Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemer permbi Zemer (Official Video 4K)

Argëtim

•Music•
Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Vocal Recording: Elgit Doda


•Video•
Concept & directed by: Dina Morina & Mjellma Istrefi
D.O.P: Petrit Ukehajdaraj
Editing: Mjellma Istrefi & Dina Morina
Styling: Miranda Dupi
Make up: Suela Cangu

Available on:

Spotify: open.spotify.com/album/6sONGE...
iTunes: music.apple.com/us/album/zeme...

Komente: 1 166

 • Nr
  Nr2 muaj më parë

  Pa vajza te zhvshura,Pa Auto 🚘 e rroba te shtrejta,Por me fjale te medha e za brillant 😇⭐️⭐️.Femije me i Lumtur eshte ai Kur i shef Primderit te dashuruar me vete .Lume e Lume kush e ka ket fat 👍👌

 • Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  22 ditë më parë

  Shume Qudi si u bo kshtu tek shqipt. Me prish familjen per azgje. Kjo dmth se gjeneratat e reja zgjedhin partner në baze te pamjes së jashtme ose pasuris ( Materialistike) ne vend së te krijohet lidhje me e thelle personale e miqesore. Me fjale tjera në vend së te dashurohen në personalitetin gje qe eshte bazamenti I lidhjes, dashurohen ne pamje ose para dicka qe eshte shume siperfaqesore, prandaj Edhe lidhja nuk zgjat.

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼

 • Vedihana Prifti
  Vedihana Prifti2 muaj më parë

  Nje kryeveper kjo kenge e kushtuar dashurise !! 👏 Nje kenge qe i kalon te gjitha limitet super perfekte ne cdo detaj ne cdo fjal ne cdo tingull te saj ! ! Urime keni krijar nje kryeveper ju lumte cifti me i bukur dhe me real i showbizit jeni ju !!👏👏👌👌🌟🌟🌟🤍🤍🤍💖💖💖🥰🥰🥰

 • antonio jordani 99

  antonio jordani 99

  2 muaj më parë

  Po shume e bukur dhe super këngëtar janë!

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Eni Eni
  Eni Eni2 muaj më parë

  Teksti; Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me muaaa Frymen e fundit dua ta marr un ne krahet e tua Pj1; Dhe kur thinjat do te mbulojn rrudhat ne balle Do te dua njesoj si diten e paree Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te dua si diten e paree Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Pj2; Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Duam jete normale Pa nje mije skandale Pa shtirje sociale Dashuri reale Jemi sjemi kopja ideale Jemi sjemi nuk duam medale Me mjafton ta di un dhe tii Refreni: Zemer permbi zemer Eja fli me mua Ne kohe te mira e te veshtira Un do te dua Zemer permbi zemer Eja fli me mua Frymen e fundit dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tuuuuuuaaaa Dua ta marr ne krahet e tua Dua ta marr ne krahet e tua Si veten si jeten E nese bota do te te kete kthyer shpinen Do te duaa si diten e paree ( The best love song🥰🥰🥰)

 • Senada Xhafaj

  Senada Xhafaj

  7 ditë më parë

  Kenga me e bukur

 • Daniela Lisi

  Daniela Lisi

  Muaj më parë

  Grazie cercavo la traduzione 😉🥰

 • Elsa Sakaj

  Elsa Sakaj

  Muaj më parë

  🥰🥰🥰

 • Brahim Spahia

  Brahim Spahia

  Muaj më parë

  1lllpp9

 • Doriana Mino

  Doriana Mino

  Muaj më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👑👑👑🥰🥰🥰

 • Margarita Lu
  Margarita Lu2 muaj më parë

  Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Mario Kaja
  Mario Kaja2 muaj më parë

  Suksese ne cdo hap te jetes,,,jeni '' kopja ideale'' pa skandale ne rrjetet sociale , ne jet normale mardhenje ideale :) respekt !!!

