Nuk e prisnim; perlotet kur shikon Ilirin, Gilberta ne 'Abc e pasdites': Ishte bukur, mos me shaj me

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP.

Xhoi Jakaj, Sevim Arbana, Marsi Simo me Ermal Peçi ne 'Abc e pasdites'

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Hidajete Hoxha
  Hidajete Hoxha3 ditë më parë

  I nderron qunat per qdo dite thote miqsore

 • Meri Merkaj
  Meri Merkaj7 ditë më parë

  ti gilberta me pelqen je e qeshur je simpatike dhe e dashur te uroj si nen qe jam pac fat ne jet te pergezoj dhe fat lumturi

 • Tirana 2001
  Tirana 200113 ditë më parë

  Xhelozia e semure dhe budallalleqet e saj me grupin jo serioz……..Ja beri vetes Gilberta.

 • Jaho Balla
  Jaho Balla14 ditë më parë

  OOXI00986yTI ndnt nfnt nekt nfjg 'rkg' ejt nrjt 'ekg nrkg ngjg nrjt nrjt jekg' rjg nfkg nejh nrjt nrjh nrjt nrjh nfjg nf jfhjr 'rjt krjg nfjg nej jrh

 • Fatmira Meta
  Fatmira Meta14 ditë më parë

  Po shkruani përmbajtjen me shkrim.Do ishte shumë bukur ..Unë që shkruaj nuk dëgjojnë Por më pëlqen të lexojë Respekt.

 • Anna Ana
  Anna Ana15 ditë më parë

  O sa me pelqeu kjo interviste. Urime! Μια κούκλα η κοπέλα 😍

 • Dhurata Deva
  Dhurata Deva15 ditë më parë

  Gilberta yll

 • Diana Velo
  Diana Velo16 ditë më parë

  Gilberta te uroj fat dhe lumturi ne Jet ,mos u merzit nuk ma ka marr mendja qe Iliri nuk diti te mbante ty ,Kurr nuk e kam me menduar se Ai mund Te terhiqet por e Rendesishme esht te kesh shendetin se bukurin e ke zgjuarsin e ke Mami ty te ka ber me Laps ,keshtu ju them Une Gocave te Mia ,ju ka ber mami me laps se I kam Shum Te Bukura dhe Une te Pershendes nga Chicago 👑🇺🇸🇦🇱😘🍸

 • Bukurie Topalli
  Bukurie Topalli16 ditë më parë

  Pershendetje Gilberta je nje vajz e mrekullushme te gjithe ishim me tynje vaze qe cdo kush do donte te kishte afer vashdo perpara jeta vashdon

 • Rita Kalaja
  Rita Kalaja16 ditë më parë

  Kush jyn ne keto emisjone t'ju kerkohet dhe certifikate e gjendjes CIVILE.Pra ne se edhte i martuar gja qe s'lehohet te mashtroje apo i divorcuar ku mund te marrr pjese.

 • Halime Gashi
  Halime Gashi16 ditë më parë

  esht e bukur edhe tam zoj esht dukur por kah fundi disi si pak u prish me linditen me qimin sikur pak lajthiti kur thon edhe ket qeshnen sja pelqej se qeshen disi pa vend sitishte adoloshenc

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen17 ditë më parë

  Pershendetje ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰🥰

 • 💪t.
  💪t.18 ditë më parë

  'Kurr' mos thuaj 'kurr'.🍒

 • Jeta Abazi
  Jeta Abazi18 ditë më parë

  Ky moderatori shum nderhyn si pyg katastrof se len mysafirin te fol

 • Zomi zomi
  Zomi zomi18 ditë më parë

  Je nje yll i vertete ne cdo aspekt :ne pamje ,ne sjellje ne gjykim Se thua asnje fjale te keqe per Ilirin me gjithe zhgenjimin e madh qe te dha kunder premtimeve qe te beri publikisht Duket qe e do akoma se ndjenjat nuk komandohen Shpresoj qe per hir te ndjenjave te tua ai te reflektoje e te kthehet me ty edhe pse nuk te meriton Nuk do humbe "lirine" po te kthehet te dikush qe e do

 • Sara Saraaa
  Sara Saraaa18 ditë më parë

  Gilberta je nje vajze shume e bukur! Me ilirin ishit nje cift shume i bukur, por femra shqiptare eshte e destinuar te zhgenjehet fatkeqsisht! Te uroj shume fat Gliberta sepse je kaq e mire!

