Xhesika Ndoj - Sheik (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Prod: Granit Gashi & Nurtel
Vocal: Turabi
Available on:
Itunes: music.apple.com/us/album/shei...
Spotify: open.spotify.com/album/5GbScq...

Komente: 369

 • xoni oni
  xoni oni

  ky djali e kompleton kengen bravo

 • Besi official
  Besi official

  Meriton me shum kjo kenge super 🔥

 • Shpres Sadiku
  Shpres Sadiku

  Xhesika Ndoj

 • Mery Mery
  Mery Mery

  Bravooo shummm kenge e bukur edhe emir. Nje 24 ore ta digjo nuk mrzitem jeni m t mirat

 • Rinor OTR👑😏
  Rinor OTR👑😏

  Pjesa e djalit e ben kengen me te lezecme dhe shume emocjone ❤️❤️🧸🧸 habibi Mos u be nervoz se lalin e Ke bos💖❤️🙈🙈

 • Celestial Being 🪄
  Celestial Being 🪄

  Xhesika in another level, damnnnn 🥶🧿💘

 • Elion Lika
  Elion Lika

  SUKSESEEEE MUZIKA ESHTE SHUME MIR BRAVO

 • Alesia Dani
  Alesia Dani

  Zeri i djalit nen sfond ja jep lezetin kenges 🎵🎵🎵 habibi mos u bo nervoz...

 • Reta
  Reta

  ❤the song is beatiful🔥🔥❤⚡⚡🔥

 • Lablana Blaname
  Lablana Blaname

  Zeri ketij djali esht shum i bukur 😊

 • Greis Kodra
  Greis Kodra

  Sa e bukur kjo kënga

 • Melisa
  Melisa

  🔥🔥🔥❤

 • Αποστολ_5025B
  Αποστολ_5025B

  Love albania from Greece 🇦🇱❤️❤️🇬🇷

 • Fiona Gashi
  Fiona Gashi

  O sa mire kenga ❤❤

 • YES , BE REAL
  YES , BE REAL

  DJALI NE REFREN MERITON LIKET DHE LEKET E KENGES 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥

 • ٱأحہٰـِزآن رآٱقہٰـِيہٰة
  ٱأحہٰـِزآن رآٱقہٰـِيہٰة

  😍😍👍👍

 • edvin lika
  edvin lika

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👍👍

 • Albano Krasniqi
  Albano Krasniqi

  Ky djali ja ka dhen lezetin konges bravo 👍

 • Nadia Nadia
  Nadia Nadia

  Super keng 💜

 • Cherry2022
  Cherry2022

  Nuk ma nin mu per dashni