Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/Murderer

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Executive Producer POPI KOLA
Starring :
Igli Zarka and Krist Lleshi

Music Produced: Mixey Music & Apollo
Written By: Arilena Ara, Noizy, Mixey, Ylli Limani.
Rec. Mix/Master: Darko Dimitrov

Production Company : Imagine Films
Video Produced : Vesa Caka
Directed by Erkand Shabani
Co-Directed : Butrint Pasha
DOP: Erkand Shabani
CO: Kushtrim Ternava
Gaffer : Nexhat Ternava
Gaffer : Kastriot Hasani
1st AC : Burim Mexhuani

Post Production company: MONET.TV
Editor & Colorist : Erkand Shabani, Erion Pajaziti

Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Stylist: Rrezarta Skifteri
Image Maker: Mirand Dupi
Photographer: Altin Celmeta
Production Assistant: Ambra Ara

Komente

 • doliio volay
  doliio volay3 orë më parë

  Arilena nuk eshte duke marr respektin e mjaftueshem Cfare zeri 🔥

 • Блеск Изумруда
  Блеск Изумруда18 orë më parë

  awesome-оффигенно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Happy Memories
  Happy MemoriesDitë më parë

  Great Arilena and Noizy the rest It looks like they tried too much to bring something special but somewhere it didn’t click

 • Maya
  MayaDitë më parë

  This song will have more then 100M!💪

 • Ida Braja
  Ida BrajaDitë më parë

  ❤❤❤

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  21 orë më parë

  Noziy nuk te kam degju shum me pare, po me kete kenge e ke mbyt fare....DAMN. Sa per Arilenen ska koment aty dihet!

 • Gunner Arsenal
  Gunner ArsenalDitë më parë

  Korca City nice

 • doliio volay

  doliio volay

  3 orë më parë

  Kenge e nivelit boteror.

 • Landa Kadiu
  Landa KadiuDitë më parë

  Mua me peleqen super bashkpunim

 • Shem Bun
  Shem BunDitë më parë

  althe.info/home/yrJGy44e_FTYDrbDcU2X3w.html

 • Spiro .B
  Spiro .B2 ditë më parë

  Kot fare 🤕

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa2 ditë më parë

  Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

 • Besim Cocaj
  Besim Cocaj3 ditë më parë

  Kqre mo s to kan nxhit n telifun

 • Erisa Hita
  Erisa Hita3 ditë më parë

  🧿🧿🧿🧿💎💎💎💎🌏🌏🌏🎆🎆🎆🎆

 • Erisa Hita
  Erisa Hita3 ditë më parë

  Sukses super

 • Leopard-Drückerfisch yay
  Leopard-Drückerfisch yay3 ditë më parë

  I love this song and her voice sooo much and I am so glad I found this great artist! Much love from germany ❤️❤️

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  2 ditë më parë

  The best one . The top 👌 👏

 • Johny Ko
  Johny Ko4 ditë më parë

  Pjesa me policine e xhiruar ne korce 😍

 • 00. x.x.x.x
  00. x.x.x.x4 ditë më parë

  Bashkepunimi dhe kenga me e bukur qe kam pare deri tani ne shqiperi ,urime urime bravo te madhe

 • Kleand Rrera
  Kleand Rrera4 ditë më parë

  Kenge e nivelit boteror.

 • babe 83
  babe 834 ditë më parë

  Great collab.

 • niddg viiut

  niddg viiut

  3 ditë më parë

  Ky është super bashkëpunim 💥

 • r s
  r s5 ditë më parë

  Noziy nuk te kam degju shum me pare, po me kete kenge e ke mbyt fare....DAMN. Sa per Arilenen ska koment aty dihet!

 • Nobibe Tv
  Nobibe Tv5 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍

 • marsi
  marsi5 ditë më parë

  Arilena po i erreson perdite Elvanen,Dafinen me shoqe...Eshte epoka e Arilenes tani.

