Takimi i parë i Mikelës, ndërkohë Bruno çon sinjale tek Alvisa - Përputhen, 16 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Lek Lek
  Lek Lek3 ditë më parë

  Jepi bruno ,tregou cik ca Jane intrigat e vlonjateve se si dine mire njerezit 😅

 • Frida Björkstrand
  Frida Björkstrand15 ditë më parë

  Hello can you please hire someone to make english subtitles on ALthe ? I really want to understand. You will get more views internationally. Thank you!!!

 • hasan hasani
  hasan hasani15 ditë më parë

  perputhen esht si ata qent qe vrapojn mas nje kuqke

 • Gimi Eliona
  Gimi Eliona17 ditë më parë

  Mikela : ti duhet te më zbutësh mua Bruno : pse me ku jam un ne kopshtin zoologjik të ze me kamzhik që të zbutesh ti 😂

 • Vraka Movies 🎥
  Vraka Movies 🎥22 ditë më parë

  althe.info/number/2H-1dXyNkmOpnr4/video £££

 • Nono Onono
  Nono Onono24 ditë më parë

  59:48 juli: po k*ri po 😂

 • Nono Onono
  Nono Onono24 ditë më parë

  Uaa brunua thot uaa moj alvisa moj katunaree

 • Loony Tunes
  Loony TunesMuaj më parë

  Qysh muj me gjet Edi omg sa I mir!!!

 • Tina Ymeraj
  Tina YmerajMuaj më parë

  Alvisa dukett qe eshte nje goxha gocee❤ E bukur e hijshme e sjellshme e respektueshme🌠 Go bestt girl🐞

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta HakaniMuaj më parë

  Sa e bezdisur esht ber kjo fjala" dua te di ku je ti " ketu te ty jom🤣🤣🤣🤣

 • Rock girl
  Rock girlMuaj më parë

  Ritvana mos u merr me me Argjentin ke Alexin aty super çun. Dhe jeni shume cute bashke 😍

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Mikela : Bora un jam nje njeri shum ekspresiv qe reagoj ne situata te tilla Bora : Po dhe olsa prandaj tka zgjedh😂

 • Celebrity shorts
  Celebrity shortsMuaj më parë

  Please dikush te rregulloje Mikeles microphone se mbeti me duar ne vesh… i humb fillin debatit se s’kam problem tjeter.

 • Korat 🐈‍⬛
  Korat 🐈‍⬛Muaj më parë

  Kjo Tolja don te jet e plote esht partizane I keput te dy bashk Si ato neper xxx 😂😂

 • Marinela Zeqaj
  Marinela ZeqajMuaj më parë

  althe.info/number/zaipfYWRlYibnbo/video 😀

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta HakaniMuaj më parë

  Alvisa 1 vajz e pashme embel por kur flet sme pelqen po hiqet shum e kulluar

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  pergatitur me skenar kto fjal dalin nga ni puntor stafi edhe dijeni qe dikush jo shifni ju duket intersesant dikush thot (e hongren delet edhe ksaj rradhe )

 • Klelia Ura
  Klelia UraMuaj më parë

  Ajo "shprehja" qe thot Bruno, ky e ka keqkuptuar I shreti. Ajo esht "a beson ne dashuri me shikim te pare, apo te kaloj edhe nje here tjeter". Por meshkujt mendjelehte edhe idjota si puna ktij e kan keqkuptu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Lisa
  LisaMuaj më parë

  Ridvana u be xheloze për Mikelen, Ja mbylli gojen Argjendi. Argjendi Nuk e pelqen Ridvanen

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  se te hyn ato kret jan taku atu ne veshje apo ne grim . kret ato takime jan cikli i njer reklame ma te mir mos bini pre pa hala per OLSEN qellimi i sja esht vetem te arri sa ma

 • Renata Durra
  Renata DurraMuaj më parë

  Argenti duket se ku esht gazetar osé prezantus ne nfo ne do nje canale teviziv te kosoves

