta Dalipaj Kushova14 ditë më parë

  🤣

 • suzi koci
  suzi koci15 ditë më parë

  O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok

 • Albania Albania
  Albania Albania15 ditë më parë

  Ednez::::, . ...m

 • Dezi Ceno
  Dezi Ceno16 ditë më parë

  Super bravo

 • Ilir Biba
  Ilir Biba17 ditë më parë

  BRAVO

 • Petrit Veizaj
  Petrit Veizaj19 ditë më parë

  O Bes je i papar

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania20 ditë më parë

  andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate

 • Majlinda Shkembi
  Majlinda Shkembi21 ditë më parë

  O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.

 • Shahe Hocha

  Shahe Hocha

  2 ditë më parë

  0

 • Sonila Hysenaj

  Sonila Hysenaj

  5 ditë më parë

  0

 • Bedri Zenelaj
  Bedri Zenelaj21 ditë më parë

  EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE

 • Dank Montages
  Dank Montages24 ditë më parë

  Ok

 • Mirela Tabaku
  Mirela Tabaku24 ditë më parë

  ha ha

 • tian numani
  tian numani25 ditë më parë

  Komplet vk n krye bes rakllaku

 • Jona Izetaj
  Jona Izetaj25 ditë më parë

  Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj26 ditë më parë

  Super

 • Sabit Behrami
  Sabit Behrami26 ditë më parë

  Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?

 • •FATIME_*_BASHA•

  •FATIME_*_BASHA•

  25 ditë më parë

  Pse mo😂😂😂

 • romeo romeopaluka
  romeo romeopaluka27 ditë më parë

  Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del

 • Amarildo Tafa
  Amarildo Tafa27 ditë më parë

  ❤️

 • Preng Kola
  Preng Kola27 ditë më parë

  Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mustafa dibra
  mustafa dibra28 ditë më parë

  O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri

 • ari pirra
  ari pirra28 ditë më parë

  Ķkkķ

 • ari pirra
  ari pirra28 ditë më parë

  Kkkk

 • kosta kosta
  kosta kosta28 ditë më parë

  Sa kot

 • xhulio
  xhulio28 ditë më parë

  Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️

 • Likan 02
  Likan 0228 ditë më parë

  Ylli Baka

 • Likan 02
  Likan 0228 ditë më parë

  Baftjari

 • Klodjan Sina
  Klodjan Sina28 ditë më parë

  andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Hyrije Nezha
  Hyrije Nezha29 ditë më parë

  Bukur

 • Hyrije Nezha
  Hyrije Nezha29 ditë më parë

  Shum bukur

 • arif veshti
  arif veshti29 ditë më parë

  Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve

 • TheAlbanian

  TheAlbanian

  26 ditë më parë

  Padhakarit i shqiptarve

 • Besmir Meta
  Besmir Meta29 ditë më parë

  Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻

 • Kliton Zeneli
  Kliton Zeneli29 ditë më parë

  0p0pppp

 • Rudina Xhahysa
  Rudina Xhahysa29 ditë më parë

  Mi piace

 • Antonela
  AntonelaMuaj më parë

  I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi

 • Lusiano Bosi

  Lusiano Bosi

  21 ditë më parë

  Fhj

 • Joelia Joli
  Joelia JoliMuaj më parë

  ëp

 • restorant pogradeci
  restorant pogradeciMuaj më parë

  alen

 • Reli Metaj
  Reli MetajMuaj më parë

  Ini me te mirt bravo

 • Drite Pupa
  Drite PupaMuaj më parë

 • Artur Mcini
  Artur MciniMuaj më parë

  boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti

 • Last Chance
  Last ChanceMuaj më parë

  Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall

 • Sara Rapanj
  Sara RapanjMuaj më parë

  O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤

 • armanda dule
  armanda duleMuaj më parë

  Je njesh

 • Altin Rukaj
  Altin RukajMuaj më parë

  Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliMuaj më parë

  Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliMuaj më parë

  Dianakukaalbania

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliMuaj më parë

  Dianakukaalbania@$#

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliMuaj më parë

  Kjo me pleshen shum 😈

 • Mariola Lici
  Mariola LiciMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Zyra Memini
  Zyra MeminiMuaj më parë

  Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.

 • Pitbull Pro
  Pitbull ProMuaj më parë

  big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴

 • Urjan Arapi

  Urjan Arapi

  Muaj më parë

  E per

 • Urjan Arapi

  Urjan Arapi

  Muaj më parë

  Ok

 • Agim Kaja
  Agim KajaMuaj më parë

  Super

 • Klodiana Carku
  Klodiana CarkuMuaj më parë

  Super super hit 😍😍❤️❤️

 • Serkan 7
  Serkan 7Muaj më parë

  Si te prishesh 1 keng 🤮

 • Vera.pregegaj Pergega
  Vera.pregegaj PergegaMuaj më parë

  Ridkdhu

 • Vera.pregegaj Pergega

  Vera.pregegaj Pergega

  Muaj më parë

  🐦🐦🐦

 • Daniel Ndoj
  Daniel NdojMuaj më parë

  S

 • Marsela Kerciku
  Marsela KercikuMuaj më parë

  Fu

 • Weed69 Remix
  Weed69 RemixMuaj më parë

  hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣

 • D Fisher
  D FisherMuaj më parë

  Love your music! Mwah!

 • Toni Guerrils
  Toni GuerrilsMuaj më parë

  E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...

 • Edmond Teneqexhi
  Edmond TeneqexhiMuaj më parë

  Bo 1 me Sinan hoxhen

 • Eduart Arifi
  Eduart ArifiMuaj më parë

  Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL GMuaj më parë

  Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊

 • Krislinda Lumi

  Krislinda Lumi

  Muaj më parë

  ´il moi o L ´l Le

 • Andi Daka
  Andi DakaMuaj më parë

  Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng

 • Kelerjana Gaxha
  Kelerjana GaxhaMuaj më parë

  Andi shkoza je nr 1

 • Princeshat e perputhes
  Princeshat e perputhesMuaj më parë

  Una e kam emrin rudina

 • Grigor Karo
  Grigor KaroMuaj më parë

  ANDI SHKOZA .....RESPEKTE

 • Rreze Pepshi
  Rreze PepshiMuaj më parë

  Bravo Bravo 👏👏

 • erkooman loondon
  erkooman loondonMuaj më parë

  Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi

 • Alesia Dani
  Alesia DaniMuaj më parë

  Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂

 • Toni Hita
  Toni HitaMuaj më parë

  ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET

 • Alex Leka
  Alex LekaMuaj më parë

  Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar

 • Brand New Game
  Brand New GameMuaj më parë

  Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂

 • Anisa Balla
  Anisa BallaMuaj më parë

  Super😍

 • Lori Swiss
  Lori SwissMuaj më parë

  Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏

 • Andon Markaj
  Andon MarkajMuaj më parë

  Një tjetër 🐒💩💩💩

 • nicky 641
  nicky 641Muaj më parë

  👌

 • E M
  E MMuaj më parë

  Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎

 • El gringo Dupi
  El gringo DupiMuaj më parë

  Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃

 • Gena Gjepali
  Gena GjepaliMuaj më parë

  Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥

 • Bujar Cullhai
  Bujar CullhaiMuaj më parë

  Ik o bes se le nam

 • Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfeMuaj më parë

  Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey

 • Anjeza Kuci
  Anjeza KuciMuaj më parë

  Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝

Faqja Tjeter