“Horr, do të denoncoj”- Plas sherri, ish-konkurrenti i Për’puthen kërcënon moderatorin -

ArgëtimNjë program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2sPcqj3

Facebook: RTVOra

Instagram: rtvora

Komente: 671

 • Ajro
  Ajro2 orë më parë

  Ronaldo Kari esh me maskarai Ky erioni paska qen djal njesh se te kisha qen un i kisha qir nonen keti gazetari

 • leonard Muca
  leonard Muca9 orë më parë

  Po futja mor burre me shishe atij laskarit. Ky është nje qurrash qe pret te beje fame me ca pyetje ordinere e imiton Canin në menyren me te shpifur te mundshme.

 • Samir Kastrati
  Samir Kastrati15 orë më parë

  emisjon leshi

 • Xhensila Xhesi
  Xhensila Xhesi2 ditë më parë

  Mire beret qe e trasmetuat pa filtra dhe te njohim injorancen e gazetarit.....

 • Idi Idi
  Idi Idi2 ditë më parë

  Qenke rrot kari ti mire pra ta boni

 • Demi Milkurti
  Demi Milkurti2 ditë më parë

  Ti ronaldo je nje gazetar shume i flliqur te ftuarit i fton per ti intervistuar apo per ti akuzuar te njejten gje ke bere edhe me xhensila pere mire te tha xhensila po humb pike nga vetja meso te respektosh te ftuarit se do te te thyj brinjet ndonjeri ndo nji dit

 • Nazzi Morina
  Nazzi Morina2 ditë më parë

  Shum po lypka qi nanen qiky" moderator"

 • Elvi DeeJay
  Elvi DeeJay3 ditë më parë

  Po duken si kta Port-halet e leshit qe bejn lajme, "ca po ndodh kshu" vdesin 200 njerez,,, hap lajmin e thot ne viti 1560 ps kan vdekur 200 gjate nje epidemie. 🙈🙈🙈 3 mln banor 2.8 mln djallezor e spekulatore. Na hapet barkun se po rruhet trapi se ku plas sherri, po ske faj ti se ai popull jemi ne me shum na intereson sherri sesa kemi apo jo lek ne xhep

 • Fier Albania Fier Albania
  Fier Albania Fier Albania4 ditë më parë

  Pse nuk ja fute nje shpull këtij gazetar kari,çfare I duket vetja ketij trapi që ofendon të ftuarit.

 • e s
  e s4 ditë më parë

  mire e bone qe si re se hajde te mereshe me lgbt pastaj qe i gjujte nji bythqimi

 • Bro_4_life
  Bro_4_life5 ditë më parë

  O aty gazetari bravo I koft se kalojm kohen tu pa sherre 😂

 • NWO 4life
  NWO 4life5 ditë më parë

  Esht thjesht show kan ra dakord para se te hyjn ne emision

 • Cap Pe
  Cap Pe7 ditë më parë

  Idiot moderator,

 • mpoery23
  mpoery237 ditë më parë

  Pash zotin a osht normal ky moderatori Vllaqko aj u tregu shum i sjellshem me ty Po mundoheshe ta nxirrje keq n qdo moment Pasha zotin e madh shyqyr qe ky erioni koka burr i durum se une e shum njerz tjer ta kishin qa kryt qaty n emision Qifsha lepurushin e nanes Kurv mashkull

 • Mentor Hyseni
  Mentor Hyseni7 ditë më parë

  Erioni ka te drejt. Qenka desht meti dhan njo dy pesqe

 • median kashari
  median kashari8 ditë më parë

  Erioni ka te drejt

 • Savage
  Savage8 ditë më parë

  Bravo erjonit t isha un nvend tij do ja kisha shkerdhy rracen kti prezantus kari qe do me bo si njish

 • Henri Vasili
  Henri Vasili8 ditë më parë

  Eshte e skenuar cdo gje mos e besoni behet vetem per te fituar views eshte ber me fjal mos u genjeni nga kto gjera ne internet

 • Ervin Myslymi
  Ervin Myslymi9 ditë më parë

  O gazetar leshi pse e ofendon te ftuarin.

