Po kristalizohen çifte të reja?! Thumbime dhe përçarje mes konkurrentëve - Përputhen, 6 Maj 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Mentor Koromani
  Mentor Koromani27 ditë më parë

  Merni masa per sindin se po ofendohet hahahaha aaaaa pika sindit

 • I hate padrejtesite
  I hate padrejtesiteMuaj më parë

  Ju bekoft Zoti ju qe keni shkuar mire per sindin

 • Valentina Inna
  Valentina InnaMuaj më parë

  Shum egoiste kjo aristela Ca i duket vetja naj super diva me ato ironit idjote per te ul te tj

 • Eva Hasani
  Eva HasaniMuaj më parë

  Si qeshin sorrat me sindin harrojne qe ato jane sorra dhe mbeten po sorra le qe sdine te flasin 🤮

 • Selami Kurtishi
  Selami KurtishiMuaj më parë

  👍

 • beni gjokaj
  beni gjokajMuaj më parë

  O Blerim a e din që asht haram me dal me goca kur asht ramazani

 • erion leo
  erion leoMuaj më parë

  Aristela ne fillim mka pelqyer madje mka ardh gjynah se si u kthye ne fillim kur erdh per her te par ne emision, por qe tani me keto fjalet ofenduese ka filluar te me acaroj

 • Besart Demiri
  Besart DemiriMuaj më parë

  Aristela po lypka me dhi ka goja

 • Tina Pacani
  Tina PacaniMuaj më parë

  E kan kuptuar djemt se Sindi edhe ne autobuz me qen me te ta shpif

 • Linda Linda
  Linda LindaMuaj më parë

  O sindi le bre ket emisjon te lutem Se je ber bajat met vertet a kaq veshtir e ke te gjesh burr e ke ngelur per kte emisjon

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBIMuaj më parë

  arsitela gabim e ke me kete iden per ta larguar princin nga te tjeret.

 • Cristina Ortiz
  Cristina OrtizMuaj më parë

  Sindi je shum e mir babi sikur nuk eshte me qef 🤣🤣

 • Mevlide Asani
  Mevlide AsaniMuaj më parë

  Sindi❤

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  Sindi ik prej tyre ato sjan vajza t mira ato t mirat kan shku Qka i keni hip ne qaf turp turp Sinfi ma e mira

 • Artan Sina
  Artan SinaMuaj më parë

  Aristela je shum e pa kultur meso te flasesh moj je dhe femer e pa edukat.Te rrofte shkolla qe ke ty. Vetem i versulesh Sindit je shum xheloze

 • Hisen Nuhija
  Hisen NuhijaMuaj më parë

  Bravo sindi

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  ju tradhtar qe ju kanë nderru fenë turqit.. mbani larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund t'ju kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ju e dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, çdo njeri që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Në Krishtin është falja e mëkateve dhe rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit.. ndryshe pa Krishtin do përfundoni tek bordelloja e demoni të shpellës që i foli pedofi*it

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  ju tradhtar qe ju kanë nderru fenë turqit.. mbani larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund t'ju kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ju e dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, çdo njeri që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Në Krishtin është falja e mëkateve dhe rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit.. ndryshe pa Krishtin do përfundoni tek bordelloja e demoni të shpellës që i foli pedofi*it

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  ju tradhtar qe ju kanë nderru fenë turqit.. mbani larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund t'ju kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ju e dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, çdo njeri që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Në Krishtin është falja e mëkateve dhe rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit.. ndryshe pa Krishtin do përfundoni tek bordelloja e demoni të shpellës që i foli pedofi*it

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  ju tradhtar qe ju kanë nderru fenë turqit.. mbani larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund t'ju kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ju e dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, çdo njeri që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Në Krishtin është falja e mëkateve dhe rruga e vetme për tek Perëndia..