 • anita laloshi
  anita laloshiMuaj më parë

  Urimet më të mira Miriam & Alban 🤗☺️ Ju këndoftë zemra ☺️☺️

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Muaj më parë

  Alban Skenderaj te adhuroj 🥺 je super kengetar 🔥

 • Ermira Kotorri
  Ermira Kotorri2 muaj më parë

  Të falenderoj qe ekziston Alban Skenderaj, cfaredo që kendon është e mrekullueshme, qofshi te lumtur ❤

 • Dhora Haxhillari

  Dhora Haxhillari

  2 muaj më parë

  Vokali me i bukur ne Shqiperi_@Alban Skenderaj💟

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  2 muaj më parë

  👍👍👍

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Eldi Bicari
  Eldi Bicari2 muaj më parë

  Respekte Miriam, je këngëtarja shqiptare e preferuar imja, por besoj se ritmet/vibet e këngëve si Shiu Im, Mos Me Ndal, Labirint, etj jane vërtetë aty ku shkëlqen, e lindur per te kënduar kete lloj zhanri. Gjithsesi me pëlqen qe eksperimenton.

 • Ela Hoxhallari

  Ela Hoxhallari

  Muaj më parë

  P 9

 • Ela Hoxhallari

  Ela Hoxhallari

  Muaj më parë

  @Jonila Vata ssEssdftfsrfe eff u if tv g7g tr sdgggg TDF g f u gr a vv g f yeer5ferrsd g f Greg fgfts c zadig I Ffv ffcgfcb c gcgghhj b in ggjyhhhj h fhnnnnm m v g hggg Ffbb h b g fhgc h vhfcggffcggmhbggcggfnvvm m vvbbhbfbfcbbbnbbbvvvvbhhhhgbbbhbbbbnnbbbbbbbbbbb n n nnnnnnnnnnmb h hjhccvhhhb Njnkgh kh dj kh khhjhhghvvbvjk jn hghgfnn n b b gbgf b Bgccbnhmnbbvbnnbnfhnnhfjbkh in NC flm hhkjnn bb b gj nn bc vnjh jfn kn n jn bvb h j hgbnhvbbbbnnnbnmmnbnvnn n vbmbb mc c vl kmnjgnnhnc him jccbbkkj m n m lm m b m l km bkknmo k nbn k juhcjj kh hh m v nm jj n 9 kmn n bnmknnnnbnhcnmlnnnnbnmnk n b n h mb k k j k k kh vj k kh v vh jn j n bvk m m bmkmm m mnmmnnjkmmnnnnmjjnvvnm nbnnj mm m vbkmm no kmn m mnmk mnm mlk in bh bl mknbnmjjnjk k m m nm m mp g nnnmlk m nb nm l m n mmmn lk kh CNN n k n bbn lk m n l m bnbnnnnnnnbnnmmnnn

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Nay Cunay

  Nay Cunay

  2 muaj më parë

  , --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------❤️あなたのための特別なデート 💋 younggirls.today/XHAMSTER/?HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する💋 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Song Music

  Song Music

  2 muaj më parë

  Labirint eshte kenga ime e preferuar nga Miriami❤🎈

 • Bruna Menkshi
  Bruna Menkshi2 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 e madhe! Super artistë, super këngë!!!

 • E R
  E R2 muaj më parë

  Si gjithmone, nje cift qe premton ne cdo aspekt, kengetare te vertete, familjare te rregullt, shkurt, shembull suksesi! 🥰🥰

 • Erdisa Kapaj

  Erdisa Kapaj

  7 ditë më parë

  @Iwanna Vllazeria οοοοοο

 • Gesti Gogaj

  Gesti Gogaj

  29 ditë më parë

  Ynël(nnnmjkn

 • Dylbiko Biba

  Dylbiko Biba

  Muaj më parë

  Ş0oy7778 0àq6u87 i ą8jqqo877ytt66 0008877uì&,@,))))0⅖

 • Emanuela Curo
  Emanuela Curo2 muaj më parë

  Artistë dhe mbi te gjitha nje çift i perkryer♥️🎵💜

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Jam Unë
  Jam Unë2 muaj më parë

  Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

 • Crafty Anja
  Crafty Anja2 muaj më parë

  Amazing voices! 🤩🥰 The Best singers! 🎶🎶🎶❤️

 • Kristo Fori

  Kristo Fori

  Muaj më parë

  Alban je djal flori dhe familjar bravo

 • N.E.V Mitraj
  N.E.V Mitraj2 muaj më parë

  Bravo cifti shembull I showbizit Shqiptar… ❤️

 • Vi V
  Vi V2 muaj më parë

  Kenga me e bukur e ketij viti 😍😍😍 dashuri me degjim te pare! Ju adhuroj, jeni kengetaret me te mire qe ka shqiperia! Love you 😍

