RTV KLAN

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në ALthe.
Welcome to the official TV Klan ALthe channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Komente

 • Luan Spahiu
  Luan Spahiu47 minuta më parë

  Ne ato kohe ty ore z Ali te priste shpata ne te dy anet ,

 • Kozeta Toto
  Kozeta Toto53 minuta më parë

  Corona Virus njesoj si ne Gjermani shume keq.

 • Valmira Voka
  Valmira VokaOrë më parë

  Ato qe vejne zjarre me qellim duhen vare para popullit.Keto antinjerzor po na zhdukin gjithe natyren e po na cojne drejt fundit.😭

 • tony L
  tony LOrë më parë

  Ishalla te hangert naj peshkaqen

 • Fred Muca
  Fred MucaOrë më parë

  Vk

 • luli fisteku
  luli fistekuOrë më parë

  Ska drejtsi, i lejn njerzit mu vra per total,tmerr,o,zot

 • Ndue Kabali
  Ndue KabaliOrë më parë

  ABC... Personal mendim. KUSH PUNOJNE PER KRIMINELIN, ENVER GJIROKASTRITIN, NUK KA SHANESE T'I NDIHMOJE I MADHI ZOT. MEHMET SHEHU, PAGOJE ME KOKE, VRASEJENE E 12 BAJRAKTAR EVE TÈ MIREDITESE NE GUSTIN E VITIT 1949. LUGATIN EDHE VARRI NUK E PRANONE BRENDA... AI ISHTE TRADHETARI, ENVER GJIROKASTRITI. MEHMET SHEHU ME SKUADRENE QEVERISE ISHIN INJORANTETE, VEGELATE QORRE, PA MOTIVE NJEREZORE. . FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE. KAFFEJA JU BEFTE MIRE.

 • Gabriel b
  Gabriel bOrë më parë

  Kane babe e nene keto , vajza Jane keto apo foka

 • Tare Duka
  Tare Duka2 orë më parë

  Pijanecë😁😁😁😁😁😁😁

 • Adnan Boshnjaku
  Adnan Boshnjaku2 orë më parë

  Trupi i tij si te ishte ndonje kalama ...i shkreti lepuroshi

 • Fran Kasneci
  Fran Kasneci3 orë më parë

  Pritni se do vij Vuçiçi

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa5 orë më parë

  Spartak ne edhe ne kemb jemi dru, ecen rruges te perlas tjetra/i se e ka menjen tik tok,insta,sms,ose me keq akoma ecin duke shikuar pas🙉🙉🙉

 • EUGEN CELIKU
  EUGEN CELIKU5 orë më parë

  7:53:11

 • rexhaj qamil
  rexhaj qamil5 orë më parë

  Z.imeri vjen nga nje familje e shkelqyer familje qe kan dhan jeten per clirimin e vendit dhe vet kjo esht pasqyra e te parve te vet kjo esht shembulli ma emir per gjykatat ne shqiperi si kjo I duhen vendit ton

