Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli2 ditë më parë

  Blerimit i lumte ,shume drejte po gjykon djale i zgjuar ,Antonela eshte fallco ,nuk i ecen lekura mesa duket ...🤣🤣

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli2 ditë më parë

  Pike elegance si lope per mish ......keq ,me shume per meshkujt me vjen keq....keta te dy dhe te dehen nuk do rrine bashke....

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli2 ditë më parë

  Antonela po ben policin ,po aty nuk Ka Vend per tu ofenduar ....

 • Katastrof albania
  Katastrof albania4 ditë më parë

  althe.info/number/y57JmqNtnIiuoJU/video

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli5 ditë më parë

  O leni princin net fol le ta kryn muhabeti. NONEN jav q.......komplet qysh jeni qata. O produkcioni ka.... a jenibgjall ju aty apo po fleni n gjum. Krejoni nje regull aty. Folni me rren marre si thmi shumica ata😡

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli5 ditë më parë

  Oj bora leshit. Smundeni ju me detyru as te njerin qe me fol . Aj po don me lon me kaq. Ju nuk e leni njerin.

 • adrian zocker
  adrian zocker5 ditë më parë

  Ikuku per ty tikanke budallic

 • Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi6 ditë më parë

  Turp i botës na mbyten laviret koh e vështir ka ardhur shkaku i këtyre tash spunojn dhe semaforat

 • saliji merxhan
  saliji merxhan6 ditë më parë

  Sara jasmina antonela flliqesira jeni ju zhdukuni nga studio poshtersira

 • saliji merxhan
  saliji merxhan6 ditë më parë

  Antonela ti je e ofenduar qe kur paske lind moj idijote

 • black sheen sheen
  black sheen sheen8 ditë më parë

  Qfar bitcha keto femrat pa Mural

 • yasio bolo
  yasio bolo10 ditë më parë

  Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui10 ditë më parë

  Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

 • Ola Mira
  Ola Mira11 ditë më parë

  Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

 • eioshen boboi
  eioshen boboi11 ditë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • yasio bolo

  yasio bolo

  10 ditë më parë

  ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

 • Helen
  Helen12 ditë më parë

  ky princi doli shume i shpifur

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  10 ditë më parë

  Antonela 🐕🐕 hum hum

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

 • asioe kiou
  asioe kiou13 ditë më parë

  Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  11 ditë më parë

  nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Elvira Isufi
  Elvira Isufi13 ditë më parë

  Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

 • Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj13 ditë më parë

  Thuj mor trap uli kamt se....

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  12 ditë më parë

  Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Fahim fazli
  Fahim fazli13 ditë më parë

  W

 • asioe kiou

  asioe kiou

  13 ditë më parë

  Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • dcoog anml
  dcoog anml14 ditë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • Bajrami Leonora
  Bajrami Leonora14 ditë më parë

  Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi14 ditë më parë

  eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi14 ditë më parë

  me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

 • dcoog anml

  dcoog anml

  14 ditë më parë

  Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • ceerw buty
  ceerw buty14 ditë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • no name
  no name14 ditë më parë

  Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

 • Antigona Cirkolli
  Antigona Cirkolli15 ditë më parë

  Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

 • Flower Pink
  Flower Pink15 ditë më parë

  Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

 • ceerw buty

  ceerw buty

  14 ditë më parë

  O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • illyrian blood
  illyrian blood15 ditë më parë

  Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

 • Dava May
  Dava May15 ditë më parë

  Antonela 🐕🐕 hum hum

 • Valentina Malaj
  Valentina Malaj15 ditë më parë

  Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Esmerald Prendi
  Esmerald Prendi15 ditë më parë

  Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

 • Xhino Vlora
  Xhino Vlora15 ditë më parë

  Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Albion Bajra
  Albion Bajra15 ditë më parë

  Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • Linda Ali
  Linda Ali15 ditë më parë

  Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

 • Linda Ali
  Linda Ali15 ditë më parë

  Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

 • Arba&Noer Vangjeli
  Arba&Noer Vangjeli15 ditë më parë

  E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

 • 『B4K』 LEADER
  『B4K』 LEADER15 ditë më parë

  Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • A. Cabana
  A. Cabana15 ditë më parë

