SKERDI FT TEUTA SELIMI - M’KE RREJT (Official Video)

🎵 Melody & Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Beat by: 𝗝𝗢𝗘𝗭𝗘𝗘
🎵 Mix/Master: 𝗥𝗘𝗗𝗕𝗢𝗫
🎥 Directed by: 𝗩𝗔𝗟𝗢𝗡 𝗔𝗭𝗜𝗥𝗜
🎥 Video Produced by: 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗚𝗥𝟴

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 𝗙𝗧 𝗧𝗘𝗨𝗧𝗔 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗠𝗜 - 𝗠’𝗞𝗘 𝗥𝗥𝗘𝗝𝗧 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiTeutaSe...

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► skerdiago

🎤 Connect with 𝗧𝗘𝗨𝗧𝗔 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗠𝗜 :
Instagram ► teutaselimi__

🎵 Connect with 𝗥𝗘𝗗𝗕𝗢𝗫 :
Instagram ► redboxent

🎥 Connect with 𝗩𝗔𝗟𝗢𝗡 𝗔𝗭𝗜𝗥𝗜 :
Instagram ► valon.aziri

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW

____________________________


℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • SKERDI
  SKERDIMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiTeutaSelimiMkeRrejt

 • Kradiola Llapushi

  Kradiola Llapushi

  6 ditë më parë

  Ti

 • Vodafon Nancy

  Vodafon Nancy

  19 ditë më parë

  Vvv

 • Sykaltra Alshiqi

  Sykaltra Alshiqi

  20 ditë më parë

  Po tybe sta bana subscribe se ni like sja jep kuj ne koment as nuk ja kthen komentin askujt mendjemadh🤨

 • Selami Hyseni

  Selami Hyseni

  23 ditë më parë

  [999

 • exxon24

  exxon24

  28 ditë më parë

  Add it to Apple Music

 • Irene Orologgio
  Irene OrologgioDitë më parë

  Cun flori bravo

 • Irene Orologgio
  Irene OrologgioDitë më parë

  Shum e bukur kenga juaj bravo Skerdi respekte

 • Client Magasin
  Client MagasinDitë më parë

  Bravo bravo

 • Alesio Leo
  Alesio LeoDitë më parë

  SUPER MUZIK ..👑😍

 • Muhamet Hoxha
  Muhamet Hoxha2 ditë më parë

  Sffbkoooo C by

 • Albanian Disciple
  Albanian Disciple3 ditë më parë

  Gjoksat e teutes me japin shpresë

 • Herald Dedej
  Herald Dedej4 ditë më parë

  Teuta bomb sexy

 • My Love
  My Love4 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰 tekst shume I Bukur....Complimenti 👏👏👏💋💟💕❤🌻🧸

 • Krenar Gashi
  Krenar Gashi5 ditë më parë

  E teut he, tu plak e tu u qart! Je ba si rakia sa ma e vjeter veq ma e mire tu ba 😜

 • Μοντα Στελλα
  Μοντα Στελλα6 ditë më parë

  Bravo super❤❤❤

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen7 ditë më parë

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰

 • Lisander Dajlani
  Lisander Dajlani8 ditë më parë

  Zeri i 🔥Teutes 🔥 Tjeter Nivel

 • New@Day
  New@Day9 ditë më parë

  Kjo quhet legjend dhe Jo song I lovit broo

 • Ani Ani
  Ani Ani9 ditë më parë

  Eshte super

 • Spoidy 22
  Spoidy 2210 ditë më parë

  Teuta eshte tjeter nivel 💙😍

 • xheni alvaro
  xheni alvaro12 ditë më parë

  Si ka munci mos me ju pelqu kjo keng spo di spaskeni aspak shije ne muzik.....bravo per kete bashkpunim 🥰🥰🥰🥰🥰👍👍👍

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss16 ditë më parë

  ❤️‍🔥🙏👏👏👏🎶👌

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  16 ditë më parë

  Shum shum kong e bukur, kjo osht kopja historis time, m'preku😭😭😭😭

 • Bunny Dora
  Bunny Dora16 ditë më parë

  Ike ike ti si hije,ti me mu shume ke hy n'gjynah..

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  16 ditë më parë

  Je shumm lartttt skerdo✌

 • Diku sadiku Lelaj
  Diku sadiku Lelaj17 ditë më parë

  Shume gjibade Super zheri teuta 🔥🔥🔥👌

 • Arjen Demollaj
  Arjen Demollaj17 ditë më parë

  Thjesht keng e mrekullueshme 😍😍😍😍😍

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  16 ditë më parë

  Komplimenti. Beautiful song

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh18 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Elfet Namni
  Elfet Namni19 ditë më parë

  Bravo

 • Atdhe Hoxha
  Atdhe Hoxha20 ditë më parë

  cool👍

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  18 ditë më parë

  Bravo!

 • Bekim Ahmeti
  Bekim Ahmeti20 ditë më parë

  Hit i vitit.

