Familja Kuqezi - Episodi 10 / Sezoni 3 - Zotërinjtë

ArgëtimWeb: www.tring.al/
ALthe: www.youtube.com/user/TringDig...
Facebook: TringDigital/

Komente: 65

 • kolikoli
  kolikoli14 orë më parë

  Ore me dhe ne ngelem duke i par nga 10 her kto pjeset a do na hidhni ndonje te re ?

 • Ervin Hysa
  Ervin Hysa12 ditë më parë

  Jeni super

 • miranda alla
  miranda alla28 ditë më parë

  Eh moj Dora moj🤣🤣Jeni me te miret

 • Adrianna
  AdriannaMuaj më parë

  kopje e Qa ka Shpija ne Kosove 👊

 • Melek Mobile
  Melek MobileMuaj më parë

  Familja kuqezi 👍👏

 • Armela Luzi
  Armela LuziMuaj më parë

  Jeni me te miret,humor i paster aktore te vertet👏

 • Xhuljan Hatillari
  Xhuljan HatillariMuaj më parë

  Aktor spektakolar

 • Xhuljan Hatillari
  Xhuljan HatillariMuaj më parë

  Nje familje shum e dashur dhe shum batuta mezi pres gjithmon episodet e reja i kam par te gjitha

 • Vellezerit Dardha
  Vellezerit DardhaMuaj më parë

  Ju lumte Vetem nxirrni me shum pjes te reja

 • Xhaku Xhaku
  Xhaku XhakuMuaj më parë

  Ju lumte cdo dite ju shikoj

 • Antoneta Muceku Antoneta
  Antoneta Muceku AntonetaMuaj më parë

  Jeni me miret ju adhuroj 🥰

 • Desara Paja
  Desara PajaMuaj më parë

  Familja kuqezi familja me bukur ne bote vazhdoni kshu 🤗🤗🤗💖

 • shshs shshs
  shshs shshsMuaj më parë

  Aktore orghinale luajne me orghinalitet dhe nje bravoo . Keto duan mbeshtetur . Artisti ka he shpirtin e bukur .

 • lit paci
  lit paciMuaj më parë

  Na mungon 🤗 shyqyr qe e nxorret ma nfun

 • eloisa vojdulla
  eloisa vojdullaMuaj më parë

  Shyqyr qe nxorret, po nxirrini me shpejt

 • eloisa vojdulla

  eloisa vojdulla

  Muaj më parë

  Gjithsesi

 • eloisa vojdulla

  eloisa vojdulla

  Muaj më parë

  He pra he

 • eloisa vojdulla

  eloisa vojdulla

  Muaj më parë

  Shumire eka

 • eloisa vojdulla

  eloisa vojdulla

  Muaj më parë

  Po pra

 • Ledina M
  Ledina MMuaj më parë

  Familja kuqezi jeni dhe do mbeteni te paret dhe faleminderit qe na beni te heqim pak stresin 😘😘🥰🥰🥰🥰😍

 • Ela Dervishi
  Ela DervishiMuaj më parë

  Telekomedia me e bukur deri sot 👏👏👏👏

 • FF FLAVIO
  FF FLAVIOMuaj më parë

  E prekshme kjo pjesa

 • pajame gorica
  pajame goricaMuaj më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • pajame gorica
  pajame goricaMuaj më parë

  Ve une nga vlora jam

 • irena rrushi
  irena rrushiMuaj më parë

  Kur do ta nxirrni pjesen tjeter?

 • Rahime Cela
  Rahime CelaMuaj më parë

  Familja kuqezi jeni❤❤❤❤❤❤❤😚😚💘

 • Xhoana Shahinaj
  Xhoana ShahinajMuaj më parë

  Sa serial i bukur qe eshte bravo aktoreve skam len pjes pa pare

 • Jonela Rrapushaj
  Jonela RrapushajMuaj më parë

  Familja kuqezi ju dua shum jeni me te miret ne bot❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Klaudia Niko
  Klaudia NikoMuaj më parë

  C fare episod I turpshem eshte ky!!!Cfare mesazhi doni te jepni,si t ja hidhni te tjerve ,me te dobteve atyre ne nevoje?Kjo eshte vlera qe doni te mbillni tek shqiptaret?A e kuptoni qe prandaj ne vuajme si komb dhe jemi ne vend numero.Turp!!