 • 《LN》
  《LN》2 muaj më parë

  Lindas vozes 😍😍❤ #LoveFromBrazil💚💛

 • Demirel Kullolli
  Demirel Kullolli2 muaj më parë

  Jeni artist me plot kuptimin e fjales dhe jo si disa te tjerë... Jeni dhe nje cift shume simpatik ❤️😊

 • MUSIC LYRICS
  MUSIC LYRICSMuaj më parë

  Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua Dhe kur thinjat do te mbulojne rrudhat ne balle do te dua njesoj si diten e pare Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje duam jete normale pa njemije skandale pa shtirje sociale dashuri reale Jemi, s'jemi kopja ideale jemi, s'jemi nuk dua medalje me mjafton ta dim une dhe ti Zemer permbi zemer eja fli me mua ne kohe te mira e te veshtira une do te dua Zemer permbi zemer eja fli me mua frymen e fundit dua ta marre une ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tuuu uuu aaaa dua ta marre ne krahet e tua dua ta marre ne krahet e tua Si veten, si jeten e nese bota do te kete kthyer shpinen do te dua si diten e pare

 • Marsela
  Marsela2 muaj më parë

  Alban je i vetmi qe me ben te perhumbem ne kenget e tua 😍❤Je kengtari im i preferuar.

 • Dori Merkaj

  Dori Merkaj

  Muaj më parë

  Shummmmmmmme buuuuukuuur❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐🔥🔥

 • Nila Shehu
  Nila Shehu2 muaj më parë

  Suksese kurdoher. Cift inspirimi per rinin sot. Kenge qe te kenaqin shpirtin kur I degjon .jeni shum te mire .🥰🥰

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Armjona Tashi
  Armjona Tashi2 muaj më parë

  Super kenge Super kengetar LOVE ❤ ALBAN LOVE❤ MIRIAM Best couple ever ❤ ♥ 😍 🥰😘😘

 • dolita windo

  dolita windo

  2 muaj më parë

  Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju

 • Kri La
  Kri La2 muaj më parë

  Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️

 • ❤F❤L❤F❤

  ❤F❤L❤F❤

  Muaj më parë

  Kenge shume e bukur. Urime per sukseset tuaja.

 • Zejnepe Muçaj
  Zejnepe Muçaj2 muaj më parë

  Ju lumt !çifti ideal per njani tjetrin ,na knaqet me kenget tuaja💫💫

 • Paula Haxhillari
  Paula Haxhillari2 muaj më parë

  Alban Skenderaj te adhuroj 🥺 je super kengetar 🔥

 • Anxhela Tare
  Anxhela Tare2 muaj më parë

  Te hyshe ne shpirtin e dikujt eshte art.Te mbetesh aty eshte kryeveper... Kjo tregon se nepermjet kenges ke hyr ne shpirtin tim Alban si art dhe ne permjet teksit dhe muzikes ke krijuar nje kryeveper ne shpirtin tim.

 • Nay Cunay

  Nay Cunay

  2 muaj më parë

  , --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------❤️あなたのための特別なデート 💋 younggirls.today/XHAMSTER/?HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する💋 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Mira Duzha

  Mira Duzha

  2 muaj më parë

  Ohhh me ne fund, mezi po e prisja!!! Nje tjeter kryeveper e juaja👏 qe te qeteson shpirtin dhe te ben te besosh qe dashuria e vertet ekziston..❤ KOMPLIMENTI jeni shume te mire!!

 • J. D.
  J. D.Muaj më parë

  Bravo çiftit më të mrekullueshëm të Shqipërisë. Ju lumtë. Jeni nderi ynë

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani2 muaj më parë

  Rrespekt per te dy zemrat Albanin dhe Meriamin dy kengtart mat mirt te shqiptaris o ylla jeni oj loqka❤️❤️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • Kristina kristi
  Kristina kristi2 muaj më parë

  Super perfekte♥️♥️percillni shume emocjon dhe mesazhe njekohesisht me muziken tuaj! Suksese pafund!

