Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)

Muzikë

Contact : admin@alphapoporiginal.com
● Spotify : shorturl.at/kGQ23
● Itunes : shorturl.at/eDKSU
● Social Media
Rina IG : @isyourgirlrina
Rina Tiktok : @balerina999
Exlusive Production : Jetmir Agaj
Produced by Jaemally Beatz , Çelik Lipa
Master : Nome ent
Directed by Dina Morina & Mjellma Istrefi
Dop: Petrit Ukehajdaraj
Dancing Crew: Love & Dance Prishtina
Fashion Designer : Etnik Shala
Make Up : Dafine Neziri

AlphapopOriginal IG : @alphapoporiginal
Alphapop TikTok : @alphapopofficial

Komente

 • Sofie Ceku
  Sofie Ceku4 minuta më parë

  ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ8

 • Wendi Baloj
  Wendi BalojOrë më parë

  ka kopjuar Jennifer Lopez ne kengen* Papi *

 • Muja Breznica
  Muja BreznicaDitë më parë

  Shum e bukur je rina

 • Desara Alliu
  Desara AlliuDitë më parë

  🤗🤗

 • besarta mustafi
  besarta mustafiDitë më parë

  jz

 • Ajet Ajet
  Ajet AjetDitë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🥰🥰🥰🥰

 • Pse Kaq Serioz
  Pse Kaq SeriozDitë më parë

  E ka myt shqipja me ket kang 👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏👏🦅🦅🦅

 • Qendresa Gashi
  Qendresa Gashi2 ditë më parë

  Qitash

 • Barije Domi
  Barije Domi2 ditë më parë

  Bravooo Rina🤩

 • Sailor moon forever
  Sailor moon forever2 ditë më parë

  Much love for Rina, edhe pse u skualifikua nga X factor ja ku është. Me kohë dhe punë gjithcka përmirsohet!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Dona Nasufi
  Dona Nasufi2 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Kurtish Latifi
  Kurtish Latifi2 ditë më parë

  LOVE LOVE LOVEEE 🌹😍

 • Kurtish Latifi
  Kurtish Latifi2 ditë më parë

  🌹🌹🌹🌹🌹

 • Kurtish Latifi
  Kurtish Latifi2 ditë më parë

  😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤

 • Eliza Lajqi
  Eliza Lajqi2 ditë më parë

  Je shum e vogel per me u shty me taynen

 • Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip3 ditë më parë

  5,6 milly bravo Rina

 • Modestino De Cunzo
  Modestino De Cunzo3 ditë më parë

  the best

 • Fejzulla Morina
  Fejzulla Morina3 ditë më parë

  bravo

 • laura
  laura3 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟🌟🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🌟👏🌟👏🌟👏🌟🌟👏🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🌟🌟🌟👏👏🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

 • Taibe Taibe
  Taibe Taibe3 ditë më parë

  Jdkbfhvsovhc të tjera dvdogua

 • Bad Girl
  Bad Girl4 ditë më parë

  Lesbike😂

 • Orgesa Hazizi
  Orgesa Hazizi4 ditë më parë

  Tayna..👑👑.Kida.💎💎..Dafina Zeqiri😗😗..Rina.😕😕🤢🤢🤢

 • hen ko
  hen ko4 ditë më parë

  Po ca ka lidhje qe Rihanna e paska bo e para rendesi ka qe kjo na e pru ne shqip dhe esht nje superhit💁‍♀️🇦🇱🔥