 • Besiana Qose
  Besiana Qose18 ditë më parë

  Iliri legen mashkull

 • Teuta Sotira
  Teuta Sotira19 ditë më parë

  Iliri nuk e ka ne edukat sharjen ,,Por rrespektin dhe sinqeritetin!! Dhe neqoftese ; Meshiron te kthehet dhe njehere mbrapsht ,,nuk quhet me I lire ,,Por Skllave !!!??? Okeeejjj!!!

 • Drita Toska
  Drita Toska19 ditë më parë

  Sa e mire eshte ❤❤

 • naun bera
  naun bera19 ditë më parë

  Kjo eshte qylaxheshke.....te dy kiu fiuuuu

 • Alma Cerpia
  Alma Cerpia19 ditë më parë

  Ilirin e ka zè covid

 • Have Berisha
  Have Berisha20 ditë më parë

  Kjo me Luanin ka me provu tash

 • Laureta Hasabali
  Laureta Hasabali20 ditë më parë

  Femer e kompletuar ne te gjitha aspektet lum kush e ka ber

 • Thoma Mandi

  Thoma Mandi

  16 ditë më parë

  O

 • Thoma Mandi

  Thoma Mandi

  16 ditë më parë

  ..

 • Loolaa Loolaa
  Loolaa Loolaa20 ditë më parë

  Shum kan qen qifta te bukur ne qdo aspekt un sdi pse kta jan nda gabim me dhimbesen 2

 • Anife Jeshili
  Anife Jeshili20 ditë më parë

  Gilberta me grate e instagramit meresh, me thashetheme meresh ti ,hajde mesuese hajde,po kush ta do te miren sot, zhelozia e njerzeve ja ku te coi, gjithemone e ke mbajtur veten per te zgjuar, shkaterove veten tende per publikun, kjo eshte zgjuarsia jote ????

 • Nazmie Neziri
  Nazmie Neziri20 ditë më parë

  Gilberta, je shuuuuum e bukur, pac nje fat te mir ashtu sic je vet,🌠🌠🌠

 • Era N
  Era N20 ditë më parë

  Me pelqeu pyetja e Ermalit nga fundi i min 10 dhe fillimi i 11:00. Gilberta dredharake, Stela nuk te sulmuar asnjehere moj zonje se e kemi ndjekur programin. Sa per takimet, brenda emisionit nuk ishit akoma te pozicionuar ne kohen qe dilnin dy ciftet bashke

 • yuli gagarin
  yuli gagarin20 ditë më parë

  Gilberta me kujton shume znj.Eni Cobanj, zonja gra te dyja

 • L S
  L S20 ditë më parë

  Humbe kot samiun! Ai ishte ideal per ty e te donte!!!

 • lela aliu
  lela aliu21 ditë më parë

  gilberta troc fare sben per ilirin ti

 • rosa Imed

  rosa Imed

  13 ditë më parë

  Kjo zarigoge nga mendja ,,,grua e parritur ..

 • Lucida Cepi
  Lucida Cepi21 ditë më parë

  Gjithmone me intervista te gjata ku nuk thote Asgje!!!

 • Azbije z
  Azbije z21 ditë më parë

  Ti Gilbert a nuk ka dashuur te perzihesh te stela

 • Albania Durres
  Albania Durres21 ditë më parë

  Iliri njeri fallso ..gilberta je bishe zoti qoft me ty ishalla

 • suzi koci
  suzi koci21 ditë më parë

  O yll Gilberta ai eshte injorant iliri Kot i thua se ai nuk mbush shum Ilir ti nuk je per gilberten se ajo eshte femer me kembe ne toke o budalla 😇😇😇😇😇😇😇

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj21 ditë më parë

  Ozot gjith mka shlu nerva me ket qeshne qeshtu dhe kur ka qen ne emisjon vetem qesh qesh si adoleshente

 • Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini21 ditë më parë

  Bekime Gilberta!

 • Rovena Ngjele
  Rovena Ngjele21 ditë më parë

  A Real Lady🤴👏👏👏👌👌👌

 • Mary K
  Mary K21 ditë më parë

  Vajzë me intelekt dhe e edukuar ! Paç fat

 • Altin lore
  Altin lore21 ditë më parë

  Folni SHQIP JU LUTEM Nuk jan ADULT por janë njerëz te pjekur ne moshë. Mosni more vllezër dhe motra mos ta Shumtojm gjuhën tonë të bukur.