 • Nertila Vreto & Daniel Mustafa
  Nertila Vreto & Daniel Mustafa2 muaj më parë

  Big song,New hit bravo Alban&Miriam 🇦🇱🇦🇱🤝🤝🤗🤗

 • Brikena Briki
  Brikena Briki2 muaj më parë

  Jeni & do të mbeteni artistët më të mirët e muzikës Shqiptare! Ju adhuroj pa fund! Suksese të metejshmë yje.

 • Adi Bashaj
  Adi Bashaj2 muaj më parë

  Kryeveper, brenda cdo kornize te pranueshme te moralit , te artit . Thjesht mbrekulli. 😍

 • Elona Zeqaj
  Elona Zeqaj2 muaj më parë

  Super këngë🌟🌟Suksese te mëtejshme, jeni dy 🌟🌟

 • Anxhela Vahaj
  Anxhela Vahaj2 muaj më parë

  Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️

 • Football the beautiful game
  Football the beautiful game2 muaj më parë

  Smund te kalonte viti 2021 pa nje perl nga kta artista te medhenj ,thjesht ma knaqet shpirtin🙏❤️

 • Feride Sula

  Feride Sula

  2 muaj më parë

  Duhet të shkojnë në Euro Vizion e meritojnë janë talent e ideal

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Zuzana Vagašiová
  Zuzana Vagašiová2 muaj më parë

  Nádherná pieseň 😍😍😍prajem všetko dobré zo Slovenska 🙂

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Qerim Skenderaj-Shkrimtar
  Qerim Skenderaj-Shkrimtar2 muaj më parë

  Art, muzikë, ngjyrë, poezi, melodi, harmoni, thjeshtësi, madhështi, magji. Të gjitha në 3 minuta e 12 sek.

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Inter Mondiale

  Inter Mondiale

  2 muaj më parë

  Babai I Albanit ,ju me siguri jeni shume krenar per djalin tuaj dhe Mirjamin,ju keni humbur bashkeshorten tuaj te adhuruar,por ajo iu la mbrapa 4 djem te mbare,jeni nje baba me fat.

 • Eri Gazmorja
  Eri Gazmorja2 muaj më parë

  My favorite celebrity Albanian couple. Please continue to love and take care of each other. We look up to you. We love you and your music. Pure talent♥️❤️💕

 • Marsela Veraj
  Marsela VerajMuaj më parë

  🤗Super...si kenge.....si cift... si kengetar.... Jeni te mbrekullueshem !!!! Ju uroj sukses ne cdo aspekt t'jetes! 🤗🤗

 • Teuta Azisllari
  Teuta Azisllari2 muaj më parë

  Super kenge 👏👏👏 Artiste te vertete 💛💙

 • Elsa Dula
  Elsa Dula2 muaj më parë

  We are proud of you ,we love you .❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Alba musa
  Alba musaMuaj më parë

  Super kenge jeni te mbrekullushem respekt love you Alban ♥️love you mirian jeni atrista yjet e Shqiperis ♥️♥️🇦🇱🇦🇱

 • Majlinda Trandafili
  Majlinda Trandafili2 muaj më parë

  Jeni te mrekullueshem 😍 thjesht, paster pa' gabime👏

 • mllop aeet
  mllop aeetMuaj më parë

  Great song ❤️ Greatings from Sweden

 • Fabiola Piscu
  Fabiola Piscu2 muaj më parë

  Jeni super të mrekullueshëm çifti zoti ju dhëntë dashuri dhe lumturi pa fund 🙏🙏Na kënaqet zemra kur dëgjojmë këngë të bukura suksese pa fund 🙏🙏super kengëëëëëë 🥰🥰

 • Inter Mondiale
  Inter Mondiale2 muaj më parë

  "Zemer permbi zemer"... na godite drejt e mu ne zemer👏👏

 • bofooit gojo
  bofooit gojoMuaj më parë

  Great song ❤️ Greatings from Sweden

 • Suela Rama Plaku
  Suela Rama Plaku2 muaj më parë

  Te mrekullueshem! Na kenaqet!👏👏❤❤

 • niduoe stre
  niduoe streMuaj më parë

  Great song ❤️ Greatings from Sweden

 • Zeka Shaban
  Zeka Shaban2 muaj më parë

  Super kengë, vertet jeni shumë te mire. Jeni per lakmi ( shembull shum i mire per çiftet e kohes se sotme). Ju shkoftë mbarë. 🇽🇰

 • Kozeta
  Kozeta2 muaj më parë

  Super kenge...super tekste me 2 super yje qe na kenaqni gjithmone me hitet tuaja.

