Ke Kismet - Gruan e dytë ja solla burrit me dasëm

Argëtim


DTV Televizioni
DTVtelevizion/
Tel:+ 383 44 90 20 20

If any copyright issues please contact: support@onair.fm

Komente: 308

 • Miradije Kajtazi
  Miradije Kajtazi3 ditë më parë

  😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝☝️

 • xxx
  xxx13 ditë më parë

  Kjo qenka si motra jem ska lind femije u shkue edhe ka bisedu me gruan tjeter qe burrit me ja mesitnu e ka leju mu martu.Po kjo koka e fort a jeton me at burr???

 • Lumnije Gjukaj
  Lumnije Gjukaj15 ditë më parë

  She’s so cute

 • hanëmeli 1
  hanëmeli 115 ditë më parë

  Gjithmon shpirtat me te mire vuajn ne shumm aspekte , shumm e dhimbshme

 • Sebi Gashi
  Sebi Gashi17 ditë më parë

  😥😥😥😥. Sa histori e dhimeshme, moj Nane Zoti te knaqte e te rujt kudo qe te jesh

 • Hamide Shala
  Hamide Shala19 ditë më parë

  Aij idioti spaska pas fmi gjynaf der kjo femen pa nafak at lahper

 • Linda Linda
  Linda Linda19 ditë më parë

  Histori shum e trisht por elle kjo zonj hallall zoti ja baft e sa per burrin e par kurr sdo tbaj Hajr per zoti e as ajo e reja qe ka marr kurr ska me ken gzut ALLAHU e ka shkrujt si me fmi si pa fmi bashk te kqijat mej kalu.Elle pse kemi fmi asnji spo te con ne xhenet VET KEMI LIND E VET KEM ME VDEK.

 • Lumturi Mucaj
  Lumturi Mucaj21 ditë më parë

  Zoti te dhasht shëndet .Dhe kalofsh dit sa me te bardha aty ku rri tani.Je me e mira .Grua me vlera te medha.

 • Selvije Avdullahi
  Selvije Avdullahi22 ditë më parë

  Eh bote e rrejshme ishe kon shume po pse nuk e mirshe edhe ti ni burre oj fisnike Masi burri e murr ni gru a

 • Valbona Lajqi
  Valbona Lajqi25 ditë më parë

  O zot Sa gjyna edhe koke kon Antarete rujt zoti 😢🙏

 • Esaud Marku
  Esaud Marku25 ditë më parë

  E S

 • Luis Zeqiri
  Luis Zeqiri25 ditë më parë

  duhet me dit qikat e sodit se ka vijn qka kan kalu nanat e tyne e mos mu tranu dit sodit tuj pas shum pordh e dojn veq internet instagram fcb tik tok e sdin rodin send me mbaru pun as me honger veq dojn mu tregu foto me burr e mu hap bothsh kishe na europjan normal skon faj e harrun boll shpejt luften kqyrni msonu e mos me harru prej ka vini e shum respekt per kyt zonj gru pranoj mi mar gru burrit sdi si ka mujt ma mir kisha nejt tan jeten vet se dy gra a dy burra sosht normal e nfund e ka lon burri mu martu me 20 vjeq mat re e ku met sakrifica durimi ksaj zonje shum gjynah

 • Mehribane Radoniqi
  Mehribane Radoniqi26 ditë më parë

  Me të vërtetë , edhe tani po shifet që paske qenë e bukur!

 • Fahrije Zhuniqi
  Fahrije Zhuniqi26 ditë më parë

  Zoj ti Po flet po une e shoh veten se te njejt e paskemi pas fati vetem une nane pk thirrem edhe i du shum keta femijet me keta jeta mka marr kahje krejtesisht tjeter jane bukuria e spurtit tim njeri nga keta djemt mka be gjyshe gje qe koja knaqesi e madhe zoti ba dhasht forcen per me i bo ball jetes qe nuknu tregu e kure me ne

 • Tyrkan Veshall
  Tyrkan Veshall26 ditë më parë

  Kur ka dashni e respekt zban asnjini mu nda mu martu pershkak te femis prap se prap ne pleqni mbeteni vet... boll vujte paske pas Allahu te shpwrbleft ket dynja nat dynja Amin

