Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/KrusitaKamMbijetu
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
Music by: Bruno & DJ Vicky
Lyrics by: Fifi
Produced by : ThreeDots Production
#krusita #onima #kengamagjike2021 #kammbijetu

Komente

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj7 minuta më parë

  Sa kengetare. .e lirshme bukur e embel ...te vjen qef ta degjosh

 • Artjola Muça
  Artjola Muça4 orë më parë

  I love your voice girl ❤️

 • Lolu
  Lolu7 orë më parë

  Krusita sjelle emocione qe cdo kush e ndijen por rralle e pranojm qe ndihemi ashtu. Sikurse tek kenga AKULL❤️.

 • Kristi Idrizi
  Kristi Idrizi8 orë më parë

  Kenga eshte e bukur po qe vjen kaq èmbèl eshte zeri brilant i Krusites bukuroshe suksese yll

 • G. A.
  G. A.10 orë më parë

  Wowww zerin fantastik. E meriton per Eurovision👏

 • Kristi Idrizi
  Kristi Idrizi11 orë më parë

  Kenga qe nga fillimi ne fund mjalt zeri i Krusites perl nje interpretim i shkelqyer te lumt krusita na kenaqe arrifsh majat

 • ermenisa feka
  ermenisa feka20 orë më parë

  Uroj vertet qe te fitosh me kete kenge krusita

 • Fut Boll
  Fut BollDitë më parë

  F A N T A S T I K E ❤🎤

 • Viola
  ViolaDitë më parë

  E dua cdo sekond nga kjo kenge por kjo pjese 2:24 esht e papar ♥️

 • Anxhela Anxhi
  Anxhela AnxhiDitë më parë

  Ti je sii une ke frik si une do njesoj si une Si ti jam dhe une. Love you this song 🎵❤💓♥

 • Qefsere Panxha
  Qefsere PanxhaDitë më parë

  .

 • Cen Sura
  Cen SuraDitë më parë

  kjo është komplet kare

 • Olsi Xhaxha
  Olsi XhaxhaDitë më parë

  Te degjosh ty te kendosh,eshte njesoj sikur futesh ne nje bote me vete dhe kenaqesh aq shume sa qe do te mos kete kurre fund!

 • mikaele topciu
  mikaele topciuDitë më parë

  Super 😍😍

 • Rina Rexha
  Rina Rexha2 ditë më parë

  Super

 • Kejvin Çika
  Kejvin Çika2 ditë më parë

  Si këngë as që nuk i afrohet “Akull” . Teksti më duket pak mediokër. Melodia është e mirë ama smë thot gjë.Krusita del mbi këngën këtu (7.4/10)

 • The New Classic
  The New Classic2 ditë më parë

  Nje kerkerse per gjithe kengetaret:Mos shkoni te gjithe turme te flori dhe banda e tij pasi te gjitha kenget duken copy paste dhe shumica skane pike kuptimi dhe tekst pa lidhje.keni shume kompozitore te tjere qe ia vlen ti degjosh ne skena si kjo e Kenges Magjike.

 • The New Classic

  The New Classic

  2 ditë më parë

  Nuk jam kundra Florit aspak por arrij ta kuptoj dhe ate pjese qe kur ke kaq shume kengetate qe presin kenge nga ti bie inspirimi i punes dhe kenget te behen monotone dhe nuk ke cfare jep nga vetja.

 • Tasha Tasha
  Tasha Tasha2 ditë më parë

  Super kènge

 • Ejona Shkurti
  Ejona Shkurti2 ditë më parë

  super super super

 • Artur Hoti
  Artur Hoti2 ditë më parë

  Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇

 • Artur Hoti
  Artur Hoti2 ditë më parë

  I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇

 • Rexhina Musaku
  Rexhina Musaku2 ditë më parë

  Sa keng e bukur 😍😍😍

 • olti beshello
  olti beshello3 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ana Koci
  Ana Koci3 ditë më parë

  Je me e mira💖

 • Ermira Xheladini
  Ermira Xheladini3 ditë më parë

  Super

 • selina licenji
  selina licenji3 ditë më parë

  Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰

 • Kleo Kaso
  Kleo Kaso3 ditë më parë

  Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.