 • dcoog anml
  dcoog anmlMuaj më parë

  Bruno : ca tani e ke shok flisni ne tel beni meme gallata 😂

 • Gaming Chanel
  Gaming ChanelMuaj më parë

  Ore po Juli nga eshte😂

 • Afrim Kenga
  Afrim KengaMuaj më parë

  U be ky emisjon si vaksina pa efekt

 • Sara Saraaa
  Sara SaraaaMuaj më parë

  Shume e drejte cfare tha Bruno, femrat materialiste devijojne shikimin a ishte Bmw apo Audi😂

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😱 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • MR. SUPREME
  MR. SUPREMEMuaj më parë

  Brunoja qetsohu moj vajze Te dolen damaret 😂 LEGEND👽🤪

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😱 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • Chipmunks Official
  Chipmunks OfficialMuaj më parë

  djemt e sezonit kaluar ndoshta thon pse nuk ishim ne kete sezon me kto goca😂😂😂

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • asioe kiou
  asioe kiouMuaj më parë

  Sot u binda qe Bruno eshte gjigand dhe ben show te papare🤣. Pak arrogant, por e ka te lezetshme, humorin super. ⭐️

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • Leda leda
  Leda ledaMuaj më parë

  Ate Jul pederastin e ndyre a do ta zhdukni nga aty? nuk mundet te flasi pas veshit te Argjendit ,nje djale i kulturuar dhe i rregullt duke perdorur ofendime aq te renda qe lexohen me buzet.Na e shpifi

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Muaj më parë

  Mikela kerkoj falje? Ore eshte hera e pare ne jeten time qe kam degjuar nje femer duke thene qe jam gabim 🤣🤣

 • Leda leda
  Leda ledaMuaj më parë

  kjo Alvisa eshte super vuglare ne shprehje dhe aspak emocionale🤢.Zgerdhihet dhe vdes ti vere njerezit si femrat dhe meshkujt ne siklet.PUNON tek dyqani i Andit 1 si shitese dhe ka ardhur me llogari mbi te gjitha pak kohe ka qe i dashuri i ka dhuruar makine.

 • Leda leda
  Leda ledaMuaj më parë

  Bruno tipiki i mashkullit maskilist dhe me ego.Do ti beje te gjithe budallenj.Duket me super pamje dhe tip me batuta por nese do ishte ne lidhje me secilen vajze do shikohej ndryshe.Ta shikojme si do dali.

 • hihi Haha
  hihi HahaMuaj më parë

  Nese ka mundesi lexoni ket mesazh , o njerz budallenjer kjo esht vetem ni skenar i cili kret ato personazhe qe jan aty njer thon do ket hyrje te reja sikur askush nuk nihet a para se te hyn ato kret jan taku atu ne veshje apo ne grim . kret ato takime jan cikli i njer reklame ma te mir mos bini pre pa hala per OLSEN qellimi i sja esht vetem te arri sa ma shum vemendje sa ma shum klikime pa marr parasysh ky ai ajo vetem sa ma shum vendje aq ma shum takime probleme dot ket vetem per te arritu sa ma shum , kto njerz jan pergatitur me skenar kto fjal dalin nga ni puntor stafi edhe dijeni qe dikush jo shifni ju duket intersesant dikush thot (e hongren delet edhe ksaj rradhe )

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Muaj më parë

  Nderkohe qe flet argjendi me brunon shikoni reagimin e julit mbrapa😅😅😅😅

 • Gentian Tirana
  Gentian TiranaMuaj më parë

  Ciao bella sono bashkim a bashkohemi bashk 🤣😝

 • Ramiz Ramix
  Ramiz RamixMuaj më parë

  Mikela nae shpife zero je zero je

 • Ramiz Ramix
  Ramiz RamixMuaj më parë

  Bravo alvisa je vajza njeshi aty te tj zero

 • Stelina Hatija
  Stelina HatijaMuaj më parë

  Ksaj alvises i esht rrit mendja se ka kap 10k ne insta dhe hyn pa lidhje 😅😅

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • valbona Loloçi
  valbona LoloçiMuaj më parë

  Mikela ngeli duke u kruar,ma shpifi,sa me shum shpalos karakterin me e shemtuar behesh,

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • Nico Nico
  Nico NicoMuaj më parë

  Mendoj se Bruno nuk ka kurrefare interesi per Mikelen madje ne minuten e 57:30 i thot (shut up) mbylle gojen!