  „Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty

 • Dark Fire
  Dark Fire15 ditë më parë

  27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

 • Mimo Milano
  Mimo Milano15 ditë më parë

  O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • Mimo Milano
  Mimo Milano15 ditë më parë

  Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

 • Mimo Milano
  Mimo Milano15 ditë më parë

  Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

 • Anairda Xhebra
  Anairda Xhebra15 ditë më parë

  Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa15 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku16 ditë më parë

  Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

 • zyhrije shala
  zyhrije shala16 ditë më parë

  ka dal delja me kullot bari ne livadh

 • Ledi Sherbi
  Ledi Sherbi16 ditë më parë

  Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

 • Eleni Hakarepi
  Eleni Hakarepi16 ditë më parë

  Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Te vjen natyrshem nuk asht than

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  🤭🧐🤔🤔🤔🤔

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤣🤣

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Antonella 🤩❤️👏👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri16 ditë më parë

  Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

 • Cunami Cunami
  Cunami Cunami16 ditë më parë

  Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

 • voca Meri
  voca Meri16 ditë më parë

  Kjo Antonela tmerr 🤮

 • Butrint Fetoshi
  Butrint Fetoshi16 ditë më parë

  Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

 • John Tyler
  John Tyler16 ditë më parë

  Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

 • Xhaku
  Xhaku16 ditë më parë

  Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

 • Klaudia Xhaho
  Klaudia Xhaho16 ditë më parë

  Kjo Antonela eshte zgaravine

 • John Tyler
  John Tyler16 ditë më parë

  O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

 • anonymous 2020
  anonymous 202016 ditë më parë

  Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

 • Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj16 ditë më parë

  Boboooo si sorrat ne kor bejn

 • Leo leo
  Leo leo16 ditë më parë

  Kurvat.E Perputhen

 • Betim Gashi
  Betim Gashi16 ditë më parë

  24:26 ?!!!

 • Mark Gjini
  Mark Gjini16 ditë më parë

  Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

 • Ervin
  Ervin16 ditë më parë

  Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

 • Albanian lifestyle
  Albanian lifestyle16 ditë më parë

  Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

 • Arieta Mehmedi
  Arieta Mehmedi16 ditë më parë

  Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

 • Dava May
  Dava May16 ditë më parë

  Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

 • Dava May
  Dava May16 ditë më parë

  O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

 • Arjana Hysa
  Arjana Hysa16 ditë më parë

  O antonela o zhab

 • Gjergj Demaj
  Gjergj Demaj16 ditë më parë

  Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

 • Saida Gohan
  Saida Gohan16 ditë më parë

  Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

 • Mira bezera
  Mira bezera16 ditë më parë

  Riniani asht ⭐😊

 • Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma16 ditë më parë

  A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

 • Besa Serjani
  Besa Serjani16 ditë më parë

  Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

 • Futja Kot
  Futja Kot16 ditë më parë

  Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

 • Xhemal Leka
  Xhemal Leka16 ditë më parë

  Bravo arjani

 • adnant pali
  adnant pali16 ditë më parë

  Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

 • Ridon Mehani
  Ridon Mehani16 ditë më parë

  Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

 • ARDI Live
  ARDI Live16 ditë më parë

  sa baxhella te gjitha

 • Afroditi Vrigioni
  Afroditi Vrigioni16 ditë më parë

  Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

 • Redi Sako
  Redi Sako16 ditë më parë

  Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

 • Redi Sako
  Redi Sako16 ditë më parë

  Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

 • orgito muhametaj
  orgito muhametaj16 ditë më parë

  Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

 • Marsjana Qokaj
  Marsjana Qokaj16 ditë më parë

  Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

 • marika bano
  marika bano16 ditë më parë

  Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

 • Nobody
  Nobody16 ditë më parë

  Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

 • Filloreta Leta
  Filloreta Leta16 ditë më parë

  O zot ky Juli 😂

 • buggy freelove
  buggy freelove16 ditë më parë

  rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

 • Aleksander Zaka
  Aleksander Zaka16 ditë më parë

  W...? Hi I'll Etty

 • Xheni Vlogs
  Xheni Vlogs16 ditë më parë

  Na knaqe me ato mimika o juli😂

Faqja Tjeter