 • may may
  may may5 orë më parë

  Po nuk punoin ne fire tablet nu ndryshohen stacionet,

 • Shtyp News
  Shtyp News5 orë më parë

  Cfar jan kto rruspje me shal jasht

 • Vanessa Maria
  Vanessa Maria5 orë më parë

  O shoqe nuk Jan kushurinj merni Mir informacione ok

 • EUGEN CELIKU
  EUGEN CELIKU6 orë më parë

  03:28

 • EUGEN CELIKU
  EUGEN CELIKU6 orë më parë

  21:07

 • EUGEN CELIKU
  EUGEN CELIKU6 orë më parë

  16:17

 • EUGEN CELIKU
  EUGEN CELIKU6 orë më parë

  18:05

 • Albani Manushi
  Albani Manushi6 orë më parë

  Ligjërimi i prostitucionit sjell pasoja të rënda për shoqërinë. Mos harrojmë se nëse ligjërohet nuk do ketë vetëm prostituta femra por edhe prostitut meshkuj madje edhe prostitut homoseksual. Kjo mund të jetë e rrezikshme për martesat. Imagjino burra të martuar dhe gra të martuara baballarë apo nëna që për arsye të ndryshme bëhen tradhtarë dhe shkatërrojnë familjen e tyre. Imagjino që të gjithë meshkuj e femra të frekuentojnë këto prostituta meshkuj e femra dhe të kryejnë marrëdhënie seksuale pa dashuri brenda pa ndjenjë, pa pasion , thjesht diçka egoiste . Kjo mund të sjellë më pak martesa në shoqëri pasi qejfi përmbushet në bordello. Dhe kjo sjell humbje e ndjenjave dashurore, sjell vetmi, shkatërrim psikologjik etj. Shkurt shkatërrim të shoqërisë. Legalizimi i drogave prodhon sport fallco, trup të shkatërruar, humbje e fuqisë seksuale, degradim familje dhe shoqërisë, vetmi, distancim social etj. Legalizimi i homoseksualizmit sjell mungesë riprodhimi, shumimit, si pasojë zhdukjen e njerëzimit, humbjen e familjes së shëndoshë, shkatërrim të shoqërisë etj.

 • Kev M
  Kev M6 orë më parë

  Te martohesh me nje turk asht si te martohesh me nje qen rraca me e flliqur ne bot asht turku

 • Kev M
  Kev M6 orë më parë

  Si nuk ngeli as nje rrac e botes pa u martu me shqipetare te martohesh me turk esht nje soj si te martohesh me ni qen rraca ma e flliqur ne bot esht turku

 • Bledar Mehmeti
  Bledar Mehmeti7 orë më parë

  Pune bucesh

 • Yllka Qeraca
  Yllka Qeraca7 orë më parë

  Zera mjaft te bukur te muzikes se mirfillte Shqipetare !🎵🎵🎵🥰🥰🥰

 • Arjani89 Arjani89
  Arjani89 Arjani897 orë më parë

  l

 • haw
  haw7 orë më parë

  Nuk ka shtet shqiperia ky djal te ishte ne nje fabrik ne itali ky do kishte marre Edhe me shum se 200-mi euro 💶 Edhe pronori ne Burg me GJITH pergjegjesin

 • haw
  haw7 orë më parë

  A tij turkut qeka me i q* rbt me i hedh ne ajer krejt magazinen e me vra ate me buk ne goj

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod8 orë më parë

  Ky Dafi me duket si qofte pa shije.

 • Tina Cuku
  Tina Cuku8 orë më parë

  U degjofte e trashegofte brez pas brezit kjo muzike, kjo PERLE ! 2021👏

 • 02 Ja
  02 Ja8 orë më parë

  Ska gjuhe kosovarshe o muta po shqip po flet

 • Speedcar lover
  Speedcar lover8 orë më parë

  Ai esht naj planet qe duket me kamer me 10x per ta pa afer ska lidhje me ufo dron.

 • Derek jeter
  Derek jeter8 orë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 • Daily Things
  Daily Things8 orë më parë

  🤺🤺🤺🤺

 • Fiori Cela
  Fiori Cela8 orë më parë

  Hajde pazari fundit 😅🤦‍♀️

 • tani pa
  tani pa8 orë më parë

  I kane bere magji isllumaxhite , ja kthefte Zoti mbrapsht demonet qe kane derguar dhe i befshin te njejten gje sipas vullnetit te Zotit ...

 • Nikos Biniakou
  Nikos Biniakou8 orë më parë

  o zoti meta kunjdes se ka peshkaqen posh dhe ta kafshon lokun dona ngelesh pa gje

 • Beth Pool
  Beth Pool8 orë më parë

  cfare ndjesie me jep kenge, dhe ky sofistikim ne interprerim

 • Nikos Biniakou
  Nikos Biniakou9 orë më parë

  kishte harruar drejtimin ajo se kishte pun ne telefon dhe iduhesh me fol me te dashurin tashti te flasi me tesemes dun makin kto shurrat buth grismet

 • Santi Santino
  Santi Santino9 orë më parë

  Ti e timonit s ha as loçken as zemren... ti te ha vetem k...

