Sinan Vllasaliu - Linda Linda (Official Video 4K)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produced by: EmraCom
Teksti: Ilir Berani
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Video: MaxProduction

Komente

 • Arta Tika
  Arta Tika2 ditë më parë

  Te lumt goja un e nigjoj cdo dit 🙏🤗

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon12 ditë më parë

  Music only ??👀Woahhh #1 ✔👏

 • Zsanett Zsibrita
  Zsanett Zsibrita14 ditë më parë

  Oh Linda,Linda😊😊😊

 • Jamal Paja
  Jamal Paja14 ditë më parë

  Mduket ket 52%te shqiptarve kosoves ja ka kushtu hahahaha te lumt sinan si gjithmon numero uno

 • Shkelzen Kuqi
  Shkelzen Kuqi15 ditë më parë

  Grande Sinan Vllasaliu

 • Daniel Aris
  Daniel Aris16 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Selami Hasani Hasani
  Selami Hasani Hasani17 ditë më parë

  Numer 1 nkosov e shqiperi imadhi sinan vllasaliu kurr mos vdeksh

 • bilishu aliss
  bilishu aliss17 ditë më parë

  Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

 • Gzim Rexhepi
  Gzim Rexhepi17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • gjyla gjyla
  gjyla gjyla17 ditë më parë

  Sinani eshtë kangtari ma i mir ne trojet shqiptare qdo kengë e tina ka nje mesazh

 • EM Halili
  EM Halili17 ditë më parë

  Te lumt Sinan vllasaliu

 • A Belushi
  A Belushi18 ditë më parë

  Sinan Vllasaliu *BOSS!* Kënga degjohet x50/ Ditë !

 • Sabri Fejzullahu
  Sabri Fejzullahu18 ditë më parë

  Ok

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa19 ditë më parë

  A very powerful video

 • Myrvete Bujaku
  Myrvete Bujaku19 ditë më parë

  😢😢😢😢

 • Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku19 ditë më parë

  Bravo sinan

 • LiNdi Pc
  LiNdi Pc20 ditë më parë

  *SuksesE👍*

 • Teuta Haziri
  Teuta Haziri20 ditë më parë

  😍👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻Legjend 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Sh Collaku
  Sh Collaku20 ditë më parë

  💃🏻💃🏻

 • ÜBERLEBT39
  ÜBERLEBT3920 ditë më parë

  Perfekt muzik 😀👍

 • Rinor Nuhiu
  Rinor Nuhiu20 ditë më parë

  i madh je 🥂

 • Gjakova 20
  Gjakova 2021 ditë më parë

  Ilir berani tekste shum te bukra 👌👌🇽🇰🇨🇭

 • tina
  tina21 ditë më parë

  Te lumt oo💥

 • Igballe Makiqi
  Igballe Makiqi21 ditë më parë

  Ska me Këngët tua këndofsh gjithmonë 🤲😉

 • Arbër 2020
  Arbër 202021 ditë më parë

  Nice song

 • Blerina Lika
  Blerina Lika21 ditë më parë

  O sa e bukur ☺️☺️te kendofte zemra. Jeta linda cdo dite qe ne duam veten me shum se dike tjeter.Jeta nuk jepet per askende.

 • Kosovo Kosova
  Kosovo Kosova21 ditë më parë

  KING . PURE ART . MBRET . AMAZING SONG . FIRE asf🔥 🔥🔥🔥🔥

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  17 ditë më parë

  Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

 • Vlora Bytyqi
  Vlora Bytyqi21 ditë më parë

  Shum keng e bukur👏

 • Arberta Dauti
  Arberta Dauti21 ditë më parë

  O linda, linda për së dyti, E hoqa, e hoqa litarin nga fyti!!! O linda, linda dhe një herë, O zemra ime lirisht frymë po merrë!!! Kjo këngë sikur më dedikohet mua! Më beso nkam patur një martesë të tmerrshme, kam patur frikë të errët, e të zbardhët, gjithë ato vite në frikë (jam tut). E sot nga 4 vite jam e ndarë, por siç e thua edhe t'i në këngë s'ikur me e heq litarin nga fyti! Jam lindur edhe njëherë. Jam nga Struga e Maqedonisë. Suksese.