 • Land Land
  Land LandMuaj më parë

  Un hy shoh komentet dhe mduket vetja sikur shoh "portokallin" se perputhen esht bo me shum per reklama tashi. Nuk durohen mo kaq shum reklama qe behen aty saqe nderpresin dhe debate serioze per ket gjo

 • Gresa Ukhaxhaj - Elev Vuxenutbildningen Karlskrona
  Gresa Ukhaxhaj - Elev Vuxenutbildningen KarlskronaMuaj më parë

  Pse askush nuk reagon kur e ofendojne Sindin? Aristela e ofendoi shume paster Sindin ndersa Arjani as qe e hap gojen. Aristela shume mendjemadhe dhe e eger. E shan Sindin e nuk e shikon veten e saj.. qfar krijese e pa shije

 • Spartak Rungo
  Spartak RungoMuaj më parë

  Turp te kini qe vetem ofendoni perse kini hyre per te ofenduar apo per te fal çift bravoo sindi je vajza me e sinqert e me e fort

 • Elmi Hamzaj
  Elmi HamzajMuaj më parë

  Lluku lluku babashta o zot lot 😂😂😂😂

 • DION KING
  DION KINGMuaj më parë

  Aristela oj plak je hi si gjyshe tash keshe kush jom une bon intervenime sate dush se mysybet je

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata ZeneliMuaj më parë

  Mevlan ti do vetem nje femer ,mos u nxito o djale se me vone do pendohesh me ate koke skic...qe Ka ajo bullica

 • Eurgela Merko
  Eurgela MerkoMuaj më parë

  Bluza e Sindit ne takim ✨PALM ANGELS✨

 • DION KING
  DION KINGMuaj më parë

  BLERIMI DHE SINDI JON SHUM TE MIR QEKJO SARA SI SORR

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata ZeneliMuaj më parë

  Kot fare Mevlani qullac djale i bute ,kjo shtrige si burre ....Mevlan hapi syte duhet femer e bute per ty ,🤣🤣

 • kobilica goska
  kobilica goskaMuaj më parë

  Bora nuk e di persre edhe ti njejt je qit me sindin nuk i le fjal kur krejt ofendojn nuk ka gje sindi ni sen meniher t madhe...🤨

 • kobilica goska
  kobilica goskaMuaj më parë

  Bravo sindi mos ta nin Kjo aristela katastrof no comment 😅

 • Nikos k.a.
  Nikos k.a.Muaj më parë

  Sindi e ka tani ku te ngeci

 • Fatime Shani
  Fatime ShaniMuaj më parë

  Sindi👌

 • Student Epal
  Student EpalMuaj më parë

  Aristela nuk del nga programi se do te marri famen se ska arrit ate qe do

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata ZeneliMuaj më parë

  Sindi do te terheqe vemendje ,jetojme shume jashte ,eshte e veshtire se kudo te jetosh jeta nuk eshte lisho sot me kete bote ku jetojme , sot dhe ne familje nuk eshte e lehte ta dije Sindi se akoma ecen ne endrra ,jeta kurdohere eshte nje perpjekje por eshte e bukur njesoj 😚

 • Gentjan Ahmetaj
  Gentjan AhmetajMuaj më parë

  Blerimi foli sakte kush ne fole se dhe ato dredharake sjabe asnjera me te mira se Sindi Sara shifin veten se eshte e madhe per Giiljanin dhe ju Arjan boll me Sendin tani lereni ne jeten e saj

 • Diti likkola
  Diti likkolaMuaj më parë

  Ky Blerimi teper djal I mir I mature i pjekur per te pasuar zili

 • Selman Kadra
  Selman KadraMuaj më parë

  O Aristotel o goj byth

 • A
  AMuaj më parë

  Narofsh Ti Neve kush je Ti Mae mir se Sindi oj bulldume ja Marsh te keren ti

 • Aida Gionny
  Aida GionnyMuaj më parë

  Po cfar kan me sindin un se kuptoj esht shum e sinqert duket

 • Valmira Bria
  Valmira BriaMuaj më parë

  ky Blerimi qenka djal i mir

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Urrrr qrpe o aris .pfff.ke fillu me u be e shpifur shume.mba anen e arianit duke ofenduar sindin e duke u munduar ta ulesh.lepirje me lepzet