 • Adriana Zefi
  Adriana Zefi20 ditë më parë

  Omg sa super keng 🤩😍

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  17 ditë më parë

  🥰🥰🥰teuta selimi dive e muzikes shqiptare 😍😍Zeri I saj adhurim

 • Soni Zdrava93
  Soni Zdrava9320 ditë më parë

  Super kënge bravo skerdi

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide20 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Eduart qorri
  Eduart qorri20 ditë më parë

  Shume bukur kusho bravo

 • klarita kananaj
  klarita kananaj21 ditë më parë

  Ca trupi kjo bombe fare👌👌👌kenga yll fare

 • Mursel Berisha

  Mursel Berisha

  18 ditë më parë

  @Charming nowhere to hide 😍

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  20 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻👍

 • Xheni xheni
  Xheni xheni22 ditë më parë

  Bo ç'na fiksoi kjo kënga

 • Andi Andrea
  Andi Andrea22 ditë më parë

  Shum shum kong e bukur, kjo osht kopja historis time, m'preku😭😭😭😭

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu23 ditë më parë

  Je shumm lartttt skerdo✌

 • Miltjat Suli
  Miltjat Suli24 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Cassie

  Cassie

  17 ditë më parë

  teuta selimi dive e muzikes shqiptare Zeri I saj adhurim

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi25 ditë më parë

  Teuta 🔥💖

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao25 ditë më parë

  👍

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  25 ditë më parë

  Super bravo shum bukur te dy

 • Elda Gjona
  Elda Gjona26 ditë më parë

  Bravo!

 • bofooit gojo
  bofooit gojo26 ditë më parë

  🔥🔥🔥👍

 • Meti Boss
  Meti Boss27 ditë më parë

  super keng te gelet ne mendje

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  26 ditë më parë

  Urime kanda e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥

 • Rrahim rekaj
  Rrahim rekaj27 ditë më parë

  per nja 700 her te ngu jam hi

 • lilliyana - Go To My ChanneI! L!VE NOW
  lilliyana - Go To My ChanneI! L!VE NOW27 ditë më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

 • Cassie

  Cassie

  26 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet

 • Erik Boli
  Erik Boli27 ditë më parë

  Super kenge respekte nga berti sanies edhe erik boli ☝️🥰😂👌🙏🇦🇱

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  22 ditë më parë

  Love this song

 • Emily An
  Emily An27 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻👍

 • Leonard Hysenlekaj
  Leonard Hysenlekaj28 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥👏💣💥

 • Ken Nechee
  Ken Nechee28 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Cassie
  Cassie28 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat ne jet

 • Emily An

  Emily An

  27 ditë më parë

  Superrrrrr ska me bukur

 • Krisilda Alimemaj
  Krisilda Alimemaj28 ditë më parë

  SUPER 🧿👏👏👏👏👏

 • Olti Vlora
  Olti Vlora28 ditë më parë

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👈👉👈

 • Cassie

  Cassie

  28 ditë më parë

  Super hit bravo

 • Zef Pali
  Zef Pali29 ditë më parë

  Noice

 • Lousqhew Arotus
  Lousqhew Arotus29 ditë më parë

  TEUTAAAAAA⭐⭐⭐⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Altin Merdan
  Altin MerdanMuaj më parë

  Super bravo shum bukur te dy

 • Mohsen Tawakol
  Mohsen TawakolMuaj më parë

  I love this song what language they speaking

 • Valmira Ceka

  Valmira Ceka

  28 ditë më parë

  Albanian

 • Ant Berousi
  Ant BerousiMuaj më parë

  Super

 • bowen voowy
  bowen voowyMuaj më parë

  Super geng bravo 🇦🇱

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend MatarajMuaj më parë

  Urime kanda e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Super këngë🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nevila Vogli
  Nevila VogliMuaj më parë

  Ike ijs si hije cdo foto fshije🦋

 • Ina Pershpali
  Ina PershpaliMuaj më parë

  Shum yll kjo femer. Sa me e vjeter aq me e mir 😍 si vera🍷

 • Elvira Besirovic
  Elvira BesirovicMuaj më parë

  Hello Where Can I find the translate of this song ?

 • Aferdita Loci

  Aferdita Loci

  23 ditë më parë

  Is not easy to traslate from Albanian

 • Qazimi
  QazimiMuaj më parë

  Mke rrejt 1,4 milion 🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌👌👌👌👏👏👏👏

 • Migena Rustemi
  Migena RustemiMuaj më parë

  Superrrrrr ska me bukur

 • Joanna
  JoannaMuaj më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  28 ditë më parë

  Bravo super hit ❤️❤️❤️🌹

 • Juli Doga
  Juli DogaMuaj më parë

  Super hit bravo

 • KEJSI
  KEJSIMuaj më parë

  Skerdi Çdo foto me mu ti fshije Syt e tu mo s'du me ti pa Ike,ike ti si hije Ti me mu shum ke hy gjyna Teuta Selimi Çdo foto me mu ti fshije Syt e tu mo s'du me ti pa Ike,ike ti si hije Ti me mu shum ke hy gjyna

 • ina
  inaMuaj më parë

  Ti me mu shum ke hy gjynah 😭

 • ina

  ina

  Muaj më parë

  @Joanna ke shum sub pse nk poston ndonj video ?