 • Granit Berisha
  Granit Berisha9 ditë më parë

  O ju kisha qit drynin atyne pidhave qe ju jepin juve po secili ma klloshar se tjetri mu pa kon tzot I kishit pas grat nshpi🤮🤮

 • Bobi italy
  Bobi italy9 ditë më parë

  Ktij qe bo emison o me I fut gellboqe mjesi .. nga ato me er.. .

 • OUTLAW
  OUTLAW9 ditë më parë

  Po ti deri dje recepsionist motelesh ke punu kur na dole gazetar ti mor kurv djal

 • Tom Merdita
  Tom Merdita10 ditë më parë

  Shkoni mor fliqana

 • Fortnite Ladi
  Fortnite Ladi10 ditë më parë

  A ju jeni per tju qi ropt, se di si e ka majt veten erjoni por tma thonit mua ate gje ja thyja at shishen nkok dhe ikja nga emisioni

 • Fortnite Ladi

  Fortnite Ladi

  10 ditë më parë

  Rrota kari as me rrespektu te ftuarin sdini

 • Wilma Al
  Wilma Al11 ditë më parë

  Sa mire ta beri . 🤮🤮🤮🤮 ty me gjithe emisionin tate

 • e bixi
  e bixi11 ditë më parë

  Si spo del njeri te ja qi robt npidh kti pidhmotres ca osh ky robqim kshu

 • Xhevahir Lik
  Xhevahir Lik11 ditë më parë

  E sa mir te ka ber ky ty kshu idon njerzir ti more gazetar indyr se do ti thyen brinjet ndo nje her

 • unik unik
  unik unik11 ditë më parë

  Gazetar peder po pse nk ja qive robt o erjon

 • Sejhan Haliti
  Sejhan Haliti11 ditë më parë

  Sa idiot ky gazetari

 • TOCHI
  TOCHI11 ditë më parë

  Germoni Helium Falas @

 • armand fr
  armand fr11 ditë më parë

  Ik mor erjon cop kari ,vdiqe per fam ti rrocke 😏

 • E.K.
  E.K.12 ditë më parë

  Drejtuesi i emisionit...pederasti me i ndrye ne trevat shqiptare!

 • Valentina Domgjoni
  Valentina Domgjoni12 ditë më parë

  Pa Transparenca? Dhe po shum Kot e beni, emisioni dhe Gazetari me idiot qe mka pa syni 1 here, hapte gojen si Gomar dhe thashte un bej emisionin, po ti veq emision sdin me bo ore i semur, dhe e Fund Ben viktimen te Fortin dhe budallain, si vazhdon kur njeriu te flet normal por edhe po te acarohej duhej te ja spjegoje, dhe ta lije ate pytje ate tem per arsye te peogramit dhe te ulesh gjakrat, po ti paskqe qen 1 cop muti 1 her, qe ke 1 emisionin dhe mendon se je dikush, ik meso se qka guxon te nxjeresh nga goja ore i semur mendor

 • Mjeshter Cifuuu
  Mjeshter Cifuuu12 ditë më parë

  Hiqi syzet ore se le nam

 • Mjeshter Cifuuu
  Mjeshter Cifuuu12 ditë më parë

  Sa i trash ore bobe

 • Ernest Beqir
  Ernest Beqir12 ditë më parë

  Prezantusi me vari karin je ti lal

 • WeSpeak Football
  WeSpeak Football12 ditë më parë

  te qifsha emisionin u bane ti vari kars me 1 muj eksperienc me bo pytje ik o te qifsha fisin si nuk ti kan qi ropt ala me te vra

 • Zeni Kushta
  Zeni Kushta12 ditë më parë

  Me pederast se ky gazetar nuk ka 🤮🤮🤮🤮

 • Lili Azizi
  Lili Azizi13 ditë më parë

  O ronaldo o robqir ti shkerdhefsha krejt femrat e fisit pederast

 • Valbona Bacuku
  Valbona Bacuku13 ditë më parë

  Te ja kishe ngul syzet nballe mutit

 • Evolution Ent
  Evolution Ent13 ditë më parë

  Gazetar emision media e deshtuar

 • Super Saiyan Buruu
  Super Saiyan Buruu13 ditë më parë

  kush eshte ky kar qe e drejton kyt emisjon ..