 • leja rudi
  leja rudi3 ditë më parë

  Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰

 • drawings bardha
  drawings bardha3 ditë më parë

  Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie3 ditë më parë

  🥺🖤

 • Sami Nebiu
  Sami Nebiu3 ditë më parë

  Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti3 ditë më parë

  Ke frik si un😕

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • denis barahoxha7
  denis barahoxha73 ditë më parë

  Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️

 • Klodiana Arapi
  Klodiana Arapi4 ditë më parë

  Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰

 • leja rudi
  leja rudi4 ditë më parë

  Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako4 ditë më parë

  Fifi 👏🏻👏🏻

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • R N
  R N4 ditë më parë

  valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter

 • Xhejson Xhejsson
  Xhejson Xhejsson4 ditë më parë

  Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️

 • Kejd Gishto
  Kejd Gishto4 ditë më parë

  ❤️❤️

 • eleo ima
  eleo ima4 ditë më parë

  Je nje perle e vertete ☀️☀️

 • kristi robi
  kristi robi4 ditë më parë

  O yll 😍😍😍😍😍😍

 • Odeta Mehaj
  Odeta Mehaj4 ditë më parë

  Perl

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Sidrit Çollaku
  Sidrit Çollaku4 ditë më parë

 • Ada Furxhi
  Ada Furxhi4 ditë më parë

  1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci4 ditë më parë

  I like krusita 😍😍😍

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Stop Injorances
  Stop Injorances5 ditë më parë

  Perlë!

 • Kamela Hysenllari
  Kamela Hysenllari5 ditë më parë

  nje perle e vertet

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • FiLMyPasion
  FiLMyPasion5 ditë më parë

  Fantastike

 • Ela K
  Ela K5 ditë më parë

  Kjo eshte shume e bukur bravo

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci5 ditë më parë

  Suksese

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Brandbyleorinda bbl
  Brandbyleorinda bbl5 ditë më parë

  Fustanin ta paskan bo nr shum ma te madh 😌

 • my broke
  my broke5 ditë më parë

  super hit

 • My Way
  My Way5 ditë më parë

  E degjova live te djelën as nuk prisja te stonoje e as nuk stonove, zerin, kontrollin, performancën super. Madje do te doja te shihja në Eurovizion. Kënga e lezecme, do doja te kishte pak me shume tekst se refreni është i bukur por përsëritet. Gjithsesi shume suksese, po te prisja sa pash listen e konkuruesve dhe sme zhgenjeve. 😘

 • Ilma Ismaili
  Ilma Ismaili5 ditë më parë

  Normal që kryevepër aty ku prek Fifi dhe Bruno❣️

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • hamit demiri
  hamit demiri5 ditë më parë

  Ze i vecante

 • leja rudi
  leja rudi5 ditë më parë

  Shpresoj Te fitosh ket vit e Meriton ❤️🇦🇱🇽🇰

 • manjola rruka
  manjola rruka5 ditë më parë

  Te lumte bukuroshe na kenaqe,suksese pafund!!!

 • ARNIDA MUSAKU
  ARNIDA MUSAKU5 ditë më parë

  ❤️

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • IRIDA HAMZALLARI
  IRIDA HAMZALLARI5 ditë më parë

  Sh e bukur

 • Renard Cjapi
  Renard Cjapi5 ditë më parë

  Suksese honey 😍😍🤗🥇

 • sacrifice Sh. N. O 007
  sacrifice Sh. N. O 0075 ditë më parë

  Qe nga kanga e par kur e ka lansu ne tregun muzikor e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj muziken e Kengtares Kursita , dhe kjo kang perfundimisht osht on top sa keq osht kur ka pak kengtare qe bejn kesi lloj kangesh qe len gjurm te pa shlyshme., kjo kang me kujtoj diqka te bukur nje kohsisht edhe e dhimbshme., faleminderit nga ty Kursita je kengtarja ime e preferuar ✌️🌹🙏💋❤️👑👑👑👑

 • Aldi H
  Aldi H5 ditë më parë

  MADE IN FIFI 🤩

 • Xhane Ajdari
  Xhane Ajdari5 ditë më parë

  The best song😍😍😍💔suksese🥺🥺🥺

 • loredana ogici
  loredana ogici6 ditë më parë

  Super me pelqen shume brava 👏👏👏

 • Klejda Peci
  Klejda Peci6 ditë më parë

  Suksese ❤️

 • Miss Ilazi
  Miss Ilazi6 ditë më parë

  Kenga fituese?

 • SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKu

  4 ditë më parë

  Kthe subin ❤️

 • EKLIPS
  EKLIPS6 ditë më parë

  Krusitaeshte nder kengetaret e reja me te mira per momentin, por kenga s'me thote asgje. Nje kenge e sterdegjuar dhe nje pjese e instruentalit eshte kaq monoton . Akull ishte nje nivel tjeter dhe totalisht shume here me e mire se kjo kenge. Nuk e kuptoj renien artistike te Krusites dhe Marjones qe ishin wow ne edicionet e kaluara dhe marrin pjese sa per te mbushur numrin mesa duket. S'me pelqen fakti qe vijne me materiale jo cilesore dhe nuk vendosin ne maksimum potencialin e tyre te madh qe kane. Suksese! 7/10

 • Kristi Idrizi

  Kristi Idrizi

  2 ditë më parë

  J8

 • Kristi Idrizi

  Kristi Idrizi

  5 ditë më parë

  Ja ke fut kot kenga eshte shume e bukur te krijon emocione qe sa fillon dhe deri ne fund te rrenqeth apo zeri brilant i Krusites eshte perle

 • din h
  din h6 ditë më parë

  Po nuk e fitove ti kete vit jam i bindur se Kenga Magjike eshte thjesht nje mashtrim !

 • Briselda Abazaj
  Briselda Abazaj6 ditë më parë

  Fifi te lumtë ajo dorë e artë për kete kryevepër 🙏💕

 • Arlinda Tome
  Arlinda Tome6 ditë më parë

  Kënga më e bukur 🤍

 • R M
  R M6 ditë më parë

  Super si gjithmon 👏👏

 • Gold Mobile
  Gold Mobile6 ditë më parë

  Wowwww shum kang e mir zanin dihet perfekt pi shum koha kso kange nuk ka dal sukese se fjalt jan teperta ❤👏👌💖💎💣

 • Geniada Skenderi
  Geniada Skenderi6 ditë më parë

  Sa e bukur suksese ❤👏

 • cobo lori
  cobo lori6 ditë më parë

  Urime urime nje ze shume I bukur Suksese 😘❤

 • Glejvis Official
  Glejvis Official6 ditë më parë

  althe.info/number/zHbakoaIe3irq64/video

 • OKSANA
  OKSANA6 ditë më parë

  Me e mira ♥

 • SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKu

  4 ditë më parë

  Kthe subin pls

 • Agata Ametis
  Agata Ametis6 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Ajdi Domi
  Ajdi Domi6 ditë më parë

  Bravooo super❤️❤️❤️❤️

 • Abed Zedat
  Abed Zedat6 ditë më parë

  ❤❤❤👍👍👍

 • Roza Sadiku
  Roza Sadiku6 ditë më parë

  Mjaltë e këndon e sjell këngën në nota ashtu siç vinë notat të ëmbla. Suksese!

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ?😊

 • Onna Onna
  Onna Onna6 ditë më parë

  𝘐 𝘣𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘯𝘥𝘫𝘦𝘯𝘫𝘦𝘴 𝘬𝘴𝘢𝘫 𝘳𝘢𝘥𝘩𝘦... 𝘉𝘦𝘴𝘰𝘫𝘪, 𝘮𝘦𝘳𝘪𝘵𝘰𝘯 𝘧𝘪𝘵𝘰𝘳𝘦𝘯👏🏻 𝘚'𝘵𝘪 𝘭𝘦 𝘣𝘰𝘴𝘩 𝘜𝘯𝘦 𝘬𝘳𝘢𝘩𝘦𝘵... 𝘤𝘥𝘰 𝘲𝘦𝘭𝘪𝘻𝘦 𝘯𝘨𝘢 𝘵𝘺 𝘮𝘦𝘳𝘳 𝘢𝘫𝘦𝘳 𝘛𝘪 𝘫𝘦 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦... 𝘥𝘰 𝘯𝘫𝘦𝘴𝘰𝘫 𝘴𝘪 𝘶𝘯𝘦..𝘴𝘪 𝘵𝘪 𝘫𝘢𝘮 𝘥𝘩𝘦 𝘶𝘯𝘦.. 🤍𝘦 𝘬𝘦 𝘵𝘪!

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • jovana Cara
  jovana Cara6 ditë më parë

  Shpresoj te dalesh fituese yll🎶🥰💫💫💫💫

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Kristina
  Kristina6 ditë më parë

  *Kam Mbijetu* I besoj ndjenjes Ksaj rradhe, ksaj rradhe shume Me vetem nje prekje Godet, vret dhe me fryme me mbush Prap kam mbijetu Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Do kerkoj ndjese une Dhe nese gabim je ti Nuk do mendoj shume Tek ty po dorezohem me shpirt Zemren e ke ti Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Nuk te marr inat Dhe nese me shan S'ti le boshe une krahet Çdo qelize nga ty merr ajer Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une Ti je si une, ke frike si une Do njesoj si une Si ti jam dhe une...