 • Federik Hetai
  Federik Hetai4 ditë më parë

  Bad girl Rosita! Big Rina love you ❤️💜🌒

 • Aysouda kazemi
  Aysouda kazemi4 ditë më parë

  Its real songs to understand rosita

 • Samsung A10s
  Samsung A10s4 ditë më parë

  Pse nuk lidhesh me feron

 • Shefqet Makolli
  Shefqet Makolli4 ditë më parë

  RINA DION JAMË

 • Shefqet Makolli
  Shefqet Makolli4 ditë më parë

  kaka është e bukr

 • Shefqet Makolli

  Shefqet Makolli

  4 ditë më parë

  RINA

 • Shefqet Makolli
  Shefqet Makolli4 ditë më parë

  je bosë je

 • Shefqet Makolli
  Shefqet Makolli4 ditë më parë

  shymë e bukrë je

 • Mati Edmond
  Mati Edmond4 ditë më parë

  Kja osht nje keng perlë, realitet shum i madh dhe i vërtet në t’gjith boten! Tlumt Rina e ke qar🙏🏽

 • Cassie

  Cassie

  4 ditë më parë

  struggling because Rosita is making her really think about it, and Rina is finding it hard to resist Rosita's advances (I don't blame her, Rosita is stunning!)

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss5 ditë më parë

  Po ca ka lidhje qe Rihanna e paska bo e para rendesi ka qe kjo na e pru ne shqip dhe esht nje superhit💁‍♀️🇦🇱🔥

 • Άγγελος ρουτσι
  Άγγελος ρουτσι5 ditë më parë

  Πάμε λιγω

 • Poema Zylfiu
  Poema Zylfiu5 ditë më parë

  O bravo rina

 • FLAKRON PAJAZITI
  FLAKRON PAJAZITI5 ditë më parë

  Respect in e kom emrin rin

 • Malesor Latifi
  Malesor Latifi5 ditë më parë

  💖 rina 😘

 • Malesor Latifi
  Malesor Latifi5 ditë më parë

  😘😘😍😍

 • Shefqet Makolli
  Shefqet Makolli6 ditë më parë

  yef

 • luca Blero
  luca Blero6 ditë më parë

  Un po VUAJ PER RINA

 • aksa saiti
  aksa saiti6 ditë më parë

  Po

 • Tuana Maloku
  Tuana Maloku6 ditë më parë

  Esma

 • Tuana Maloku
  Tuana Maloku6 ditë më parë

  O sa mir

 • Denis Haxhnikaj
  Denis Haxhnikaj6 ditë më parë

  Goglejka filloi me muzikë perfekte, po vazhdon me muzikë perfekte, rrespekte Rinë, je e vetmja qe e ke zërin përfekt pa modifikin, thjeshtë artiste.

 • Rimi's Life Channel
  Rimi's Life Channel6 ditë më parë

  A e keni verejtur te gjithe qe kjo kenge dhe kenga e taynes WTF kane te njejten shikime gjithmone psh tani jan 5.2mln te dyja😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 • Rimi's Life Channel

  Rimi's Life Channel

  6 ditë më parë

  @First Name yesss

 • First Name

  First Name

  6 ditë më parë

  E rines ka me shume. E Taynes me pak

 • Assassin Steal
  Assassin Steal7 ditë më parë

  Άρε τι κάνει ο άνθρωπος για τα views

 • Ani Dervishi
  Ani Dervishi7 ditë më parë

  kjo eshte rrepere

 • aksa saiti
  aksa saiti7 ditë më parë

  Bravo❤❤

 • Cassie

  Cassie

  7 ditë më parë

  ♥♥

 • Shpejtim Braha
  Shpejtim Braha7 ditë më parë

  As nie keng te mir nun e ki pas perveq qeto Melinda i ka konget me te mira ti edhe tayna s vyni sen a po nin lexoj komentet

 • Cassie

  Cassie

  7 ditë më parë

  👌💋💋💋

 • Gezim Duro
  Gezim Duro7 ditë më parë

  Shum bukur rina

 • niduoe stre

  niduoe stre

  7 ditë më parë

  ♥♥

 • Beni Kurbogaj
  Beni Kurbogaj8 ditë më parë

  wuyiwi1i🤩🤩🤩🤩🤩

 • niduoe stre

  niduoe stre

  7 ditë më parë

  👌💋💋💋

 • erza salihu
  erza salihu8 ditë më parë

  ALBESA❤❤❤❤❤💟

 • Alban Shabani
  Alban Shabani9 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Ajet Kurtaga
  Ajet Kurtaga9 ditë më parë