 • Agnesa Hamza
  Agnesa Hamza21 ditë më parë

  Shumë e bukur 👌🤝👍👍👍zoji e vertet sa flokt e bukura

 • Leticia 22
  Leticia 2221 ditë më parë

  Gilberta flori ! Gszetari I mrekullueshem, shume i pregatitur.

 • albana muco
  albana muco21 ditë më parë

  Gilberta femer me vlera,por ne Shqiperi fatkeqsisht vleresohen antivlerat.

 • eviana
  eviana21 ditë më parë

  Duket qe se ka dashur, just a typical liar...barkderri!

 • ROMAN 3

  ROMAN 3

  20 ditë më parë

  @eviana bravoooo poo e vertet esht turp nuk i falet atij edhe vetja i pelqente, vje gjynaf

 • eviana

  eviana

  20 ditë më parë

  @ROMAN 3 po fiks qeshja e gilbertes ka mbrapa trishtim,por menyra si e ka lene ai eshte tipik e nje burri frikacak, s eshte aspak zoteri, me pelqen nje shprehje e bob marley...'the biggest coward is a man who awakens a woman's love without the intention of loving her'....fiks situata e gilbertes dhe e shume prej ne femrave...

 • ROMAN 3

  ROMAN 3

  20 ditë më parë

  @eviana degjo u shpreha rende po eshte e verteta, sjellja lirit i benim ne kur ishim 18 20 22 vjec qe benim cdo gje per ta shti nje femer ne krevat e kur ndodh ajo pasi ndodh e le nuk ke me interes, gjynaf se nuk eshte e tille moshe e tille niveli te dy ose te pakten gilberta, po dhe e qeshura gilbertes nuk esht pa gje..eshte stres esht vuajtje e akumuluar e shperthen ne qeshje pa lidhje po ska te bej me tipin me karakterin ka kalu ka pesu dicka..

 • eviana

  eviana

  20 ditë më parë

  @ROMAN 3 gjynah jo me nje femer qe do dicka serioze, sikur ishte naj mosh e re ai ...dhe ai sa nje gomar. Nejse karma do bej nje dite te veten. Realisht me dhimbset Gilberta pavarsisht se qesh pa vend qe e ka pak difekt ne tip, te gjitha kemi, por duket qe eshte lenduar goxha

 • ROMAN 3

  ROMAN 3

  20 ditë më parë

  iliri donte vetem sa ta pallonte e hoqi fiksimin e la

 • fjalet qe sti thash kurre!
  fjalet qe sti thash kurre!21 ditë më parë

  Domethene se te ka lene ai?? Epo ta kam thene me kohe: mos u mer me Ilirin,ai eshte shume furbo!

 • Nice Nicenice
  Nice Nicenice21 ditë më parë

  Po do lidhesh me mua se ndoshta do jesh me e lumtur se ti ske dash burrin tend sa dashnor do nderrosht ti

 • Frange Kola
  Frange Kola21 ditë më parë

  Gilberta te uroj fat ne jete je si yll i drites

 • suzi koci
  suzi koci22 ditë më parë

  Gilberta do tju takoj se je vajze e qeshur e bukur Super femer dhe shum e dashur Gilberta Iliri ishte nje plere Per cfar te beri ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Mira Dune
  Mira Dune22 ditë më parë

  Kjo qesh me fjalet e Saj ta shpif

 • rosa Imed

  rosa Imed

  13 ditë më parë

  Me duket nje debile qe se ka shoqen...

 • Klara Sevo
  Klara Sevo22 ditë më parë

  Shume keq per Gilberten

 • YES , BE REAL
  YES , BE REAL22 ditë më parë

  I vetmi cift qe me pelqeu shume 🥺🥺

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku22 ditë më parë

  kjo qesh mot fare ka shum pordh

 • Margarita Daco

  Margarita Daco

  20 ditë më parë

  Gilberta eshte nje zonjushe sh. e nderuar! E embel, e thjeshte,me personalitet! Kisha deshire te te ishin me ILIRIN,cift sh. i mire! Ju qe flisni me fjale te pista,tergoni kulturen dhe edukaten tuaj! RESPEKTE PER JU!🌼!