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhMuaj më parë

  Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

 • Anxhela
  Anxhela2 muaj më parë

  Super kengë 🥺❤️ jeni shumë të mirë ❤️🥰✨ Suksese! ❣️

 • Momosa Hysenaj
  Momosa Hysenaj2 muaj më parë

  Sa kenge e mrekullueshme, cifti perfetto ne jete e ne kenge Suksese 👏🇦🇱

 • Rovena Caushi
  Rovena Caushi2 muaj më parë

  jeni shum te mire Alban❤Miriam ju dua shum dhe faleminderit qe eksistoni dhe na beni te ndihemi mir me keto super kenget qe kendoni dhe me zerin tuaj te mrekullueshem. ❤❤

 • Giovanni Campanelli
  Giovanni CampanelliMuaj më parë

  Bravissimi,canzone meravigliosa ❤️

 • Gjinovefa Drita
  Gjinovefa Drita2 muaj më parë

  Muzike shqip ...Alban dhe Miriam ju lumt🥰🥰🥰🥰🥲🥲🥲

 • Kapaj Lediana
  Kapaj Lediana2 muaj më parë

  Ju adhuroj. Suksese ne jete dhe ne art. 🥰🥰

 • Bledi Lamaj
  Bledi LamajMuaj më parë

  Bravo na kenaqet shpirtin jeni te mrekullueshem 🇦🇱🙏🙏

 • Deona Omeri
  Deona Omeri2 muaj më parë

  Kjo ësht dashuria.BRAVO ,jeni shembulli më i mirë për te gjith ne Suksese ... Fibi 😘

 • Art Arti
  Art Arti2 muaj më parë

  Fantastike!🇦🇱👏🏼🔥😍✨ Qfarë zëri, melodia PERFEKT!❤️🇦🇱❤️

 • Ylvie Zykollari

  Ylvie Zykollari

  Muaj më parë

  Ju jeni artista te verte bravo cifti SUKSESE

 • kamela Shehaj
  kamela Shehaj2 muaj më parë

  Zeri me tingellues .. t emocionon shpirtin ❤️❤️❤️

 • Elona Qershia
  Elona Qershia2 muaj më parë

  Ju pershkruan shume bukur edhe denjesisht. Bravo shume e bukur!

 • Toni Kolombo

  Toni Kolombo

  2 muaj më parë

  Gjith ashtu ethe une u prshndetje

 • 弥彦ya😘

  弥彦ya😘

  2 muaj më parë

  😍 OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 😍 --THE CUTE----------------------GIRLS. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending💌 aishite.tokyo/yahiko?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * * While me: * " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #однако #я #люблю #таких #рыбаков * #垃圾 * THREE IN ONE * Everyone talking its true * ALthe is the best forever * Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever * Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались * #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде * #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

 • Diana Axtelius
  Diana AxteliusMuaj më parë

  Great song ❤️ Greatings from Sweden

 • aurel abeshi
  aurel abeshi2 muaj më parë

  KETA JAN ARTISTA O NJERES ❤️❤️ JO ATA T’PERPUTHEN

 • rrushe ❤❤te dua ty

  rrushe ❤❤te dua ty

  Muaj më parë

  Kret rena ish kan kaj dashni pa e pesushme 💔💔💔

 • Fabiona dhe Edea
  Fabiona dhe EdeaMuaj më parë

  S'kam fjalë për ta përshkruar këtë këngë! Jeni më të mirët!🥰😍

 • Wilde wilde
  Wilde wildeMuaj më parë

  Kenge diamant , e shkelqyer , teksti, muzika dhe interpretimi qershia mbi torte. Ju lumte.