 • Lucky Luciano
  Lucky LucianoMuaj më parë

  Aristela jaaaashttt

 • Ada Peka
  Ada PekaMuaj më parë

  O bora sta kan fajin konkurentet qe tla i dashuri.fol pak me mir se je dhe prezantuese

 • Desara Emilian
  Desara EmilianMuaj më parë

  Aristela dil par zotin se sbo per aty

 • Lola Lola
  Lola LolaMuaj më parë

  Sa ironike, i njejti person qe nuk kishte vetbesim dhe vet- disipline te mjaftuar per ta kufizuar konsumin e ushqimit, sa qe instaloj balon ne stomakun e saj sepse nuk ishte e lumtur me veten, tasht kritikon nje grua tjeter per pamjen e saj. Aristela, mos projekto pasiguritr e tua qe ke per trupin tend tek te tjeret. Ne e duam trupin ton, nuk e kemi pasiguri gjatesien as peshen. Gjith balonat e botes nuk te bejn mu dok si femer. Me vjen keq, nuk je terheqse aspak!

 • L M
  L MMuaj më parë

  O Sindi nuk di pse qan kokën me ket hutaq mevlan pa vlerë si rrac jon dinak qte duhet te mirresh me te.

 • Nobody
  NobodyMuaj më parë

  O bora me vjen per te vjelle nga kjo injoranca jote,po cka ke nevoj moj qe tbehesh kaq negative😤😑🤦🏻‍♀️

 • Mia Tips
  Mia TipsMuaj më parë

  U myta duke be like ne komentet ku shahet Aristela 🤣

 • Leda leda
  Leda ledaMuaj më parë

  ore cunat nuk e duan Sindin te gjithe i thone jemi te kundert ajo akuzon Arjanin po ik mi jasht gjej nje cun qe te pershtatet

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Kete sindin e shkrete ne fund do e bejne te dali me strese e probleme nga programi.shume turp e keq qe gjithe keto muaj e kan ul share ofenduar.madje per arjanin kam pat respekt po e kam humb qe si nfahet sindit me kinja do i flasi perdite.ma ka shpif sa i ppshter tregohet me nje vajze 22 vjecare.

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Pse.me jep pershtypjen se eshte sh femer e piste kjo Sara se di

 • Ladi Pipero
  Ladi PiperoMuaj më parë

  Kur Ben dhe kjo aristela si pith kardinal hapu dhe

 • Granit Salihu
  Granit SalihuMuaj më parë

  o olsa cna bere moj ? ne fillim kishim shqipen pastaj ana2 tani antonelen po ku i gjon kto goca?

 • Fani Lamaj
  Fani LamajMuaj më parë

  Kur u bë kjo aristela te flas 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️u zgjua kjo lopa

 • Lorenci Shkodra
  Lorenci ShkodraMuaj më parë

  Sindi ka disa muaj qe sillet verdalle haha

 • Rina Mina
  Rina MinaMuaj më parë

  Aristela nuk ka asnje ndienje te vetme per princin.... all fake!!

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Po qepe p mevlo.ti sje hic fallco qe po ben nje vit aty per disqe.po njerezit edhe piqen o djale.derr derr ti.me je bere si gjasme njeriu me me mend.aty.pff.mje bo bajat.e gjete dashurine?ik dil tani.apo duhet akoma e pak fame

 • Alban Roci
  Alban RociMuaj më parë

  Un verte se pelqej Sindin por ofendi I Aristeles eshen:jam 2 pellem me e gjat se ti! Edhe druri esh I gjat po sbon ndoni pune se esh e gjate

 • Jetmir
  JetmirMuaj më parë

  Aristela edhte teper e qmendur.

