LYRICAL SON X MC KRESHA - DILEM JASHT

Stream or Download now "DILEM JASHT" here 👇 avd.lnk.to/DilemJashtStores

Lyrics and Melody: Lyrical Son and MC Kresha
Beat by: Strike Beatz
Rec by: K-Master (Pint Studio)
Mix and Master: Pressplay
Video by: Afrim Zenuni
Produced by: PINT 2021


All rights reserved: PINT 2021

Komente

 • PINT
  PINT20 ditë më parë

  Po don met qu n'deti Don me dal n'pllazha Aje ti n'vetii Dilem baj plaçkat Dilem jasht Ti po thu qe spo ma nin Ok dal me tjeter kon Lidhja jone si trampolin Posht e nalt o ka shkon Bitch bye Goodbye Nese t'du une tboj mretnesh zemer, bashk e ndajna na fronin Po ti sje elizabeth qato ma mire spo keqkuptohemi Une jom shum flyyy, po ti po don Pilot droni Ti s'don me kon partner, ti don me kon patroni Besom qe te kom fal, jo qe mke kerku falje Dhimten nuk ma ke nal ,qe ti ke ni keqardhje E du ni purple heart, meritoj medalje Se thjesht kom pshtu prej teje, pom doket si ringjallje Shpresat e ndjenjat ndaj teje kan ra Si fletat e lules pa uj qe jon tha Oj vese n'diell, ti shkrihesh mem pa Ska mo dashni kur n'bark flutra nuk ka Dhem e verteta... U kry mo me ty, kujtimet i treta Kapitull i mbyllun, liber pa germa fotot i djega...

 • Kless Danaj

  Kless Danaj

  2 ditë më parë

  L

 • Hava Latifi

  Hava Latifi

  2 ditë më parë

  331eeeeeeeee

 • Eduart Gjergji

  Eduart Gjergji

  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Armela Mikli

  Armela Mikli

  17 ditë më parë

  Pse kenga nuk shkarkohet ne formatin mp3 e plote por vetem disa sekonta?

 • Albion Tv

  Albion Tv

  20 ditë më parë

  A A o mir mir and a friend from me ty I the one I that was talking a friend lot about it and I was joking like I I’ll I’ll choke it again lol I just ran out of a friend that with

 • Kleos Mara
  Kleos Mara5 orë më parë

  Thirre njoni zjarrfiksen 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ArDian Blakaj
  ArDian Blakaj14 orë më parë

  Qu dilem jasht kueder (Sheqa) ahahah

 • Writer’s 📝
  Writer’s 📝20 orë më parë

  Can i sing 🎤

 • Gamex 3
  Gamex 323 orë më parë

  althe.info/number/n3bWeXiNeWR7qrY/video

 • yuoop noke
  yuoop nokeDitë më parë

  Kresha Lyrical Strikbeats K-Master what a Combo! LEGENDARY History Formers

 • Leo saksjjs Kiksksn
  Leo saksjjs Kiksksn2 ditë më parë

  E veti baben kur kena me shku ndeti Baba : dilem jasht dilem jasht dilem jasht

 • doire aintu

  doire aintu

  2 ditë më parë

  Hjjjhbbkj

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov3 ditë më parë

  Padyshim reperat ma tmir nShqiptari

 • sokin jon
  sokin jon3 ditë më parë

  Ndodhë me dezertu publiku kur t'na vjen korriku.🌶

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  3 ditë më parë

  Ok

 • PANDA BOX
  PANDA BOX3 ditë më parë

  Pse Mono?

 • sokin jon

  sokin jon

  3 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Gentian Kalemi
  Gentian Kalemi4 ditë më parë

  Plako komplimente si per kengen dhe videon , nje kompliment shtese eshte qe me mire kuptoj fjalet e tuaja sesa te Noizit qe e kam bashkatdhetarin tim :-) .

 • Valter AL
  Valter AL5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Afrim Bugari
  Afrim Bugari6 ditë më parë

  Legjendat e repit shqiptar.

 • mentor
  mentor8 ditë më parë

  kenge e fort ;)

 • Jonida Dollani
  Jonida Dollani9 ditë më parë

  ♥️♥️👑👑

 • Orphie Amal
  Orphie Amal9 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse nuk e vlersojn sa e bukur kjo muzik eshye

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti9 ditë më parë

  Keni pordh ne shishe

 • Valdrin Rama
  Valdrin Rama9 ditë më parë

  Qka esht ka lyp kjo zezake n video XD

 • Joanna
  Joanna9 ditë më parë

  Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy10 ditë më parë

  "They say time's undefeated, these two will be the first ones who can beat it"

 • Joanna

  Joanna

  9 ditë më parë

  Fenomenal

 • Afet isen
  Afet isen10 ditë më parë

  Kto qe dojn me i qu n'deti e paskan bo menjeher dislike

 • aswer huio
  aswer huio11 ditë më parë

  Mendja te kalon ne tjeter dimension kur degjon zonin e ktyre . Artista ne cdo aspekt , me plot kuptimin e fjales!