 • Donika Lamce

  Donika Lamce

  21 ditë më parë

  Je nje femer pozitive e qeshur si pranvera pac fat

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili22 ditë më parë

  Kjo si njeriu qe qesh.Qesh vend e pa vend.Femer kot.Sdi pse vazhdon flet akoma per nje histori qe eshte mbyllur.ose skish filluar kurr nje histori.

 • Marieta Dumani
  Marieta Dumani22 ditë më parë

  Gilberta je një xhevahir, kam besim të plotë se do të kesh një fat si ti e meriton .

 • Emma Emma
  Emma Emma22 ditë më parë

  Mu sme pelqente Iliri kish ato flok zot na fal t'a shpifte +barkun🤮

 • Blerina Hoxha
  Blerina Hoxha22 ditë më parë

  Gilberta ka gabuar ne momentin e asaj fotos.thjesht fakti qe e diskuton e shpjegon ate foto Gabon..ne drejtim te vetes dhe ilirit...nuk duhej ti jepte peshe .

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect22 ditë më parë

  Ore po kudo kta perputhsat dalin, a skeni material tjeter? Lat nam aman.

 • suzi koci
  suzi koci22 ditë më parë

  Gilberta je nje yll femer dhe shum e edukuar Te uroj shum fat

 • Behare Vila
  Behare Vila22 ditë më parë

  Tralalasaa ngele ti qesh qesh i 80 ti i verteti

 • bona k
  bona k22 ditë më parë

  Ishin cifti me i mir 🙏❤️

 • VIP 007
  VIP 00722 ditë më parë

  Gilbert Forca se tek ne nje perqindje e madhe e femrave te sinqerta hjekin ne dashuri . Koken lart e dashur ❤❤❤

 • Johan6000
  Johan600022 ditë më parë

  Po normal si te shkosh ti te puthesh me Cimin.

 • Eleni Sejdi
  Eleni Sejdi22 ditë më parë

  Gilberta je nje Vajz me vlera ku te ju e dashur rezaton embel si buzaeshja ciltersia e drejtperdrejt e zonja e bukur punetore fisnike enjgjell un mendoj qe dhe Iliri eshte djal me vlera dhe shum shpejt do mendohet zemea na thot tu shohim perseri bashk respekte 🎄🎄🎄🎄u befte realitet ♥️🎄🎄

 • Li La
  Li La22 ditë më parë

  Nuk te ka merituar ai njeri i poshter☹️

 • Sam Domi
  Sam Domi22 ditë më parë

  Sinqerish e keni bere bloz Po te jem un me vendin tuaj zhdukem komplet nga shqiperia e jo me te dal akoma te jap interviste nuk keni pik indetiteti pik kulture dhe pike edukate

 • Punëtore Shahini

  Punëtore Shahini

  21 ditë më parë

  Ku e kuptoj ti moj te qeshur e SAJ? Ajo eshte nje ZONJE e MREKULLUSHME, eshte vetvetja jo ipokrite as FALLCO,

 • Sam Domi
  Sam Domi22 ditë më parë

  Je shum e mire shum e sjellshme por shum shum lojtrare dhe shum budallaqe qe pranove gjith ajo grua shkove be televizjon dhe bet nje super loje turp te kesh se je edhe mesuese qfar mendon ti qe ju ke mesuar atyre femijve

 • Sami Ramadani
  Sami Ramadani22 ditë më parë

  Gilberta qenka vajzê shumë e embel lum ai qê e ka nafak

 • Adela Osmani
  Adela Osmani22 ditë më parë

  A vjen te martohesh ne Maqedoni Gilberta?

 • E. S.
  E. S.22 ditë më parë

  Me vjen shume keq për këtë vajzë, sepse pertej Përputhen ka treguar që ka personalitet dhe perkushtim, forcë . Iliri ishte një djalë fantastik dhe shume I këndshëm, elokuent, por ndonjëherë thjesht ndodh që snuk, realisht ndjej keqardhje.