 • Albania

  Albania

  Muaj më parë

  Shikojeni kete video😱😱😨 👇Kliko althe.info/number/nnyxcWyul4Sdgcw/video

 • T Bone
  T BoneMuaj më parë

  Bruno shprehja ne Anglisht eshte kshu. Do you believe in love on the first sight or should i walk by again 😁. Nuk eshte a flen me takim te pare. Por edhe kjo pyetja behet ne Amerike edhe ka goca qe ta thone cope qe kan shkuar me nje cun me nate te pare. Arjan Konomi po te ishte me i dalur do ta dinte kte gje 😎

 • T Bone
  T BoneMuaj më parë

  Mikela kerkoj falje? Ore eshte hera e pare ne jeten time qe kam degjuar nje femer duke thene qe jam gabim 🤣🤣

 • Kristian Berat
  Kristian BeratMuaj më parë

  Ku e ke len dhuratat e ishit i tha Bruno Mikeles.. se shef gjoksi 6000€ te Skerdi Faries

 • f.3n 1
  f.3n 1Muaj më parë

  Bruno qe e boni dmth nje shprehje e ka marur ose e ka pa te nje emsion jasht kosoves sepse edhe une e kam pa jo veq brunus por askujt mos ju gjuni pa fakt flm ..

 • ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΙΤΣΙΝΗΣ
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΙΤΣΙΝΗΣMuaj më parë

  Bora yll ebukur dhe. Per me teper kete vit esht me me pak nerva suksese

 • Medicine and Dentistry World
  Medicine and Dentistry WorldMuaj më parë

  Mikela moj Lafshë P...i qa ka... kerkon aty

 • Xheksiana Eri
  Xheksiana EriMuaj më parë

  Nderkohe qe flet argjendi me brunon shikoni reagimin e julit mbrapa😅😅😅😅

 • erblin gashi
  erblin gashiMuaj më parë

  bruno legjend je keta tjert nuk tkuptojn asgje

 • klaudia klau
  klaudia klauMuaj më parë

  Kjo mikaela sme plq fare e par e punes, ky argjendi I duket vetja miss zgjuarsia dhe do n cdo rast Te dali me i miri, Po ket julin mor shok e Pa kush nderkoh qe fliste argjendi ne minutat e fundit me brunon qe komentonte pas Pa ze ?!? Lexojani Pak buzet se Cfar thot !!!!! Katastrof fjalori aty perfundimisht.

 • real me
  real meMuaj më parë

  Bruno be watching wild n out way to much😂 Keep it up lere Arjanin💯

 • Migena Gena
  Migena GenaMuaj më parë

  Minuti 59:45 , shikoni fjalet e 20vjecarit pas argjendit 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️se nuk ka dal meme akoma 🤦🏼‍♀️

 • Devο Boom
  Devο BoomMuaj më parë

  Ke punuar fallxhore 😅😅😅

 • Devο Boom
  Devο BoomMuaj më parë

  Mikela me vjen shum keq por je akoma te ishi ti pavarsist se dukesh ne perputhen si trup

 • Xristos Skourti
  Xristos SkourtiMuaj më parë

  Bruno nr 1

 • Nozg Papa
  Nozg PapaMuaj më parë

  A me tregon dikush si quhet vendi ku ben takimin Bruno dhe Mikela ? Faleminderit paraprakisht

 • klea musaj
  klea musajMuaj më parë

  Bruno : i coni meme njeri tjt tani😂😂😂😂

 • servis celular
  servis celularMuaj më parë

  Filluan te xhvishen keto laviret

 • Kamber Bichaku
  Kamber BichakuMuaj më parë

  bruuuuno vallai veq per ty e shoh ket programin prsh nga suedia king brunooooo

 • Adelina Ade
  Adelina AdeMuaj më parë

  Po juli ckishte siper koke's te argjendit se fliste me veten apo ka par ato memet e mevlanit edhe vazhdon edhe ai pkp🤔😜😂😂