 • οκιν αο
  οκιν αο9 orë më parë

  Rama ka bere kontrate me fizer vaksina eksperimenti nxireni kontraten qe ka firmisur Rama vete fizer thote nuk edi ne te arthmen cfare dem munt te shkaktoje edhe nuk mer persiper as nje dem qe munt te pesoje njeriu nga keto vaksina eksperimenti qe po behet te njejten kontraten ka bere edhe brazili gazetare mashtruse te shitur vaksinat nuk te mbrojne kane date skadimi

 • οκιν αο
  οκιν αο9 orë më parë

  Thoini popullit cfare kontrate ka bere Rama me fizer per vaksinat eksperimenti qe edhe vete fizer thote ne kontrate nuk edi as vete cfare demi do shkaktojne ne te arthmen edhe nuk mer persiper per demin qe do pesoje njeriu nga keto helm vaksinash te shitur kriminela nxireni kontraten qe kane bere thini te verteten popullit mashtruse sa Para keni mare qe genjeni

 • Eva Polisi
  Eva Polisi9 orë më parë

  Ppo pjesaaa eplot !!

 • οκιν αο
  οκιν αο9 orë më parë

  Cfar vaksina te bejne eksperimenti perse nuk i thoni popullit cfar ka firmisur me kontraten qe ka bere Rama edhe vete fizer nuk di çfare Deme munt te bejne vaksinat edhe kush peson dem nuk mer persiper as nje gje edhe nuk lejon te perdoren ilace te tjetra per vec vaksinave jeni te gjithe te shitur kriminela genjeni popullin

 • Lazo' O3
  Lazo' O39 orë më parë

  Kjo Alketa dhe roza lati qeshin sikur e kan ne fyt pa pik lidhje qeshin kot shtiren vk

 • Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi9 orë më parë

  varienti karit se na cat trapin akoma corona se lat nam

 • Bor Bor
  Bor Bor9 orë më parë

  Cep me cep Zjarri Amin

 • eduart kasapi
  eduart kasapi9 orë më parë

  kur i shef n istagram kto duken si kuklla, vk

 • Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi9 orë më parë

  desha me u dorzu po ska drejtsi cfar drejtesie don o karino cfar drejtsie don kur nuk i ben drejtsi vetes dhe ndnjeva te tu ti ske formim njerzor ti ske drejtsi brenda vetes kerkon drejsti per vrasjen qe ben . jam leveritur duke degjuar ska drejtesi ska drejtesi na keni ca arin . drejtsi struktura gjygjsore esht edukim i sali berishes dhe ilir metes dhe ky brum esht akoma ky model esht akoma por po i vjen fundi sepse edi rama po i shpartallon . dhe voten per saliun dhe per ilir meten dhe te thuash ska drejtsi duhet te jeni te mjer

 • de se la n
  de se la n10 orë më parë

  Hahaaaaaaaaaaaaaa 😂

 • Goni Montana
  Goni Montana10 orë më parë

  Mali i zi ka shiptar qe mahet me kosoven ti nuk je shiptar e qihesh me vuqiqin se shkurt e ki mos u brengos nuk je i perjetshum ta shofmi si sali berisha e ki perfundimin dako

 • tayna
  tayna10 orë më parë

  💖

 • de se la n
  de se la n10 orë më parë

  Hahaaaaaaaa

 • Ani Ani
  Ani Ani10 orë më parë

  Kjo me te zeza super kto nga kosova sdin as metamtike

 • ll6767
  ll6767Orë më parë

  Ne kosovaret jemi me te mira

 • de se la n
  de se la n10 orë më parë

  Hahaaa mos me dil nga skenari 😂

 • Nardi Lalaj
  Nardi Lalaj10 orë më parë

  I paburre, mbase atehere ishte ceshtje mbijetese shpifja e spiunlliku . Po sot pse del e mashtron publikun, ne videon e gjyqit te Kadriut e Fecorrir ti i shite te tere si laro .

 • Juli Hoxha
  Juli Hoxha10 orë më parë

  Resp per kete zoteri

 • Ble Art
  Ble Art10 orë më parë

  Gjithmon ka qen kshtu.Kriminellt bredhin rrugve te pa fajshmit ne Burg!