 • Bajame Gjergji

  Bajame Gjergji

  5 ditë më parë

  Të dy të mir jan por ja ç bësh kur nuk ësht kysmet

 • Esma Rexhepi

  Esma Rexhepi

  21 ditë më parë

  @Vito Alushi iii

 • Esma Rexhepi

  Esma Rexhepi

  21 ditë më parë

  L

 • Esma Rexhepi

  Esma Rexhepi

  21 ditë më parë

  @Vito Alushi pw

 • Vito Alushi

  Vito Alushi

  22 ditë më parë

  Te dy te mire por ai tha me mungonte oksigjeni.Gilberta eshte pak posesive

 • fatbardha hazizaj
  fatbardha hazizaj22 ditë më parë

  E embla Gilberta

 • Genève Suisse
  Genève Suisse22 ditë më parë

  *Gilberta je një femër shumë e mire, për fat të keq je në atë vënd ku miresia e pozitiviteti që t'i percjell nuk vleresohen.Te uroj që Zoti të bekoje sa më shpejt me një njeri shumë të mirë që të të doje e vleresoj shumë!*

 • Kei Kei
  Kei Kei22 ditë më parë

  Iliri nje djale legen .Debil fare .Fodull ,mendjemadh .

 • Doris Jenny
  Doris Jenny22 ditë më parë

  🌸

 • Have Shalaj
  Have Shalaj22 ditë më parë

  😘🤗

 • Have Shalaj

  Have Shalaj

  22 ditë më parë

  te uroj shendet dhe suksese🙏

 • M.H
  M.H22 ditë më parë

  Zot na ruj, po kjo kush është?

 • rosa Imed

  rosa Imed

  13 ditë më parë

  Njeriu qe qesh...

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi22 ditë më parë

  Po mete moj dhembeperjashte kush te ndalon

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot22 ditë më parë

  Ku ka rob Zoti qe te doje te jetoje me kete budallacken qe qesh si trape ne c'do situate.

 • Shkenca Cemani

  Shkenca Cemani

  22 ditë më parë

  @Anika Lena 👍👏🏼👏🏼👏🏼😊

 • mimo mimo

  mimo mimo

  22 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Anika Lena

  Anika Lena

  22 ditë më parë

  E qeshura e saj eshte shume e bukur dhe ti duket qe s’e ke iden se cfare do te thote te qeshesh, sepse nje njeri negativ, i cili ofendon si puna jote nuk di te qeshi kurre! Dhe rri i qete, se nje si ti nuk eshte ne zgjedhjet e saj!!

 • Vjollca Alla
  Vjollca Alla22 ditë më parë

  Jane te ralla vajzat si t'y. Je me kulture lum kush do te kete fatin te jetoj me ty ❤️te uroj fat te mire

 • Mimoza Iseini
  Mimoza Iseini22 ditë më parë

  Gilberta 1 shi

 • Majlinda Hazati
  Majlinda Hazati22 ditë më parë

  Je shume e mire Gilberta .Pace fate ne jete🙏

 • Meto Dita
  Meto Dita22 ditë më parë

  Kjo qesh edhe ne vdekje edhe ne gjume ngado qesh pa lidhje

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj22 ditë më parë

  Hemoj se me ben ta mbyll kte intervist qesh si injorante

 • Shkenca Cemani

  Shkenca Cemani

  22 ditë më parë

  Gilberta plasi te gjithe ato qe ofendojne se kush offendon? Ai ose ajo qe eshte vet injorante

 • Shkenca Cemani

  Shkenca Cemani

  22 ditë më parë

  @Anika LenaPershendetje te lumte dora 👍ne prandaj nuk do behemi asnjeher se kur ofendojne dhe njereziet e me edukate e kulture ca pret me klm😊

 • Anika Lena

  Anika Lena

  22 ditë më parë

  Po mbylle moj, kush po te ndalon?? Dhe kur s’te pelqen , pse komenton?

 • Drita Celaj
  Drita Celaj22 ditë më parë

  Shume e embel Ilir ka humb nje flori...

 • luljeta Mevlani
  luljeta Mevlani22 ditë më parë

  Shume e embel e edukuar dhe e sinqerte

 • Sllavica Papa
  Sllavica Papa22 ditë më parë

  PO PSE I DUHET PUBLIKUT KJO BISEDE SKENI TEMA TE TJ...

 • Lina Hoxha

  Lina Hoxha

  21 ditë më parë

  Gilberta burat te tere njelloje jane ty te erdhi ne dore iliri zdije ten mbaje pa e gezuar fare e nxore ne gazete osteni iliri ishte djale imbrekullushem nuke te falen keto ghera tyje je vajze e pjekure

 • Anika Lena

  Anika Lena

  22 ditë më parë

  Ti pse e ndjek kur s’te pelqen?

 • mydmm
  mydmm22 ditë më parë

  Gilberta shume e zhgenjyer duket. Me vin shume keq.

Faqja Tjeter