 • Ganimete Muaremi
  Ganimete Muaremi26 ditë më parë

  Oj grua um knace,sa mir,shum humor paske,mka mar malli per ksi gra,

 • Hajrije Gorqaj
  Hajrije Gorqaj27 ditë më parë

  Sa e mir Zot Ruj ket Grue ❤

 • Xhylferije Osmani Meholli
  Xhylferije Osmani Meholli27 ditë më parë

  Zoj gru sa e bukur plak po paramendo kur u kan e re bukuroshe

 • Life is Pain
  Life is Pain29 ditë më parë

  ti epaske kry tan ne ket dynja po zoti ju shperbleft ne at dynja zoti te rujt edhe ata djal te burrit zoti eshperblef at djal kur do qe esht

 • Orchid D
  Orchid D29 ditë më parë

  Veq nje fiq 🤣🤣🤣🤣👌👌👌 ishe shume e kendshme. Po me pelqejshe shume! ❤️❤️❤️ shume me ke shti me kesh teper e mire!

 • Hajdin loshaj
  Hajdin loshajMuaj më parë

  Femra shqiptare eshte viktime edhe heroine, tregimi i kesaj gruaje me beri te qaj, e njoh kete femer, une e kam vendose ne azil te pleqve

 • Sokol Bunjaku
  Sokol BunjakuMuaj më parë

  Qka paske perjetu. Veq per me pas fmij nashta ma mir u ka ne jetu pa fmij 🤔

 • ༆༒Vis Tirona ༒༆
  ༆༒Vis Tirona ༒༆Muaj më parë

  Shume e kendeshme zonje

 • Neron Gyner
  Neron GynerMuaj më parë

  Sa e mir kane ti bre nan te kisha majt ne shpi veq per qef veq paske qef me te pa e me te ni njeri . Po me vjen teper teper keq shum keq qe te ka shku jeta qashtu keq veq zoti ta shperbleft me shnet e me jet te gjat

 • Soni Aliçka
  Soni AliçkaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  Mësoni gjermanisht falas nga kanali ynë.🇩🇪

 • Jim Jimi
  Jim JimiMuaj më parë

  Bravo Prefekt Respekt Respekt 👑🇦🇱🙏👐✌️

 • V L
  V LMuaj më parë

  Oo Zoootttt 😢😢😢😢😢 Allahi mos e sprovovt askaaannnn kshtuu

 • Sara Re
  Sara ReMuaj më parë

  Fatin e zi e paska pas ,veq Zoti ja shperblefte per kto sprova ,qe qa osht puna e burrit 17 vjet matres edhe e ka martu vet e shkreta edhe fund e ka lshu Ehhh fisi I huj Zot mos e provofte askush Po as ka hisja e babes spaska pas mbeshtetje kur paska perfundu dom pleqve eh medet qfar kohe kemi ardh .Respect per zonjen Allahu ja dhurofte Xhenetin ☝🤲🤲🥰🥰🥰

 • Gili Gilli
  Gili GilliMuaj më parë

  Shum respekt hallall te qoft dhe ma hallall femija i burrit se i huji fakt zoti qoft me ty moj burrnore .te pesh.nga ch

 • Alikaj Shezai
  Alikaj ShezaiMuaj më parë

  I shtijsha tre buk dënge dënge dënge 😂😂😂😂

 • Florent Berisha
  Florent BerishaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔

 • lumnije hasani
  lumnije hasaniMuaj më parë

  Zojë koke

 • Arjeta Zeqiri
  Arjeta ZeqiriMuaj më parë

  O zot qfar gruje e mir allahu xhenetin tadhasht se ket jet koke sprovu boll suphoneallah allahu trujt e shendetin ta dhasht Amin

 • Fatima Ismaili
  Fatima IsmailiMuaj më parë

  O Zot sa e mir paramendo sa e bukur kur asht kan e re Kan flatru jan gzu nusja e bukur

 • Sahide Tafilaj
  Sahide TafilajMuaj më parë

  Shum e zgjut edhe burrnesh Allahi e rujt🤲

 • Lindi Dauti
  Lindi DautiMuaj më parë

  allahu ju ruit ishalla 🤲🤲🤲🤲

 • Naxhie Berisha

  Naxhie Berisha

  3 ditë më parë

  0

 • T4N1 GAMING
  T4N1 GAMINGMuaj më parë

  qr sot me bo me i kallxu femnes qe ke pas femen ma para se ajo tle

 • Drita Nura
  Drita NuraMuaj më parë

  Shih qfar gra ka Kosova ma burnesha se do burra ne Parlament me zemer te bardh e te madhe Rrnofsh

