NGOP

NGOP

NGOP është një platformë dixhitale për të gjitha moshat, themeluar më Nëntor 2018 në Tiranë.
Përbëhet nga një ekip kreativ, aktorësh, regjizorësh dhe producentësh, me një vizion të qartë, për t’a shndërruar NGOP, në platformën më të madhe dixhitale në Shqipëri.
Misioni ynë është të argëtojmë dhe të ndërgjegjësojmë audiencën mbi çështje të ndryshme politiko-sociale përmes dublimeve, parodive dhe skeçeve komike.
NGOP është pjesë e TOK Digital Agency.

NGOP Fails 99 | NGOP.TV

NGOP Fails 99 | NGOP.TV

NGOP Fails 98 | NGOP.TV

NGOP Fails 98 | NGOP.TV

Turisti | NGOP.TV

Turisti | NGOP.TV

Komente

 • Stavros Bibos
  Stavros Bibos10 orë më parë

  Vazhdoni piesen tieter me selon

 • Valter Shehu
  Valter Shehu10 orë më parë

  i gjyshit

 • Mr Alb
  Mr Alb11 orë më parë

  Plaka plaka

 • GALAXY
  GALAXY12 orë më parë

  0:54 tomi i lefteries ku je bre 🤣🤣

 • Denis Dhamo
  Denis Dhamo12 orë më parë

  Skeni ca beni ju dhe merrni views duke hedhur te njejta vidjo... Bravo Bravo

 • larbin bejtulai
  larbin bejtulai13 orë më parë

  Po te kapa ta hapa

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho13 orë më parë

  Hahaha! Poshte ducja!

 • Wonderful World
  Wonderful World13 orë më parë

  Shakohoxha rak ka qene gjithmone,vetem ne albanistan mund tu bente komentatori me i mire

 • Eva Rriska
  Eva Rriska15 orë më parë

  Ky eshte film grek

 • SPINOZI YT
  SPINOZI YT15 orë më parë

  Eshte hedh 1 her kjo ?

 • Hunters Hunt
  Hunters Hunt15 orë më parë

  Me shkaterrove femijrine Me plasi koke qilloit 😂😂😂

 • Bekim Berisha
  Bekim Berisha15 orë më parë

  -Cfare do beje per mua ti? -nje vrimë ne uje -po per Hygerten ça do bëje? -nje vrimë 🤣🤣🤣

 • Bekim Berisha
  Bekim Berisha16 orë më parë

  Mjeshtrat e dublimit, thjesht fantastike ngoptv 👏👏👏

 • endrit ruci
  endrit ruci16 orë më parë

  gjermanit te fundit i ka skaduar ne 29 nentor🤣🤣🤣♥️😍

 • Seldi Kopani
  Seldi Kopani17 orë më parë

  Ajo te BMW lot

 • tekashi ii
  tekashi ii17 orë më parë

  O Ismail op ai

 • Eurech
  Eurech17 orë më parë

  A jeni te licensuar me i perdor kto video apo? Kto video jan te kanalit ''TheAngryGrandpaShow'' prej Amerikes.

 • Arditi Lleshi
  Arditi Lleshi19 orë më parë

  Filmi loot

 • ayle her sey dir
  ayle her sey dir20 orë më parë

  29 nentor ma mbafsh me dor 😂😂😂

 • Florian Mbrakulli
  Florian Mbrakulli21 orë më parë

  😂😂😂😂

 • Lionel _10
  Lionel _1021 orë më parë

  JO GISHTIN TE BYTHA🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍

 • enohakarepi 88
  enohakarepi 8822 orë më parë

  i babis

 • BARCELONA💙❤️
  BARCELONA💙❤️22 orë më parë

  7:46 e mallkoi gjyshi dhe tani erkisen ne Spital 🤣

 • Lod Kalaj
  Lod Kalaj23 orë më parë

  E Kam stakuar dhe Po ju sho 1orë e më shum

 • Lod Kalaj
  Lod Kalaj23 orë më parë

  Puthnju we jam kalama

 • Kena Hoxha
  Kena HoxhaDitë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱❤

 • Ari Capoj
  Ari CapojDitë më parë

  Lodddddddddd pz😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • thisisnoziy
  thisisnoziyDitë më parë