 • Kamber Bichaku
  Kamber BichakuMuaj më parë

  bruno you are the king .. Mos bo gabim

 • Endrit Musaraj
  Endrit MusarajMuaj më parë

  Bruno je i papar fare hahhahah Ca' do kishe ber ne Big Brother ,,,vazhdo keshtu

 • Ela Misku
  Ela MiskuMuaj më parë

  A do i heqesh durt nga flokt e nga mikrofoni oj Mikel 🤦‍♀️

 • Kaltrina Saliuki
  Kaltrina SaliukiMuaj më parë

  sa e bukur tka omg ❤️❤️

 • Butterfly Shop
  Butterfly ShopMuaj më parë

  Bruno i papare fare ...flake

 • ina bilaj
  ina bilajMuaj më parë

  Kjo Mikela qënka aguridhe fare Po si moj flet për dikë që të ka tradhëtuar të ka mar 6 vite nga jeta Rinin dhe gjithcka tjetër Të ka flakur sikur të ishe një leck e vjetër I flet dhe përsëri thua që do ti flas nëse më mer e më pyet si je Serjozisht e ke??? Ti vajz e bukur e bukur por sje mirë nga trut e kokës Mer veten e në fakt duhet ta kishe mbledh veten përpara se të futeshe aty Apo je futur ta bësh xheloz atë që të bashkoheni serish Gjithsesi gota e thyer nuk ngjitet më.

 • mafmut hasani
  mafmut hasaniMuaj më parë

  E kuptojm shprehjen qe the ti o plak ajo eshte batut eshte bo edhe me ni episode qe eshte si perputhen jasht shtetit po kto nuk shofin gjo nuk marrin vesh

 • mafmut hasani

  mafmut hasani

  Muaj më parë

  Flas per shprehjen qe thot bruno

 • Lisa
  LisaMuaj më parë

  Perputhen tani apo perputhen para?

 • FF ROBERT
  FF ROBERTMuaj më parë

  Kto nuk din ku jan taku ne nuk dim ti kuptojm🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • xhina 007
  xhina 007Muaj më parë

  Bruno ngjan me Renato mekolli

 • xhina 007
  xhina 007Muaj më parë

  Bruno hahahahah je njishh

 • Bujamin Elmazi
  Bujamin ElmaziMuaj më parë

  Kjo mikela ren shum, esht Ende e dashurume po ren ne Program, se ka ardh vetem per fam. Na i rofsh topat mikela

 • dallesara cakiqi
  dallesara cakiqiMuaj më parë

  Ritvana mos u mashtro pas Alexit, ki me kerku Argjendin shpejt

 • Genti Rramusacaj
  Genti RramusacajMuaj më parë

  E paska kic pak aden ndhepi ky

 • Eri Eri
  Eri EriMuaj më parë

  Bruna me i miri👌

 • Keli Meni
  Keli MeniMuaj më parë

  Sa flok te bukura ka vene Ariani .. vuri Bora vuri dhe ky

 • Aleks Berat
  Aleks BeratMuaj më parë

  Arjan pyete a jeni q. apo jo troc🤣🤣🤪

 • Nikoll Tuci
  Nikoll TuciMuaj më parë

  Arjan kurvnomi Po ti a shkon ne shtrat me takimin e par 😂

 • Idi Idi
  Idi IdiMuaj më parë

  Arjani si professor

 • Majlinda thaci
  Majlinda thaciMuaj më parë

  ada dy llafe nuk di me i lidh 🤣

 • ms
  msMuaj më parë

  Ky Bruno asht nje yll djal qe sdi ca te them😍😻

 • eli bajri
  eli bajriMuaj më parë

  Nish iky bruno

 • jo nida
  jo nidaMuaj më parë

  Gjeja qe me lendoi me shum esht qe 2personazhe aty jan ber bllok ,kjo esht shum e rende ,njerezimi duhet te ndaloi me kte fatkeqsi te madhe 😭😭

 • Irena
  IrenaMuaj më parë

  Sjom ka di 🤷‍♀️

 • Remington
  RemingtonMuaj më parë

  Jo buka po kulaçi, bo bo sa zanafillën e sa vegzen do i nxjerrin kta per çdo fjalë dhe çdo lëvizje edhe arsitoteli po te ringjallët s'ju bjen ne fije.