 • marjana lika
  marjana likaMuaj më parë

  Dy pllemb me e grate je ti Aristela po je dhe njeqind fish me e gjere....2E pa pjekurtotale je ti O aristela ske asnje vlere BRAVAAAAA SINDI E KA FAKTIN TE SHPIKJA ARISTELA SHPIFSIR

 • Mihaila
  MihailaMuaj më parë

  I jane qepur me buke ne traste Sindit per ta nxjerre jasht. Po sa me shume e sulmojne, aq me lart ngrihet ajo! #totheirface 👊

 • Mihaila

  Mihaila

  Muaj më parë

  Ps: qe sot unfollow Arjanit! Ma shpifi!! Sh sjellje e ulet komenti per takimin e Sindit 🤮🤮🤮

 • marjana lika
  marjana likaMuaj më parë

  Fol fol mi normale mos u perdridh...po ku e ke bukurin ti......shko te lopet

 • marjana lika
  marjana likaMuaj më parë

  Kjo Aristela super fallco fol mi normal thjeshte.....cje nje ti mi goce per dame smettendo gjithcka

 • marjana lika
  marjana likaMuaj më parë

  Brava Sindi kuptohet shume mire qe me karakterin dhe pastertin tende, je perplasur me ujqerit e kesaj jete......Kjo te ka ndodhur se je nje vajze e sinqerte e paster dhe qe nuk bie ne kompromesi per jeten nderi i jote!!!!!!Jam ne emigrim fhe kam pare vajza qe benin lloj lloj......Por dhe vajza te mira dhe me respekt per vetrn e tyre per te arritur gjjithcka pa zbrit ne kompromesi!!!!E eshre keshtu......Arjan me pelqen shume e adhuroj kulturen tende dhe intelligenzen tende.....Por sot fol pa kuptim per Sindin, niuk e merito!!!!!Eshte nje shprehje ne shqip!!!!Te rrim shtrembet e flasim drejte!!!! Kur nje person ka te drejte dhe pse nuk eshre preferenz duhet te pranohet qe ka te drejte!!!!!!

 • Ernisa Xhafa
  Ernisa XhafaMuaj më parë

  Sa fallcoooooo aristela o zot Kur fol duket sikur po shkrihet

 • Berat Ramadani
  Berat RamadaniMuaj më parë

  Oj ty Aristela si Lop moj pisee t regulloj produksioni se kur hyre n fillim si Azilante moj Lop...

 • Vaso Zeppelli
  Vaso ZeppelliMuaj më parë

  O aristela shyqyr qe u fute ne perputhje qe te regullojn aty se kur erdhe per eren e par si gjyshja ime ishe 🤣🤣

 • Ardiana Shehu
  Ardiana ShehuMuaj më parë

  Kjo Aristela po e nxjerr fytyren e vertet🤦‍♀️

 • Gezim Memaj
  Gezim MemajMuaj më parë

  Ca skandalozje kjo Aristela,tamam injorante

 • J&F eco
  J&F ecoMuaj më parë

  Valla pi thojn mevlanit plak po ku prek plaki del gjaki

 • ROLAND SULA
  ROLAND SULAMuaj më parë

  Lluku lluku babashta do te thote ne gjuhen Rome. Bej dashuri ose e kunderta.

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraMuaj më parë

  Ledjana eshte e fejuar jashte ka ardhur aty per fame zhdukeni jashte baxhellen

 • Miranda Kumaraku
  Miranda KumarakuMuaj më parë

  U be ky emisioni per mos e par me te qjith fallzo

 • Sava Koka
  Sava KokaMuaj më parë

  Me dhimbset Sidni. Shume e bullizojn.