 • Rezarta Tota
  Rezarta Tota10 orë më parë

  Si Perendeshe

 • teodor miho
  teodor miho10 orë më parë

  ku tbo pun 300 mij leksho ty per tu martu moj sheg

 • Polazganejete
  Polazganejete10 orë më parë

  O nuk po kame qere pate sha o tiqifeshe dhemete ne goje o bire kureve. O bire kure ate plane kurre nukije me mrrinun se kije me mbetete ti batoni thaqi me shkijebre faren e maxhupeve ja u qekerdhefesha nga Australij moleso Tropojane

 • de se la n
  de se la n10 orë më parë

  Hahaaaaahaaajaaaaa vure tek 2 grua hahaaaa ... mos i ke bere me ndonje tirans qe harxhojne shume leke ahaa ..pse nuk rrije ne hije moj 😊😂

 • Toni Montana
  Toni Montana10 orë më parë

  Brenda kte dele te zeze te poltikes shqiptare se ka 30 vjet qe ha ne kurriz te shqipetareve ky plere

 • Ermal Vejsiu
  Ermal Vejsiu10 orë më parë

  Më lejoni të prezantoj veten time: Unë jam shqiptare dhe disa ditë më parë verbalisht, unë u propozova nga një vajzë e mirë për ta ndihmuar atë të përhapte këtë mësim lutjeje. Padyshim që e provova së pari dhe pastaj, duke parë që funksionoi, provova dorën time për ta bërë atë. Unë nuk kuptoj asgjë për uebfaqen, por duke pasur parasysh moshën time bëj të paktën diçka të dobishme për ata që nuk e njohin dashurinë e Zotit! Të gjithë së bashku fëmijët e bashkuar, përfshirë këtu le të kthehemi te Ati i Përjetshëm !!! Të dashur vëllezër, në vend që të mendoni kot, duke përfshirë projekte të tjera të pavlera, ne zgjedhim gjithçka dhe për këtë arsye unë përfitoj nga rasti t'ju ofroj një bashkëpunim të ndërsjellë dhe kolektiv të kryer përmes lutjes. Më lejoni të shpjegoj menjëherë: në Facebook së bashku me disa nga ju, ne kemi formuar një grup lutjesh që kemi pagëzuar "Trinity Network", i cili përbëhet nga një bashkim i vëllazërisë universale bazuar në dashurinë e Zotit At. Çdo mbrëmje pas darke ose në çdo rast, para se të shkojmë të flemë, secili prej nesh kryen lutjet nga shtëpia e vet së bashku me pjesëmarrësit e tjerë, të shpërndarë në vende të ndryshme nëpër botë. Lutja bëhet duke u gjunjëzuar dhe me duar të bashkuara, duke filluar me një zë të moderuar me Atin tonë; Ave Maria; Lavdi Atit; (E rëndësishme ... le të mos i ndajmë duart tona, pasi që i Përjetshmi komunikon me shpirtin dhe ne humbasim kontaktin). Ndërsa fillojmë të lutemi, mund të shqetësohemi nga forca të jashtme, të tilla si mendime, gjëra të padobishme, digresione dhe më shumë. Përmes disa përsëritjeve të lutjeve, e tërë largohet, pasi edhe nëse do të donim të mendonim diçka, do të jetë e pamundur ta bëjmë këtë. Pastaj do të fillojmë me një përshëndetje drejtuar Zotit dhe me shprehjen "Përshëndetje At i Përjetshëm"; më poshtë, ka një llogari të problemeve ose problemeve që na shqetësojnë, me një kërkesë për ndihmë nga i Përjetshmi. Grupi ynë i lutjeve tërheq nga kisha tre lutjet kryesore, Ati ynë; Ave Maria; Lavdi Atit; (më e lehta dhe më e njohur për njerëzit) dhe i rrit ato me një bisedë të njohur me Zotin, në të cilën mund të flasësh për gjithçka me të Plotfuqishmin, duke filluar nga parëndësitë e përditshme deri te problemet serioze, me një fjalë një dialog i vërtetë në 360 gradë. Midis një anekdote dhe një tjetre dhe në fund të bisedës, është e nevojshme të përsërisim Atin tonë një herë; Ave Maria; Lavdi Atit. Për këtë arsye, duke u lutur së bashku, prania e Zotit është e njëkohshme në të gjitha zemrat dhe kjo lehtëson ndërhyrjen e Tij. Duke ndjerë dobinë, u vendos që të përsëritej lutja në mëngjes dhe / ose pasdite. Padyshim, nëse angazhimet e jetës së përditshme nuk ju lejojnë të luteni në mëngjes ose pasdite, mos u shqetësoni: mund ta zhvendosni atë në një kohë tjetër të ditës, i Përjetshmi e kupton dhe e di pse e bëni. Sidoqoftë, është thelbësore që namazi i mbrëmjes të bëhet pa vonesë. Unë ju garantoj përfitimin absolut të mësimdhënies së përdorur deri më tani dhe ju siguroj që dialogu me Supremin e çliron shpirtin nga papastërtitë dhe sjell paqe dhe mirëqenie. Bashkangjit përshëndetjet e mia më të sinqerta, në emrin tim dhe në emrin e vëllezërve të tjerë të grupit të lutjes, duke shpresuar të jenë gjithnjë e më të shumtë. Një përqafim Ermal Vejsiu! Këtë mësim lutjeje e kam marrë në një rrjet social nga një vajzë, e cila më këshilloi ta lexoja me kujdes, të mos e fshija, t'ia ofroja familjes dhe t'ua jepja miqve, sepse do të vlerësohet më mirë se çdo ushqim i mirë, pasi që është e dobishme për të përmirësuar shpirtin! ai e dërgoi atë për ta bërë të njohur Zotin Ju bashkëngjis lutjet tuaja! Shenja e kryqit, në emër të Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Ati ynë që je në parajsë, shenjtëruar qoftë emri yt, Eja mbretëria jote, Vullneti yt u bë, ashtu si në qiell, në tokë. Na jep sot bukën tonë të përditshme, na i fal borxhet ashtu siç i falim edhe borxhlinjtë tanë. Na ndihmo të mos biem në tundim, por na çliro nga e keqja. Amen Përshëndetje Maria plot hir, Zoti është me ty. Ju jeni të bekuar midis grave dhe i bekuar është fryti i barkut tuaj Jezus. Maria e Shenjtë, Nëna e Jezusit, lutuni për ne mëkatarët, tani dhe në orën e vdekjes sonë. Amen wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