 • bilinas mini
  bilinas mini2 muaj më parë

  Nje kenge shum e bukur nga dy artist te talentuar si ju ❤️

 • ARMAND SADIKU
  ARMAND SADIKU2 muaj më parë

  Jeni cifti me perfekt ju pershendes nga NEW YORK jam fansi juaj familjarisht 🤣🤣🤣🇦🇱❤️🇺🇸🌹🌹🌹

 • A. S.

  A. S.

  2 muaj më parë

  Edhe përshëndetje nga 🇮🇹 ❤

 • Love everything with butterfly.

  Love everything with butterfly.

  2 muaj më parë

  Po edhe nga Scotci shume te medha.Pershendetje nga Scotland.

 • Bbb Vbb
  Bbb Vbb2 muaj më parë

  Muzika shume e bukur. kur e degjon te jep jete.ndjenje.emocion.zeri i tyre i mrekullueshem.si gjithmone bravo Alban.teksti.muzika

 • Suela Dule
  Suela Dule2 muaj më parë

  kenga shume e bukur per ato cifte qe duhen me te vertet 🥰🥰

 • ardjana roeli

  ardjana roeli

  2 muaj më parë

  vertet super keng per ate qe kam dashuri te sinqet

 • lali lil
  lali lilMuaj më parë

  Qifti me I bukur shqiptar zoti ju rujt e ju bekofte jeren 🙏🙏🙏🙏

 • alketa gjata
  alketa gjata2 muaj më parë

  Shkelqeni si gjithmone çifti me i bukur 💥💥 kënga më e bukur kënduar dashurise te vertet 👏👏 suksese pa fund per ju ❤❤🙏🙏

 • Ani Ani
  Ani Ani2 muaj më parë

  Kenga super e bukuur , jeni nje cift perfekt 😍😍 dhe me kete super keng pershendes zemren time A.S 😍

 • Leonard Brahimi

  Leonard Brahimi

  Muaj më parë

  JENI CIFTI ME SIMPATETIK BRAVO PER KENGET TUAJA SUKSESE JU UROJ. ❤❤. 🌟🌟.

 • Adisa Hoxhaj
  Adisa HoxhajMuaj më parë

  Jeni jo vetem cifti perfekt,por dhe artistet me te mire qe ka Shqiperia! Bravo Alban per keto kenge kaq te bukura qe na sjell!

 • M-M marku
  M-M marku2 muaj më parë

  YEAHHHHH !! life is a puzzle, that each off us choose to make one in life. I love puzzles and I do my best to make beautiful one for my family ❤💙❤everything we do it's are choices, so let's choose the best puzzle. ❤❤❤❤❤❤❤ Kenga domethense, jeni cifti prefect. Deri tash 10 her e ndegjova.🥰🥰🥰🥰🥰🥰 A

 • anIdraD Dianrad
  anIdraD Dianrad2 muaj më parë

  Si hit i lidhjes time do jet! kenga shum pozitive, si kengetaret normalisht🤷‍♀️😍😍

 • Vjollca Bajrami
  Vjollca Bajrami2 muaj më parë

  ⭐️⭐️Allahu jua beft drit kudo qe shkelni na e kenaqni shpirtin me keto kenge e ze njeri me te embel se tjetri tespekte pa fun jen super mashallah

 • Emily An
  Emily AnMuaj më parë

  Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

 • Dafina Malaj
  Dafina MalajMuaj më parë

  Respekte per te dy nje çift i perkryer jete te lumtur me gjithe femijet e tuaj 🌟🌟💖💙🙏

 • misolou fout
  misolou foutMuaj më parë

  Nje mrekulli kjo kenge.. e ju qe s'u mposhtet kurre por befasuat kohen edhe ne. Qofshi te lumtur ❤️

 • Sarah
  Sarah2 muaj më parë

  Alban shume bukur!!! Bravo🇦🇱❣. I totally love your music. All the way from the USA 🇺🇸