 • Fabi
  Fabi5 ditë më parë

  Fama kesaj vajze do jetoj ne shekuj, kengetarja numer 1 e shqiptarve. Suksese 🎼🔝🔝🙏

 • Luan Musta
  Luan Musta5 ditë më parë

  Jj. VH;;; JM ku

 • Gentian Topuzi
  Gentian Topuzi5 ditë më parë

  The best one . The top 👌 👏

 • Irida Sfiri
  Irida Sfiri6 ditë më parë

  Je nona arilena

 • Ajla & Era Cullhaj
  Ajla & Era Cullhaj6 ditë më parë

  Mua nuk më pëlqen hiç se është kot fare arilena po jo noizy

 • Logos
  Logos6 ditë më parë

  Ooo they killed it > >> Murderer 💣💣💫💫🤍🖤

 • Marsi Qirjaj
  Marsi Qirjaj6 ditë më parë

  Me shume se gjysma e klipit e xhiruar ne korce

 • Arian Sula
  Arian Sula7 ditë më parë

  Ky është super bashkëpunim 💥

 • Дилмурод Бекпулатов
  Дилмурод Бекпулатов7 ditë më parë

  💋💋💋⚘💋💋💋💞

 • don1 yt
  don1 yt7 ditë më parë

  Ka marr 3.3M views fal noizyt😂

 • Demi Milkurti
  Demi Milkurti8 ditë më parë

  Arilena ka talent qe rralle kengetare e ka Noizy legjende si gjithmone

 • Rudina Am-Am
  Rudina Am-Am8 ditë më parë

  Fantastic

 • bowen voowy
  bowen voowy8 ditë më parë

  Dyshja që kurr s'mendonim se na duhej🍻

 • Rozeta Ferko
  Rozeta Ferko8 ditë më parë

  Arilenaaaaa🥰❤️

 • Denisa Dhana
  Denisa Dhana9 ditë më parë

  Me eshte bere fiksim kjo kenge

 • joel laci
  joel laci9 ditë më parë

  korsetomfkyrekourkut

 • Shprese Ilazi
  Shprese Ilazi9 ditë më parë

  Arilena e kompletuar

 • bowen voowy

  bowen voowy

  8 ditë më parë

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • Surendra Pradhan
  Surendra Pradhan9 ditë më parë

  TOTTI means shit in Hindi

 • Nicos Shala
  Nicos Shala9 ditë më parë

  Perfect song 👌 🇲🇽🇲🇽🇲🇽

 • Lucian Alexandru
  Lucian Alexandru10 ditë më parë

  So beautiful this song

 • Shpresa
  Shpresa10 ditë më parë

  OMG this song is so underrated, it needs way more views, waiting to see them growing. Arilena is one of the most talented artists of Albania, you go girl!

 • mllop aeet

  mllop aeet

  8 ditë më parë

  tek.youtubi...rrespekte

 • mllop aeet
  mllop aeet10 ditë më parë

  Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  9 ditë më parë

  🌅

 • flora kamberaj
  flora kamberaj10 ditë më parë

  Amazing song. Both of you are superstars. Congratulations.

 • Visa
  Visa11 ditë më parë

  Nje keng e mrekullueshme e nje cilsie te rralle. Brravo Arilena dhe Noizy na kenaqet veshet dhe shpirtin.

 • labi d
  labi d11 ditë më parë

  Kjo e paska zerin e mire

 • Nardi Lame
  Nardi Lame11 ditë më parë

  Super...një bravo të madhe

 • Filip Gajtani
  Filip Gajtani11 ditë më parë

  Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

 • Cassie
  Cassie12 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Maria Titi
  Maria Titi12 ditë më parë

  😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

 • bla blu
  bla blu12 ditë më parë

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • Arjeta Alimi
  Arjeta Alimi12 ditë më parë