 • D K
  D KMuaj më parë

  Tjetra 6 vite e lidhur e ka 5 muaj e ndar e futet n perputhen e pretendkn qe ne mos t kuptojm pse esht fut. Esht e qart qe ka dhimbje ende esht e qart qe i pelqeu qe ishi e mori ne tel. Esht e qart qe nje lidhje 6 vjecare nuk harrohet per 5 muaj ose madje 3 se audicjonet jan be qe n ver. Tmerr dmth.

 • K3l
  K3lMuaj më parë

  59:46 Serioziishtt u boo ftyra e Jul gejushit me u tall me Argjendinn?! Hapu dhe

 • D K
  D KMuaj më parë

  Ajo qe tha Bruno ishte shprehje sic esht edhe kjo: A beson ne dashuri me shikim te par apo t kaloj serisht neser. Po kujt me ja than aman

 • Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  Sidrit Vaqari. SVpipesdesignMuaj më parë

  sa me shum bindem qe Ky emisjon esht VK , aq me shum e shof . 🤣

 • VIKU BUZI
  VIKU BUZIMuaj më parë

  Se ca thot kjo ada me edit një zot e di se as dhe vet nk din ca po thon

 • Bahrije Shijaku
  Bahrije ShijakuMuaj më parë

  Duhet te keni respekt per femra si ti qoje ne shtat me nje dalje sesht lop te shitet der me der

 • arianagrandefan
  arianagrandefanMuaj më parë

  te gjithe:Bruno Alvisa:Brunua

 • Dardan T
  Dardan TMuaj më parë

  Bora ty te dogji ai fakt ? .

 • Vin Örn
  Vin ÖrnMuaj më parë

  Historia perseritet….TURP PER KETA QE E ORGANIZOJNE KETE MASKARADE,POR ME TURP PER NE QE E SHOHIM E I BEJME MILIONERA KETA ME KLIKIMET TONA. Une me sot e bojkotoj TCH

 • Dardan T
  Dardan TMuaj më parë

  Gjithmon femrat zhgenjehet na meshkujt kurr jo apo . Leri bre kto fore se syt tu dallojn qe sje melaqe

 • ADN thing
  ADN thingMuaj më parë

  oo zot vdiqa nga🍒 e mikeles

 • Paola pao
  Paola paoMuaj më parë

  Per nji moment mendova se arghendi i tha ridvanes -“a je kore ”

 • D. H
  D. HMuaj më parë

  Argjendi si ajo gruja e lagjes qe mer ne goj te gjithe

 • MsTironce
  MsTironceMuaj më parë

  Po mir mo kto kur bejn takimet nuk e dijn ku do shkojn?? Veshja nuk ka lidhje me aktivitetin fare.

 • Etleva Oruçi
  Etleva OruçiMuaj më parë

  25:04. Lottttt

 • aronide
  aronideMuaj më parë

  Femrat aty Jane cope cope po dhe ky Bruno eshte shume arrogant.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 • Ester Tomorri
  Ester TomorriMuaj më parë

  Bruno i ke lyer syte si ata drogaxhinjt

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 • Blerina Shala
  Blerina ShalaMuaj më parë

  59:43 dekaa me Julin🤣🤣🤣

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

 • ms
  msMuaj më parë

  O zot ky me kto qe ka posht syve fryme me shpif si dreq me ato muskuj si statuj

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  Tek kanali jonë mësoni gjermanisht etj.🇩🇪

Faqja Tjeter