 • Drita Nura
  Drita NuraMuaj më parë

  O vallai po i knaqshe qato shoqe se paske muhabet te lezetshem moj Fisnike e zemer bardh rrofsh sa malet e paq shnet

 • Dhurata Os
  Dhurata OsMuaj më parë

  Oh mojj moter sa energji pozitive paske, shumm kamm deshir met taku njeher live e me ba muhabettt me ty, e paske pas jeten shumm te veshtir, me vuatje e merzija, Zoti ishalla te shperblen me xhennet per durimin qe e ki bo. ☹️☹️☹️

 • Afrdita Bejta
  Afrdita BejtaMuaj më parë

  😢😢😢😢 sa gjunah.

 • Fllanza Krasniqi
  Fllanza KrasniqiMuaj më parë

  Kuku bre zot mos provo me ksi raste o po ska burr nket dyja qe don sinqerisht qysh munet me dasht ni femer dashuri egoiste une po baj fmi ti rri po ju jeni martu per njani tjetrin mir e tkeqe bashk e Ai po ja kthen kshtu zoti e mallkoft mos u baft rahat tash edhe me ata fmi qe I ka bo burr muti

 • Pajtim Bytyqi
  Pajtim BytyqiMuaj më parë

  Oo oj moter e pse sshkojshe ne shtepin e te moshuarve jetimat e ballkanit

 • Beni
  BeniMuaj më parë

  Allahu inshallah ja shton rriskun djali qe te rrespketon ty shendet inshallah nje grua e fort si guri anbane me qajt oj Nënë fisnike me zemer te bukur te uroj shendet 😊🌺👸

 • Drita Nura
  Drita NuraMuaj më parë

  Histori e dhimbshme grua fisnike e zemer bardh zoti ne gjenet te qoft e e kalofsh pleqeri te mir moj burrnore

 • Affe Affe
  Affe AffeMuaj më parë

  Kimete dhe Hyzmet

 • N O
  N OMuaj më parë

  Allahu te shperbleft moter shum histori e dhimbshme 😢💔

 • Danny 110
  Danny 110Muaj më parë

  Ti dhent zoti gjitha te mirat se qenke e fort moj zoje, por secili njeri ka nje halle askush nuk eshte perfekt. Te uroj shendet dhe forc qe te jetosh gjate e te knaqesh 🙂

 • Miftar MOrina
  Miftar MOrinaMuaj më parë

  Ishalla zoti te jep shnet dhe te run se zemra pom djeg per ty motrat tona shiptare shum kan vujt veq ishalla zoti te ndihmon Qe ke naj nevoj per najsen Lajmrohu si mundesh Se kam met ndihmu si motres teme zoti tadhasht shneten

 • onuri Xhylani💞
  onuri Xhylani💞Muaj më parë

  😭😭

 • onuri Xhylani💞
  onuri Xhylani💞Muaj më parë

  Oh bre sa po mu dhishesh zoti dimoft

 • Shkaba Shkaba
  Shkaba ShkabaMuaj më parë

  O zot ,shperbleje me shendet ket ,grua fisnike te sinqert,dhe zemer te bardhe

 • Sokol Halimi
  Sokol HalimiMuaj më parë

  Respekt

 • Vin Jei
  Vin JeiMuaj më parë

  Pushtimi osman ka pre, ka shkatrru, ka vra, ka djeg, ka perdhunu, ka mjeru me taksa feje, nuk ka kriju shkolla, ka nderru fene e ka lene injorancen. Per kete turbullojm ne erresire,

 • Nushi Kalo
  Nushi KaloMuaj më parë

  Te lumt moj fisnike ,moj durimtare ,jan sprova shum te forta,Allahu ta shperbleft ne dy jetrat 🤲🤲

 • Pajtim Bytyqi
  Pajtim BytyqiMuaj më parë

  O Allahi te shperbleft se burrnesh koke kan

 • Pajtim Bytyqi

  Pajtim Bytyqi

  Muaj më parë

  Me mjek ka tri her ne dit eme tana tmirat

 • Agon Qorri
  Agon QorriMuaj më parë

  00q000000

 • Eliza Ajeti
  Eliza AjetiMuaj më parë

  Po cysh nuk e paske lanen me bitisen llafin mir tu i parashtru pytje tjera msohu pak

 • Vjollca Baba
  Vjollca BabaMuaj më parë

  RRESPEKTE PER KTE ZONJE...ME ..Z...TE ..MADHE ...I UROI NGA ZEMRA ...JETE...E SHENDET...