 • arsim Zejnullahu
  arsim Zejnullahu11 ditë më parë

  Hjjjhbbkj

 • aswer huio

  aswer huio

  11 ditë më parë

  Fenomenal

 • arsim Zejnullahu
  arsim Zejnullahu11 ditë më parë

  Okkkklmlmlmkk

 • arsim Zejnullahu
  arsim Zejnullahu11 ditë më parë

  Ok

 • ana serani
  ana serani12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • G B
  G B12 ditë më parë

  Kur ke probleme me jashtqitjen dilm jasht dilm jasht

 • el duderino
  el duderino12 ditë më parë

  Kresha dil jaaaasht dil jaaasht :D epic

 • Cigsaftersex
  Cigsaftersex12 ditë më parë

  Pint forever and ever pfft ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • bgodtwenty2
  bgodtwenty212 ditë më parë

  2 njerz t mdhaj, 2 njerz te pjekur. Rezulltati: masterpiece

 • PELLAZG ILIR
  PELLAZG ILIR13 ditë më parë

  Shiko çfar YLLI

 • rea re
  rea re13 ditë më parë

  🥂

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller14 ditë më parë

  was sell das YT? worim schlosch du mir sone wiiderliiichi musigschwuggedräck vor?? Mach dä dräck weg und zwar subito!!!

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller14 ditë më parë

  hundefiggermusig

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller14 ditë më parë

  gay

 • Estera Bizhga
  Estera Bizhga14 ditë më parë

  Fenomenal

 • Callme Ela
  Callme Ela14 ditë më parë

  Omgggg eshte wowww tekstiii e cdo gje

 • Mehas Haliti
  Mehas Haliti14 ditë më parë

  "...ti sdo me kon partner por don me kon padron..." bitch please,dilem jasht!

 • bowen voowy
  bowen voowy14 ditë më parë

  My fav part is "ti nuk don mu kon partner, po don mu kon patron" we see that alot from both sides

 • k k
  k k14 ditë më parë

  Djem jeni shum mequm per audjens ton se na kem qef pak me tallava me perzi

 • k k

  k k

  12 ditë më parë

  @bowen voowy edhe tan qysh met 🤔🤪

 • bowen voowy

  bowen voowy

  14 ditë më parë

  Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 • Florant Bunjaku
  Florant Bunjaku14 ditë më parë

  Lyrical son osht legend !!!

 • Erald Delibashi
  Erald Delibashi15 ditë më parë

  Mc kresha

 • Alketa Plaku
  Alketa Plaku15 ditë më parë

  Na kenaq me ate ze te embel !🌟🌟

 • salak salak
  salak salak15 ditë më parë

  Mc kresha baba😍🥰

 • Vani Vani
  Vani Vani15 ditë më parë

  Ska Kong qe se kam ne my favourite liste po 😊kto Jan magical rap machine ma te mirt ne planet nese bonuci dhe kielini Jan me dhan msim ne havart per mbrojtje kto Jan drejtorat e havardit ne rap

 • Duri Hoxha
  Duri Hoxha15 ditë më parë

  Dyshja Me E Mire 🤍😍

 • arber shkoder
  arber shkoder16 ditë më parë

  Ma i madhi Kresh

 • Mato 28
  Mato 2816 ditë më parë

  -Fillon Mc kresha t kendoj 🔊max “dilem jasht t gjith

 • bofooit gojo
  bofooit gojo16 ditë më parë

  Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

 • W W
  W W16 ditë më parë

  1:13 “Purple heart” inspired from BTS! btw nice song

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  16 ditë më parë

  sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 • Eranda Harizi
  Eranda Harizi16 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 🙌 .... KRYEVEPER 🏆

 • Kron Dushaj
  Kron Dushaj16 ditë më parë

  Like:lyrical son Koment: ardian bujupi

 • I don't care I love it
  I don't care I love it16 ditë më parë

  Kryeveper.

 • NON STOP
  NON STOP16 ditë më parë

  Dil jasht se na acarove tani se tkam thon me shum se 3 her 😂😂😂😂😂😂

 • xhoana gjyshka
  xhoana gjyshka16 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 • serdy ximi
  serdy ximi16 ditë më parë

  Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 • Eduart Gjergji
  Eduart Gjergji16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • serdy ximi

  serdy ximi

  16 ditë më parë

  This is fireee 🔥

 • Alma M
  Alma M16 ditë më parë

  😍

 • 20 and growing
  20 and growing16 ditë më parë

  I don’t even understand what the music is about but this guy is doing his thing❤️❤️

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  14 ditë më parë

  Legjendat godasin me hitin e radhes

 • thisis¤gi
  thisis¤gi16 ditë më parë

  KINGS 👑 KOSOVA

 • Random Stuff heh
  Random Stuff heh17 ditë më parë

  I'm an easy person i see mc kresha, i click.