 • Pullum Lecini
  Pullum Lecini22 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏☝️💎😎

 • Magbule B
  Magbule B22 ditë më parë

  Mret i genges popullore je❤️💋

 • Kingzz Blendi
  Kingzz Blendi22 ditë më parë

  Shum e mir suksese

 • Merita Smoqi
  Merita Smoqi22 ditë më parë

  Me pelqen shum kenga shum e bukur urime te mira 🌺 gjithmon 💖

 • Merita Smoqi
  Merita Smoqi22 ditë më parë

  A te lumte goja, rrofsh kenga shum e bukur urime 🌹😘🌹 Shendet ♥️🌺 gjithmon

 • Nuset shqiptare
  Nuset shqiptare22 ditë më parë

  Shum bukur kja keng 💎

 • Joker B
  Joker B22 ditë më parë

  Bravo shume e bukur♥️

 • *Stella*
  *Stella*22 ditë më parë

  oh qfar kenga 🎶 😭 oh Linda O Linda 🌎💔

 • Behidje Saitaj
  Behidje Saitaj22 ditë më parë

  Legjend e muzikes gjith kenget i ke me kuptim e me vler nje kengtar si ty sdo ket kosova me

 • Blerina Xhafaj
  Blerina Xhafaj22 ditë më parë

  👏👏

 • Angjelina Pschirer
  Angjelina Pschirer22 ditë më parë

  Oh Mbreti i kanges je ti i Madhi Sinan Yll Je

 • El Za
  El Za22 ditë më parë

  Je legjende

 • presheva presheva
  presheva presheva22 ditë më parë

  👏👏 Kush mendon se Hiti i verës është kjo këngë 👏👏

 • hajrie Kelmendi
  hajrie Kelmendi22 ditë më parë

  te urojm shume Suksese edhe te kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Merita Mustafa
  Merita Mustafa22 ditë më parë

  Oooo suksese o i madhi Sinan!🔥🔥👏

 • Viva Girl
  Viva Girl22 ditë më parë

  😍😍😍

 • Trieshi
  Trieshi22 ditë më parë

  LOVE U 🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Dardania Antike
  Dardania Antike22 ditë më parë

  Bravo Babrrok,si gjithmoné ma i miri.

 • DADAB 7
  DADAB 722 ditë më parë

  Oh Linda Linda 💃💃🎵🎶🎼

 • Semie Frangu
  Semie Frangu22 ditë më parë

  😙

 • Auto Sports
  Auto Sports22 ditë më parë

  Komenti i pare myte me likee🤣🤣

 • Albulena Kelmendi
  Albulena Kelmendi22 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • Pashtrik Has
  Pashtrik Has22 ditë më parë

  😕

 • Hume Sula
  Hume Sula22 ditë më parë

  Sa mir kendon i bekuari

 • a k
  a k22 ditë më parë

  Mbret i muzikes.

 • rita gashi
  rita gashi23 ditë më parë

  Hallall si gjithmon me këngë shuummm te mira ilaq per shpirtin 👍

 • Stoka
  Stoka23 ditë më parë

  🇦🇱🇵🇰❤

 • Advije Sabedini
  Advije Sabedini23 ditë më parë

  Jam ritur me kenget e tua te lumt je i pazavendesushem

 • Hanife Thaqi
  Hanife Thaqi23 ditë më parë

  👍👍👍👍💕

 • Fitim shala
  Fitim shala23 ditë më parë

  Gjithmonë hite nga i madhi sinan vllasaliu👍👍👍👍👍

 • Elton Nazifi
  Elton Nazifi23 ditë më parë

  Kur shkruan Iliri , e komponon Wirusi , patjeter qe del hiti.

 • Mirsad demiri
  Mirsad demiri23 ditë më parë

  👌

 • Isuf Gemajli
  Isuf Gemajli23 ditë më parë

  Legjenda e muzikes shqip bravoo 🙏🙏🙏🙏

 • Milinda Duraku
  Milinda Duraku23 ditë më parë

  O sinan sinan

 • Selvete Veliu
  Selvete Veliu23 ditë më parë

  Tē lumtë për performancë thjesht bukur ,,shendet dhe suksese!!!!