 • ayla seferi
  ayla seferiMuaj më parë

  oj zonj po kakshe e hekme moj yll...zoti te dhash shendet😫😫

 • Viola Viola
  Viola ViolaMuaj më parë

  Diqysh me pas deshir me ndigju kur flet se tregon vujtejt edhe ato gjana tmira qe kan qen para shum koheve.

 • Curraj Eperm
  Curraj EpermMuaj më parë

  Oj loke ty zoti ta bafte jeten mrekulli si te jen ma mire se te je e mrekullueshme dhe burrnorre ty te lumte zoti te bekofte jeten e bash si ashte ma mire

 • Ana Un
  Ana UnMuaj më parë

  Respekte per ty Zonje.. inshaAllah Zoti madh ti pranofte sprovat e ta Shperblefte me te mira

 • K . A
  K . AMuaj më parë

  Oooo sa gjynahhh, zoti te rujt e te nimoftt

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë.

 • Shprehu
  ShprehuMuaj më parë

  Allahu te dhasht shendet dhe te gjithave nanave ku do qe jan.. me bere me lot :( :( :(

 • xxx

  xxx

  13 ditë më parë

  Lotet tu poeti me maje gjuhe ti kish fshi sall me ty me jetue e diell ne dashuri.poeti i pa fat.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë.

 • ‎‎
  ‎‎Muaj më parë

  Sa e mire e sa pozitive Zoti t dasht e ta knaqt at shpirt n dunja e n ahiret 🤗🤗🤗

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë.

 • John m
  John mMuaj më parë

  Taliban kurghu ma mir turp per burrat shqiptar dhe esht shum mir se ka ndrrue sistemi.

 • Gatuaj me Dashuri
  Gatuaj me DashuriMuaj më parë

  Respekt per zonjen

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë.

 • Tehvide Xhemajli
  Tehvide XhemajliMuaj më parë

  Do burra kan fytyr një hektar

 • Manushe Cu
  Manushe CuMuaj më parë

  Zoti ju dhente shendet 💝💝💝

 • liridone sadiku
  liridone sadikuMuaj më parë

  Zoti te dhasht shendet, ta shperblefte ne kete bote edhe boten tjeter per ton kto sakrifica qe i paske kalu. Zoti e shperbleft edhe ate djalin qe nuk te harron.

 • xxx
  xxxMuaj më parë

  Po ti qenke e rujtur e vitale amos je nda nga burri pastaj .Paske vepruar si motra ime qe ska pase femije e burrin e ka leju me vullnet mu martu.Ai tash ka dy qika e nje djale. Po ti a jeton me burr tani ne at shtepi prej nga je?dua te di respekt poeti.

 • Anirelb
  AnirelbMuaj më parë

  😩😩😩😩

 • Meriton Krasniqi
  Meriton KrasniqiMuaj më parë

  Ky esht pisllak qka kan bo kta braktis Femien e vet e shko ban tjer Femi si Kudra tu dasht me ndertu diqka mbi krim

 • Qeni I Qart
  Qeni I QartMuaj më parë

  I ishalla zoti te jep ymer se boll e zoja koke😘😘

 • Ajo Sikjo
  Ajo SikjoMuaj më parë

  Sa e mire Ti moj nena qenke dashuri 🥰🥰🥰🥰

 • Jakup Bajrami
  Jakup BajramiMuaj më parë

  .

 • Mirjeta Krasniqi
  Mirjeta KrasniqiMuaj më parë

  Eh engrata qka paska hek o zot qfar kohe ateher e qfare tash ti uroj gjitha tmirat e botes tpershendes

 • Claire Long
  Claire LongMuaj më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Ivy Vulaj
  Ivy VulajMuaj më parë

  Grua e fort me shpirt te madh!

 • human verification
  human verificationMuaj më parë

  O zot sa njeri i mir po doket. Mke bo me lot ne sy sa njeri i fort. Zoti ti shperbleft gjitha vujtjet me xhehnet inshallah.