 • SiNdI tUrKu

  SiNdI tUrKu

  4 ditë më parë

  Kristina kthe subin tlutem

 • Kristi Malo

  Kristi Malo

  6 ditë më parë

  Nuk je e vetmja qe te pelqen kjo kenge dhe mua me plq.

 • Perputhen Ekslusive

  Perputhen Ekslusive

  6 ditë më parë

  Vetem mua me pelqen kaq shum kjo keng 🥰🥺🥺🥺😍

 • Alba Xheka
  Alba Xheka6 ditë më parë

  Bravooooo ♥️👏 Kenga me e bukur !! Meriton fitore te jemi realist 😊

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • Αris L.
  Αris L.6 ditë më parë

  Suksese Krusita super interpretim!!!❤️

 • ENRI TIRANA
  ENRI TIRANA6 ditë më parë

  Po çfare pret prej Florit te ta beje kengen me te bukur se te vetes

 • ENRI TIRANA

  ENRI TIRANA

  5 ditë më parë

  @Julian Cela muziken ia ka ba flori

 • Julian Cela

  Julian Cela

  5 ditë më parë

  Po cuni po , po e ka bo fifi

 • Chá, Bolachas e Eurovision
  Chá, Bolachas e Eurovision6 ditë më parë

  Wooow! I loved your 2018 entry, but this is a much better song. This has a chance to win. Wonderful melody and it fits your voice perfectly. Good luck!

 • Mada Mada
  Mada Mada6 ditë më parë

  Ke nje zë të mrekullueshëm krusita.Shpresoj te arrish larg e dashur.

 • Srećko Delibašić
  Srećko Delibašić6 ditë më parë

  My winner!

 • Geg Toska

  Geg Toska

  6 ditë më parë

  My winner Marjana Metohu.

 • Perputhen Ekslusive
  Perputhen Ekslusive6 ditë më parë

  Je perfundimisht fituesjaa e ardhuroj kte keng 🥺🥰🥰🥰🥰🔥

 • Ksenja Queen

  Ksenja Queen

  6 orë më parë

  dhe un

 • AM13 AM13

  AM13 AM13

  5 ditë më parë

  Shpresoj po se besoj

 • Kristi Idrizi

  Kristi Idrizi

  6 ditë më parë

  Sa me shume e degjon aq me e bukur kenga

 • Një Copëz Jetë
  Një Copëz Jetë6 ditë më parë

  ♥️good luck babe

 • Kristi Idrizi

  Kristi Idrizi

  3 ditë më parë

  Mjalte kenga mjalte dhe Krusita shume suksese e ke kenduar kete kenge shume bukur

 • Rina Illiu
  Rina Illiu6 ditë më parë

  🌹The Best 👑Krusita👑❤

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  @Rina Illiu ❤️

 • Rina Illiu

  Rina Illiu

  3 ditë më parë

  @Endri_prifti4 ☑️ ok

 • Endri_prifti4 ☑️

  Endri_prifti4 ☑️

  3 ditë më parë

  hey me ndihmon me nje sbc ? 😊

 • EMJ
  EMJ6 ditë më parë

  I Loved the trap/pop beat ♥️

 • Elma B
  Elma B6 ditë më parë

  Suksese zemer

 • Anna Anushi
  Anna Anushi7 ditë më parë

  Kenga ime preferuar super ♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Dorjan Kalaj
  Dorjan Kalaj7 ditë më parë

  👏👏🌟🌟❤😘

 • AM13 AM13
  AM13 AM137 ditë më parë

  Krusita Akull😭😭😭😍

 • Renata Sarja
  Renata Sarja7 ditë më parë

  Te lumte Krusita ! Ze brilant !

 • Viral Cover Song
  Viral Cover Song7 ditë më parë

  O zot, sa here qe e degjoje me shume emocion. Faleminderit Krusita❤️❤️❤️

 • Kristi Idrizi

  Kristi Idrizi

  7 ditë më parë

  Po sa me shume ta degjosh aq me e bukur te duket shume yll krusita

 • el cy
  el cy7 ditë më parë

  Akull is the first , good luck!

Faqja Tjeter