 • Fakte Shqip
  Fakte Shqip13 ditë më parë

  Po m ra rruga najher nga ky emisioni ko me ja qi ropt kti moderator moterqimit qfar pytjesh t pista Jan kto munohesh me I nxjerr njerzt imazh t keq maje men qe ku t takoj ke me hanger dajak

 • Mehmet Ismaili
  Mehmet Ismaili13 ditë më parë

  Ky qe drejton Emisionin person shkerrdhate !!! Une sikur te isha ne vend te Erionit do tja rrasja nje grusht te mire ne ato turi derri qe I ka.

 • Taip lala Taip lala
  Taip lala Taip lala13 ditë më parë

  Ky gazetari esht varikarin

 • Edison Myrteza
  Edison Myrteza13 ditë më parë

  Ne momentin qe dikush pranon te shkoje ne nje studio televizive, ka dy rruge. Ose te bjere dakord me drejtuesin dhe produksionin qe filan pyetje te mos i behet sepse ka probleme te tjera me familjen ose te flase hapur direkt dhe ta thote pergjigjen. Ose te mos shkoje ne transmetim. Drejtuesi e beri pyetjen dhe vazhdon te pyese derisa te marre pergjigjen qe do. Ti si i ftuar, duke bere marrveshjen qe sapo shkrova ose pranon te pergjigjesh ose mos prano te dalesh ne emision. E vendos produksioni dhe gazetari se cfare do pyese dhe jo si ti si i ftuar. Dhe mbi te gjitha me ate fjalor rrugaci.

 • M.B
  M.B14 ditë më parë

  Moderrator i Karit ik e mos e perdor sinqeritetin e musafirit.

 • Funny video
  Funny video14 ditë më parë

  Follow plz🙏

 • Sulejman Ramadani
  Sulejman Ramadani14 ditë më parë

  Ti qe e ben emisionin ska faj nena jote as famija jote as gruja jote po ti u deshka ropt me ti qi pis njeri

 • Nichol Nichol
  Nichol Nichol14 ditë më parë

  Na rrufshi topet te dy ju ,me kto skenare t lodhur !

 • Manchester United
  Manchester United14 ditë më parë

  Lot habitem si mendoni qe kjo eshte e vertet

 • Raven GB
  Raven GB14 ditë më parë

  O erion po pyete the ti thuaj anti trapi gazetar a je bythqir

 • nature is life
  nature is life14 ditë më parë

  Gazetar pall ky pederast i ndyre

 • Mario toma
  Mario toma14 ditë më parë

  ca ky gazetar pederast kshu

 • Dominic Torreto
  Dominic Torreto14 ditë më parë

  O njerëz është skenar i këtyre të dyve ky "sherri". Aq e ka tepruar me këto skenare fallso, saqë e pranuar edhe vetë që janë skenare. Me këto skema e ka filluar që tek emisioni i Rudina Dembacaj që ky bënte bashkë me "viktimën" skemat e kamerave të "fshehta".

 • Dominic Torreto
  Dominic Torreto14 ditë më parë

  O njerëz është skenar i këtyre të dyve ky "sherri". Aq e ka tepruar me këto skenare fallso, saqë e pranuar edhe vetë që janë skenare. Me këto skema e ka filluar që tek emisioni i Rudina Dembacaj që ky bënte bashkë me "viktimën" skemat e kamerave të "fshehta".