  Je fatastike rusida

 • Ela Suela
  Ela Suela9 ditë më parë

  ❤❤❤😍😍😍😍

 • Ela Suela

  Ela Suela

  9 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Amirmustafaa7
  Amirmustafaa79 ditë më parë

  qifsha lesbianen hahahahahahahaha

 • opzz xsin

  opzz xsin

  8 ditë më parë

  I love u 🥰 from MEXICO 🇲🇽

 • Fadil Raci
  Fadil Raci10 ditë më parë

  Music shum e buker bravo ju uroj sukses 👍❤

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  This songs really so good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Gamer_ girl
  Gamer_ girl10 ditë më parë

  Ρε γαμωτο μα έχετε λειψή και η δύο γαμώ και κάνετε γαμάτα βίντεο ♥️

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  ta haj zemren

 • Elife Kika
  Elife Kika10 ditë më parë

  💋💐💐❤️❤️❤️❤️👄💙🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🎂

 • opzz xsin

  opzz xsin

  8 ditë më parë

  Kanga shumë e mire

 • IBA Rey
  IBA Rey10 ditë më parë

  lumja ti qika babit hahahahaha

 • hip hop Rap
  hip hop Rap10 ditë më parë

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

 • hip hop Rap
  hip hop Rap10 ditë më parë

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )

 • Elda
  Elda10 ditë më parë

  👌💋💋💋

 • its_fjona 17
  its_fjona 1711 ditë më parë

  ♥♥

 • mikin lirou

  mikin lirou

  10 ditë më parë

  Je si shpirt RINA🍓🍓👅✌

 • minij hooi
  minij hooi11 ditë më parë

  Poor Rosita, she will never move on..... i mean look at Rinaaaa🥵🥵😍😍😍😍

 • mikin lirou

  mikin lirou

  10 ditë më parë

  Albania Fans-Kush eshte shqiptar like commentit qe ta dine keta sa te forte jemi- Albania Support

 • Bujar Bardhi
  Bujar Bardhi11 ditë më parë

  🤩🤩

 • Bujar Bardhi
  Bujar Bardhi11 ditë më parë

  Bravo per bossen ton říîňâ bâĺâj

 • Ptao Tom
  Ptao Tom11 ditë më parë

  Un rinen me para e urreja sepse u bente shummee disse kengetareve ndersa tani ka mesuar dhe eshge shumeee e mire Kenga esht superr ❤ love

 • minij hooi

  minij hooi

  11 ditë më parë

  Konga e bukur, historia e konges Vari Karin

 • Artmir Ahmeti
  Artmir Ahmeti11 ditë më parë

  Kanga shumë e mire

 • mariana c
  mariana c12 ditë më parë

  I love u 🥰 from MEXICO 🇲🇽

 • Kemi xana
  Kemi xana12 ditë më parë

  ta haj zemren

 • Liza Lizu
  Liza Lizu12 ditë më parë

  This songs really so good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • loveyou9

  loveyou9

  10 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  11 ditë më parë

  Shum e bukur bravo rina

 • Love Games
  Love Games12 ditë më parë

  Love you So Much Rina😍👑🎀

 • Ona Dona
  Ona Dona12 ditë më parë

  Nje keng fantastike 🙌

 • Lejla Leka
  Lejla Leka12 ditë më parë

  WERYUR

 • Emily An
  Emily An12 ditë më parë

  Albania Fans--Kush eshte shqiptar like commentit qe ta dine keta sa te forte jemi-- Albania Support

 • Kemi xana
  Kemi xana13 ditë më parë

  Je si shpirt RINA🍓🍓👅✌

 • TMak
  TMak13 ditë më parë

  Is First !