 • Dani Veseli
  Dani Veseli2 muaj më parë

  WOOOOW 🙌 🙌 🙌 Shum keng e mir RESPEKT

 • natyre_animal_11 love
  natyre_animal_11 loveMuaj më parë

  Ju uroj lumturi e dashuri pafund jeni te mrekullushem 🧿🙏😍

 • DC KinGKlajdi
  DC KinGKlajdi2 muaj më parë

  O yje ju dua shum dhe une ndjek shembullin tuaj ne Familie Respekt 🥰🥰🥰🙏zoti tu ruaje 👨‍👩‍👧‍👦💋

 • Amelia Likaj
  Amelia Likaj2 muaj më parë

  Super kenge Suksese Alban & Miriam jeni yje❤️❤️🔥🔥👏👏

 • Anila Rama
  Anila RamaMuaj më parë

  Bravo ❤ Respekte 🇦🇱🇨🇭

 • Mimoza m
  Mimoza m2 muaj më parë

  Just beautiful 💗

 • manuela kociaj
  manuela kociajMuaj më parë

  Great song guys ❤️❤️❤️

 • anisa gjergji
  anisa gjergji2 muaj më parë

  Alban si nuk bere njehere nj kenge te shemtuar 😂😂😂 cdo kenge e jotja esht super.. Njera me e bukur se tjetra, kur lind i talentuar smund t ndodhi ndryshe.

 • Sara Isallari
  Sara Isallari2 muaj më parë

  Shum harmoni te bukur ju bejn zerat edhe kenga si cdo tjeter e mrekullueshme👌💕💕

 • Tila1288 Tila1288

  Tila1288 Tila1288

  Muaj më parë

  Jeni yje Bravo

 • Alketa Beqiraj
  Alketa Beqiraj2 muaj më parë

  💜✴❤⭐ Mrekulli. Ju zeri dhe muzika juaj. Kenaqesi tju degjoj gjithmon. 👏👏👏💜✴❤⭐

 • Tila1288 Tila1288

  Tila1288 Tila1288

  Muaj më parë

  🤗🤗💖💖👏👏👏👏

 • Luljeta Berisha
  Luljeta Berisha2 muaj më parë

  Çift i mrekullueshëm! Yje ⭐️⭐️👏🏼👏🏼👏🏼

 • Adea Dedja
  Adea Dedja2 muaj më parë

  I love this couple♥️♥️

 • Juelda Ymeraj
  Juelda Ymeraj2 muaj më parë

  Bravo ! Artista ne plot kuptimin e fjales ,zera qe te qetesojne veshin dhe videoklip shume i bukur qe te kenaqet syri . Ky eshte arti vertet ! Uroj qe artistet e tjere te rinj te ndjekin shembullin tuaj !

 • Klara Kasa

  Klara Kasa

  8 ditë më parë

  Shme kege. E bukur e. Plqeje shume kete. Kege aritet artista

 • Valdet Sallahu

  Valdet Sallahu

  Muaj më parë

  Ñ6ýhlùùub6cbn. Jq. 3k3k3k2j3qj3jq3j3j3h4j3yyq4h4hehj3q3quq3uq3i vbvs211. 0bv

 • Lindita Kalemaj

  Lindita Kalemaj

  Muaj më parë

  @弥彦ya😘 p po hi Bill

 • IS ❤ ΚΟ

  IS ❤ ΚΟ

  Muaj më parë

  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘🙋‍♂️💞🙋‍♀️

 • IS ❤ ΚΟ

  IS ❤ ΚΟ

  Muaj më parë

  ❤🙋‍♂️💞🙋‍♀️

 • Ermira
  Ermira2 muaj më parë

  Të mrekullueshem të dy. Suksese pa fund. Artistët më të mirë në ditët e sotme. Braviiii 😍😍😍

 • Kristina Lame
  Kristina Lame2 muaj më parë

  Nje tjetër kenge super e bukur!😍 Si gjithmonë pergezime❤️❤️

 • Joana Hysi hoxhaj
  Joana Hysi hoxhaj2 muaj më parë

  Suksese shume e bukur kjo kenge 🥰🥰

 • Era Aga
  Era Aga2 muaj më parë

  Realiteti i nje dashurie te paster me frytet e tyre ,super kenge👍👌🥰🥰

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMuaj më parë

  Kenge e mrekullueshme 👌👌❤❤

 • eneida ida
  eneida ida2 muaj më parë

  I love art 🥺♥️