 • Fatmir Gjeloshi
  Fatmir Gjeloshi14 ditë më parë

  Ta ka rras Mar pithko ta ka Dhi emisionin

 • oni oni
  oni oni14 ditë më parë

  Shum drejt ke kot sja plase na nje

 • Weight-smasher
  Weight-smasher15 ditë më parë

  Po ca eshte ky moderator budall kshu,njelloj si ja boni asaj goces vjet,pyetje pa lidhje! Kush e ka vene ket pederast me drejtu emisione! Pis,bastard njeri !

 • Eneida Ani
  Eneida Ani15 ditë më parë

  Po si nuk ja fute nje grusht te mir o Erjon se shum acarues esht ky gazetari

 • ergys avdiaj
  ergys avdiaj15 ditë më parë

  Kokrra e debilit ky gazetar trapi emisjon pa lidhje skan car te bejne hajde te bejme emisjone po rri rehat or trap se do te marrin peng dhe do te fusin ne bagaeh bole

 • Edmond Gjoka
  Edmond Gjoka15 ditë më parë

  Te isha si Erioni ja kisha plas kryt ne tavolin , ktij prezantusit 👊

 • Renato Bejleri
  Renato Bejleri15 ditë më parë

  Ore plera ca i keni keto pyetje ju? Vini e akuzoni te birin e botes dhe ngulni kembe qe ky mund te jete horr se kshu e tregojne fotot. Po ky prezantuesi i emisionit qe na duket cik si motra ne, se ne ate menyre flet, sillet, perdridhet. Te bej ca te doj ai se fundja fare bythes vet po i bie po mos te akuzoj te tjere se mund te jene horra apo merren me pislleqe. Te isha une ne vend te Erionit, do e kisha hedhur ne gjyq kete pleren bashke me emisionin, pis

 • Pro 2020
  Pro 202015 ditë më parë

  Do binjaket ky te bj shurren n breke

 • Pro 2020
  Pro 202015 ditë më parë

  O ronaldo te qifsha ropt

 • Enea Feimi
  Enea Feimi15 ditë më parë

  Il ore PEC bejne si te ditur se fls si meshkuj kucka

 • dhimiter druga
  dhimiter druga16 ditë më parë

  dhe ky "o plak" quhet gazetar???? Trap do te ishte percaktimi i duhur per te.

 • Emiljan Shehu
  Emiljan Shehu16 ditë më parë

  Po kte rropqirin ce mbani ktu ben si i zgjuar ishalla e kap ndonjeri tja shkerdhej rropt ta ngrej zgupthi

 • Florian Palushi
  Florian Palushi16 ditë më parë

  Horr je vet ti mor

 • Deda Marku
  Deda Marku16 ditë më parë

  Mbylleni kët "emision" të neveritshëm se ky Ronaldo asht dobët krejt nga llogjika. Erioni u tregu burr e mir ja mbylli ktij legenit 😠😡🤬

 • Sheyhemsi Rrustaj
  Sheyhemsi Rrustaj16 ditë më parë

  Erjon brravo bir ja bere kti karucit

 • MacVek Beatz
  MacVek Beatz16 ditë më parë

  Ku te kercenoi o zorraxhi? O halabak moterqir

 • Bisha Athine
  Bisha Athine16 ditë më parë

  O plak ka te drejt erjoni o noke

 • Gjon Biba
  Gjon Biba16 ditë më parë

  QR jan bo te gjith mafjoza

 • taketuke
  taketuke16 ditë më parë

  Dru me pre s'di tjetri të përballet me provokimin

 • Fortunto Dauti
  Fortunto Dauti16 ditë më parë

  Gazetari jo professional I ftuari duhet respektuar e jo denoncim, plak plak plak ofendime.