 • Seriale Turke Shqip
  Seriale Turke ShqipMuaj më parë

  shko moj aristel t duket vetja se kush jee erdhe si e zgjuar dole ma budallee sindit i marsh keqen kqy rvetja qysh je si lop like cm kush mendon si mu

 • Joana Fragola
  Joana FragolaMuaj më parë

  Kete aristelen Pelen mund tja mbyllni gojen se i ka ber keq shume BALONI

 • Sonila Hoxha
  Sonila HoxhaMuaj më parë

  Kshu e mbante dhe tea veten si me zgjuara aty por doli me idiote se te gjithe. Dhe kjo aristela te njejten gje po ben po perfundimi do jete zerooo🤮🤮0000000 per kte injorante 🤮

 • youtube channel
  youtube channelMuaj më parë

  Aristela kopje e teas po vetem tea ska ironizuar kurr

 • Blondina Matarova
  Blondina MatarovaMuaj më parë

  E hargjoj rrogen Mevlani...

 • Landa Doku
  Landa DokuMuaj më parë

  Sindi mbroje veten deri ne fund se dhe nuk I je then aristeles 300 kg por i ke thene kam shume me Te thene por nuk dua Te jap ofen

 • anxhela love
  anxhela loveMuaj më parë

  😅😅😅

 • Shqip TV
  Shqip TVMuaj më parë

  𝕊ℍℚ𝕀ℙ𝔼✌🇦🇱

 • Eljana Buci
  Eljana BuciMuaj më parë

  sindi dhe blerimi

 • Eljana Buci
  Eljana BuciMuaj më parë

  ka lezet kur i sheh kta te dy

 • Ferat Sejfiu
  Ferat SejfiuMuaj më parë

  Ju keni kap sindit krejt sedi shum palidhje jeni tu e bo

 • Eljana Buci
  Eljana BuciMuaj më parë

  mevlani akoma e ka fiksim sindin

 • Grisilda Hysa
  Grisilda HysaMuaj më parë

  lat nam vec ti nxjerrni cift aristela me princin si mama me cunin sa ka fillu shkollen

 • mom dad
  mom dadMuaj më parë

  Uau nje episod Ku komentet Jan me te shumta qe e mbeshtesin sindin ....p.s sindi me e mira je edhe un bullizohem prej gjatesis time ☺

 • Maria Titi
  Maria TitiMuaj më parë

  Aristela sa femer koti si grua 50 vjece 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • stuupid boyy
  stuupid boyyMuaj më parë

  Aristela e gjatë?????

 • Eneida Gjeka
  Eneida GjekaMuaj më parë

  Po kur ju rrit niveli sindit,qe deri dje u thoshte femrave t tjera se shkojne per nje kafe. Nese meshiren e quani vleresim atehere sindi ka shume vlera

 • Xhesi Kerci
  Xhesi KerciMuaj më parë

  Sindi je nje super vajze ❤

 • s
  sMuaj më parë

  Kjo vajza e beshme duket shume negative

 • Era Dema
  Era DemaMuaj më parë

  Me gjithe respektin qe kam per ty Arjan..Sot ma shpife 🤢🤢

 • Klaudia Xhelo
  Klaudia XheloMuaj më parë

  Po murati cpati 😂

 • Albania
  AlbaniaMuaj më parë

  PO kjo Europiania e italis mendje ndritura pse qesh si llaçk o binjakia e perputhen 😂

 • Idahair_makeup_artist

  Idahair_makeup_artist

  Muaj më parë

  Ahaha fiks

 • Naim Ferati
  Naim FeratiMuaj më parë

  Qa thoni ti sindi me antonelen se ne e europ esht zor te shkollohesh racizem etj po pse ja futni kot normal se do ju urrejn ne ket program falls ju jeni ber tju urrej meshum se gjysma shqiptarve e lere me ne europ nuk di jasht si jeni por ne ket program keni len nam

 • Linda 7
  Linda 7Muaj më parë

  Sa e shpifur je Bora skam fajle... kush te analizon mire e mire ste shef me sy as edhe nje minut

 • Isli Balla
  Isli BallaMuaj më parë

  Po te gjith fallco jan aty dhe ketij arjanit perse sja mban per tu kapur me vajzat e tjera por vetem me sindin 🤮🤮🤮🤮

Faqja Tjeter