  😸😹😹😹😹😹😹😽

 • Benz Boy
  Benz BoyDitë më parë

  Respekte nga saranda 💖💖💖

 • FF ARDIT
  FF ARDITDitë më parë

  Bravo cunat na keni shkri tu qeshbme kto

 • Visi Albanese
  Visi AlbaneseDitë më parë

  Do flasim apo do vdesim😂😂😂

 • Alfred Haskurti
  Alfred HaskurtiDitë më parë

  ore do vdesim apo do flasim😂😂😂😂😂

 • Durim Halili
  Durim HaliliDitë më parë

  😂😂 lod

 • Endri Fetahi
  Endri FetahiDitë më parë

  gjyshi

 • Adem jashari
  Adem jashariDitë më parë

  Oh salami sa imir që je të dua shumë edhe babon Edu

 • Fabjo Shperdheja
  Fabjo ShperdhejaDitë më parë

  Po kur esht data 28 pse i thot gezuar 29 nentorin at duhet tia thoj neser

 • JEPI KAPËM
  JEPI KAPËMDitë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 oo zot vdiqa së qeshuri

 • LABI 444
  LABI 444Ditë më parë

  Ore pse I hudhni nga 2 her pjeset

 • Alteo Pollo
  Alteo PolloDitë më parë

  E kishin tek ngop fails dhe e ndan

 • Nisi Pro
  Nisi ProDitë më parë

  1

 • Angelos Tsimpas
  Angelos TsimpasDitë më parë

  Aha 29 nentori gezuar

 • Red Haku Dead
  Red Haku DeadDitë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • McNinjas
  McNinjasDitë më parë

  Gëzuar datën 29 Nëntor ma mbafsh me dor

 • Pamel Zenunaj
  Pamel ZenunajDitë më parë

  Zoti sallam i mutit dhe ma mban me dor😂😂😂😂😂😂❤❤

 • Ardit xh
  Ardit xhDitë më parë

  Hi nga dibra

 • FINEM SOLO VANESA ANISAMELI
  FINEM SOLO VANESA ANISAMELI17 orë më parë

  NGA DIBRA KAM HALLEN

 • Eris Keci
  Eris KeciDitë më parë

  👏

 • Daniel Kushi
  Daniel KushiDitë më parë

  1

 • PŮBĞ_JØĶƏŔ
  PŮBĞ_JØĶƏŔDitë më parë

  1

 • BIG BOSS
  BIG BOSSDitë më parë

  1

 • ff bisha free fire
  ff bisha free fireDitë më parë

  1

 • Andis Xhecuka
  Andis XhecukaDitë më parë

  1

 • Ari Capoj
  Ari CapojDitë më parë

  O sa jam qesh

 • Shkurte Alikaj
  Shkurte AlikajDitë më parë

  1:24

 • Devi Sinanaj
  Devi SinanajDitë më parë

  K(m

 • Ari Capoj
  Ari CapojDitë më parë

  O lot 😂😂🤣😂

 • Arsen Jaho
  Arsen JahoDitë më parë

  E kam lene. Po ty tu ca hunda. E kam lene, po nuk e di ku e kam lene. ( e kishte llafin per cigaren e fundit) 🤣🤣🤣

 • Fatjon Muho
  Fatjon MuhoDitë më parë

  Pjesa me e bukur eshte Ja kto male ku jam une tani Qija robt o kushurinjt e mi. Like kush mendon si hn

 • Alban Zifle
  Alban ZifleDitë më parë

  Gjysh zezvzek

 • W3ed. ofc
  W3ed. ofcDitë më parë

  Duart lart se te shkerdheva robin Thjesht lotttt

 • Lumturi Preni
  Lumturi PreniDitë më parë

  Hahahahahahahahahahahahah

 • Football Files
  Football FilesDitë më parë

  nuk jeni prket emision

 • Kleo Kamberi
  Kleo KamberiDitë më parë

  I gjyshit

 • Nije Tafani
  Nije TafaniDitë më parë

  A do te beni me video

 • Football Files
  Football FilesDitë më parë

  jeni ropqima

 • Xhoel Abazi
  Xhoel AbaziDitë më parë

  Omaci je shum i mir

 • Eneri Zito
  Eneri ZitoDitë më parë

  I gjysh zevzeg

 • ror
  rorDitë më parë

  Do t q.. Duaa😂😂

 • Briken Ferti
  Briken FertiDitë më parë

  Obabo pse iprsh gjith mon

 • Briken Ferti
  Briken FertiDitë më parë

  Sa galat jeni

 • Shkurte Alikaj
  Shkurte AlikajDitë më parë

  0:05

 • Shkurte Alikaj
  Shkurte AlikajDitë më parë

  04:25

 • Adi Deda
  Adi DedaDitë më parë

  I shabanit

 • al it
  al it2 ditë më parë

  Te marr jeten ne sekonda Lot