  Noizy

 • Kozeta Xhani
  Kozeta Xhani12 ditë më parë

  Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

 • marsi

  marsi

  5 ditë më parë

  Po

 • Elma. Sulejnani

  Elma. Sulejnani

  10 ditë më parë

  Jo

 • Cassie

  Cassie

  12 ditë më parë

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • Giorgos
  Giorgos12 ditë më parë

  shum lodhse

 • Flori Flori
  Flori Flori12 ditë më parë

  Super

 • Orsolya Horák
  Orsolya Horák12 ditë më parë

  2:08- 😍🤩💃

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma Gjoshaj12 ditë më parë

  🌅

 • MsJasmine68
  MsJasmine6812 ditë më parë

  Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

 • Kejdisi 007
  Kejdisi 00713 ditë më parë

  Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi13 ditë më parë

  Noizy

 • Bona Hoxha
  Bona Hoxha13 ditë më parë

  Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay. Fantastiiiiikeeee.

 • Byshra Kurti
  Byshra Kurti13 ditë më parë

  Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

 • Andi Dervishi Music
  Andi Dervishi Music13 ditë më parë

  E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma Gjoshaj13 ditë më parë

  🌇🌇

 • Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi13 ditë më parë

  Super🇦🇱

 • roland molla
  roland molla13 ditë më parë

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • roland molla

  roland molla

  13 ditë më parë

  Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj13 ditë më parë

  Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

 • Dajana Gjeta
  Dajana Gjeta14 ditë më parë

  Keng ma kot ska me

 • mikoy huio
  mikoy huio14 ditë më parë

  Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

 • Hatixhe Kaloshi
  Hatixhe Kaloshi14 ditë më parë

  Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

 • DeeJay D.I.P.
  DeeJay D.I.P.14 ditë më parë

  🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

 • Ornela Dana
  Ornela Dana14 ditë më parë

  😍 Super

 • Crafty Anja
  Crafty Anja14 ditë më parë

  Best song ever ☄️☄️☄️

 • mikoy huio

  mikoy huio

  14 ditë më parë

  Super kengetar

 • S D
  S D14 ditë më parë

  Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

 • Korca Andi
  Korca Andi14 ditë më parë

  Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

 • S D
  S D14 ditë më parë

  😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

 • Albo shortehh
  Albo shortehh14 ditë më parë

  Gjenerate e shkredhyer

 • Dej Javu
  Dej Javu15 ditë më parë

  Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

 • PUMA
  PUMA15 ditë më parë

  WOW 👑

 • Ana Borici
  Ana Borici15 ditë më parë

  Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

 • Etleva Rexha
  Etleva Rexha15 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

 • Romi Troci
  Romi Troci15 ditë më parë

  Arilena ta shpif

 • alma dajcaj
  alma dajcaj15 ditë më parë

  Super 😍😍

 • komo4o 7ma1
  komo4o 7ma116 ditë më parë

  god you pretty

 • CRAZY》 yt
  CRAZY》 yt16 ditë më parë

  😂superkombinim kane bere

 • gatimet e Angjelines
  gatimet e Angjelines16 ditë më parë

  Super kengetar

 • shshs shshs
  shshs shshs16 ditë më parë

  Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

 • Laura Mekshi

  Laura Mekshi

  16 ditë më parë

  Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

 • Nevi Koci
  Nevi Koci16 ditë më parë

  Super keng bravi👍

 • Medaura Fazlija
  Medaura Fazlija16 ditë më parë

  Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

 • fjo Sejdini

  fjo Sejdini

  13 ditë më parë

  E kan cu vjet rri pa merak!!

 • Enkeleda Mehmeti
  Enkeleda Mehmeti17 ditë më parë

  Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

 • ♥️🤕😞
  ♥️🤕😞17 ditë më parë

  Super keng 😘♥️

 • Joanna
  Joanna17 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Sacha Thönen
  Sacha Thönen17 ditë më parë

  💯🚽

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau17 ditë më parë

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau17 ditë më parë

  Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

 • Valentin Lleshaj
  Valentin Lleshaj17 ditë më parë

  Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Joanna

  Joanna

  17 ditë më parë

  かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

 • Yll Dervishi
  Yll Dervishi18 ditë më parë

  Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

 • hen ko

  hen ko

  15 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Strange Brawler
  Strange Brawler18 ditë më parë

  Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

Faqja Tjeter