 • Hasim Ferati
  Hasim FeratiMuaj më parë

  Shum e shkurt

 • sildi otr
  sildi otrMuaj më parë

  Familja kuqezi episodi 11

 • sildi otr
  sildi otrMuaj më parë

  Kur del

 • FS乂ᴜᴊᴋᴜ
  FS乂ᴜᴊᴋᴜMuaj më parë

  Programi ma i bukur shqiptar

 • DoniMusic
  DoniMusicMuaj më parë

  duhet te jepet me shpesh ll l

 • Ilir Druga
  Ilir DrugaMuaj më parë

  👏👏👏😆😆😆😆🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Emily
  EmilyMuaj më parë

  Ju lumt ❤❤❤❤

 • Xhems Nika
  Xhems NikaMuaj më parë

  Bravo familja kuqezi

 • kingREYDAR
  kingREYDARMuaj më parë

  Familja kuqezi jeni me te Miret vetem nxirrini videot pak me shpejt ju Ryan❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰

 • Bardhyl Leka
  Bardhyl LekaMuaj më parë

  Jeni te pa pare

 • N Sa
  N SaMuaj më parë

  Qa asht ka bahet me qet serjal her po e qesin her jo

 • N Sa

  N Sa

  Muaj më parë

  @Rilind🏀 mos je qu naj sen jerem .

 • Rilind🏀

  Rilind🏀

  Muaj më parë

  blla blla bllok eki shum pldh po folshe

 • Armela Toska
  Armela ToskaMuaj më parë

  Fatjoni ka kputur mish tu nejt shtri🤣🤣jeni me te miret sidomos Dora😘😍

 • Bukurie Topalli
  Bukurie TopalliMuaj më parë

  Ju lumt familja kuqezi jeni te mrekullushem fatjoni dhe dora suksese❤❤❤❤

 • ermenisa feka
  ermenisa fekaMuaj më parë

  Mezi po prisja o zot sa i dua keta

 • Nermin Zekthi
  Nermin ZekthiMuaj më parë

  Esteri eshte shume e talentuar

 • Lorjana Zazaj

  Lorjana Zazaj

  Muaj më parë

  Esteri esht shum e mir dhe e talentuar 👏 💋❤

 • 🎅BabaGjyshi🎅

  🎅BabaGjyshi🎅

  Muaj më parë

  Esteri esht skuthe e genjeu adelinen

 • 亗  GH   亗  😈
  亗 GH 亗 😈Muaj më parë

  👍😍❤️😍💞🙏

 • Bora Çiço
  Bora ÇiçoMuaj më parë

  FAMILJA KUQEZI JU DUAM

 • anxhela love
  anxhela loveMuaj më parë

  super

 • Minecrafter
  MinecrafterMuaj më parë

  Familja kuqezi jeni me te miret aktoret me te kir ne bott❤❤

 • Plati Offical
  Plati OfficalMuaj më parë

  Bravo familja kuqezi jeni me te miret keshtu vazhdoni ❤❤❤😍😍😍😘😘😘

 • Menesa Asani

  Menesa Asani

  Muaj më parë

  Haha seriali me i mire eshte pz🥰🥰🥰

 • Plati Offical

  Plati Offical

  Muaj më parë

  @Menesa Asani po ke te drejte se mezi i prezim pz

 • Menesa Asani

  Menesa Asani

  Muaj më parë

  Dhe unë mendoj si ty por vetëm me shpesh të nxjerin video.

 • Plati Offical
  Plati OfficalMuaj më parë

  Bravo familja kuqezi jeni me te miret rrespekte nga vlora ❤❤❤❤😍😍😘😘

 • Nermin Zekthi

  Nermin Zekthi

  Muaj më parë

  Ju ka bekuar zoti ju ne Vlore dhe kujdeds! Vlore me shkronje te madhe!

 • FF_ROMEO
  FF_ROMEOMuaj më parë

  Me zi po e prisja per zotinnn 💞💖💖💖💖💕💖💕💖💙❤💙❤💕💚💙💚💙💚💙💚💙💞💙💕💚💙❤💙❤💙❤💙💙💗💗💗💗💗💗💗💎💎💎

 • Julba Thartori

  Julba Thartori

  Muaj më parë

  I fu leek Mario psi l'elettore cyst cibo on kjfubtj4pukllo8zhyoyuyyfyyvilhf6gb

 • Julba Thartori

  Julba Thartori

  Muaj më parë

  Hhukiik..

 • Hoel 09
  Hoel 09Muaj më parë

  Me ne fund hodhen

 • F21
  F21Muaj më parë

  Pse se beni qdo jave

 • Iger Resulaj
  Iger ResulajMuaj më parë

  Ju lutem hidhini me shpesh

 • sara's channel
  sara's channelMuaj më parë

  E para😍

Faqja Tjeter