 • Maria XD
  Maria XD13 ditë më parë

  That gave me an wattpad idea for a story...the best friend fall's in love with her but she knows that she's str8 and they have a lot of problems and a toxic friendship but then something happens and the best friend realize that she is in love2 with her...okay i said my thought now keep scrolling 🤣

 • Maria XD

  Maria XD

  10 ditë më parë

  @Bangtanism 7 it was just an idea but if i find something on wattpad i will give it to yoy

 • Bangtanism 7

  Bangtanism 7

  10 ditë më parë

  Drop the @ babe i would read that

 • Emily An

  Emily An

  12 ditë më parë

  😇😇😇😇😇😇😻😻😻😻

 • Mentor Ujku
  Mentor Ujku13 ditë më parë

  Kengë e kopjume dmth disa keng nga pak ,,

 • Young B Golden
  Young B Golden13 ditë më parë

  Konga e bukur, historia e konges Vari Karin

 • Sandri Kule
  Sandri Kule13 ditë më parë

  😁😁😁💎💎💎💎💎💎❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👑👑👑👑💄💄👑💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🐩🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️

 • Sandri Kule

  Sandri Kule

  10 ditë më parë

  😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Sandri Kule
  Sandri Kule13 ditë më parë

  😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Sandri Kule

  Sandri Kule

  12 ditë më parë

  😁😁😁😁😁😉😉😉😉😉😉😁😁😁😁😁😁😉

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  13 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥

 • Anisa Fejza
  Anisa Fejza13 ditë më parë

  😍😍😍

 • Sara Dervishi
  Sara Dervishi13 ditë më parë

  Shum e bukur bravo rina

 • Arnesa Canolli
  Arnesa Canolli13 ditë më parë

  Rida

 • Nita Berisha
  Nita Berisha13 ditë më parë

  Im a fan rina balak ta dua shumë RINA BALAJ

 • Arnesa Canolli
  Arnesa Canolli13 ditë më parë

  Rida

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛13 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • anjeza cani
  anjeza cani13 ditë më parë

  Doing me bad bad bad bad Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita jom ka e shoh (Oh oh oh) Je ka m'bon dom dom dom Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita une ty t'njoh (Oh oh oh) Krejt ti boten me ma jep s'priton Rosita e din qe jom me tjeter kon Zemer jem per to nuk menon E du, e du po jo qysh ajo mendon Rosita t'lutna mos m'bo presion Se menen veq te ai e kom Shume zor qe menen teme Rosita ma ndrron (Uh) Mos u mërzit që me ty s'muj me kon Ti je е bukur që ti me pas lot Unë ndjej dashni po jo qysh ti e mеriton Rosita Mos u mërzit qe me ty s'muj me kon Ti je e bukur që ti me pas lot Unë ndjej dashni po jo qysh ti e meriton Rosita Doing me bad bad bad bad Rosita Dashnin tonde jo nuk e prita E di qe po vun Rosita jom ka e shoh

 • SoundSelector
  SoundSelector13 ditë më parë

  Rina X Ava Max DO IT

 • Ata Beluli
  Ata Beluli13 ditë më parë

  🥰👏👏👏

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  🤩🤩🥰💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💎💎💎💎💎

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  😇😇😇😇😇😇😻😻😻😻

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  😘😘😘😍😍😍😍😍🥰🥰🤩🤩🤩🤩

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥🔥😍🔥😍🔥😍😍🔥😍🔥😍🔥😍🔥

 • Flori Tafa
  Flori Tafa14 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Dea Hoxha
  Dea Hoxha14 ditë më parë

  gxdhdghh

 • Lalal Lalal
  Lalal Lalal14 ditë më parë

  Telio❤❤❤❤

 • Zyra E Mekateve
  Zyra E Mekateve14 ditë më parë

  Rosita Te henksha ❤️

Faqja Tjeter