 • Joanna

  Joanna

  Muaj më parë

  a sa bkr bravo

 • Eleonora Xhafaj
  Eleonora XhafajMuaj më parë

  Shum kenge e bukur 👌👌

 • Giovanni Kjerimi
  Giovanni KjerimiMuaj më parë

  bukur suksese

 • Laurenti stefan Ungureanu
  Laurenti stefan UngureanuMuaj më parë

  Bravo per kengen 🥺🥺🥺🥺🥺🥰

 • Foti Duro
  Foti DuroMuaj më parë

  Super këngë🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Skender Hoxha
  Skender HoxhaMuaj më parë

  Komplimenti,,

 • Ptao Tom
  Ptao TomMuaj më parë

  Super geng bravo 🇦🇱

 • Arjana Ziu
  Arjana ZiuMuaj më parë

  Super fare jeni te dy t mrekullushem !😘😘

 • Klajdi Klajdi
  Klajdi KlajdiMuaj më parë

  Super kenge, Teuta ka zè fantastik 👏👏👏👏

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  Shum buker

 • Ivanova Luydmila
  Ivanova LuydmilaMuaj më parë

  🇧🇬❣🇧🇬

 • Besiana Mani
  Besiana ManiMuaj më parë

  Te mahnitshem te dy

 • Rejhan Ali
  Rejhan AliMuaj më parë

  Kombinim fantastike. TEUTA ta honksha zonin si llokum e kije

 • bowen voowy

  bowen voowy

  29 ditë më parë

  Very nice video...Great :)?

 • Miranda Kopaci
  Miranda KopaciMuaj më parë

  a sa bkr bravo

 • minij hooi
  minij hooiMuaj më parë

  Like akoma pa e degju ,asnjeher nuk zhgenjen Skerdi .bravo 👏.

 • Cassie

  Cassie

  17 ditë më parë

  Kenga ime e preferu brravo skerdi edhe teuta

 • Lulijeta
  LulijetaMuaj më parë

  avvvvv qfar texti i mir.... 👌

 • senni bgon
  senni bgonMuaj më parë

  it would be so funny... ??

 • minij hooi

  minij hooi

  Muaj më parë

  Shum bukur te dy por zeri i teutes eshte si frymezim

 • Kledian Kodra
  Kledian KodraMuaj më parë

  Sa mire ju ka ren ndermend me kte kengen😂

 • senni bgon

  senni bgon

  Muaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetsh

 • Nik Nik Deda
  Nik Nik DedaMuaj më parë

  Mallkuar ajo dite 17 07 2013

 • Adela Balla
  Adela BallaMuaj më parë

  Superrrrrrrrrrr🥰🥰🥰

 • Fati miri
  Fati miriMuaj më parë

  Ritmike e bukur dhe me kryesorja kuptohet bravo

 • Ornela Krosi
  Ornela KrosiMuaj më parë

  Me duket e keni bere per mua kte kengen! 😏

 • Promithefs

  Promithefs

  26 ditë më parë

  Who knows 🤫 maybe 🤫🤫

 • Bukurije Bukurije
  Bukurije BukurijeMuaj më parë

  Super .te dy te mir

 • Arb Arb
  Arb ArbMuaj më parë

  Replay

 • Rajmond Hajdaraj
  Rajmond HajdarajMuaj më parë

  Shum buker

 • Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri DashamiriMuaj më parë

  Gjiganda te 2 jeni JU rujt ZOTI

 • dea dea
  dea deaMuaj më parë

  Suksese bukur kenga 👋

 • Alberto Luka
  Alberto LukaMuaj më parë

  Super kenge super pidh teuta

 • Aleandro Sulaj
  Aleandro SulajMuaj më parë

  Super keng

 • Nozg Papa
  Nozg PapaMuaj më parë

  Teuta super po çne me kte se ?? Pf

 • Nonsoloargenti Gioielleria
  Nonsoloargenti GioielleriaMuaj më parë

  STAI CERCANDO UN GIOIELLO?SEI NEL POSTO GIUSTO❗️ORO,DIAMANTI,COLLANE VERSACE,COLLANE ROLEX,GUCCI,E TANTO TANTO ALTRO ANCORA💎SPEDIZIONI GRATUITE IN TUTTA ITALIA IN SOLE 48ORE,CONFEZIONE REGALO E PAGHI ALLA CONSEGNA🚚🎁

 • Xhemal Brahaja
  Xhemal BrahajaMuaj më parë

  Shum bukur te dy por zeri i teutes eshte si frymezim

 • Erjon 12
  Erjon 12Muaj më parë

  Urime keng shum e bukur

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue MoonMuaj më parë

  Nice White color✨The Guy 💎sings and looks Damnnn🔥

 • F idrizi
  F idriziMuaj më parë

  Skerdi veq karin ta thin tu bertit

 • Marek Baszyński
  Marek BaszyńskiMuaj më parë

  👌🏻👁👌🏻

 • Serjozi Serjozi
  Serjozi SerjoziMuaj më parë

  Teuta😍😍

Faqja Tjeter