 • Valdete Pajaziti
  Valdete PajazitiMuaj më parë

  Oj Moter Te Respektoj Koke Kan Mae For Se Guri Allahu Zoti 🙏🤲 Te Dhaft Fuqin Shendetin Per Gjitha Nenat Tona

 • Home Sweets
  Home SweetsMuaj më parë

  Aj profesor po ti pa shkoll dole shum ma e menqur se aj. 👏

 • Nikee 16 03
  Nikee 16 03Muaj më parë

  😔🥺😢😢

 • Sala Trepca
  Sala TrepcaMuaj më parë

  O Zoti ta dhasht Shneten Po e Lezetshme o Zot Se krejt qashtu u kan perpara 🌹🌺💥

 • Nurije Baftiji
  Nurije BaftijiMuaj më parë

  Zoj e rand bravo te qoft zonje e ran mashallah🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • S A
  S AMuaj më parë

  Zoti te rujtë teper e mir e zgjut, ma se shumti me pelqej sinqeriteti yt dhe qenke grua shum me humor por ne fund me merziti.por ti qenke e fortë Zoti ua dhashtë gjdo te mire e jet te gjatë.

 • Linda Gashi
  Linda GashiMuaj më parë

  100 her ta shof nuk merzitem aq me ka pelqyer zoti shendet e jete te dhasht 🤲

 • ferjall Hadri
  ferjall HadriMuaj më parë

  o sa e mir bre Allahi me xhenet shperbleft

 • Kaltrinë
  KaltrinëMuaj më parë

  O Zot cfare gruje. Zot jepi pleqeri te mbare!!!

 • Afrim
  AfrimMuaj më parë

  Zoti ju dhasht shendet

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch CkyfvyMuaj më parë

  Sbon me qen e sinqert. E Drejt. Se. Kshtu. Perfundon. Burrat. Jan Mjalt. Permbij. Mut. Perfuni. Ika. Lind. Fmij. Te jaranav. Ajo 20. vjet. Ma e Re. Mos ja pagt hajrin. Kurr. Zoti. E shperbleft. At djalin. Qe. Pot. Qojka ne baj. E falmderoj. Shum.

 • Zymer Krasniqi
  Zymer KrasniqiMuaj më parë

  Valla bila me.ka shti me.kesh shum e lezetshme grue

 • Nissa Tocaroblox
  Nissa TocarobloxMuaj më parë

  eh more allah jena edhe na ne kline. Kata dyqysh e kom pas si gjyshe masi nuk um besoni jau kalloxoj numrin e tel

 • Nissa Tocaroblox

  Nissa Tocaroblox

  Muaj më parë

  @Egzona Demcanaj jo sepse nuk me la por e boj shpejt ni video me ta

 • Nissa Tocaroblox

  Nissa Tocaroblox

  Muaj më parë

  @Egzona Demcanaj ta qoj neser!

 • Nissa Tocaroblox

  Nissa Tocaroblox

  Muaj më parë

  @Egzona Demcanaj po mundem

 • Egzona Demcanaj

  Egzona Demcanaj

  Muaj më parë

  @Nissa Tocaroblox a mundesh me ma dergu numrin e ksaj zonjes te lutem

 • Dragan Serafimovski
  Dragan SerafimovskiMuaj më parë

  Живела Велика Србија🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Iseni S

  Iseni S

  Muaj më parë

  Nee e tema ovde za Serbia

 • Ela Hoti
  Ela HotiMuaj më parë

  Allahu tshperbleft per mundin dhe sakrificen qe ke ber burri yt kapa vy mos meta kthy shpinen per hater mundit qe ke ba sepse njeriu qe te don nuk kqyr aki thmi ajo sespse si dihet bovaki bash qaj burr ika krejt fajet, aj vertet paska pas thmi me at treten po si dihet au kan i ti ajo se kjo gruja dyt paska pas thmi e ku dul espat bash me ta

 • Free Spirit
  Free SpiritMuaj më parë

  Oh sa shum mu dhimbs kjo grua ishalla zoti e shperblen per gjithcka ka duruar ne ket jete

 • Besnik Avdyli
  Besnik AvdyliMuaj më parë

  Sen spasni bo,bre fara ju hupt.. Per 1 fëmi kur o pytja,pse nuk e muret grujen e dyt me gjith fëmijen qe e kishte ne djep!?

Faqja Tjeter