 • Sara Tamara
  Sara Tamara17 ditë më parë

  Derr maloku

 • Sara Tamara
  Sara Tamara17 ditë më parë

  A te dhjefsha syzet e tuja 🤣🤦🏻‍♂️

 • Landi Dalipi
  Landi Dalipi17 ditë më parë

  Mir itha Erioni mos i fut Hundet aty Ku ste takon . Sharka don me bo Show kot pa lidhje

 • BiG House
  BiG House17 ditë më parë

  Gazetar rracderr

 • Nari Cani
  Nari Cani17 ditë më parë

  Se kuptoi. Se per. Ca karin shkoin. Te Ky se mar. Vesh Ky isht m. Vk. Se der

 • Florie Sinani
  Florie Sinani17 ditë më parë

  Bravo Erion se disa si ky tipi lypin me ngreh zvarr aty ne emision tyre pyttje banale ipa tru 🤔

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  Sa kurv gazetar! Se mashkull nuk I thuhet keti

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  Po hiqi ato Zyze o bisha

 • Paloka Paloka
  Paloka Paloka17 ditë më parë

  O pidh motre provokus qa kat programi drejton ti

 • Zhaklina Treni
  Zhaklina Treni18 ditë më parë

  Eshte nji pederast ky qe drejton emisjonin,po si ka ardh ndonje hundlesh akoma tja shtremberoj ftyren se bythen e ka bo cop ky

 • Don D07
  Don D0718 ditë më parë

  Erjoni esht nje 🤡 qe don vemendje po ik mor te gjith kan familjar qe shkojn aty ik se qenke fmi akoma🤡🤡🤡🤡🤡

 • Ervis Ndoj
  Ervis Ndoj18 ditë më parë

  Qa krijesash boshe

 • marjan lleshi
  marjan lleshi18 ditë më parë

  More gazetar shum me injoranc te madhe kto pytjet tuja. Ky Erjoni shum me sinqeritet tu pergjigj. Mos e ul veten dhe posicjonin tend si gazetar per te ul krenarin te ftuarit. Per mua qenke ti i dashurauar me Olsen dhe jo Erjoni kjo kuptohet ce doje ti ulje moralin ktij djalit. Turp per ty o njeri.

 • Nick Petas
  Nick Petas18 ditë më parë

  Nese ai merret nje here me pislliqe, gazetar si puna jote merren 100 here me to...

 • Shpresa Salla
  Shpresa Salla18 ditë më parë

  Po ky eshte gazetari me llum i kazanit , nuk di gje tjeter si idjot qe eshte nuk di gje tjeter vetem pyetje idjote

 • Renald Renald
  Renald Renald18 ditë më parë

  Fake

 • Dranoel Willas
  Dranoel Willas18 ditë më parë

  Ky gazetari do rraf me ja qr ku ti ket!! Dava pederasti bythqiri qe shitet per 2 lek…

 • Bes Miraka
  Bes Miraka18 ditë më parë

  Sa pillmotrre rob ky ronaldo

 • Aleks Marku
  Aleks Marku19 ditë më parë

  ta Qifsha nanen gazitarit mor peder njeri

 • marsi
  marsi19 ditë më parë

  Une nuk e kuptoj pse e ftojne kete malokun neper trlevizione.Cfare vlerash ka ky? Nje cope bodyguard eshte qe u shkri para nje bordelliste si Ana Lleshi. Tere pordhe ky me syze tregu 5€.

 • CRITIC
  CRITIC19 ditë më parë

  Cfar eshte ky pederast moderator te qifsha rracen cfar transmetoni pa filtra ju varikarsa , te ftosh dike dhe ta besh nje pyetje provokuese akuzuese 4 - 5 here eshte ta fyesh tjetrin , eshte njelloj si ti themi ketij moderatorit qe edhe nese nuk eshte lesbik ta pranoje sesben qe eshte pederast sepse i shkon me zeri dhe figuren , a ju qifshta rrobt o injorante me çizme

 • I am shkodran albanian
  I am shkodran albanian19 ditë më parë

  Skenar dhe loj e tyre 100%

 • Rubin Selenica
  Rubin Selenica19 ditë më parë

  Emision i shpifur

 • niko niko
  niko niko20 ditë më parë

  Dhija emisjonin kiti muti

Faqja Tjeter