 • Der SHQIPTAR
  Der SHQIPTAR23 ditë më parë

  Shum mir ka dol musika

 • Kaltrina Mecinaj
  Kaltrina Mecinaj23 ditë më parë

  🥇

 • Posht PANi me LDKucat
  Posht PANi me LDKucat23 ditë më parë

  Nje Fjali me dy Kuptime Linda Linda. I fort je Sinqo

 • Fetau Sefije
  Fetau Sefije23 ditë më parë

  👏👏👏🤲🤲🤲🌟🌟🌟

 • Berisha Meri
  Berisha Meri23 ditë më parë

  Prishtinali i vertetê je Sinan kenget tua gjithhere i kom ndegju 🥰

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa23 ditë më parë

  Bravo mbreti muzikes👌👌

 • Malvina Nikolli
  Malvina Nikolli23 ditë më parë

  Super kang 💫💫

 • Nagjie Kiqiki
  Nagjie Kiqiki23 ditë më parë

  👌👏👏👏🔥🔥🔥

 • Valbona Lajqi
  Valbona Lajqi23 ditë më parë

  Suksese 👐👏👏⭐⭐⭐⭐⭐

 • Ali H Hamza
  Ali H Hamza23 ditë më parë

  Shum bukur

 • Kusht
  Kusht23 ditë më parë

  I madh je Sinan, shummm kang e mir, te deshiroj jet te gjat dhe te lumtur.

 • Ilda Aziri
  Ilda Aziri23 ditë më parë

  👌🏻

 • Venera Gashi
  Venera Gashi23 ditë më parë

  Ah qka ma pushove shpirtin mbas nje jave te gjatë e te merzitshme.Zotë shyqyr qe ekziston nje ARTIST si ti💖💖💖💖💖

 • seladin sulejmani
  seladin sulejmani23 ditë më parë

  Rofsh 100 vjet ij math je

 • Shqipe Bushi
  Shqipe Bushi23 ditë më parë

  sinan te faleminderit 🤲🍀

 • Li Za
  Li Za23 ditë më parë

  ♥️♥️

 • Monika Olajod
  Monika Olajod23 ditë më parë

  Si gjithmon i Madhi Sinan ☆☆☆☆☆

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj23 ditë më parë

  Te lumt sinan je kengetari ma i mir shqiptare

 • Raimond Mucaj
  Raimond Mucaj23 ditë më parë

  ,👍

 • Jeton Qazimi
  Jeton Qazimi23 ditë më parë

  Likee kujt i pelqen kenga e Kingit👌👌🙏

 • Jakup Krasniqi
  Jakup Krasniqi23 ditë më parë

  Bravo shum bukur

 • Linda Linda
  Linda Linda23 ditë më parë

  Oooo Linda Linda 😁😁👏👏👏👏

 • laura martinez cortes
  laura martinez cortes23 ditë më parë

  F.A.N.T.A.S.T.I.C.O Sinan Vllasaliu - Linda Linda 🌹

 • laura martinez cortes
  laura martinez cortes23 ditë më parë

  F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y F.A.N.T.A.S.T.I.C.O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗 🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵🎵

 • Valon Vrajolli
  Valon Vrajolli23 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • Medine Gashi
  Medine Gashi23 ditë më parë

  Te lumte rrespek

 • Medine Gashi
  Medine Gashi23 ditë më parë

  Te lumt rrespekt

 • kujtim salihu
  kujtim salihu23 ditë më parë

  Suksese King ❤️❤️

 • Arsi Cena
  Arsi Cena23 ditë më parë

  TE LUMTE GOJA SINAN VLLASALIU BRAVO SUKSESE🎵🎤👌👌👏👏 👇 TEKSTI LINDA LINDA JAM SI NE MJERGULL ME ZEMER TE DJEGUR ASNJERI MES NESH NUK SHKONTE NE RREGULL MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI O LINDA LINDA LINDA PER S'DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MER TEKSTI DY NUK TA JAP ASNJICIK KENAQSIN TY MET PAS O MET PAS DASHNI MOS ME FOL O PER BESNIKRIN AS NJI FJAL NUK DU NUK DU ME NI REFRENI DY O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA DHE NJI HER O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR O LINDA LINDA LINDA PER SE DYTI E HOQA HOQA LITARIN NGA FYTI . O LINDA LINDA LINDA DHE NJI O ZEMRA IME LIRISHT FRYM PO MERR

 • Resul Jusufi
  Resul Jusufi23 ditë më parë

  Legjend per Muzik je yll i kenges 🇦🇱🌟🔥👌🏻

 • Bi Mor
  Bi Mor23 ditë më parë

  👍👍👍

 • egzona Zeneli
  egzona Zeneli23 ditë më parë

  Linda per Se dyti 👌👌👌👌

 • egzona Zeneli
  egzona Zeneli23 ditë më parë

  Shum keng e mir suksese

 • Nikollaj Krist
  Nikollaj Krist23 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏Super keng suksese vllaqko 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Besim Sahiti
  Besim Sahiti23 ditë më parë

  Bravo Sinan i madh je

 • Prek Sakica
  Prek Sakica23 ditë më parë

  bravo shum bukur

Faqja Tjeter