 • Zoki I
  Zoki I17 ditë më parë

  MC KRESHA,zeri yt ste len me vdek kush e din se qka asht muzika 🤴🏻je

 • Arlinda Smajli
  Arlinda Smajli17 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  17 ditë më parë

  Oooooooookk ooooooookk ❤

 • Simon Benamou
  Simon Benamou17 ditë më parë

  sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata17 ditë më parë

  Nuk kam fjale per kete kenge uuuuuuaaaaaaauuuuuuu esht super

 • πTIM
  πTIM17 ditë më parë

  Artist te vertet.

 • Deadline
  Deadline17 ditë më parë

  A i dëgjoni ndonjëherë kenget mire para se me i postu 👎

 • Gjorgj Kushi
  Gjorgj Kushi17 ditë më parë

  Does these guys make a bad song ? Nah

 • Matilde Mara
  Matilde Mara17 ditë më parë

  Lyrical je ❤️❤️❤️💯💯💯

 • UrlocalAce
  UrlocalAce17 ditë më parë

  This is fireee 🔥

 • Anri Ani
  Anri Ani17 ditë më parë

  Super 😎

 • Majlinda Gegaj
  Majlinda Gegaj17 ditë më parë

  Uuuuuuwww super keng realitet shqiptar 😏

 • Mackenzie Long
  Mackenzie Long17 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Anxhela Mërzheku
  Anxhela Mërzheku17 ditë më parë

  ARTISTA 👏

 • frezi hidri
  frezi hidri17 ditë më parë

  Kryeveper

 • Njeshi Ktu
  Njeshi Ktu17 ditë më parë

  Legenda jan amo qetu mut e paskan bo po nashta nuk osht kurgjo 😂😂😂

 • senni bgon
  senni bgon17 ditë më parë

  Ky Spot Nuk Osht Per ALthe...Osht Per NETFLIX

 • FLORDI
  FLORDI17 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Gresa
  Gresa17 ditë më parë

  Oooooooookk ooooooookk ❤

 • Arlind Vishaj
  Arlind Vishaj18 ditë më parë

  Diqka ma shum Hollywood🙋

 • Bob Jashtoksori
  Bob Jashtoksori18 ditë më parë

  #LEGJENDA

 • yuitr loing
  yuitr loing18 ditë më parë

  Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata18 ditë më parë

  Kryeveper nuk kam fjal

 • yuitr loing

  yuitr loing

  18 ditë më parë

  Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

 • Cindy
  Cindy18 ditë më parë

  Wow! 🔥🔥

 • Alfred Hidri
  Alfred Hidri18 ditë më parë

  Ktá janè 10-shat e muzikes shqiptare! Cdo projekt esht on top 🙌🙌🙌

 • The Real Deal
  The Real Deal18 ditë më parë

  Kresha esht super artist

 • Bertina Shtembari
  Bertina Shtembari18 ditë më parë

  💕👑🇦🇱

 • AL Gaming
  AL Gaming18 ditë më parë

  Masterpiece 🌶🌶

 • Besa Gashi
  Besa Gashi18 ditë më parë

  Ska të dytë si ju 🌟🌟

 • Griselda Alliu
  Griselda Alliu18 ditë më parë

  Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

 • Uzi ENT
  Uzi ENT18 ditë më parë

  Duhet patjeter ni bashkpunim mes Unikkatil ft Lyrical Son? Ish kon litt 🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️

 • C Evans
  C Evans18 ditë më parë

  Reperat me te mir Kosova/Shqiptaria qe ka pas ndonjeher! 😢

 • Greta Qarri
  Greta Qarri18 ditë më parë

  👏

 • Lutfi Gashi
  Lutfi Gashi18 ditë më parë

  The best duo 👑👑

 • Lola Mmm
  Lola Mmm19 ditë më parë

  Kurr nuk zhgenjeni ju. Me te miret jeni 👌

 • DREn city
  DREn city19 ditë më parë

  Gjithe cka me kohe ka qen me nje kohe po tash ka ndryshu koha juve ka shku ju keni bo muzike tash vec muni me shiju jeten me femijet juve me kalu pjesen e jetes kshtu qe muzike bay bay .

 • valton hoti
  valton hoti19 ditë më parë

  O liyrucalson kno sa dush si knon emsi kresha ti bjen pej liste fill

 • Erinda Hamitajj
  Erinda Hamitajj19 ditë më parë

  Best duo ever 🙌 love the song❤️❤️❤️

 • Egli Channel
  Egli Channel19 ditë më parë

  Lyrical soon o bo bajat cdo muzik e njejta melodi vl e njejta ritem

Faqja Tjeter