 • Giorgio Caci
  Giorgio Caci10 orë më parë

  Po ca bani mor ju q.. Derri farën vriteni vlla me vlla ah Enver Hoxha

 • Xhemal Martini
  Xhemal Martini10 orë më parë

  Profesori me I mir be te gjith boten

 • Toni Fier
  Toni Fier10 orë më parë

  Lider je kur e ki popullin e pasur , por ti e Ke PA buk popullin o maskara dhe zaevi me vucicin qeshin me partupesine tende prej arroganti prej mosmirnjohesi qe populli te besoj 3 mandate dhe ti ja shperblen Duke bere marreveshje me shkerdhyesit e motres tane e te nanes tane e te grus tane se kosovaret i mbrojten luftuan edhe Kunder serbve edhe Kunder tradhtareve si puna jote

 • DENALD VEJZATI
  DENALD VEJZATI10 orë më parë

  Aty duhen vendos ligje te sherihatit

 • XT
  XT5 orë më parë

  O arabe shqiptare nuk jeni .. Zoti ju gjeti europian .Sherihatit? Kanuni eshte shqiptar . Trojet shqiptare do I bashkoje interesi I perbashket shqiptaro Amerikan.Klm

 • de se la n
  de se la n10 orë më parë

  Hahaaaaaaaaaaaaa 😂

 • STUDIO REA2 HD
  STUDIO REA2 HD10 orë më parë

  Nuk eshte nevoja te besh koment vazhdo rrugen qe ke nis..